Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki egzaminów IPO na stronie GKSP
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 1:09 pm    Temat postu: Wyniki egzaminów IPO na stronie GKSP Odpowiedz z cytatem

Chciałam wszystkich poinformować, że na stronie GKSP pojawiły się wyniki egzaminów IPO zdawanych przez psy w 2008. Można sobie zobaczyć jakie wyniki i u jakiego sędziego uzyskały poszczególne psy.
Wyniki te można oglądać pod adresem:
http://www.zkwp-szkolenie.pl/dyscypliny/pu/pu_wyniki/zestawienie_egzaminow_ipo_2008.pdf
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra inicjatywa GKSP - mam nadzieję, że wyniki z 2009 roku będą pojawiać się na bieżąco Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, czy będą na bieżąco, czy nie zależy trochę od organizotora egzaminu - jeśli nie prześle protokołu, albo prześle, ale z błędami, to publikacja danych się opóźnia.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według "Zbioru zasad organizowania i przeprowadzania imprez sportów kynologicznych – egzaminów, zawodów i testów psychicznych we wszystkich dyscyplinach" umieszczonego na stronie GKSP:

"Po odbytej imprezie w ciągu 14 dni organizujący Oddział ZKwP przesyła do Biura ZG oryginał protokółu, zawierający również oceny negatywne, podpisany przez sędziów oceniających imprezę. Podkomisje na podstawie danych uzyskanych z Biura Z. Gł. opracowują zestawienia wyników do zamieszczenia na stronie internetowej GKSP."

Czyli termin przesyłania protokołu jest ściśle określony i rozumiem, że jeżeli zostanie niedotrzymany, to egzamin jest unieważniany, podobnie jak to jest w przypadku zgłoszenia egzaminu za późno (czyli mniej niż 30 dni przed terminem)
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest racja, ale jesli protokół jest przesłany w terminie, ale są w nim błędu, to i tak nie da się wyników opublikować.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podam ,że brakuje wyników z egzaminu organizowanego przez oddz.Radom z dnia 28.09.2008r,ciekawe dlaczego!?
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha, z tego co wiem, protokol z egzaminu z dnia 28.09.2008r., przelezal u bylego Kierownika Sekcji Szkolenia w Radomiu w szufladzie!
Niestety Oddzial Radom "odzyskal" dokumenty(nie tylko z tego egzaminu), moze z 2 tygodnie temu. Ja na swoj certyfikat uzytkowosci czekam juz 7 miesiecy!!! I uwazam ze nie jest to fair aby po zdanym egzaminie IPO nie mozna pokazywac psa (nawet na zwyklej krajowce)w klasie uzytkowej!!!
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

na stronie jest bardzo dużo błędów to raz,a dwa gdzie jest Blue z Mylnej Gromady która zdała w wałbrzychu egzamin IPO 2 ???

Nie tylko pani Halina wypatrzyla braki,a sprawa z Radomia to już po prostu SKANDAL !!!!!!!!!!!!!

GKSP powinno placic odszkodowania za takie zaniedbania !!!!!!!!!! Nie do pomyslenia jest fakt że własciciel wyszkolił psa i musi jeszcze tyle miesięcy czekać żeby móc go pokazać w klasie użytkowej............

Po prostu brak mi słów...........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paweł dykowski napisał:
Witam,

na stronie jest bardzo dużo błędów to raz,a dwa gdzie jest Blue z Mylnej Gromady która zdała w wałbrzychu egzamin IPO 2 ???

Nie tylko pani Halina wypatrzyla braki,a sprawa z Radomia to już po prostu SKANDAL !!!!!!!!!!!!!

GKSP powinno placic odszkodowania za takie zaniedbania !!!!!!!!!! Nie do pomyslenia jest fakt że własciciel wyszkolił psa i musi jeszcze tyle miesięcy czekać żeby móc go pokazać w klasie użytkowej............

Po prostu brak mi słów...........

Teraz ja z kolei sie dziwie skad to oburzenie ,
przeciez Blue z Mylnej Gromady ma egzamin IPO1 i IPO2 przez GKSzP uniewaznione z powodu uchybien regulaminowych co wyszlo na niemieckim korungu .
a co do odszkodowan to oddzial ktory jest organizatorem egzaminu ponosi odpowiedzialnosc wobec ewent. uchybien reg. a takze wlasciciel ( we wlasnym oddziale)ktory ich sie dopuscil
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a co do odszkodowan to oddzial ktory jest organizatorem egzaminu ponosi odpowiedzialnosc wobec ewent. uchybien reg. a takze wlasciciel ( we wlasnym oddziale)ktory ich sie dopuscil


Nie rozumiem ,za co ma odpowiadać właściciel psa.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wobec uczestnika probujacego ominac regulamin powinny byc wyciagniete konsekwencje organizacyjne w oddziale macierzystym"
cyt z kom 1/2009 GKSzP
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak patrzę na kom.GKSP i czytam o tym.
Winił bym za to Odział,który organizował egzamin IPO-1 temu psu.
Z tym,że przewodnik też powinien znać regulamin IPO-1 przystępując do niego.
W regulaminie IPO jest podany min.wiek psa,który może być dopuszczony do egzaminu.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można tu pominąć winy sędziów ,którzy nie sprawdzają ani tatuaży,wieku psa przystępujacego do egzaminu,brak zdanego PT,książeczki startowej.
W tym roku jeden z wyszkolonych psów /rottweiler/ pod moim kierunkiem zdawał egzamin na IPO ,właśnie w oddziale Radom.Egzaminował pan sędzia zb.Milewski.I bardzo dokładnie sprawdził wszystkie dokumenty a także tatuaż .Okazało się ,że tatuaż założony na jamie brzusznej był nieczytelny.Sędział odwołał psa z egzaminu z powodu nie możności identyfikazji psa.Na szczęście w ostatniej chwili właścicielowi przypomniało się ,że pies ma założony czip.Sędzia Zb.Milewski nakazał pojechać do lecznicy dla zwierząt celem ustalenia tożsamości psa i dopiero po tym potwierdzeniu pies mógł przystapić do egzaminu.
A prawda jest taka, przewodnik czy właściciel psa przystepujący do egzaminu,robi tak jak złodziej,korzysta z okazji,coś leży na wierzchu to kradnie,przewodnik podobnie ,sędzia nic nie sprawdza korzysta z okazji czyli łamie regulamin.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzę że Dorplant jest bardzo dobrze poinformowany. Więc wyjasniam krótko i rzeczowo. Blue przystepując do egzaminu,brakowało jej 2 dni do pełnych 18 miesięcy.Mimo to Ś.p. pan mateja z jakichs powodów dopuścił psa do IPO. A teraz co dziwne,dokumenty poszly do Wa-wy do ZG gdzie ludzie na pensji i etacie,powinni dokonac weryfikacji tych dokumentów przed wystawieniem certyfikatu. Tak się jednak nie stało i w taki sposób Blue dostała IPO 1. Zdałem z nia IPO 2 i Korung gdzie n iemcy rzeczywiscie stwierdzili uchybienia. Kiedy zgłosiłem sie o pomoc w wyjasnieniu całej sprawy, pan Rurarz z GKSP jedyną rzecza która uczynił było pójscie po najprostszej lini oporu i uniewaznił mi wszystkie szkolenia. Tak własnie działa ZKwP.... Nie poszukał winnych,nie sprawdził ze kupując sukę kilka dni wcześniej zarejestrowałem przydomek i jako młody hodowca mogłem nie wiedzieć że wydane dokumenty trzeba jeszcze raz sprawdzać.Zresztą nie ma co dyskutować,zostałem oszukany i koniec,czego zreszta zamierzam dowieźć przed sądem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze słowo do tego co Pani halina napisała. Otóż sędzia Milewski super zareagował,zrobił to zgodnie z regulaminem.Gdyby sędzia mateja postapił podobnie cała sprawa miała by dzis zupelnie inny finał.
Przecież w regulaminie pisze że sędzia ma obowiązek sprawdzić dokładnie psa i jego dokumenty przed dopuszczeniem psa do egzaminu,za to przeciez sie płaci. Gdyby wielki pan Knaul na Korungu w Swierklańcu pomyslał przez moment o pracy a nie o kolacji,to może oszczędziłby mi tych kłopotów........
Wszyscy wokół są winni,tylko dlaczego ja mam ponosic konsekwencje???

A co z hodowcą ( wieloletnim zresztą ? ), który wiedział idąc na egzamin że suka nie ma wymaganego wieku???
Przecież wychodzi teraz na to że ja z a niego ponoszę konsekwencje......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group