Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycje działów na Forum!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 12:46 pm    Temat postu: Propozycje działów na Forum!! Odpowiedz z cytatem

I Forum ruszyło!!
Na razie jest w fazie startowej - prosze więc o wyrozumiałość!
Mam nadzieję, że będzie to nasze (owczarkarzy) wspólne miejsce wymiany poglądów, rozwiązywania problemów etc.

Bardzo proszę o propozycje podziału Forum na działy!
Na razie są Sprawy Organizacyjne!!
Jakie sa dalsze propozycje?
Ja ze swojej strony proponuję:
Hodowla
Szkolenie
Wystawy

Czekam na dalsze propozycje!!
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z dzisiejszą sugestią Anety (equus) dokładam dział Sport. Czekamy na jej informacje o zawodach Frisbee.
Wszelakie informacje dotyczące innych rodzajów sportu są oczywiście mile widziane Exclamation Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie jeszcze zastanawiam nad sensownoscia dzialu zdrowie - nie po to, zeby n-ty odpowiadac na pytanie co robic, gdy szczenie ma biegunke, ale po to, aby bylo gdzie wypowiadac sie na temat chorob charakterystycznych dla naszej rasy, jak chocby niedoczynnosc trzustki. Choc moze takie info powinny byc umieszczone w formie artylulow w FAQ-u?
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
admin
Site Admin


Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 66

PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z sugestią dodałam dział Zdrowie - zapraszam do wypowiadania się na temat chorób charakterystycznych dla rasy Owczarek Niemiecki!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym dodala jeszcze dzial "GALERIA" abysmy mogli sie od czasu do czaSU POCHWALIC JAKIMS CIEKAWYM ZDJECIEM..... Very Happy
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może dział ,, te które odeszły"....?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mal



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda nie admin, ale wydaje mi się z założenia forum ma służyć wymianie poglądów i informacji. Galerię każdy może umieścić na swojej stronie lub skorzystać z istniejących już w internecie miejsc, gdzie można umieszczać fotki swojego pupila. Poza tym zdjęcia zajmują więcej miejsca na serwerze niż tekst pisany, co też nie pozostaje bez znaczenia (pojemność i transfer bywają ograniczone Wink ) Tak samo dział "Te, które odeszły" moim zdaniem nie będzie pasował do tego forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mal napisał:
Ja co prawda nie admin, ale wydaje mi się z założenia forum ma służyć wymianie poglądów i informacji. Galerię każdy może umieścić na swojej stronie lub skorzystać z istniejących już w internecie miejsc, gdzie można umieszczać fotki swojego pupila. Poza tym zdjęcia zajmują więcej miejsca na serwerze niż tekst pisany, co też nie pozostaje bez znaczenia (pojemność i transfer bywają ograniczone Wink ) Tak samo dział "Te, które odeszły" moim zdaniem nie będzie pasował do tego forum.


o matko kochana jakie ograniczenia...... Galeria - nie, wspomnienia - nie. To co moze tylko polityka Question . Dla mnie osobiscie (moze sie myle) ale Forum jest do wymiany doswiadczen, opini na rozne tematy, informacji ale rowniez do milego spedzenia czasu "on line" i pochwalenie sie dobrymi zdjeciami np z wystawy moze byc milyn zaskoczeniem nawet dla samego wlasciciela psa. Na forum corgi (gdzie bywam bo tez posiadam ta rase) jest jeszcze fantastyczny dzial pod tytulem "HUMOR" jakie tam leca dowcipy.....mozna czasami plakac ze smiechu. Czy my zawsze musimy byc tacy strasznie powazni....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hania ma rację - Forum z założenia ma służyć wymianie informacji Exclamation Oczywiście, że zdjęcia ilustrujące konkretny temat są nawet pożądane (np. w dziale Szkolenie nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić jakieś zdjęcie z treningu wraz z opisem jego przebiegu, czy też w dziale Hodowla zdjęcie udanego przychówku). Zdjęcia z wystaw są również jak najbardziej pożądane Exclamation
Nie chcę jednak tworzyć specjalnego działu Galeria powielając tym samym np. dział "Pokaż Swojego Psa" z Forum owczarek.pl. W zamian za to stworzyłam dział "Prezentacje", gdzie można przedstawiać wiadomości, opinie, zdjęcia etc. dotyczące znanych szerzej owczarków niemieckich.

Oczywiście dyskusja nad tematem jest nadal otwarta Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mialam na mysli chwalenia sie swoimi psami co mialo by zawalic cale Forum ale raczej fajnymi ujeciami cos co moglo by tez rozsmieszyc.... No coz my owczarkarze chyba jestesmy troche za sztywni.... Rolling Eyes
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mal napisał:
Ja co prawda nie admin, ale wydaje mi się z założenia forum ma służyć wymianie poglądów i informacji. Galerię każdy może umieścić na swojej stronie lub skorzystać z istniejących już w internecie miejsc, gdzie można umieszczać fotki swojego pupila


ale ja wiem, że sam tekst męczy i o wiele chętniej sa ogłądane strony bogato okraszone zdjęciami, nieprzypadkowymi, oczywiście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna Kost napisał:
ja wiem, że sam tekst męczy i o wiele chętniej sa ogłądane strony bogato okraszone zdjęciami, nieprzypadkowymi, oczywiście


Jak najbardziej zapraszam do "okraszania" wypowiedzi zdjęciami Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak dołączę do grona tych co "przeciw". Tak jak napisała Asia-można dołączyć zdjęcia do jakiegoś konkretnego tematu (zawody czy wystawa) i wtedy tekst nie będzie męczył Very Happy. Nie uważam się za sztywniaka, lubię sie pośmiać, ale uważam też, że jesteśmy tutaj w gronie dorosłych, nie czytamy już książeczek z obrazkami i myślę, że przeżyjemy również na forum bez galerii Laughing .
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aśka



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 32
Skąd: Brzeg Dolny

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oman napisał:
Ja jednak dołączę do grona tych co "przeciw". Tak jak napisała Asia-można dołączyć zdjęcia do jakiegoś konkretnego tematu (zawody czy wystawa) i wtedy tekst nie będzie męczył Very Happy. Nie uważam się za sztywniaka, lubię sie pośmiać, ale uważam też, że jesteśmy tutaj w gronie dorosłych, nie czytamy już książeczek z obrazkami i myślę, że przeżyjemy również na forum bez galerii Laughing .


Ja chyba nie przeżyję Crying or Very sad forum bez galerii

dostałam nowy aparat od Mikołaja(nie wiem czy Św.) Cool
A książeczki z obrazkami - czytuję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:
Mal napisał:
Ja co prawda nie admin, ale wydaje mi się z założenia forum ma służyć wymianie poglądów i informacji. Galerię każdy może umieścić na swojej stronie lub skorzystać z istniejących już w internecie miejsc, gdzie można umieszczać fotki swojego pupila. Poza tym zdjęcia zajmują więcej miejsca na serwerze niż tekst pisany, co też nie pozostaje bez znaczenia (pojemność i transfer bywają ograniczone Wink ) Tak samo dział "Te, które odeszły" moim zdaniem nie będzie pasował do tego forum.


o matko kochana jakie ograniczenia...... Galeria - nie, wspomnienia - nie. To co moze tylko polityka Question . Dla mnie osobiscie (moze sie myle) ale Forum jest do wymiany doswiadczen, opini na rozne tematy, informacji ale rowniez do milego spedzenia czasu "on line" i pochwalenie sie dobrymi zdjeciami np z wystawy moze byc milyn zaskoczeniem nawet dla samego wlasciciela psa. Na forum corgi (gdzie bywam bo tez posiadam ta rase) jest jeszcze fantastyczny dzial pod tytulem "HUMOR" jakie tam leca dowcipy.....mozna czasami plakac ze smiechu. Czy my zawsze musimy byc tacy strasznie powazni....



Podzielam tę opinię.Przydałby się dział "te które odeszły". Warto upamiętnić swojego przyjaciela ,który kiedyś dawał nam tyle satysfakcji i radości. Dla mnie mój pies to podmiot a nie przedmiot,a i zdjęcia z wystaw też by się przydały.Oczywiście zdjęcia powinny mieć ograniczoną wielkość. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group