Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycje działów na Forum!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic na siłę. poczekam na decyzję większości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mal



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączanie zdjęć do wypowiedzi w celu zilustrowania, pokazania czy rozbawienia - jak najbardziej jestem za! To zupełnie coś innego niż galeria do pokazywania własnych piesków. Jeno wizja zdublowania "Pokaż swojego psa" z www.owczarek.pl mnie przeraziła... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dodamy dział prezentacje czołowych psów, nie tylko niemieckich ale też naszych , polskich?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
admin
Site Admin


Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 66

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dziale Prezentacje można przedstawiać również czołowe psy polskie - nic nie stoi na przeszkodzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm..a ja poprosze o sprecyzowanie co znaczy i do których psów sie odnosi to okreslenie "czołowe psy polskie"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabym prezentować czołowego polskiego psa, to na pewno zaprezentowałabym Golda Szenberg Smile . A jak inni - tego nie wiem Twisted Evil
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie czołowe to te posiadające tytuł VA, Czołówka Polski, championy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !

Jest już dział Galeria - można tam również powspominać "te, które odeszły" - byle tylko podpisywać zdjęcia Imieniem i Przydomkiem psa/suki

Pozdrawiam,
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do Forumowiczów Exclamation Dostałam dzisiaj e-mail od Andrzeja Formickiego o następującej treści (mam jego zgodę na powołanie się na ten e-mail):

"Pani Asiu co myśli Pani o nowej rubryce - " P R O D U C E N C I P S ó W "
Dzisiaj otworzyłem gazetę z ogłoszeniami OFERTA z dnia 16.01.2009 czytam
takie ogłoszenie " OWCZAREK NIEMIECKI , renomowana hodowla ( linia
zwycięzców świata ), poleca doskonałe szczenięta, z rodowodem , c. od 750 zł
; pozarodowodowe, z tej samej linii, po złotych medalistach , z pięknym
brązowym pigmentem , mocnej budowy . c. od 350 zł. TOMASZóW LUBELSKI
.............telefony

Ten " Handlowiec " to Bogusław Szabat z hodowli - z Piaszczystej Górki
"

Chciałabym poznać opinię innych na ten temat Exclamation Tzn. czy zamieszczać na Forum informacje tego typu cz też nie. Ja mam mieszane uczucia - tzn. z jednej strony na pewno tego typu informacje są ważne dla kierowników sekcji (bo nie zawsze są świadomi, co dzieje się w niektórych hodowlach - ja sama interweniowałam w sprawie pewnej hodowli z O/Chorzów dopiero po otrzymaniu informacji o ogłoszeniach umieszczanych w prasie - teraz ten hodowca jest "podporą" KHRON-u Smile ).
Z drugiej strony bardzo cienka granica przebiega pomiędzy pożyteczną informacją a szkodliwym donosicielstwem - i nie wiem czy uda się utrzymać tego typu wątek w ryzach Exclamation

Czekam na opinie Forumowiczów Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinno sie takie info umieszczac na forum.
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego zdania..oczywiście tylko i wyłacznie jesli beda podparte tekstami żródłowymi i faktycznie do sprawdzenia.Bo moze się nam ten watek zamienic na watek oskarzycielski Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ,no jakie ,,wyśrubowane " ceny.....
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mch



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 70
Skąd: lublin

PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
Mam pytanie do Forumowiczów Exclamation Dostałam dzisiaj e-mail od Andrzeja Formickiego o następującej treści (mam jego zgodę na powołanie się na ten e-mail):

"Pani Asiu co myśli Pani o nowej rubryce - " P R O D U C E N C I P S ó W "
Dzisiaj otworzyłem gazetę z ogłoszeniami OFERTA z dnia 16.01.2009 czytam
takie ogłoszenie " OWCZAREK NIEMIECKI , renomowana hodowla ( linia
zwycięzców świata ), poleca doskonałe szczenięta, z rodowodem , c. od 750 zł
; pozarodowodowe, z tej samej linii, po złotych medalistach , z pięknym
brązowym pigmentem , mocnej budowy . c. od 350 zł. TOMASZóW LUBELSKI
.............telefony

Ten " Handlowiec " to Bogusław Szabat z hodowli - z Piaszczystej Górki
"

Chciałabym poznać opinię innych na ten temat Exclamation Tzn. czy zamieszczać na Forum informacje tego typu cz też nie. Ja mam mieszane uczucia - tzn. z jednej strony na pewno tego typu informacje są ważne dla kierowników sekcji (bo nie zawsze są świadomi, co dzieje się w niektórych hodowlach - ja sama interweniowałam w sprawie pewnej hodowli z O/Chorzów dopiero po otrzymaniu informacji o ogłoszeniach umieszczanych w prasie - teraz ten hodowca jest "podporą" KHRON-u Smile ).
Z drugiej strony bardzo cienka granica przebiega pomiędzy pożyteczną informacją a szkodliwym donosicielstwem - i nie wiem czy uda się utrzymać tego typu wątek w ryzach Exclamation

Czekam na opinie Forumowiczów Exclamation


przepraszam ze sie wypowiem bom nie hodowca ale posiadacz onków li i jedynie . ale akurat w przypadku tym konkretnym to nie paszwil , ani zwalczanie konkurencji , tylko prawda . tak sie dzieje od dawna w przypadku tej hodowli , i tyczy sie nie tylko rasy ON, hodowla nie nalezy do lubelskiego oddz. ZK . informowanie o takich ogloszeniach moze miec tez inny wymiar , czasem ktos korzysta z fotek naszych psow ,używa przydomków bezpsodstawnie w celach nikczemnopropagandowych , takie historie wtedy wyjdą na jaw .
_________________
Monika Chmiala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko trzy opinie - reszta Forumowiczów nie ma zdania Question Shocked
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej trzeba bylo pisac ze to obowiazkowe.....
Jestem oczywiscie za....
Podobno za nasza wschodnia granica hodowca nie ma prawa posiadac psa bez rodowodu. Ponoc to zdaje egzamin. Sa wsrod nas tacy co sie uwazaja za WIELKICH hodowcow a mioty bez papierow ciagle wala. Powinno sie o tym glosno mowic i wytykac palcami.
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group