Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pies w mieście -sprzątanie po psie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 10:29 am    Temat postu: Pies w mieście -sprzątanie po psie. Odpowiedz z cytatem

Na ONECIE pojawił się dziś artykuł o kampanii prezydenta m.Krakowa w sprawie sprzątania zwierzęcych odchodów.
http://wiadomosci.onet.pl/2681,1991316,nawet_500_zl_kary_za_psia_kupe,wydarzenie_lokalne.html

Uważam, że właściciele psów powinni sprzątać psie odchody, ALE ja sama nie robię tego, kiedy nie koszona trawa jest tak bujna, że nie sposób "tego" zebrać i przy okazji się nie upaprać. Poza tym - wieczorem często nie widzę miejsca, gdzie pies zostawil swój ślad, a jesienią to już jest dramat - nie sposób znaleźć psich odchodów wśród opadłych kolorowych liści.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
asiajarzynska



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie sprzątam ponieważ mój OLIMP robi kupki tylko w lesie.
Myślę, że jak by się załatwił na osiedlu posprzątałabym o ile byłyby pojemniki na psie odchody no i skoszona i zadbana trawa.
_________________
Joanna Jarzyńska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
northaus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 73
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to musisz blisko lasu mieszkać co?
_________________
www.northaus.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Basiu i Asiu. Nieważne czy jest skoszona trawa czy nie i czy są pojemniki na psie odchody. Po swoim psie należy sprzątać,bo jeśli każdy będzie tak podchodził do tych spraw jak wy drogie Panie, to psy tak nas obesrają że nie będzie gdzie nogi postawić żeby w g...o nie wdepnąć. Zastanawiam się po co Basia porusza ten temat a następnie pisze że sama też nie sprząta.Czy jeśli nie ma kosza na ulicy tzn że mogę rzucać papierki i inne śmieci gdzie popadnie?. Torebka foliowa lub kawałek papieru w kieszeni nie zajmuje wiele miejsca,a to jaki zostawiamy porządek po sobie czy swoim psie świadczy o nas samych,a najlepszym przykładem są ringi w czasie wystaw,gdzie zdarza się że pies narobi,ale właściciel ani myśli sprzątać,tylko ogląda się na służby porządkowe i jeszcze jest oburzony że taki ktoś przychodzi dopiero po jakimś czasie. No ale coż,niektórym się wydaje że im wszystko wolno i wypada.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asiajarzynska



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak northaus do lasu mam jakieś 5 minut Smile
Więc nie mam problemu ze sprzątaniem po swoim OLIMPie.
ON-ek wie gdzie jego toaleta Razz
_________________
Joanna Jarzyńska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mieszkam w mieście Stołecznym Warszawa i zawsze sprzątam po moich psach , uważam że to mój obowiązek to pawda że gdy trawa jest nie skoszona to problem ale ja po prostu wyrywm trawke z za przeproszeniem kupą Laughing aczkolwiek jest to uciążliwe
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group