Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

VEGAS du Haut Mansard
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faolan napisał:

Zdecydowałabyś się przynajmniej, czy jestem "maruderem", który nie wie, czego chce, czy też wręcz przeciwnie - mam zbyt konkretne wymagania i szukam "robotka".


....hmm ,czytaj ze zrozumieniem ,powyżej Twoja wypowiedz a poniżej moja


...ale mnie takie osoby /abstrachując od Faolan/ kojarzą się z takimi maruderami,co sami nie wiedzą czego tak naprawdę chcą.

...a tak poza tym,to ci co mają tak "konkretne" wymagania jakoś dziwnie mają pecha i trafiają bardzo żle ,czego Faolan nie życzę.
Mam nadzieję ,ze uda się Faolan nabyć szczeniaka zgodnie ze swoimi wymaganiami,... i to po VEGASIE
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mal



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faolan napisał:
Mój Karat (Emir Pasja Skorpiona) cierpiał np. na alergię i furunkulozę odbytu na tym tle (paskudna sprawa). I moja pierwsza myśl była taka: może dałoby się ustalić, kto mu to "sprzedał"...? Alergie ponoć są dziedziczne. Niestety, okazuje się, że
nikt takich danych nie zbiera (a jeśli zbiera, to skrzętnie ukrywa...) A przecież - skoro dbamy o rasę - to chyba również jej zdrowie nas obchodzi...?


To, co napisalaś jest zasadniczym problemem przy zbieraniu takich danych. Wiele chorób może mieć różne podłoże, w tym również genetyczne. Jeśli w poprzednich pokoleniach wystąpiła taka sama choroba to jest prawdopodobieństwo (ale nie pewność), że potomek ma chorobę przekazaną w genach. Tylko dana rasa musi mocno cierpieć na skutek danej choroby, by zaczęto ją "ewidencjonować". W innych rasach tak się dzieje. Czy u ON są choroby, które realnie zagrażają rasie? I kółko się zamknęło - nie wiadomo, bo nikt takich statystyk nie prowadzi.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Prezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group