Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Owczarek długowłosy w hodowli
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki wstyd Arwena, widac, ze nie znasz calosciowo sytuacji. Ta durna malolate juz dawno trzeba bylo utopic Twisted Evil
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje Panie,Halinko spokojnie. Przecież większość z Was mnie zna.nie ma co bić piany,dziewczynka Zaczarowana prędzej czy później na wystawie sie pojawi to sobie porozmawiamy,natomiast fakt jest taki że kolega który nabył ode mnie szczeniaka,zarzuca mi wiele fałszywych rzeczy i to mnie nieco irytuje. Mieszkam obecnie na dośc odległej wsi,i uważam że naturalną rzeczą jest to że szczeniak ma dośc ograniczone bodźce zewnętrzne w postaci ludzi,hałasu miejskiego,samochodów tramwajów etc.
Jeżeli osoba która nabyła takiego psa,nie stosuje się do porad, przez wiele miesięcy nie odzywa się, nie odpisuje na maile,a po 6 miesiącach obrzuca mnie jakimiś bzdurnymi zarzutami to niech idzie do lekarza. Natomiast wszystko inne jest bez znaczenia. Halina sie zirytowała i słusznie uważam bo jak już pisałem zaczarowana ma psa od chyba roku,lat ma kilkanaście,na wystawach zawsze z mamą więc jeśli ktoś taki zabiera głos nie będąć nawet jeden raz u mnie na hodowli,nie widząc moich szczeniąt to po jaką cholerę zabiera głos??!!
To jest właśnie powód dla którego nie jestem w oddziale gdańskim,gdzie zamiast wspólnoty panuje właśnie taki chory klimat.
Zresztą powtarzam,nie ma co bić piany z powodu jakieś gówniary. Pozdrowienia dla Halinki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogadaj z tą zaczarowaną.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="arwena"]

Jest Pani dorosła kobietą... nie wstyd Pani?

Nie!,nie jest mi wstyd,Ta smarkata jest na każdej stronie i na każdej stronie na której jest forum kynologiczne wtyka swojego nocha.Trzeba troszkę się czegoś nauczyć,nabrać doświadczenia,pozdawać kilka egzaminów,samej hodować a na końcu powtarzać po kimś........
Nie przypuszczam by zaczarowana gościła w hodowli u p Pawła,raczej "persona non grata" ale zasłyszane wieści powtarza
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Grandziocha"]
Cytat:
arwena napisał:


Jest Pani dorosła kobietą... nie wstyd Pani?

Nie!,nie jest mi wstyd,Ta smarkata jest na każdej stronie i na każdej stronie na której jest forum kynologiczne wtyka swojego nocha.Trzeba troszkę się czegoś nauczyć,nabrać doświadczenia,pozdawać kilka egzaminów,samej hodować a na końcu powtarzać po kimś........
Nie przypuszczam by zaczarowana gościła w hodowli u p Pawła,raczej "persona non grata" ale zasłyszane wieści powtarza


Naprawde jak tak czytam Pani wypowiedzi to jest mi naprawde żal Pani z całym szacunkiem.
Jak dorosły człowiek może się tak zachowywać Rolling Eyes
Nie dziwie się, że wiele osob ma o Pani złe zdanie, sama Pani sobie an to pracuje ! Rolling Eyes

Panie Pawle, szkoda, że nie był Pan taki bezposredni jak rozamialiśmy podczas wystawy i kiedy wczesniej chciał Pan wcisnąc mi szczeniaka.
POWTORZE ! POZNAŁAM KILKA PSÓW Z PANA HODOWLI, JEDEN W WIEKU BARDZO SZCZENIECYM - WYKAZYWAŁ NAPRAWDE SILNE LEKI I BRAK JAKIEJKOLWIEK SOCJALIZACJI, NAWET Z LUDŹMI, INNY BYL JUZ STARSZY, W WIEKU OKOLO 6-8 MIES ZARAZ PO ZAKUPIE Z HODOWLI - ROWNIEZ WYKAZYWAL OZNAKI DUZEJ WRECZ NERWICY ( prawdopodobnie dlatego, ze przebywał dużo w kojcu) I TO OKRESLIL SZKOLENIOWIEC NA TEJ PODSTAWIE ZMIENILAM ZDANIE O PANA HODOWLI DO ZCEGO MAM SWIETE PRAWO. Nie są to bajeczki wyssane z palca, jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć to ja chetnie dam namiary na te psy, można nawet pogadac z ich szkoleniowcami.
Przyznałby się Pan do błedu, sam Pan wie ile miał Pan psów i miotów i jak cięzko jest sobie z nimi poradzić, sam Pan to mowił nawet mojej znajomej ktorej oferował Pan psa. Zadziwiające jak po jakimś czasie zapomina Pan co było powiedziane.

I może sprostowanie : cos chyba czas Panu ucieka, Psa mam od 2 lat ( właściwie to 11.02. kończy 24 miesiace ), młodszego bo starszego od 6 Wink
A i owszem na wystawy jezdzę z mamą, spędzanie czasu z mamą jest zabronione ? Shocked Zadziwiające Rolling Eyes Czemu nie powiedział Pan wtedy podczas wystawy w twarz tego, że zabieranie mamy jest jakaś ujmą dla człowieka ? Exclamation I nie, nie jeździ ona ze mną tylko dlatego, że boje się sama, co stara się Pan pokazać. Poza tym co Pan może wiedzieć jak spotkaliśmy sie tylko na jeden wystawie. Shocked
A jak już mowiłam, lat nie mam kilkunastu, może wciąż naście, ale nie kilka.
Za chwilę cofnę się do pieluszki, coż za odmładzanie Embarassed

W tym Państwie istnieje prawo do wolnej wypowiedźi, gdzie mi się podoba itd.
Mam świete prawo przedstawiać swoje zdanie i jeśli mi się podoba to na każdym możliwym forum. Wink

Całe szczęscie, że tacy szanujący się, doswiadczeni, dorośli hodowcy, pokazujący wysoki poziom kultury osobistej oraz poszanowania dla drugiego człowieka ... jak :
brawos napisał:
Jaki wstyd Arwena, widac, ze nie znasz calosciowo sytuacji. Ta durna malolate juz dawno trzeba bylo utopic Twisted Evil

i
Grandziocha napisał:
Ty! Zaczarowana!,.... czy ktoś!,... kiedyś walnął Ci w łeb!?Paweł chyba wiesz co zrobić!?Jak nie wiesz ,to Ci podpowiem co z tą gówniarą zrobić.
Przyjedż Zaczarowna do Łodzi!!!Wiem gdzie jest Łagiewnicka.



Pozdrawiam bardzo serdecznie miłościwie nam tu hodujących Wink

P.S.
Jakie szczęście, że ja z hodowlą i z tym całym bajzlem nie mam nic wspolnego Wink I niestety, nie do zobaczenia na wystawie ... chyba Państwo zapomnieli, że nie wystawa jest miejscem dla Owczarka, ale co ja będe hodowcom przypominać. Very Happy

Miłego dnia, udanych wystaw i co niektorym udanych treningów życzę Cool
Z wyrazami szacunku, Dorota - małolata Twisted Evil
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Zaczarowana"
W tym Państwie istnieje prawo do wolnej wypowiedźi, gdzie mi się podoba itd.

Te tzw.Twoje wolne wypowiedzi powodują ,że działasz na szkodę hodowców ON .Chyba nie muszę Ci przypominać sprawy suki rodowodowej,hodowlanej,należącej do właściciela hodowli De-Marko.Tak się udzielałaś na innym forum,że Ci nawiedzeni miłośnicy psów z fundacji SFORA przywłaszczyli sobie sukę DIUNĘ De-Marko.Sprawy nie będę opisywać ale tym ,którzy nie znają sprawy podam link niech poczytają posty
Nijakiej Dorotki z AXĄ .

http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=13158&PN=1

Tak się wysmętniałaś,że w końcu inni forumowicze Cię uspakajali .Pozwolę sobie skopiować te posty
np:

1.
Dorotko, czasami jesteś bardzo pewna swoich racji, które pochodzą od osób trzecich, dla Ciebie może i wiarygodnych, ale... ludzie się czasem mylą. A Ty w bardzo nieprzyjemny i arogancki sposób upierasz się przy swoim zdaniu. Bez zastanowienia się nad tym, czy to jest rzeczywiście Twoje zdanie i Twoja opinia (byłaś? widziałaś?). Takim pochopnym wydawaniem osądów robisz często krzywdę innym. Swoim zachowaniem dajesz się przypisać do bardzo niefajnej części społeczeństwa. Może naprawdę warto przemyśleć swoje zachowanie? Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe.


2.
Dorotka jak wykle musiała obrzucic kogoś blotkiem - chyba bez tego nie dałaby rady zasnąćWink A może to jest jakaś przemyślna taktyka???? Oczernić wszystkich hodowców - znanych i nieznanych a piać z zachwytu nad jednym wybranym. Żenada!
Zamiast interesowac sie losem Diuny (jako zdeklarowana wielbicielka i znawczyni psów) chlapiesz ozorem na prawo i lewo.


A to link do tej strony
http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=13264&KW=Diuna&PN=3


A to twój
Info ktore posiadam dostałam od kilku osob. Kazda z tych osob miała przyjemnosc widziec hodowle, widziała psy i warunki.
Nie chce mi sie pisac juz o pewnych rzeczach dotyczacych tego dlaczego niektorzy piszą dobrze o tej hodowli.
Zatem zamknę sie już, brawo udało sie Wam uciszyliscie mnie. Gratuluje.
Jesli ktos cos do mnie ma to zapraszam na PW


Teraz na forum hodowców ON to samo,na podstawie info od jakiś nawiedzonych miłośników psów znowu oczerniasz inną hodowlę.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż,przeczytane historie w przytoczonych przez Halinę linkach świadczą dobitnie że jednak mam rację. zaczarowana dziewczynka to pyskata gówniara, której niejednokrotnie juz zwracano uwagę,ale jak widać nic to nie dało. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia,tymbardziej że dla psów opuściłem miasto i namówiłem całą rodzinę do przeprowadzki na wieś. mam 1 ha ziemii,kilknaście kojców,gdzie każdy pies ma dla siebie tyle miejsca ile potrzebuje. Wkurza mnie jednak fakt że powtarzanie historii na zasadzie:" jedna baba drugiej babie" bez jakiegokolwiek poparcia dowodami dyskredytuje nas jako hodowców w oczach innych,nierzadko postronnych forumowiczów. Zaczarowana dla mnie jestes skończona jako wlaściciel ON i uwierz mi że jest tu o wiele więcej osób którzy podzielają moje zdanie.Gdybyś była facetem dostałabys po prostu w zęby i na tym by się temat skonczył,ale ratuje cie twoja płeć. ale nie uratruje cię przed opinia na twoj własny temat za to że piszesz że hodowcy to bagno!!!
To właśnie dzięki hodowcom w Polsce rasa ON stoi na tak wysokim poziomie, i dzięki ich pracy i wielkich nakładów są w tym a nie innym miejscu.To jest moja ostatnia wypowiedź w tej sprawie smarkulo. dam ci dobrą rade na koniec: z dużą gębą wszędzie cie wykopią! A jeśli choć jeszcze jeden raz przeczytam jakąkolwiek twoja wypowiedź na temat mnie i moich psów,to uwierz mi że tego gorzko pożalujesz.Najpierw zobacz coś na wlasne oczy,a dopiero potem komentuj.W myśl twojej zasady o wolnej wypowiedzi- tylko obyś pisała PRAWDĘ!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Te tzw.Twoje wolne wypowiedzi powodują ,że działasz na szkodę hodowców ON .Chyba nie muszę Ci przypominać sprawy suki rodowodowej,hodowlanej,należącej do właściciela hodowli De-Marko.Tak się udzielałaś na innym forum,że Ci nawiedzeni miłośnicy psów z fundacji SFORA przywłaszczyli sobie sukę DIUNĘ De-Marko.Sprawy nie będę opisywać ale tym ,którzy nie znają sprawy podam link niech poczytają posty
Nijakiej Dorotki z AXĄ .



Wypowiada się Pani w sprawie o której nie ma Pani zielonego pojecia.
Przywłaszczenie suki, no świetne bajeczki.
Całe szczęscie, że Ci nawiedzieni miłosnicy psów istnieją, dzieki nim psy nie są zaniedbywane i marnowane w schroniskach.
Choć może faktycznie, nie powinnam była wtedy się wypowiadać, powinnam miec to w nosie co się dzieje z tą suką i hodowlą. Człowiek uczy się na błędach.

Grandziocha napisał:


Teraz na forum hodowców ON to samo,na podstawie info od jakiś nawiedzonych miłośników psów znowu oczerniasz inną hodowlę.


Nie jest to forum hodowców ON, ale również i miłośników rasy Wink

Fajnie się wyciąga słowa i wypowiedzi z kontekstu Rolling Eyes

I droga Pani, nie napisałam ani jednego złego słowa o Panie Pawle na Owczarku.pl.
Napisałam jedynie, że doszły mnie słuchy, ze w hodowli dzieje się źle, a to zasadnicza różnica.
Coż za nadinterpretacja treści. Uderz w stoł ...
Ale ktoś na PW napisał mi, że z Panią nie ma co rozmawiać.

paweł dykowski napisał:
dam ci dobrą rade na koniec: z dużą gębą wszędzie cie wykopią! A jeśli choć jeszcze jeden raz przeczytam jakąkolwiek twoja wypowiedź na temat mnie i moich psów,to uwierz mi że tego gorzko pożalujesz.


Cóż, pokazuje Pan swoj poziom, grozac mi tu na forum publicznym.
Dużo ludzi mnie przed Panem ostrzegało jeszcze wtedy, gdy jeszcze polecałam Pana hodowlę, jak widać mieli 100% rację.
Dla Pana mogę być nikim, dla innych też, tak się składa, że uznanie w oczach Pana, czy kilku innych hodowców,nie jest mi potrzebne do szczęscia. (wystarczy mi uznanie tych których hodują i szkolą z pasją, a do tego są uczciwi i mają zasady ktorych się trzymają )
Bo jak widzę, że coś się źle dzieje to o tym mówię i nie będe udawała, że jest fajnie tylko po to, aby mieć 'przyjacioł'.
Poza tym, tak jak mowię, nie napisałam nic złego na Pana hodowlę, to Pan sobie coś uroił.

Ponownie pozdrawiam miłościwie Nam tu hodujących
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty jesteś jakaś chora psychicznie i nawiedzona.Czytasz i nawet nie wiesz co.Dobrze ci poradzono. Nie dyskutuj ze mną.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kolejne forum musi Drzeć koty? Question
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj się o to zaczarowaną , to ona jest znana z tego że ma niewyparzoną gębę na wszystkich owczarkarskich forach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenzo napisał:
Zapytaj się o to zaczarowaną , to ona jest znana z tego że ma niewyparzoną gębę na wszystkich owczarkarskich forach


Ale ja się pytać nie muszę Cool Gdy, czy ktoś pisze brednie bądź nie, istnieje coś takiego,że każdy ma własne zdanie na temat jakiegokolwiek tematu i tego nikomu zabronić nie można. Ewentualnie zablokować konto "Zaczarowanej",nic więcej. Wiadomo,że za kłamstwa i obłudę można spokojnie wyciągnąć konsekwencję w sądzie.

Rozumiem,że obrażanie nie jest fair i jeśli ktoś czegoś nie widział na real a ocenia ale na forum jak i w rzeczywistości panuje kultura i powinna panować a tutaj,od niektórych użytkowników jej aż brak. I naprawdę nie chcę bronić Doroty ale jestem wyczulona strasznie na przeróżne odzywki.
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na opluwanie hodowców,na podstawie zasłyszanych wieści przez jakąś nawiedzoną miłośniczkę plotek,nie jesteś uczulona!?,... bo ja bardzo!
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
A na opluwanie hodowców,na podstawie zasłyszanych wieści przez jakąś nawiedzoną miłośniczkę plotek,nie jesteś uczulona!?,... bo ja bardzo!


Jestem,nawet bardzo, bo nie znoszę chamstwa ,oczerniania i obłudy. Napisałam to wyżej. Ale jednak kultura czegoś wymaga, z obydwu stron. A jakbyś nie wiedziała na forum nigdy niczego nie da się załatwić.

Można jeszcze wyciągnąć konsekwencję w sądzie.

Nie będę się wypowiadać w tym wątku więcej,bo mnie nie tyczy a więc nie będę pisać niepotrzebnych i zbędnych postów, chciałam tylko zaznaczyć o co mi chodzi, nic więcej.

Pozdrawiam hodowców, miłośników ON.
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowilam - UTOPIC Exclamation
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group