Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obóz szkoleniowy ze Zbyszkiem, Lucką i Terezką czechy 2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roman Matloch



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Trzyniec-Oldrzychowice

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 12:42 pm    Temat postu: Obóz szkoleniowy ze Zbyszkiem, Lucką i Terezką czechy 2010 Odpowiedz z cytatem

Chciał bym poinformować wszystkich chętnych že obóz szkoleniwy jest w trakcie intensywnych przygotowań. Prawdopodobnie na 99% odbędzie się w terminnie od 14 do 22 08.2010 a to w miejscowości Tyra (inny ośrodek http://www.penzionpozarnik.cz/)lub v mieśie Frydlant nad Ostravicí.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Romanie za informację (i oczywiście za zaangażowanie w organizację) Exclamation

My oczywiście już się zgłaszamy (3 osoby + 7 psów Laughing ).

Jak tylko będziesz znał szczegóły dotyczące wpłacania ew. zaliczki etc. - bardzo proszę Cię o podanie informacji na Forum Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tak wcześnie,teraz nie mam jeszcze kasy i samochodu,...ojoj Crying or Very sad
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Roman Matloch



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 5
Skąd: Trzyniec-Oldrzychowice

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga zmiana terminu obozu!!! [/b]Obóz odbędzie się v terminie od 07.08.2010 do15.08.2010 .Równiež chciałbym poprosić zainteresowanych obozem o takie orientacyjne zgłoszenie a to z technicznych powodów(plan zajęć itp.),na mój mail oldtyr@seznam.cz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Romanie, zgłaszamy się z Vianką.
Podaj , proszę więcej info.
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie otrzymałam od Romana Matlocha bardziej szczegółowe informacje o obozie.

Wklejam linki do wordowych plików z informacjami o obozie:
- po polsku
- po czesku

Są tam chyba wszystkie konieczne szczegóły, ja podam tylko kilka najważniejszych danych:

Przede wszystkim osoby prowadzące zajęcia:
Obrona - Zbyszek Górecki - dla osób nieznających Zbyszka (nie wiem czy są tacy Very Happy ) - link do jego strony
Posłuszeństwo - Lucie Kaločová i Tereza Baselová. Jak już kiedyś pisałam Lucie na kwalifikacjach do MS WUSV 2009 w Czechach zrobiła najlepsze posłuszeństwo. Link do jej strony, gdzie można zobaczyć filmiki z jej pracą
Ślady - Roman Matloch

Miejsce: Czechy (Beskidy - czyli teren górzysty Smile ) Trzyniec-Tyra - ok. 10 km od granicy polskiej w Cieszynie
Termin obozu: 7-14 sierpnia 2010
Kontakt z organizatorem: Roman Matloch: tel.+420731512992, e-mail: oldtyr@seznam.cz
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group