Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobór reproduktora
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przy okazji mała "zgryźliwa" uwaga do Bartka. A gdzie byłeś " charakterze" jak Enzo u mnie stał???


No fakt Pawle Smile ale jak sam sie orientujesz znalazłem coś bliżej siebie i teraz ten psiak jest juz umnie.Psyche też ma taką która bardzo Mnie odpowiada i tak jak planowałem-zostawiłem suczke z tego skojarzenia (miot H) i jestem bardzo zadowolony z jej charakteru i anatomii.Czas pokaże co będzie dalej Smile
Powrót do góry
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Pawle wyboru reproduktora.
Sam nim chciałem pokryć, ale wybrałem jego miotowego brata Duxa głównie z powodu wzrostu bo jest nieco mniejszy od Dingo, a suka mała nie jest. Dux na miejscu zachwycił mnie nie tylko eksterierem i kolorem, ale także charakterem, sposobem zachowania w domu.
Natomiast w doborze podobnie jak Paweł kierowałem głównie się znakomitą linią suk z hodowli Trafalga. A miot "D" Glockenheide to jeden z lepszych w SV w ostatnich latach, trzy reproduktory i świetna suka, była jeszcze jedna(najlepsza z miotu) ale odpadła z powodu złego wyniku rtg.
Szkoda tylko że psy z miotu "D" pewnie z powodu pochodzenia z małej DDR-owskiej hodowli nie są przesadnie forowane na światówce. Najpierw się wygrywa z VA7 na landówce, a potem zostaje V37 na światówce.
Chciałbym zwrócić forumowiczom uwagę na takie reproduktory jak Hillson v. Athaba, Eon v. Nimbuss, czy Eros v. Haus Portofino, a przede wszystkim Hippi Crveni Mayestoso z linii Natza v. Steigerhof.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem,to zdaje się pierwszy miot Duxa w Polsce. Gratuluje! Linia matek w takim przypadku nie wykorzystana należycie byłaby moim zdaniem sporym zaniedbaniem,bądź co bądź tkwi w tym miocie wieloletnia praca hodowlana Joachima. Zresztę tak naprawdę miot został przepisany na przydomek Glockenheide tuż przed rejestracją miotu.Nie znam szczegółów,ale wiem że to nie była miła sytuacja. Uważam że Dingo da lepsze potomstwo,choć niewątpliwie Dux jest świetnym psem. Postaram się wrzucić tu parę fotek jego potomstwa które póki co jest skrzętnie selekcjonowane przez właściciela. Ppozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie rzucimy Pawle okiem na kolejnych potomków Dingo, choć foto niektórych z nich z miotu Quecka Trafalga x Dingo dostałem już mailem na fotkach jakiś czas temu, od kolegi Pana Schalla właściciela Dingo. Bardzo ładny typ, zobaczymy jak się dalej rozwiną.
Very Happy
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group