Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI: III Krajowa Wystawa Owczarków Niem. 15 Maja RZESZÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROXI KALUPUS - najlepszy junior w rasie

SILAS TENSOR - najlepsze baby Very Happy

Gratulacje!!!


( nie zostało zaznaczone w wykazie na Jacentusie )
_________________
Agata Niemyska


Ostatnio zmieniony przez setka dnia Nie Maj 16, 2010 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 2002
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1dosk.Zw.Wystawy TINKA von der Rieser Perle



_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstawiam wyniki wystawy przesłane mi przez Zygmunta Jarkowskiego:

Sędzia: Erich Bösl (SV)

PSY

Klasa baby (2)

1wo Najlepsze Baby w Rasie SILAS Tensor - FURBO degli Achei – EFENDI Frankengold wł. ROKITKA RADOSŁAW
2wo GUTI Krukolandia - COYOTE Asarko Lordana – THAIS Asarko Lordana wł. WIĘCKOWIAK JAKUB

Klasa szczeniąt (2)

1wo Najlepsze Szczenię w Rasie YEROM Skilos - VANOS Noort – FAGMAR Skilos wł. CICHY ARTUR
2wo FREDDY Sotfine - ZIKO Mavic – ALEX Skilos wł. GÓRALEWICZ TADEUSZ

Klasa młodzików (3)

1bdb TOGO Aksaris - MARKUS Status Quo – BOSKA GRETA Elidon wł. KULIK JACEK
2bdb PACCO z Jarskiej Zagrody - HORKO Huhnegrab – AISA Czar Podkowy wł. SZYBKA JAROSŁAW
3db RUDY Wataha z Kolonii - NEVIL Contra – JANA V-Max wł. KAZALSKI PIOTR

Klasa młodzieży (4)

1dosk VOODOO Athaba - VANOS Noort - NAPOLI Athaba wł. LECH JANUSZ
2dosk DRAG z Kojca Elbikame - DRUG Zellwaldrand – SANTA Jaris wł. OPALIŃSKI BARTOSZ
3dosk KONDOR Hoheh Haus - YOKER Leithawald – QUENDI Cohen Haus wł. ZYGULSKI ARTUR
4dost (strzał) XANDO z Barciego Kojca - ARMIN in Regnum Marianum – DASZA z Psiej Szkoły wł. RYBAK ALEKSANDER

Klasa juniorów (2)

1dosk ASKO Mavic Poland - QUENN Loher Weg – PATRISIA Mavic wł. KOZIARA GRZEGORZ
2dosk URIS Czar Podkowy - FERRO Hohenzeile – INES Czar Podkowy wł. GŁADYSZ WŁADYSŁAW

Klasa otwarta (4)

1dosk MEDO Adi - DUX de Cuatro Flores – AFRA Adi wł. SKWARCZEK ADAM
2dosk Falkoens BAX - CEDRIC Amur – Neverkilrn BECKY wł. SZUBA MARIUSZ
3dosk KAMUS In Vitro - SAXO z Kojca Holan – DORA Szlachetna Krew wł. PAWŁOWSKI RAFAŁ
4dosk ESTO Szlachetna Krew - NEVIL Contra – DORA Szlachetna Krew wł. WÓJTOWICZ DARIUSZ

Klasa użytkowa (3)

1dosk Zwyc. i Zwyc. Rasy AMOR Haus Allrath - VEGAS Haut Mansard – KIKA Mavic wł. BREWCZAK KAZIMIERZ
2dosk MANTO Thermodos - JOKER Alcudia – FIBY Thermodos wł. SUCHAN CZESŁAW
3dosk AMIR Adi - XANDO Saurus – XANA Adi wł. STĘPIEŃ JÓZEF

Klasa championów (2)

1dosk KEY Haus Galli - SCOTT Agrigento – VERA Sorek wł. KUCZEWSKA BOŻENA
2dosk GULIVER Hof - YORDAN Avax Hof – ISABELL Avax Hof wł. KOTULSKI ANDRZEJ

Klasa weteranów (2)

1dosk TICCO z Folinku - PREX Wannsee – DOLLY z Podradbuzi wł. TOŚ ELŻBIETA
2dosk KERRY Robinson Park - GILDO Robinson Park – HEIDY z Agiru wł. GÓRALEWICZ TADEUSZ

SUKI

Klasa baby (2)

1wo JANETT Frankengold - NELSON Frankengold – YALTA Frankengold wł. STĘPIEŃ JÓZEF
2wo UTA Mavic Poland - AMOR Haus Allrath – VARINA Farbenspiel wł. KALITA DOMINIK

Klasa szczeniąt (5)

1wo CARINA Kierkis Hof - KEY Haus Galli – TARA z Kojca Holan wł. JAKIELASZEK RYSZARD
2wo YUKA Skilos - VANOS Noort – FAGMAR Skilos wł. CICHY ARTUR
3wo ASKA Fikusar - COYOTE Asarko Lordana – JURGA Aksaris wł. KALITA DOMINIK
4wo CHIRA Kierkis-Hof - KEY Haus Galli – TARA z Kojca Holan wł. MUCHA MARCIN
5wo KIRA Jarkowski Dwór - YOKER Leithawald – DONNA Bauhofer Land wł. BIENIASZ ZBIGNIEW

Klasa młodzików (2)

1bdb – BORA Kierkis-Hof - KANTO Karl-May-Hohle – XENA z Kojca Holan wł. PAZDAN JACEK
2bdb – BONI Kierkis-Hof - KANTO Karl-May-Hohle – XENA z Kojca Holan wł. PAZDAN JACEK

Klasa młodzieży (9)

1dosk Najlepszy Junior w Rasie ROXI Kalupus - MARKUS Status Quo – IVANA Kalupus wł. BARJAK MAGDA
2dosk AICHA Scania - PAKO Mavic – CORA Toruńska Sfora wł. CYBULSKI MIROSŁAW
3dosk ELI Tombo - VANOS Noort – QUEXE Grafenbrunn wł. KRUKOWSKI GRZEGORZ
4dosk POLA Vincentus - VANOS Noort – ANSCHI ze Skalnego Wzgórza wł. JARKOWSKI ZYGMUNT
5dosk TONIA Dar Niagary - ARAK de la Ferme Marge L'eau – BELLA z Kojca Elbikame wł. RYBAK JACEK
6dosk PERŁA Sukcesor - GULIVER Hof – BALBINA Redstar wł. KOTULSKI ANDRZEJ
7dosk AMY von Granne - MONK Heerbusch – STELLA Grafschaft Mark wł. BAJEK MAGDALENA
8dosk ŁAJKA Nova Langfuhr - ENZO Fichtenschlag Zwinger – BLUE z Mylnej Gromady wł. BARSKI KRZYSZTOF
9dosk KAJA Dzako - VEGAS Noort – GERA Dzako wł. ZANONY MARIAN

Klasa juniorów (6)

1dosk Zwyc. TINKA Rieser Perle - FURBO degli Achei – ODUSCHA Rieser Perle wł. KRZECZOWSKI ADAM
2dosk CONI Sotfine - TENNO Farbenspiel – ALEX Skilos wł. GÓRALEWICZ TADEUSZ
3dosk Falkoens D-KAMA - IGEL Krautschneise – Neverkilen BEA wł. ĆWIERTNIEWICZ IRENEUSZ
4dosk URSA Czar Podkowy - FERRO Hohenzeile – INES Czar Podkowy wł. GŁADYSZ WŁADYSŁAW
5bdb CHIPSI z Kojca Holan - SAXO z Kojca Holan – OLLI Rangauhohe wł. BACHÓRZ MAREK
6bdb DAFFI Hodowla pod Stawami - CLINTEN Holtkamper See – YANKINA Holtkamper See wł. KOCISZEWSKI ANDRZEJ

Klasa otwarta (2)

1dosk COCA Nova Langfuhr - WESLEY Trafalga – ANGIE Trafalga wł. DYKOWSKI PAWEŁ
2dosk HAGRA Acer Aureum - XANO Finkenschlag – HESTER Finkenschlag wł. CHOLEWA RAFAŁ

Klasa użytkowa (5)

1dosk DORA Morrales - YUKON Klostermmor – AIGILA Morales wł. ZYGULSKI ARTUR
2dosk VINETA VENDETTA Tensor - SONY des Jardins du Peyrou – WILMA Tensor wł. TIAHNYBOK AGNIESZKA
3dosk Brawos Bis JILLY - SIRIO della Real Favorita – Brawos BUFFY wł. FALKIEWICZ JUSTYNA
4dosk ARSA Wolf-Jar - QUENTIN Karanberg – SIERRA MADERA Wan-Hen wł. STAWICKA DOROTA
5bdb GINGER aus Buddys Meute - RON Ludwigseck – RICARDA Flossgraben wł. FAMUŁA BERNARD

Klasa championów (2)

1dosk CORA Adi - PAKS Mavic – DORA Adi wł. GŁUCH JANUSZ
2dosk KIM Lichtetal - XENO Elzmundungsraum – FINA Lichtetal wł. MIAZEK ZYGMUNT
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka szkoda, że charakter mojej pracy nie pozwolił mi na uczestnictwo w tej wystawie.
Wielkie gratukacje dla zwycięzców Exclamation

Dziwi mnie tak mała liczba suk zgłoszonych do klasy użytkowej - przecież sędzia Erich Bösl ocenia w tym roku klasę użytkową suk na światówce Exclamation Mam nadzieję, że przynajmniej te kilka pokazanych suk będzie w tym roku reprezentować nasz kraj w Norymberdze Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesyłam wszystkie dostępne mi zdjęcia z wystawy. Niestety mój fotograf się nie popisał i zamiast fotografować psy pstrykał zdjęcia pięknym Paniom poza ringiem chyba..... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za nami kolejna rzeszowska wystawa, która w moim mniemaniu organizacyjnie aspiruje do jednej z najlepszych w kraju.Gdyby nie to że to prawie "koniec świata",było by dużo lżej. Rzeszów jest daleko, jak się mieszka w Szczecinie, Gdańsku czy Poznaniu,ale gdzie byli koledzy z Wrocławia? Oprócz mnie widziałem tylko parę twarzy ze Śląska, Lublina i Warszawy. Szkoda że nikt z dolnego śląska nie reprezentował zagłębia korungowych owczarków na podkarpaciu.

Sama wystawa super zorganizowana, przepiękne liczne puchary i nagrody to naprawdę rzadkość na naszych poza owczarkarskich wystawach. Pogoda była znośna, choć dzień wcześniej lało jak z cebra. Sędzia Erich Bosl z SV podziękował za zaproszenie,ale nie krył rozczarowania ( zapewne jak i organizatorzy ) za nieliczną frekwencję. Cóż, zapewne przesunięcie już pierwszej wystawy,czyli Skoków o tydzień poplątał pewnie nie jednemu plany. Zaraz później Milicz, no i teraz Rzeszów, czyli tydzień po tygodniu. A do tego miesiąc Maj obfitujący w liczne komunie święte i ich rocznice nie jednemu zmieniły plany....

Wystawcy zmęczeni, psy również, więc z jednej strony trudno się dziwić, jednak patrząc na ilość wszystkich wystaw ON w roku, mogło by być nas tam więcej.
Nie chcę się rozpisywać ponad to co napisał już kolega Jacek na łamach Jacentusa, pragnę tylko dodać że na takich wystawach naprawdę miło się bywa. Osobiście żałuję że nie ukończyliśmy z Cocą jeszcze szkolenia,ale jeszcze w tym sezonie uda się nam wspólnie pobiegać w użytkach, zatem do zobaczenia na kolejnej udanej wystawie ON.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstawiam zdjęcia z wystawy przesłane przez Pawła Dykowskiego (niektóre podpisałam - mam nadzieję, że prawidłowo - proszę o podpowiedzi do pozostałych 4 zdjęć):

Togo Aksaris:


KEY Haus Galli:


SILAS Tensor:


VOODOO Athaba:


VOODOO Athaba:


ASKO Mavic Poland


ASKO Mavic Poland:


MEDO Adi:


MEDO Adi:


Falkoens BAX:


Falkoens BAX:


AMOR Haus Allrath:






Coca Nova Langfuhr:

_________________
Asia Domańska


Ostatnio zmieniony przez askad dnia Pon Maj 17, 2010 12:32 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie na samym dole to Coca Nova Langfuhr Wink z jackiem Pazdanem na ringu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już uzupełniłam podpis Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze zdjęcie od góry Togo Aksaris z córką kolegi Jacka Kulika. Zwycięzca młodzików
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już uzupełniłam. Brakuje więc jeszcze 2 podpisów.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstawiam zdjęcia przesłane mi przez Jacka Pazdana (bardzo proszę o pomoc w uzupełnianiu podpisów):

CARINA Kierkis Hof:































_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem






























_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej wystawie jedna ze suk z klasy użytkowej wystąpiła w zawodach
Obedience-1.Był to ich debiut w tej dyscyplinie sportu.
Te zawody[kwalifikacje do Mistrz.Św.Obi-3] były dodatkiem wystwy owczarkarskiej.

http://www.youtube.com/watch?v=frg2zTbgu_0
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 2002
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="askad"]Wstawiam zdjęcia z wystawy przesłane przez Pawła Dykowskiego (niektóre podpisałam - mam nadzieję, że prawidłowo - proszę o podpowiedzi do pozostałych 4 zdjęć):

dziekujemu za sliczne zdjecia...
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group