Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc o ustalenie wlasciciela suczki ON

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mch



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 70
Skąd: lublin

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:14 am    Temat postu: Pomoc o ustalenie wlasciciela suczki ON Odpowiedz z cytatem

cyt.za dogo :

,,Suka ON z tatuażem, pomóżcie w odnalezieniu właściciela!
http://www.dogomania.pl/threads/1915...a%C5%9Bciciela!

W jednym ze śląskich schronisk przebywa suczka z tatuażem.
Jej tatuaż to 277U.
Suka jest już na boksach bytowych, jest gotowa do adopcji, bardzo grzeczna i spokojna.
Suka jest znajdą i bardzo zależało by mi odnaleźć jej właściciela.
Nie znam się na tych wszystkich kynologicznych procedurach, ale wychodzi na to, że tatuaż podchodzi pod Radomski oddział.
Dzwoniłam tam i dowiedziałam się, że suczka pochodzi z hodowli z Pilicznego źródła, dostałam imię, nazwisko hodowcy, ale Pan przeniósł się do łódzkiego oddziału.
Tam dzwoniłam dzisiaj dostałam telefon, ale jak dzwoniłam pod dany numer dodzwoniłam się do Pana, który zaczął mówić po niemiecku .

Ma ktoś pomysł jak odnaleźć właściciela?
Sukę sprzedano chyba do innej hodowli.
Ma 10 lat i lekkie problemy z chodzeniem, schronisko to nie miejsce dla niej "




http://www.dogomania.pl/threads/191559-Suka-ON-z-tatua%C5%BCem-pom%C3%B3%C5%BCcie-w-odnalezieniu-w%C5%82a%C5%9Bciciela
_________________
Monika Chmiala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudna sprawa , bo jeśli nie ma kontaktu z hodowcą a on powinien wiedzieć gdzie i komu sprzedał sunie,to do właściciela się nie dotrze, A swoją drogą to okrucieństwo bo pewnie skoro już nie daje dzieci to fora ze dwora ! taki los spotyka wiele psów które trafiły do hodowli produkcyjnych, LUDZIE GDZIE WASZE SUMIENIE Exclamation Jak coś takiego czytam to po prostu ogarnia mnie wściekłość, taka sunia powinna do końca swoich dni mieć dom i zasłużoną emeryturę oraz miłość właścicieli .
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group