Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zostac licencjonowanym pozorantem?????????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorplant napisał:
Dla mnie przykladem wszechstronnego pozoranta i super szkoleniowca jest czeski pozorant Vit Glisnik !!

Byłam na seminarium prowadzonym przez niego - było to kilka lat temu w Katowicach. Bardzo podobała mi się jego praca - nie tylko technika pozorowania oraz umiejętność wyjaśnienia "gawiedzi" o co w tym wszystkim chodzi, ale przede wszystkim jego podejście do pozorowania.
Nie wiem czy potrafię dobrze przekazać o co mi chodzi - niektórzy pozoranci - nawet Ci "z górnej półki" - mają wręcz dziką radość w udowodnieniu, że dany pies jest źle wyszkolony (bo nie jest szkolony u nich Very Happy ). A Vit po prostu lubi to co robi - nie bawi się w tego typu gierki, tylko po prostu pozoruje Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:

Nie wiem czy potrafię dobrze przekazać o co mi chodzi - niektórzy pozoranci - nawet Ci "z górnej półki" - mają wręcz dziką radość w udowodnieniu, że dany pies jest źle wyszkolony (bo nie jest szkolony u nich Very Happy ).

i tu masz niestety racje maja dzika radoche a jak jeszcze to jest ponoc dobry eksterier to juz na 100% musza pokazac jakie to jest przyslowiowe g.... Do nie ktorych to naprawde az strach isc z mlodym psem Exclamation
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern


Ostatnio zmieniony przez brawos dnia Sro Lut 20, 2008 8:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.............................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:05 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Skąd te przeprosiny!Takie informacje są jak najbardziej niezbędne nam
wszystkim. Mam żal do dorplant za Raisera.Nikt nie był uprzejmy mnie powiadomić o nim a mieszkamy w jednym mieście!Oczywiście sprawa przedawniona. Crying or Very sad
Mnie chodziło tylko i wyłącznie o pana .Oczywiście ,że gdyby ten pan mieszkał w Łodzi miałby problem z głowy.Ale tak nie jest !Może forumowicze z oddz. Kieleckiego sie odezwą. Very Happy

Skoro z Raiserem sie nie udalo, to moze byc ciekawe seminarium z Edgarem Scherklem, tu jest o nim informacja:
http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=26
_________________
Barbara Pawlik


Ostatnio zmieniony przez Basia i V dnia Sro Lut 20, 2008 12:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje tylko kwestia, o co naprawę chodzi pytającemu DesperadoK9 - czy uważa, że już dużo potrafi i tylko chodzi mu o uzyskanie papierka czy też o sposób doskonalenia swoich umiejętności. Bo jeśli o to drugie - to Basia podała link do ciekawego seminarium - myślę, że jest to dobra droga, nie tylko na dokształcanie się, ale również na zaznajomienie się ze "środowiskiem" Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to niechodzi mi o sam paierek,poniewaz nawet jezeli go nie zdobede to i tak bede dalej amatorem pozorantem Smile Exclamation Nie potrafie jeszcze wszystkiego i wszelki najmniejsze wskazowki w tej dziedzinie beda dlamnie cenne jezeli sie ich naucze.Jak narazie postaram sie brac udzial w seminarjach,zobaczymy co ciekawego sie tam naucze pozrowionka dla wszystkich ktorzy zainteresowali sie moim tematem i nadal czekam na rozne opcje
Powrót do góry
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to bywa ze informacje nie dochodza tych ktorzy chcieliby .
o niektorych imprezach dowiaduje sie "na ostatnia chwile"a o niektorych po fakcie (np. trening z Glogarem )mimo ze bylo to w moim miescie .
www.ipo-sport.pl www.obedience.pl
podaje linki na dwa portale na ktorych sa terminarze i relacje z imprez sportowych (zawody ,semin,treningi) i oby przeplyw informacji byl jak najlepszy.


ps a pozorantow czym wiecej tym lepiej i dla ON-kow i dla mojego ulubionego sportu, IPO,tak wiec DesperadoK9 ucz sie pilnie i zdawaj ta licencje oby egzamin byl.
cos mi sie przypomnialo czasami koledzy na poludniu organizuja takie szkolenia dla pozorantow z Janem Tothem ,bylam na takim,oczywiscie nie jako pozorant Smile,jak cie to interesuje popytam kolegow z Krosna i Rzeszowa
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 11:56 am    Temat postu: Re: Jak zostac licencjonowanym pozorantem????????? Odpowiedz z cytatem

Z pewnego zrodla wiem ze wczoraj GKSP miala zebranie i prawdopodobnie odpowiednim komunikatem uniewazni wszystkie licencje pozorantow w PL z tego powodu ze nie byly weryfikowane od wielu lat.Na pewno wkrotce ukaze sie stosowny komunikat w tym temacie na stronie int.GKSP.
Tak ze szykuje sie "rewolucja" w temacie pozorantow.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:35 pm    Temat postu: Re: Jak zostac licencjonowanym pozorantem????????? Odpowiedz z cytatem

jackdaw napisał:
Z pewnego zrodla wiem ze wczoraj GKSP miala zebranie i prawdopodobnie odpowiednim komunikatem uniewazni wszystkie licencje pozorantow w PL z tego powodu ze nie byly weryfikowane od wielu lat.Na pewno wkrotce ukaze sie stosowny komunikat w tym temacie na stronie int.GKSP.
Tak ze szykuje sie "rewolucja" w temacie pozorantow.


Mam nadzieję, że zostanie to zrobione "z głową" - tzn. na początku przeprowadzi się egzaminy dla nowych, a potem unieważni starych pozorantów - bo przecież ktoś w międzyczasie musi pozorować na egzaminach Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to kluczowa sprawa dla GKSP jest aktualna lista pozorantow pracujacych dla oddzialow. Ta liste przew.Oddzialow mieli na poczatku roku dostarczyc do W-wy zgodnie z ostatnim komunikatem GKSP. Tylko osoby z tej listy beda mogli odnowic swoje uprawnienia odpowiednim egzaminem na lincence pozoranta.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na psach sportowych pojawily sie nastepujace informacje:
Informacja dla Zarządów Oddziałów ZKwP i Sędziów Kynologicznych Prób Pracy :Prosimy oddziały ZKwP o przesłanie imiennego wykazu wszystkich pozorantów, nie tylko licencjonowanych aktualne działających przy OKSP w Oddziale. Sprawę prosimy potraktować jako pilną. [*]Uprzejmie informujemy, że zebranie Przewodniczących OKSP, na które zaproszeni są sędziowie kynologiczni prób pracy, odbędzie się w dniu 01.12.2007r. o godz. 11 w siedzibie Oddziału Łódź ZKwP, Łódź Al. Kościuszki 48.
Obecność obowiązkowa. Koszty delegacji pokrywa Oddział macierzysty uczestnika. Konieczne posiadanie skierowania z Oddziału (delegacji), oraz zapoznanie się uczestników spotkania z bieżącą tematyką m. in. Komunikatami GKSP 1/06 i 1/07.
Porządek zebrania:

Omówienie zagadnień związanych ze zgłaszaniem egzaminów
Zgłaszanie zawodów ogólnopolskich na rok 2008
Sprawy pozorantów [*]Sprawozdania za rok 2007
Zasady elektronicznego wypełniania druków, protokołów egzaminów itp. Strona internetowa GKSP [*]Sprawy różne.

Po tym zebraniu pojawily sie pogloski, ze:
- w roku 2008 zostanie zorganizowane seminarium dla pozorantów
- szykują się zmiany w regulaminie PT
(wg Magdy Slomion)
Na nastepnym zebraniu zapadly nowe decyzje:
Owo zebranie wczoraj sie odbylo.
Ponoc odpowiednim komunikatem uniewazni sie wszystkie licencje pozorantow gdyz ulegy przedawnieniu.
GKSP posiada aktualna [z tego roku] liste ludzi pracujacych dla ZK i tylko ci beda mogli odnowic swoje uprawnienia.
Ktos cos wie na ten temat?(Slawek Kawka)
Krotko mowiac GKSP nadal dziala dziwnie. Bo jaki oni maja tytul aby odbierac przyznane uprawnienia - bez zadnego sprawdzianu? No i na czym polega "praca dla ZKwP", skoro ZKwP nie organizuje szkolen IPO?
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DesperadoK9 napisał:
Szczerze powiedziawszy to niechodzi mi o sam paierek,poniewaz nawet jezeli go nie zdobede to i tak bede dalej amatorem pozorantem Smile Exclamation Nie potrafie jeszcze wszystkiego i wszelki najmniejsze wskazowki w tej dziedzinie beda dlamnie cenne jezeli sie ich naucze.Jak narazie postaram sie brac udzial w seminarjach,zobaczymy co ciekawego sie tam naucze pozrowionka dla wszystkich ktorzy zainteresowali sie moim tematem i nadal czekam na rozne opcje

znalazlam w necie ,szkolenie dla pozorantow u Jana Totha
http://www.zpolytanu.wbl.sk/
Smile
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam Desperadok9, i życzę mu osiągnięcia zamiaru zostania pozorantem. Przydałby się pozorant w naszej okolicy!
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
arrakis



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 7
Skąd: okolice Kielc

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DesperadoK9 - bardzo się ciesze, że pojawił ktoś taki jak pan w naszym kieleckim Oddziale . Pozorant licencjonowany bardzo by sie przydał - sama jestem właścicielką rocznej onki , którą chciałabym szkolić w kierunku IPO , a do tego dobry pozorant jest nieodzowny Very Happy
Może przyjdzie pan na najbliższe zebranie sekcji szkolenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ontopus Smile mam nadzieje ze kiedys osiagne zamierzony cel Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group