Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI (str. 4): WYSTAWA KLUBOWA 2011
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darek



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Nowy Bartków

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 5:25 pm    Temat postu: WYNIKI (str. 4): WYSTAWA KLUBOWA 2011 Odpowiedz z cytatem

XXX Jubileuszowa Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich Wasilków k/Białegostoku 2011
Uprzejmie informujemy, że w dniach 30-31.07.2011r. odbędzie się w Wasilkowie k/Białegostoku XXX Jubileuszowa Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich.


Proponowana obsada sędziowska:

Norbert Scharschmidt
Baby psy, Młodziki psy, Juniory psy, Otwarta psy, Użytkowa psy, Championy psy.

Thomas Teubert
Baby suki, Juniory suki, Otwarta suki, Użytkowa suki, Championy suki, Weterany suki.

Wilhelm Nordsieck
Szczenięta psy, Szczenięta suki, Młodziki suki, Młodzież suki, Młodież psy, Weterany psy.


Konkurencje hodowlane - REPRODUKTOR I POTOMSTWO, NAJLEPSZA HODOWLA
sędziowie KON z Polski

Waldemar Federak - Przewodniczący Klubu Owczarka Niemieckiego

Waldemar Kosmalski - Przewodniczący Klubu-Komisji Owczarka Niemieckiego
_________________
Dariusz Żochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba po raz pierwszy więcej wiadomo o polskiej klubówce niż o niemieckiej Laughing

Do pełni szczęścia brakuje tylko obsady (sędziego i pozorantów) testów psychicznych.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 1:00 pm    Temat postu: Wasilków immer gut !! Odpowiedz z cytatem

Super !!! Wasilków to bardzo dobre miejsce ! Piękny teren, nocleg niemalże na boisku a pod ringami miejsce na samochody. Jeśli będzie tak jak na ostatniej krajówce w Wasilkowie to rewelacja !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 2002
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Czw Sty 13, 2011 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystawy organizowane przez oddział Białystok są zawsze na wysokim poziomie, super organizacja ,przepiękne nagrody no i świetny klimat.. Wink nasi przyjaciele ze wschodu deklarują przyjazd w dużej ilości a to wszystko dzięki takiej obsadzie sędziowskiej no i miejscu w którym jest organizowana wystawa, oddział Białystok ma dobra renomę na wschodzie ich wystawy są zawsze doskonale zorganizowane a to w tych czasach bardzo się ceni... na pewno przyjadą Rosjanie , Ukraińcy , Białorusini ,Litwini i Łotysze co do Estończyków to w danym momencie nie ma z ich strony deklaracji ale mam nadzieje , ze jednak tez się pojawią Smile) tak wiec gospodarze do miłego zobaczenia w Wasilkowie... Razz
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 4:41 pm    Temat postu: Wasilków Odpowiedz z cytatem

Radziłbym już się zabrać za treningi tych psów które mają być wystawione bo jeśli będzie tak że znowu wygrają psy zagraniczne to będzie płacz,lament i zgrzytanie zębów. Mam nadzieję że polską klubówkę wygrają tylko polskie psy z polskich hodowli i z polskimi przydomkami!! Życzę wszystkim Szczęścia !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 9:43 am    Temat postu: Niech wygra lepszy Odpowiedz z cytatem

Co Pan za fanaberie wypisuje , czytając Pański tekst jak był bym za wschodniej granicy czy też z innego kraju odechciało by mi się brać udział w takiej wystawie jak bym się spotkał na początku z taką życzliwością.
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to ma wspólnego z życzliwością szanowny panie??? Jest to moje prywatne zdanie, poparte kilkoma wizytami na klubówkach. Ile to razy słyszałem zawiedzione głosy naszych hodowców że przegrali? To nie jest tak że nie życzę innym wygranej - wszak wygra najlepszy,jednak fajnie byłoby żeby na polskiej klubówce wygrywały polskie psy i tyle. Jeśli widzi pan w tym coś dziwnego, to pański problem.

W wolnym kraju wolne wypowiedzi. Pozdrawiam Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze coś dodać. Mianowicie poniższy wpis miał też na celu zmotywowanie moich kolegów do przygotowań na tak wspaniałe wydarzenie jakim jest właśnie wystawa Klubowa, czego i Panu też życze.

To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 1:26 pm    Temat postu: klubówka Odpowiedz z cytatem

To co Pan wypisuje to pokazuje że to Pan ma problem. Grozi Pan na zasadzie żebyście nie mieli potem pretensji lub na zasadzie po klubowce a nie mówiłem . Ale tak naprawdę to chyba napawa Pan nie chęcią do Wasilkowa patrząc na wyniki jakie Pan tam osiągnął w 2009 i chyba tu tkwi problem, Jest to ostania na ten temat polemika z Panem
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.
Gdzie można znaleźć obowiązujący regulamin?
Które klasy mają obowiązkowo mieć prześwietlenia? Czy będą sprawdzane?
Jak będą wyglądać testy psychiczne? jakie klasy będa obowiązkowo im poddane? itp

A co przygotowań, to myślę , że należy ćwiczyć cały czas, a nie na miesiąc przed testami. Wątek o szkoleniu eksterierów to pokazuje.
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obowiązek testów mają psy i suki z klasy użytkowej ale mogą też championy przystępować do testów , a co do prześwietlenia to najprawdopodobniej o ile dobrze pamiętam od klasy młodzieży
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do testów przystępuje kl. użytkowa
Championy mogą ? czy muszą ?
Na klubówce 2010 testy obejmowały tylko kl. użytkową, wg starych reg. powinny też i championów. Reg. stare podobno nie obowiązują. Nowe miały być przdstawione ZG ZKwP do czasu wystawy w Sulejowie 2010 ( info. z protokołu zebr. KON-u na str. KON-u).

Więc ponawiam pytanie.
Jaki regulamin obowiązuje na tegorocznej Klubówce, gdzie można go znależć i jak będą wyglądały testy psychiczne????
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę że nie zamierza już pan czegokolwiek komentować,bo o polemice nikt tu nawet nie wspomniał. Dodam tylko że byłem już nawet ostatni na wystawie i jakoś się tego nie wstydzę. Co pana zatem interesują moje wyniki z Wasilkowa moich suczek? Były daleko to były,ale wystawa była super,a pan chyba nadal nie zrozumiał mojego postu więc darujmy już sobie rzeczywiście nie ma sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 78
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe informacje o Wystawie Klubowej :


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 78
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozoranci na Wystawę Klubową to:
Dariusz Więckowski
Lech Szczepański
Trening z D.Więckowskim odbędzie się w Białymstoku 29.05.2011
Informacje: jarek.gesinowski@wp.pl
Terminy następnych treningów oraz ich miejsce będę podawał na bieżąco.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group