Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krajowa wystawa ON Kraków (czerwiec)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 11:37 am    Temat postu: Krajowa wystawa ON Kraków (czerwiec) Odpowiedz z cytatem

A miało być lepiej niż w ubiegłym roku. W reklamach i ulotkach dwóch sędziów (Oeser i Majsniar) sędziujących na zmianę na wystawie międzynarodowej i krajowej. A tu nowina ! Na krajowej jest już czterech sędziów: Oeser, Majsniar, Dobrzański i Chmiel (kierownik sekcji o/Kraków-powtórka z zeszłego roku). Confused Evil or Very Mad Rolling Eyes

Agnieszka
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaję podział sędziów na poszczególne klasy - za stroną Oddziału Kraków http://www.zkwp-krakow.pl/:

Krzysztof Dobrzański
Owczarek niemiecki (German Shepherd) - psy i suki / dogs and bitches (klasa szczeniąt, młodzików i młodzieży / puppy and youth classes)

Bogusław Chmiel
Owczarek niemiecki (German Shepherd) - psy i suki / dogs and bitches (klasa weteranów / veteran class)

Albin Majsniar
Owczarek niemiecki (German Shepherd) - psy/dogs (pozostałe klasy/ other classes)

Dieter Josef Oeser
Owczarek niemiecki (German Shepherd) - suki/bitches (pozostałe klasy / other classes)
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 10:55 pm    Temat postu: Re: Krajowa wystawa ON Kraków (czerwiec) Odpowiedz z cytatem

[Dobrzański i Bogdan ma sędziować tylko w sobote młode klasy i weterany.więc jak piszesz to niewiem z czego tak kpisz ,może dlatego że ty niesędziujes,a miło będzie napewno,napisz co chciałbyś żeby było lepiej postaramy się wykonać prośbe .Może chcesz sam zorganizowac i pokazać jak to zrobić Embarassed pomozemy i sie nauczymy.Zazdrośc to zła cecha. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 2:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Jarku, mój mąż nie ma na imię Agnieszka i myślę, że wystarczająco wyraźnie się podpisałam Laughing . Do Krakowa i tak już nie zgłasza się tak wiele owczarków, więc czterech sędziów nie jest w ogóle potrzebnych, a chodzi mi o to, że jest co najmniej nie elegancko nagle zmieniać tak regularnie do tej pory ogłaszaną obsadę sędziowską. Sędziowania sędziego we własnym oddziale nie będę komentować....
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 2:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, zapomniałam zaznaczyć-to powyżej to też napisałam ja -AGNIESZKA

PS. Jak pamiętam, Twoich wypowiedzi na temat sędziów na wystawie klubowej w Krakowie nikt tak nie komentował Very Happy . Kultura to dobra rzecz Cool
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZGADZAM SIE Z OMAN

TO SA JAKIES JAJA,ZAWIADAMI SIE LUDZI O WYSTAWIE I O DANEJ OBSADZIE SEDZIOWSKIEJ A POZNIEJ SIE TO ZMIENIA???CHYBA DLATEGO SIE PAN JAREK TAK ZIRYTOWAL PONIEWAZ JEST TO NAPRAWDE SMIESZNE I SWIADCZY O KIEPSKIEJ ORGANIZACJI,NO NIEWSPOMNE JUZ O SEDZIOWANIU W SWOIM ODDZIALE TO JUZ JEST ABSURD. LUDZIE WEZCIE SIE W GARSC I SEDZIUJCIE JAK NIEMCY A NIE SEDZIUJCIE BO "KOLEDZE TEZ TRZEBA DOBRZE OCENIC" Cool
Powrót do góry
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartek powiedz mi co jako kolesiom moze B.Chmiel posędziować,sędziując klase weteranów Laughing Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 8:33 pm    Temat postu: do Pana Jarka Odpowiedz z cytatem

Panie Jarku mysle ze drugi sedzia oprucz P. Chmiela tez nie jest obcy Smile Uwazam ze nie wporzadku jest wobec ludzi wystawiajacych ze zmienia sie obsade sedziawska po ogloszeniu pierwszej,no ale coz co kraj to obyczaj czyli co "zwiazek" to inaczej.pozrdawiam
Powrót do góry
Mal



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Agnieszką i Bartkiem, szokuje mnie sędziowanie we własnym oddziale! Wytłumaczenia dla takiej sytuacji są jedynie dwa:
- albo nikt na danej wystawie nie zechciał sędziować i oddział posiłkuje się własnym sędzią (co jest nieprawdopodobne, zawsze znajdzie się chętny z innego oddziału do sędziowania na wystawie Wink )
- albo nikt danego sędziego nie chce zapraszać więc pomaga się mu we własnym oddziale uzyskać potrzebną ilość wystaw do sędziego międzynarodowego.
Gdyby od początku podano, że przy dużej ilości zgłoszonych psów konkretne klasy obejmą inni sędziowie byłoby w porządku. Chociaż w Krakowie swojego czasu było niezłe zamieszanie ze zgłoszeniami i dziwnie się tych zgłoszeń namnożyło, więc pewnie i tak byłby pretekst zaprosić dodatkowych sędziów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz zagadka: co robi oddział organizujący wystawę, kiedy okazuje się, że jeden z sędziów praktycznie nie ma co sędziować (a dokładnie 2 sztuki) ?
Odpowiedź: robi się specjalnie dodatkową klasę (w tym wypadku baby), zawiadamia pocztą pantoflową potencjalnych wystawców (bo na oficjalne info już za późno-wszak termin zgłoszeń upłynął) i problem rozwiązany !

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ostatnio taki dowcip slyszalam "Kiedy konczy sie kultura w Warszawie? Wtedy kiedy odjezdza ostatni intercity do Krakowa" Ale cos kiepsko z kultura przynajmniej w oddziale krakowskim. Nawet nie chce sie tego komentowac Twisted Evil
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł na wystawe zgłoszono 125 owczarków to mało ? Byłes kierownikiem mogłes zorganizować wystawe i pokazać swoją organizacje. Poza tym przestań krytykować, patrz na siebie-nikt nie pisze na forum dlaczego musiałeś ustąpić z tego miejsca. Jeżeli jestes tak odważny to napisz, dlaczego musiałes odejść - pewnie to wielu zainteresuje, szczególnie tych co tak Ci racje przyznają. Pozdrawiam Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mal



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Exclamation Paweł się w tym wątku nie wypowiadał Exclamation

Przykre, że oddział Kraków robi tak duże przekręty. Nie pierwszy to i zapewne nie ostatni. Póki żadne sankcje nie będą wyciągnięte (a komu miałoby na tym zależeć?) to w tym oddziale będzie kwitnąć pokrętna działalność. I tylko rozłożyć i załamać ręce pozostaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarku-błagam Cię - czytaj zanim coś napiszesz. Po raz kolejny czepiasz się Pawła, a to znowu piszę ja-Agnieszka (wredna żona). Poza tym czemu tak drażni Cię to,że napisałam prawdę ? 125 sztuk-4 sędziów Confused

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil)
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie kieruję do organizatorów Międzynarodowej wystawy oraz O.N. Od tygodnia próbuję różnymi sposobami wyjaśnić sytuację zaistniałego bałaganu wśród przyjętych zgłoszeń na obydwie wystawy. Niestety do tej pory nie otrzymałam jakiejkolwiek odpowiedzi czy informacji na temat przyjęcia zgłoszenia mojego psa, który nie znalazł się w podanym przez oddział w Krakowie przedwystawowym katalogu.
Szanowni Panowie, może Wy mi pomożecie jakoś wyjasnić tę sytuację.
Mój pies nazywa się VISUM Tensor i został zgłoszony do klasy szczeniąt na obydwie wystawy. Opłaty za nie wpłynęły na konto bankowe oddziału krakowskiego jeszcze przed upływem 1 terminu tj. 16 maja. Nie mieszkam w Krakowie lecz znacznie dalej, więc wolałabym wiedzieć na czym stoję. Poza tym uważam, że takie traktowanie wystawców jest bardzo niepoważne ze strony organizatorów tych wystaw. Zważywszy tym bardziej, że płacą oni nie małe pieniądze za tego typu imprezy i chcieliby przynajmiej wiedzieć, czy mają po co przyjechać te kilkadziesiąt lub klikaset km, tak jak ja. Exclamation
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group