|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Demarko
Dołączył: 18 Gru 2009 Posty: 286 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 12:24 pm Temat postu: |
|
|
Halinko masz piękną sukę wilczastą , ocena nie jest ważna , ale lokata u takiego sędziego (!) , która wielu osobom powinna dać do myślenia ...Ta suka jeszcze wygra nie jedną wystawę
Osobiście zgadzam się z sędzią przyznającym w klasach otwartych na tego typu wystawach oceny bdb. i powinno to być stosowane na klubówkach _________________ Marek Dmochowski |
|
Powrót do góry |
|
|
Donka
Dołączył: 11 Kwi 2011 Posty: 202 Skąd: Warszawa
|
|
Powrót do góry |
|
|
pumagr
Dołączył: 20 Kwi 2008 Posty: 220 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 8:51 pm Temat postu: |
|
|
Oman napisał: | Owczarek niemiecki krótkowłosy
Psy
Sędzia: Wilfried Scheld
Klasa baby
1 wo OSKAR Szenberg (Aron Szenberg-Joopy Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
2 wo ESKO von Auerbach (Paer vom Hasenborn-Gwendy von der Grotte), hod. Marko Danecker, wł. Marko Danecker, Marek Bachórz
3 wo GARET Amax (Dollar vom Zellweldrand-Naomi Hexenland), hod. Sławomir Potas, wł. Sławomir Potas
4 wo KEN z Tomickich Lasów (Furbo von der Kleinen Ranch-Tootsie Tensor), hod. Radosław Rokitka, wł. Magdalena Masłoń
Klasa szczeniąt
1 wo HALIF Primo Grande (Quattro von der Partnachklamm-Ilanka z Krzywego), hod. Szymon Mukalski, wł. Kalisz Beata, Mukalski Szymon
2 wo FIGO Kierkis Hof (Luca Altenberger Land-Anika von Monchberg), hod. Pazdan Jacek, wł. Jacek Pazdan
3 wo FREDY Gard Bohemia (Lord Gard Bohemia-Flinta Gard Bohemia), hod. Marian Pekarek, wł. Sona Plchova
4 wo ZOLTANUS Weż go czart(Zamp Kronensee-Tarantula Weż go czart), hod. R. Majchrzak, wł. R. Majchrzak
5 wo NANDO Dzako (Uri Haus Galli-Castra Dzako), hod. Marian Zanony, wł. Slota Juraj
Klasa młodzików
1 bdb HARRY von der Glockenheide (Arex von der Wilhelmswarte-Cessy von Trafalga), hod. Sigrid Becker, wł. Robert Rubacha
2 bdb WIKING Weż go czart (Zamp Kronensee-Lima weż go czart), hod. R. Majchrzak, wł. Koj Krzysztof
3 bdb ORLANDO Temperton FCI (Warell v. Contra-Jessica Temperton), hod. Agnieszka Tiahnybok, wł. Joanna Bartkowska
Klasa młodzieży
1 bdb YUKON Stary Samotar (Drug vom Zellwaldrand-Bakai Bator Quinnie), hod. J.Gecelovsky, wł. Martina Smatalova
2 bdb MIKY Dzako (Drug Zellwaldrand-Hasel Dzako), hod. Marian Zanony, wł. Slota Juraj
3 bdb ARON Pajęcze Sieci (Ziko Dlha Roven-Becky Brylant Czechowic), hod. Krzysztof Mirek, wł. Dominika Chawrona
4 bdb CASH Marko Carras (Gio v. Frankengold-Fanta Redstar) hod. i wł. Marek Wencel
5 bdb DAGO Ontopus (Dux von der Glockenheide-Mausi ze Skalnego Wzgórza), hod. Robert Rubacha, wł. Jacek Dziedzic
6 bdb AMIR znad strumyka (Excelo Vitaxis-Biene vom Gebenbacher Land), hod. Anna Ochenkoeska : Kazimierz Rakoniewski, wł. Grzegorz Pluskota
7 bdb DREAM spod Gichty (Excelo Vitaxis-Aksie spod Gichty), hod. Adam Głowacki, wł. Bartłomiej Wojna
Klasa juniorów
1 dosk LEO Mavic Poland (Zamp vom Thermodos-Ika vom Farbenspiel), hod. A.Dobrzański, wł. Anna Mielnikiewicz
2 dosk HOBBIT vom Frankengold (Jimmy vom Baruther Land-Xoxi vom Frankengold), hod. Frank Goldlust, wł. Grzegorz Zubek
3 dosk BAX z Leśnego Justynowa (Vanos von Noort-Dona Scania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sylwester Lisowski
4 bdb VANTOR Gard Bohemia (Garp z Lintichu-Imunny Schfeidon), hod. Marian Pekarek, wł. Marian Pekarek
Klasa otwarta
1 bdb KOMANCZ Weż go czart (Newil van Contra-Lima Weż go czart), hod. Roman Majchrzak, wł. Agnieszka Żmudzka
2 bdb BRIX ze Spręcowa (Goscha von Holtkamper see-Diwa ze Sprecowa), hod. N.Palmowski, wł. Sławomir Potas
Klasa użytkowa
1 dosk HARIBAL Qstionn (Olympus Endrefalva-Baxi Qstionn), hod. Jaroslav Duris, wł. Daniel Bartos
2 dosk XEDOS Schreidon (Kwantum vom Klostermoor-Holly Schreidon), hod. Martn Cirz, wł. Martin Cirz
3 dosk CZAD Sądeckie Lachy (Drug von Zellwaldrand-Hupie Stary Samotar), hod. Andrzej Woda, wł. Bernard Famuła
4 dosk PERCY vom Streek (Negus vom Holtkamper See-Jacky von er Zomerdijkslanden), hod. Leo Behrens, wł. Wiesław Małek
5 dosk ZELLO von der Neudenauer Holzsteige (Pakros D'ulmental-Uri von der Neudenauer Holzsteige), hod. Robert Kowalski, wł. Katarzyna Leszczyńska
6 dosk RIO Mavic Poland (Flick von Haus Gali-Ika vom Farbenspiel), hod. A,Dobrzański, wł. Anna Mielinkiewicz
7 dosk HARDY Gard Bohemia (Apolo Gard Bohemia-Flinta Gard Bohemia), hod. Marian Pekarek, wł. Marian Pekarek
8 dosk INDO Kenola (Kwantum Klostermoor-Tracy vom Frankengold), hod. Zajączkowski Sebastian, wł. Sebastian Zajączkowski
9 dosk ESKO z Tomickich Lasów (Yoker vom Leithawald-Zora z Tomickich Lasów), hod. Radosław Rokitka, wł. Monika Walczak
Klasa championów
1 dosk ASKO Mavic Poland (Queen vom Liher Weg-Patrysia Mavic), hod. Adrian Dobrzański, wł. Grzegorz Koziara
Suki
Sędzia: Leonhard Schweikert
Klasa baby
1 wo GEISZA Primo Grande (Shicco von der Freiheit Westerholt-Bonny von Astral), hod. Szymon Mukalski, wł. Kalisz Beata, Mukalski Szymon
2 wo ORLY Szenberg (Aron Szenberg-Joopy Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
3 wo YANKA Kalupus (Bix von Arlett-Armi z Dobrego Kojca), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak
4 wo MIKI Prima Vega (Al - Grom Kimon-Azis Lobos - Bonitos), hod. Tomasz Paluch, wł. Tomasz Paluch
Klasa szczeniąt
1 wo HANA Primo Grande (Quattro von der Partnachklamm-Ilanka z Krzywego), hod. Szymon Mukalski, wł. Szymon Mukalski
2 wo BELLA Mia Imatorino (Sony z Lintichu-Ulkana Irluka), hod. Ales Miketa, wł. Ales Miketa
3 wo HESSA Primo Grande (Quattro Von Der Partnachklamm-Ilanka z Krzywego), hod. Szymon Mukalski, wł. Piotr Zakrzewski
4 wo JOOLY z Żędowic (Fello v. Haus Galli-Maxi ze Skalnego Wzgórza), hod. Andrzej Szlapa, wł. Andrzej Szlapa
5 wo HERA Sotfine (EIKO vom Haus der Rosen-ALEX Skilos), hod. Tadeusz Góralewicz, wł. Tadeusz Góralewicz
6 wo ZYRA Weż go czart (Zamp Kronensee-Tarantula Weż go czart), hod. R. Majchrzak, wł. R. Majchrzak
7 wo UXI von Sussetz (Excelo Vitaxis-Dexa Wierny Druch), hod. Joachim Przontka, wł. Skrobol Łucjan
8 wo ZORZA Weż go czart (Zamp Kronensee-Tarantula Weż go czart), hod. R. Majchrzak, wł. Witold Pełka
Klasa młodzików
1 bdb NORA Szenberg (Xion von Nordteich-Genny von der Winerau), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
2 bdb Brawos Bis SUZANNA (Noel von Suentelstein-Brawos Bis Jilly), hod. Marta Falkiewicz, wł. Marta Falkiewicz, Joanna Kost
3 bdb CORA z Folinku (Quantum von Arminius-Fryga z Folinku), hod. Vaclav Grossmann, wł. Vaclav Grossmann
4 bdb Brawos Bis SAWANA (Noel v.Suentelstein-Brawos Bis Jilly), hod. Marta Falkiewicz, wł. Marta Falkiewicz
5 bdb Brawos Bis TROYA (Quenn v.LoherWeg-Brawos Buffy), hod. Marta Falkiewicz, wł. Marta Falkiewicz
6 bdb BUGGIE Schreidon (Noell v. Suentelstein-Pantea Schreidon), hod. Martin Cirz, wł. Petr Tyll
Klasa młodzieży
1 bdb AZJA Liveria (Haribal Qstionn-Diana Jarkowski Dwór), hod. Anna Nowicka, wł. Daniel Bartos
2 bdb IDA Sądeckie Lachy (Vegas du Haut Mansard-Xsena Sadeckie Lachy), hod. Andrzej Woda, wł. Andrzej Woda
3 bdb SANDRA vom Martelsberg (Eros von Haus Portofino-Gilla von der Plassenburg), hod. Edgar Martin, wł. Szymon Makulski Sławomir Potas
4 bdb WIERA Kalupus (Nelson vom Frankengold-Ivana Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak
5 bdb TESSA Od Basiora (Joker vom Eichenplatz-Gwen od Basiora), hod. Grzegorz Piotrowiak, wł. Grzegorz Piotrowiak
6 bdb XANTA z Agíru Bohemia (Tyson v.Kottersbusch-Xara z Agíru Bohemia), hod. Michal Sasák, wł. Michal Sasák
7 bdb MONY Dzako (Drug Zellwaldrand-Hasel Dzako), hod. Marian Zanony, wł. Marian Zanony
8 bdb JESSICA Marko Carras (Ilka's Tequila-Koka z Ostrowskiej Sfory), hod. Marek Wencel, wł. Przemysław Jędrysiak
9 bdb UMBER Germanius Ortus (Xano von der Freiheit Westerholt-Lana vom Farbenspiel), hod. Bogusław Chmiel, wł. Bogusław Chmiel
10 bdb BAXI Fikusar (Karlos vom Finkenschlag-Jurga Aksaris), hod. Grzegorz Koziara, wł. Grzegorz Koziara
11 bdb UFI z Kanetowca (Ricki Hartis Bohemia-Brenda vom Gebenbacher Land), hod. Zamorowski Henryk, wł. Tadeusz Szydło
12 bdb CODI z Hetmańskiej Sfory (Xion vom Nordteich-Pedrola z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Renata i Piotr Niedzielscy
13 bdb DAROCA spod Gichty (Excelo Vitaxis-Askie spod Gichty), hod. Adam Głowacki, wł. Martyna Konieczny
14 bdb QUINA Robinson Park (Bravo von der Rheinhohe-Peacy Pla Ren), hod. J. Bardel, wł. Marceli Nieciąg
Klasa juniorów
1 dosk CARINA Kierkis hof (Key v.Has Galli-Tara z Kojca Holan), hod. Pazdan Jacek, wł. Ryszard Jakielaszek
2 dosk FURBA Hexenland (Furbo degli Achei-Nachtigall zur Worringer Rheinaue), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Marek Dmochowski, Katarzyna Leszczyńska
3 dosk Brawos bis ROZALIA (Yako v.Noort-Brawos Buffy), hod. Falkiewicz Justyna, wł. Marta Falkiewicz
4 bdb JOSEFINA Mirtan Bohemia (Indo Stary Samotar-?), hod. Martina Smetalova, wł. Bartina Smatalova
5 bdb NEELI Kenola (Godalis Tino-Barselona van Noort), hod. Zajączkowski Sebastian, wł. Sebastian Zajączkowski
6 bdb TAMARA Mavic Poland (Armin in Regnum Marinum-Palme vom Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Marzena Piskorz-Machnik
7 bdb XARA Mavic (Mercury Amfitron-Kendy Mavic), hod. A.K. Dobrzanski, wł. Marek Wazydrag, J. Dobrzanski
8 bdb YUKA Skilos AR (VANOS van NOORT-FAGMAR Skilos), hod. Artur Cichy, wł. Tadeusz Góralewicz
9 bdb TAGA z Domu Zyrków (Bravos von Gebenbocher Land-Etna z Jurajskiego Żrodła), hod. Józef Żyrek, wł. Marian Kiermaszek
10 bdb BIRA z Leśnego Justynowa (Vanos von Noort-Dona Scania), hod. Sylwester Lisowski, wł. Sylwester Lisowski
11 bdb UXA Mavic Poland (Amor vom Haus Allrath-Farina vom Farbenspiel), hod. Adrian Dobrzański, wł. Dominik Kalita
12 bdb CIRI Huzarska Sfora (Yoker Leithawald-Pegi ze Skalnego Wzgórza), hod. Arkadiusz Wałach, wł. Arkadiusz Wałach
Klasa otwarta
1 bdb REYA Vitaxis (Pakros D'ulmental-Frea Vitaxis), hod. Vitezlav Fiala, wł. Sobczak Reuter Renata
2 bdb BRENDY z Hetmańskiej Sfory (Orbit Rodjaz-Pedrola z Hetmańskiej Sfory), hod. Halina Szewczyk, wł. Halina Szewczyk,
3 bdb Brawos Bis NATASZA (Horko von Huhnegrab-Chasey Mis Maz), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Katarzyna Wandzik
4 bdb CONCHITA Alsanta (Ilka's TEQUILA, NUKA Asarko Lordana) hod. i wł. Agnieszka Lipińska
5 bdb CONNI Sotfine (TENNO vom Farbenspiel-ALEX Skilos), hod. Tadeusz Góralewicz, wł. Tadeusz Góralewicz
6 bdb LARISA od Basiora (Derby aus Wattenscheid-Cherry od Basiora), hod. Grzegorz Piotrowiak, wł. Grzegorz Cobala
Klasa użytkowa
1 dosk FRAYA vom Farbenspiel (Bravos vom Steffen Haus-Shakira vom Farbenspiel), hod. Erwin Wieser, wł. M. Lipp, Katarzyna Leszczyńska
2 dosk XALY z Agíru Bohemia (Pakros d´Ulmental-Kessy z Agíru Bohemia), hod. Michal Sasák, wł. Michal Sasák
3 dosk VINETA-VENDETTA Tensor (Sony des Jardins du Peyrou-Wilma Tensor), hod. J i A Domańscy, wł. Agnieszka Tiahnybok
4 dosk HEXI vom BAD Waeldle (Taboo vom Nordteich-Kiwi vom Bad Boll), hod. Rieker Renate, wł. Mirosław Tchorz
5 dosk Brawos Bis JILLY (Siro Della real Favorita-Bravos Buffy), hod. Falkiewicz Justyna, wł. Marta Falkiewicz
6 dosk ROXI Kalupus (Markus Status Quo-Ivana Kalupus), hod. Magda Barjak, wł. Magda Barjak
7 dosk KARMA Vitaxis (Pakros d'Ulmental-Warinka Vitaxis), hod. Fiala Vitezslav, wł. Sonczak-Reuter
8 dosk ELISA z Leutschau (Haribal Qstionn-Helen Astina), hod. Vladimir Baluch, wł. Daniel Bartos
9 dosk TAJGA De-Bes (Kastor vom Holtkamper Hof-Negra De-Bes), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski
10 dosk KSANDINA Equus (Markus vom Status Quo-Farina Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska
11 bdb JESSICA Temperton FCI (Wilko v. Fichtenschlag-Kaja z Dziedzic), hod. Agnieszka Tiahnybok, wł. Agnieszka Tiahnybok
wycofana HEDY Hiszpańskie Srebro (Canses v. Suentelstein-Chany Gard Bohemia) hod. R. Reuter, wł. Marian Pekarek
Klasa weteranów
dosk GLORIA z Dobrzyków (Delos Sądeckie Lachy-Selesz Abakus), hod. Bernard Famuła, wł. Bernard Famuła
dosk HONDA z Winowskiej Doliny (Anton Abakus-Floryda Winowska Dolina), hod. Ewa Florek, wł. Stanisław Bonczyński
dosk NEGRA De-Bes (Romeo v. Pallas Athene-Afa Korso), hod. Ryszard Kłapkowski, wł. Ryszard Kłapkowski |
Jeśli już podajesz wyniki to podaj wszystkie owczarki
OWCZARKI NIEMIECKIE DŁUGOWŁOSE
Psy
Podam od Kl. juniorów bo reszty nie mam
V 1 CWC Zwycięzca Rasy ORION Mavic Poland o. TYSON vom Kottersbuch m. ULKA Mavic hod. A Dobrzaski wł. Jarosław Kozioł Bogumiłowice
kl. otwarta
V 1 CWC ZOTTEL vom Frankengold o. QUENN vom Loher Weg m. AMY von der Moritzburg hod. Frank Goldlust wł. Magdalena Trojanowska Warszawa ( ten pies jako jedyny ze wszystkich owczarków wystawianych w klasie otwartej otrzymał ocene doskonałą )
Kl.użytkowa
V 1 CWC CHIKO z Krzywego o. ORBIT von Tronje m. SASIKA von Godenen Zweig hod. Beata Kalisz wł. Agnieszka Kowalska Szarak
Zagansk
V 2 YAPPO Frankengold o.FURBO degli Achei m. DAGGI Frankengold hod. Frank Goldlust wł. Dorota Pikulska Mikołów
Suki podaje od klasy otwartej poprzednich nie mam
Kl. otwarta
SG 1 MEGI ze Skalnego Wzgórza o. CANSES von Suentelstein m. FINA ze Skalnego Wzgórza hod. Gertruda Jureczka wł.Andrzej Szlapa Żedowice
SG 2 QUICKE vom Fichtenschlag o. CIMI Fichtenschlag m. AGGE vom Fichtenschlag Zwinger hod. Eveline Ossman wł. Agnieszka Suchodolska Warszawa
SG 3 YACKI vom Butienter Land o. BRUNO von Vierhundret Hertz m. GALINA von Butienter Land hod. Uwe Wienbarg wł. Magdalena Trojanowaska Warszawa
SG 4 MIRANDA vom Holtkamper Hof o. NICK vom Holtkamper Hof m. WIRA vom Nordteich hod. Jorg Niedergassel wł. Magdalena Trojanowska Warszawa
SG 5 PEPSI Vitaxis o.INDO Stary Samoter m. KEYSI Vitaxis hod. Fiala Vitezslav wł. Elżbieta Tkacz Mikołow
Kl użytkowa
V 1 Zwycięzca Wystawy CWC CONI ULmich Team o. DIAS aus Wattenscheid m. LIKA z Ziemi Łukowskiej hod. Michał Rozwora wł. Zdzisław Wojcieszak Stargard
V 2 CHAKRA Marino Haus o.ARKO vom Butjenter Land m. AZA V-Max hod. Mariusz Kowalski wł. Sylwia Orzechowska Piaseczno _________________ Grażyna Ciesielska Rudasz |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 10:01 pm Temat postu: |
|
|
pumagr napisał: |
Jeśli już podajesz wyniki to podaj wszystkie owczarki
OWCZARKI NIEMIECKIE DŁUGOWŁOSE
Psy
Podam od Kl. juniorów bo reszty nie mam
V 1 CWC Zwycięzca Rasy ORION Mavic Poland o. TYSON vom Kottersbuch m. ULKA Mavic hod. A Dobrzaski wł. Jarosław Kozioł Bogumiłowice
kl. otwarta
V 1 CWC ZOTTEL vom Frankengold o. QUENN vom Loher Weg m. AMY von der Moritzburg hod. Frank Goldlust wł. Magdalena Trojanowska Warszawa ( ten pies jako jedyny ze wszystkich owczarków wystawianych w klasie otwartej otrzymał ocene doskonałą )
Kl.użytkowa
V 1 CWC CHIKO z Krzywego o. ORBIT von Tronje m. SASIKA von Godenen Zweig hod. Beata Kalisz wł. Agnieszka Kowalska Szarak
Zagansk
V 2 YAPPO Frankengold o.FURBO degli Achei m. DAGGI Frankengold hod. Frank Goldlust wł. Dorota Pikulska Mikołów
Suki podaje od klasy otwartej poprzednich nie mam
Kl. otwarta
SG 1 MEGI ze Skalnego Wzgórza o. CANSES von Suentelstein m. FINA ze Skalnego Wzgórza hod. Gertruda Jureczka wł.Andrzej Szlapa Żedowice
SG 2 QUICKE vom Fichtenschlag o. CIMI Fichtenschlag m. AGGE vom Fichtenschlag Zwinger hod. Eveline Ossman wł. Agnieszka Suchodolska Warszawa
SG 3 YACKI vom Butienter Land o. BRUNO von Vierhundret Hertz m. GALINA von Butienter Land hod. Uwe Wienbarg wł. Magdalena Trojanowaska Warszawa
SG 4 MIRANDA vom Holtkamper Hof o. NICK vom Holtkamper Hof m. WIRA vom Nordteich hod. Jorg Niedergassel wł. Magdalena Trojanowska Warszawa
SG 5 PEPSI Vitaxis o.INDO Stary Samoter m. KEYSI Vitaxis hod. Fiala Vitezslav wł. Elżbieta Tkacz Mikołow
Kl użytkowa
V 1 Zwycięzca Wystawy CWC CONI ULmich Team o. DIAS aus Wattenscheid m. LIKA z Ziemi Łukowskiej hod. Michał Rozwora wł. Zdzisław Wojcieszak Stargard
V 2 CHAKRA Marino Haus o.ARKO vom Butjenter Land m. AZA V-Max hod. Mariusz Kowalski wł. Sylwia Orzechowska Piaseczno |
Jakoś nie widzę pełnych wyników długowłosych (a było ich sześć razy mniej), to czemu je Pani podaje?!
Paweł Tiahnybok
PS. Życzę wytrwałości w notowaniu pełnych wyników w przyszłości. |
|
Powrót do góry |
|
|
pumagr
Dołączył: 20 Kwi 2008 Posty: 220 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 10:27 pm Temat postu: |
|
|
Jak to 6 razy mniej ? Podaje te których jestem pewna bo sama zapisywałam _________________ Grażyna Ciesielska Rudasz |
|
Powrót do góry |
|
|
Grandziocha
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 885 Skąd: Łódż
|
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 11:05 pm Temat postu: |
|
|
Cytat: | pumagr napisał: | Jak to 6 razy mniej ? Podaje te których jestem pewna bo sama zapisywałam |
|
Grażynko,ja jeszcze zamieszczę zdjęcia owczarków długowłosych,tylko proszę o troszkę cierpliwości. _________________ www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com |
|
Powrót do góry |
|
|
Grandziocha
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 885 Skąd: Łódż
|
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 7:31 am Temat postu: |
|
|
Owczarki Niemieckie Długowłose
[/URL][/URL
[
Jeszcze raz dziękuję DONCE za pozwolenie wykorzystania jej zdjęć na stronę.
Jeśli ktoś zna nazwy tych nie podpisanych owczarków ,to proszę o info. _________________ www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Czw Cze 16, 2011 8:25 pm, w całości zmieniany 6 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
pumagr
Dołączył: 20 Kwi 2008 Posty: 220 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 10:55 am Temat postu: |
|
|
Halinko suczka z którą jestem ja to MIRANDA vom Holtkamper Hof a ta z Kasią w ruchu to właśnie CONI ULmich Team, natomiast ta na stujce to YACKI vom Butjenter Land i jeszcze dwa psy w ruchu ten z Kasią to ZOTTEL vom Frankengold I jeszcze przy okazji gratuluje ukończenia Champonatu ślicznej BRENDY _________________ Grażyna Ciesielska Rudasz |
|
Powrót do góry |
|
|
Donka
Dołączył: 11 Kwi 2011 Posty: 202 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 11:04 am Temat postu: |
|
|
Nie ma za co dziękować Bardzo się cieszę że komuś mogą się przydać moje wypociny w postaci zdjęć _________________ www.trojangold.pl |
|
Powrót do góry |
|
|
Krzysztof
Dołączył: 05 Maj 2011 Posty: 26 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 8:47 pm Temat postu: |
|
|
Pragniemy podziękować Wszystkim Państwu za przybycie i stworzenie wspaniełej atmosfery!
za ewentualne błędy przepraszmy, poprawimy się kolejnym razem
Do zobaczenia w przyszłym roku!
Pozdrawiamy,
Organizatorzy III Krajowej Wystawy ON im.Kazimierza Salamona w Rybniku _________________ Krzysztof |
|
Powrót do góry |
|
|
Joanna Kost
Dołączył: 09 Sty 2008 Posty: 395 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 8:57 pm Temat postu: |
|
|
Sprawę pucharów też już wyjaśniłam - to dla tych co wiedzą o co chodzi, pozdrawiam |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|