Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ranking Wystawowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna !!! nie przy ludziach !!! Embarassed Rolling Eyes
Na wystawie śpimy razem ??? Laughing
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Agato,chodziło mi tylko o to że wtedy byłoby mniej załatwionych IPO,korungów,przeglądów itp. I tylko to miałem na myśli. Albo wystarczy publikować listy psów które na danej imprezie przystępowały do jakiegokolwiek egz czy przeglądu i czy go zaliczyły pozytywnie czy nie.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatko: wielkie dzieki za to co napisalas.

Panie Rafale: Co i jak zostaje ogloszone, to wszystko zalezy od organizatorow. Niech pan zobaczy n.p. na tego roczyny körung we wroclawiu. tu nic nie zostalo ukryte. wszystko zostalo opublikowane (zarowno na jacentusie jak i na tensorze, jak i na stronie klubu ON)
a drugi przyklad tegoroczny swierklaniec. byly tam w tym roku 2 körungi organizowane i do dzis nie wiadomo, ktore psy przystapily, zaliczyly lub i nie.
Wniosek z tego moze pan sobie sam wyciagnac (jeszcze dodatkowo pomoze panu w tym lista zgloszonych zwierat do klasy uzytkowej na klubowej Rolling Eyes ).

Jak dlugo organizatorze nie beda zglaszac takich imprez oraz zwierzat, ktore biora w nich udzial to, bedzie jak jest a niektore wlasciciele beda sie chwalic, ze ich pies/suka ma IPO, Körrung itd. Bo kto to tak naprawde sprawdzi????
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pat napisał:


Niech pan zobaczy n.p. na tego roczyny körung we wroclawiu. tu nic nie zostalo ukryte. wszystko zostalo opublikowane (zarowno na jacentusie jak i na tensorze, jak i na stronie klubu ON)
klubowej Rolling Eyes ).

Jak dlugo organizatorze nie beda zglaszac takich imprez oraz zwierzat, ktore biora w nich udzial to, bedzie jak jest a niektore wlasciciele beda sie chwalic, ze ich pies/suka ma IPO, Körrung itd. Bo kto to tak naprawde sprawdzi????


Pani Patrycjo dokładnie o to mi chodziło. Pytanie ile tak naprawdę z tych psów rzeczywiście zaliczyło egz i testy a ilu zostało załatwione. Jeśli wszyscy by robili tak jak Wrocław,to wreszcie było by to jasne i czytelne.
Pozdr. i miłych wrażeń na klubowej
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez napisac tez mozna sobie wszystko! Informacje o kerungach sa tu podawane gdzie i kiedy! Jak sie nie wierzy to trzeba przyjechac i popatrzec! Tyle, ze na benzyne trzeba wydac. Najlepiej krytykowac i posadzac. Jak pan cos wie na temat przekretow panie Rafale to prosze powiedziec wprost kto i kiedy i na jakiej podstawie. Jak sie zda kerung to dostaje sie na to oficjalny papier. Dla pana zapewne sedziowie z Niemiec jak nic to lapowkarze i kerungi rozdaja w krzakach na lewo i prawo. Przyjedz pan to moze tez sie zalapiesz jak beda dawali Rolling Eyes.

Droga Patrycjo w zeszlym roku zdawalam kerung w Miliczy (Wroclaw) i nie bylo nigdzie (tak mi sie wydaje) zadnej listy psow. Dwa lata temu tez zdawalam kerung z inna suka w Swierklancu gdzie ty osobiscie bylas i widzialas wszystko. Ja rozumiem ze jest ci Wroclaw bardzo bliski ale to jeszcze nie powod, zeby krytykowac inne oddzialy. Informacje sa i mozna sobie pojechac i popatrzec Wink.
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udeż w stół a nożyce się odezwą Laughing Laughing Laughing
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem dla wszystkich. Ale nigdzie nie napisałem ani nie twierdzę że niemieccy sędziowie są łapówkarzami. A że przekręty są to akurat wszyscy wiemy,(szczególnie IPO),tylko każdy udaje że akurat on nic nie słyszał w danym temacie. No ale,jest to w końcu temat trudny i niewygodny więc nie ma sensu dalej to puste gadanie. Powodzenia na klubowej dla wszystkich Smile
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Z całym szacunkiem dla wszystkich. Ale nigdzie nie napisałem ani nie twierdzę że niemieccy sędziowie są łapówkarzami. A że przekręty są to akurat wszyscy wiemy,(szczególnie IPO),tylko każdy udaje że akurat on nic nie słyszał w danym temacie. No ale,jest to w końcu temat trudny i niewygodny więc nie ma sensu dalej to puste gadanie. Powodzenia na klubowej dla wszystkich Smile


Rafał Ch. napisał:
Pani Patrycjo proszę mi wierzyć że jeśli nie będzie możliwości organizowania przeglądów,egz.IPO czy korungu poza oficjalnymi imprezami,to wtedy nie bedzie 2,3 ,tylko kilkanaście. Ale puki co są organizowane po cichu tego typu egzaminy a papiery załatwia się w krzakach albo przy piwku. A może warto byłoby podać do oficjalnej wiadomości listę psów/ suk które mają IPO i korungi,wtedy by się okazało czy aby wszystkie zdawały oficjalnie i kto to widział.



Kerungi robia tylko niemieccy sedziowie!
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Z całym szacunkiem dla wszystkich. Ale nigdzie nie napisałem ani nie twierdzę że niemieccy sędziowie są łapówkarzami. A że przekręty są to akurat wszyscy wiemy,(szczególnie IPO),tylko każdy udaje że akurat on nic nie słyszał w danym temacie. No ale,jest to w końcu temat trudny i niewygodny więc nie ma sensu dalej to puste gadanie. Powodzenia na klubowej dla wszystkich Smile


Panie Rafale, kiedy Pan robił ostatnio PT lub IPO ( nie mogę znaleźć info na Pana stronie, może byc nieaktualna ? ) ?
Widział Pan przekrety ? czemu Pan nie zareagował ? ( widziałam na wystawie suczkę z ewidentną reakcją na strzał - właściciel uspakajający w ringu, ogon podkulony, sędzia " niewidzacy " - nikt nie reagował, ja też - niesmak czuję do dzis )
Wykaz psów zdających IPO mozna znaleźć tu:
http://www.zkwp-szkolenie.pl/ - szkoda, że nie aktualizowany....

Czytając Pan wypowiedzi kołacze mi się w głowie jakiś wątek z baletnicą.
A to kasa, a to odległość od granicy, krzaki i piwo ( piwo lubię Very Happy ). No i jeszcze brak wyników i przekręty. I po cholere cokolwiek robic z ta psiną jak burze na słońcu są !

Nie znam się specjalnie na ON-kach, ale wiem , że trzeba coś z nimi robić.
Mam gdzies nasze przepisy, które znoszą szkolenie dla suk, nasze związkowe przepychanki, tylko stosuję się do zasad określonych przez mądrzejszych. Logiczne jest ,że jak może być dysplazja tyłu, to przodu też - więc należy prześwietlać i sprawdzać i przód ,i tył. Sprawdzić DNA tez nie zaszkodzi. I szkolić. Bo ON to rasa użytkowa . Nie tylko psy, ale i suki. Bo szczeniak oprócz ojca ma i matkę ! A matka mameluk da mameluki. I nie mylić popędów z reakcją lękową.
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group