Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Po wyborach do zarządu KON 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:

Jeżeli chodzi o wnioski LG1 nie musiałam być na miejscu bo wszelkie Państwa postulaty dało się wywnioskować czytając ogromne ilości postów zamieszczonych na tym forum przed wyborami,nie pozostawiono nam niestety żadnego elementu zaskoczenia.

Sad


Bardzo prosze o przedstawienie miejsca na forum gdzie byly przedstawione nasze wnioski. Jak one brzmialy?
( badz inaczej: z z ktorych postow moznaby wywnioskowac nasze postulaty )

Piszesz : "że jako jestem członkiem ZK i KONu miałam w moim odczuciu moralny obowiązek uczestniczyć w nim mimo tego,że nie miałam prawa głosu,poza tym bardzo interesuje mnie przyszłość naszego klubu i wszelkie sprawy z nim związane."
- ten moralny obowiazek to nie tylko przygladanie sie jak wpadaja glosy do urny. Z zebrania tez wyciagnelas nie wlasciwe wnioski jak mozna sadzic po twoim opisie zebrania ( gdzie tez mijasz sie z prawda )
Mozemy sie nie lubic ( a wlasciwie nie lubic swoich znajomych, bo my sie nieznamy Laughing ) ale nalezy byc obiektywnym. I jak interesuje ciebie przyszlosc naszego klubu trzeba bylo zostac na wnioskach. Zobaczylabys kto jak glosuje

I tu element zaskoczenia - a moze i nie ?( dla Donki ) wnioski zlozone przez LG1 , mniej wiecej takie

1.likwidacja pisemnych opisow w mlodszych klasach(baby,szczeniat,mlodzikow )+ kl.otwarta ,championy - za to szczegolowe glosne opisy ( dla publicznosci) I polozony wiekszy nacisk na kl. juniorow i uzytkowa

2. kl.otwarta tylko do 3,5 r.zycia ( szkolimy,szkolimy i przeskakujemy do uzytkowej Laughing )

3. psy i suki ur. po 01.03.2012 musza miec polska licencje hodowlana aby mogly zostac uzyte do hodowli

1. i 2. pkt dotyczy oczywiscie wystaw owczarkarskich + klubowka
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świadomość tego, że jako jedyni w Polsce czuwacie nad rozwojem "naszej rasy" pozwala mi spać spokojnie nie martwiąc się o przyszłość Laughing
Muszę Was jednak przestrzeć droga do Raju jest niestety długa i trudna, więc LG1 nie przejmujcie się takimi drobiazgami jak totalna przegrana na wyborach Very Happy
Wierzę w to, że za 2 lata podejmiecie ponownie tydzień przed zebraniem przysłowiową rękawice i znów pokażecie, na co Was stać. I na koniec żeby Was wesprzeć moralnie w tych trudach zacytuje klasyka : „Sąd, sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”. Laughing Laughing
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

( Derby skończone ! 0-0 ! )

Dowcipnie i bardzo merytorycznie ! Laughing - dziękuję za wnioski pozebraniowe !

Jedno nie daje mi spokoju ! Skąd, Donko, Twoje przeświadczenie o jakiejś" totalnej przegranej "czy "podejmowaniu rękawicy " ????
Ja / my nie mamy parcia do władzy ( nie wiem jak pisać , w swoim imieniu, czy w imieniu wszystkich osób przyjeżdzających na ten sam plac i razem ćwiczących - żeby nie skończyło się jakimś rozdwojeniem osobowości Laughing ).
I proszę nie wmawiaj nam czegoś co nie istnieje !
( To, że chcieliśmy wyjaśnić sprawę zamknięcia (?) naszego koła, i podawania nieprawdziwych, niesprawdzonych informacji na str. KON-u - to nie jest żaden atak na Zarząd, czy tym bardziej próba przejęcia władzy - co nam ciągle insynuujesz. Informacja zniknęła. Nadal czekamy na wyjaśnienia - ale to temat do innego wątku )


A co do wniosków ? Wiadomo, które nie przeszły! Zniesienie kilka lat temu obowiązku IPO dla suk nadal ma grono wielbicieli !

A teraz może trochę wspomnień ! Zachęcam do lektury ( w wolnych chwilach ).

forum Jacentusa - http://www.jacentus.com/jacentus_serwis/forum_art.htm - stare artykuły i stare numery czasopisma "Owczarek Niemiecki " - min. historia KON-u, oraz http://157.158.57.35/~adamd/kon/old/Klub.htm, http://157.158.57.35/~adamd/kon/old/Klub.htm.

Wspomnień czar ! Tyle lat i nic się nie zmieniło !
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka kpisz czy o drogę pytasz jaka totalna porażka kobieto .Z naszego koła startowałem Ja i Magda ona dostała 37 głosów a ja 41 Tak przez Ciebie lubiany sędzia dostał tylko cztery więcej a mimo to został wice przewodniczącym Jestes młodym hodowcą i dziwię się że wzbudzasz tak duże kontrowersje i jesteś bardzo konfliktowa Na każdą uwagę pod swoim adresem reagujesz agresją w postaci takich wpisów nie tylko na tym forum ale i na innych Podpisując się pod całkowicie fałszywym donosem wystawiłaś o sobie jak najgorsze zdanie i przylgnie do ciebi opinia osoby całkowicie niewiarygodnej i takiej na którą trzeba bedzie uważać co się przy tobie mówi i robi Czy to chciałaś osiągnąć ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Waldku jak na razie to przez Pana jad przemawia Sad
Gdzie w moich postach jest agresja?Mnie to śmieszy co na Mnie wypisujecie i jakie przypisuje mi się teraz jeszcze sympatie Laughing A co do v-ce przewodniczącego klubu to jest taki sam sędzia jak każdy i nie wiem po czym pan wywnioskował,że jest moim ulubionym,wielu ludzi na niego głosowało co znaczy że darzą go sympatią i zaufaniem i to chyba was najbardziej boli Confused A jednak wyczuwam w państwa postach parcie na władzę,bo w końcu to wy zaczęliście ten temat i to tylko wy nie możecie przeboleć nowego Zarządu że im się udało a waszemu kółku różańcowemu niestety nie.Co teraz będziecie się tak rozpisywać i psioczyć na niego przez kolejne 2 lata aż do nowych wyborów?Przykre to naprawdę ConfusedA co do mojej osoby to widzę że nie ma się Pan już na kim odegrać więc padło na Mnie,no ale jak mówi przysłowie:"Mówi się trudno i płynie się dalej Laughing
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już lekka przesada, sądziłam, że się Pani jednak opamięta i zrobi rachunek sumienia - piszę to jako członek "kółka różańcowego". Przy największej do Pani życzliwości nie mogę nie zauważyć, że sili się ani złośliwości zupełnie bez powodu. Jeżeli krytykujemy czyjeś poczynania, albo ich brak, to nie znaczy, że chcemy koniecznie go zastąpić; czy przekazywanie swoich sugestii jest dowodem "parcia na władzę"? Jeżeli nawet traktuje nas Pani jako opozycję do aktualnych władz, to taka rola opozycji. Mamy swoje propozycje i wnioski i będziemy dobijać się z nimi do władzy i zaręczam Pani, że żadnej krzywdy jej to nie uczyni. Proszę wziąć głęboki oddech i trochę się wyluzować, jeszcze nie musimy skakać sobie do gardeł...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie nie musimy Confused
Ja wyraziłam swoje zdanie Państwo swoje więc temat uważam z mojej strony za skończony Wink
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błędem jest nazywanie mnie "Państwem", myślę, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami i należy do każdego podchodzić indywidualnie, czasy zbiorowej odpowiedzialności chyba już minęły. Wolałabym nie być szufladkowana, bo to koniec wszelkiej dyskusji i w dużej mierze jest to przyczyna takiej ogromnej polaryzacji środowiska; nie musimy być jak Platforma z Pisem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze tylko, że ta odsądzana od czci i wiary tzw grupa gościeńczycka, czyli "gniazdo żmij", czy"kółko różańcowe" (ileż tu niechęci!)chce tylko poprawy rasy i sama robi wszytko, żeby jej psy spełniały najwyższe - na dzień dzisiejszy niemieckie - normy. Czy można negować słuszność tej idei? Czy uważa Pani, że KON jest organizacją idealną, której każda zmiana zburzy ten porządek? Oczywiście możemy dyskutować nad tempem i sposobem zmian, ale do tego potrzebna jest merytoryczna, spokojna dyskusja, a nie prymitywne przepychanki. Niestety mało takich głosów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka gratuluję dobrego samopoczucia ,oszkalować i napluć na czyjąś hodowlę nigdy jej nie widząc na oczy to wielki osobisty sukces z twojej strony Rób tak dalej a daleko zajdziesz Nigdy nie zgodzę się na takie zachowanie obojetnie kogoby ono dotyczyło Dzisiaj ty oczerniłąś czyjąś hodowlę a jutro mogą to zrobić z Twoją dlatego jeszcze raz piszę nie moze być naszej zgody na takie zachowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście p.Waldku na dobre samopoczucie nie mogę narzekać Laughing
A Pan jak widzę został osobistym adwokatem samej zainteresowanej i najwięcej ma Pan do powiedzenia w tym temacie,jakby to dotyczyło bezpośrednio Pana Rolling Eyes
Nie wiem dlaczego i w jakim celu,ale cały czas próbuje mnie Pan sprowokować Crying or Very sad Niestety muszę Pana zmartwić,bo te Pańskie złośliwości spływają po mnie jak deszcz po parapecie Twisted Evil
Pani Joanno doceniam Wasze starania do dążenia do doskonałości rasy i chwała Wam za to Very Happy Jednakże nie tylko wy szkolicie swoje psy i chcecie hodować według norm SV,mamy wiele hodowli które to robią dla siebie i nie potrzebują do tego nakazów z góry Wink
Nie wiem skąd więc wzięła się ta niechęć do nowego Zarządu Crying or Very sad
Bo skoro wyborcy głosowali na tych a nie innych kandydatów to chyba o czymś świadczy i trzeba uszanować ich decyzję Very Happy
_________________
www.trojangold.pl


Ostatnio zmieniony przez Donka dnia Pon Mar 19, 2012 1:25 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, choć wcale nie jest powiedziane, że większość zawsze musi mieć rację - demokracja nie jest doskonała, ale niestety nie wymyślono nic lepszego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale nie jesteśmy w stanie wszystkim dogodzić Very Happy
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi ADMINIE reaguj bo znowu będzie straszenie sądami i forum znowu zostanie zamknięte bo już zaczynają się wycieczki osobiste.
Hodowla psów to hobby, nie zawód czy sposób na życie więc nie niech każdy hoduje jak mu wygodnie,to jego sprawa co chce osiągnąć. Czas miernoty i rozmnażaczy powoli przemija i nie trzeba nakazów typu HD ED DNA korungi
licencje. Coraz więcej hodowców robi to dobrowolnie. Powoli staje się to normą,ale pozwólcie też innym na dogonienie tego. Powstaje coraz więcej wspólnych placów gdzie ludzie wspólnie szkolą ,przygotowują do wystaw. Śmiem twierdzić że za dwa lata mało który pies będzie bez licencji,polskiej czy to niemieckiej.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Drogi ADMINIE reaguj bo znowu będzie straszenie sądami i forum znowu zostanie zamknięte bo już zaczynają się wycieczki osobiste.
Hodowla psów to hobby, nie zawód czy sposób na życie więc nie niech każdy hoduje jak mu wygodnie,to jego sprawa co chce osiągnąć. Czas miernoty i rozmnażaczy powoli przemija i nie trzeba nakazów typu HD ED DNA korungi
licencje. Coraz więcej hodowców robi to dobrowolnie. Powoli staje się to normą,ale pozwólcie też innym na dogonienie tego. Powstaje coraz więcej wspólnych placów gdzie ludzie wspólnie szkolą ,przygotowują do wystaw. Śmiem twierdzić że za dwa lata mało który pies będzie bez licencji,polskiej czy to niemieckiej.

Nic dodać nic ująć Very Happy
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group