|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 8:57 am Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 02.06.2012 OG-Karsdorf/Unstrut (LG19)
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 02.06.2012 OG-Karsdorf/Unstrut (LG19)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Knaul Franz-Peter
V 1 *Agassy von der Piste Trophe 2239839, 15.06.09, SchH2 (Panjo Kirschental - Godalis Hera) Bösl Erich,92421 Schwandorf
V 2 *Pacco vom Stahlshüttenhof 2235933, 15.03.09, SchH2 (Bojan Pendler - Melli Batu) Thee Ning Khong,ID-12930 Karet Semanggi
V 3 Arex von der Jahnhöhe 2248354, 19.01.10, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Irmi Jahnhöhe) Kriebitzsch Nina,04600 Altenburg
V 4 *Tarzan vom Steierwald 2221984, 19.05.08, SchH2 (Jerry-Lee Steierwald - Pauline Externstein) Winkler Norbert,
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
V 1 *Yada vom Osterberger-Land 2240756, 09.06.09, SchH1 (Zerxis Osterberger-Land - Dani Dänischen Hof) Wortmann Dirk & Hoffmann Jürgen,49504 Lotte
V 2 Antje vom Hülsbach 2237246, 15.05.09, (IPO1) (Banderas Domaine du Parc - Odessa Magistrale) Arnolds Michael,42899 Remscheid
V 3 Quinka de Villacristi LOE 1959606, , (IPO1) (Karat's Fedor - Rachel Villacristi) Martinez Casado & Soto Gonzales
V 4 *Melly vom Steffen Haus 2247725, 22.11.09, SchH1 (Watz Neudenauer Holzsteige - Nelly Premutia) Beck Peter,06648 Eckartsberga
V 5 *Kim von der Rodbaude 2246135, 22.09.09, SchH1 (Bacchus Merlin - Endrefalva Omega) Wille Ralf,99518 Auerstedt
V 6 *Team Bulle Hof Glafira RKF 2605915, 07.11.09, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Team Bulle Hof Alegra) Bliznetsova Elena,RU- Moskau
V 7 Zenta von der Felsenschlucht 2246950, 13.12.09, (IPO1) (Shicco Freiheit Westerholt - Urmel Felsenschlucht) Vogel Manuela,06279 Schraplau
V 8 Kim v. Haus Froehli BSV 06191, 24.04.10, IPO1 (Maestro Schneider - Forza Haus Froehli) Franke Roland,39221 Welsleben
V 9 Onny vom Haus Salihin 2249289, 27.02.10, IPO1 (Yerom Haus Salihin - Kimba Achimer Vahr) Ziegenhorn Hubert,06258 Schkopau OT Knapendorf
V 10 Finess vom Finnewald 2257141, 30.05.10, (Ulk Faustbrunnen - Elysa Finnewald) Herrmann Rene,99636 Bachra
V 11 (*)Odina vom Gussower Fließ 2229886, 30.11.08, IPO3 (Eldorado Gräfental - Haita Miersdorfer See) Adamitz Willi,06347 Gerbstedt OT Hübitz
SG 1 Ula von der Emsaue 2225455, 10.06.08, SchH1 (Vulkan Stadtfeld - Hadja Emsaue) Darming Herbert,33397 Rietberg
SG 2 Dina vom Galgental 2239228, 06.08.09, IPO1 (Javir Talka Marda - Conny Eselstieg) Schönwiese Bernd,
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Endrefalva Adelaida 2259410, 06.10.10, (Furbo Achei - Endrefalva Omega) Ljutow Ekaterina,99510 Wormstedt
SG 2 Yolly vom Steinway-Park 2257968, 14.08.10, (Joker Eichenplatz - Melli Batu) Bellgarth Walter & Meißner Dietmar,Seesen
SG 3 Utopia vom Christinen Brunnen 2260228, 02.09.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Charlize Christinen Brunnen)Schomann Günter,33649 Bielefeld
SG 4 Conbhairean Chica EKC AM 0002390, 22.10.10, (Gigolo Bärenschlucht - Conbhairean Quella) MacDonald Heather & Hönig Carsten
SG 5 Haley von Haus Pfalzerheide 2258148, 25.08.10, (IPO1) (Twin Aurum Zwinger - Cayenne Haus Pfalzerheide) van de Kruisweg Francisca,47574 Goch
SG 6 Cessy vom Hülsbach 2261835, 01.12.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Fellice Farbenspiel) Kulke Oliver,42897 Remscheid
SG 7 Aline v. Schweizersbild SHSB 697012, 01.11.10, (Tyson Köttersbusch - Wolf's Kelly) Salzmann Gunter,06279 Schraplau
SG 8 Xara vom Steierwald 2256630, 29.07.10, (Tarzan Steierwald - Ronja Steierwald) Winter Christiane,06526 Sangerhausen
SG 9 Cora von der Saaleplatte 2254366, 05.06.10, IPO1 (Diego Haus Pfalzerheide - Kijara Bramberg) Kaczmarek Uwe,99510 Eckolstädt
Jugendklasse Rüden, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Tai vom Frankengold 2263329, 03.02.11, (Nelson Frankengold - Darling Frankengold) Goldlust Frank,12623 Berlin
SG 2 Timoty di Turboland LOI 11/46638, 17.01.11, (Twin Frutteto - Lexina Fossombrone) Citteri Mario Proprietario
SG 3 Bodo vom Bärenstein 2267373, 05.12.10, (Wegas Fichtenschlag - Honda Batu) Menge Dana,99091 Erfurt
SG 4 Kenzo del Catone ROI 11/101299, 22.05.2011 (Condor Catone - Winni Croce Santo Spirito) Capetti Salvatore,I-29010 Castelvetro Piacentino
SG 5 Wotan von der Tanzdiele 2266955, 06.05.11, (Sirio Rauhtal - Quanda Tanzdiele) Rudek Holger,06618 Naumburg
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Stella vom Frankengold 2263342, 16.01.11, (Vegas Haut Mansard - Pippi Frankengold) Goldlust Frank,12623 Berlin
SG 2 Bali vom Bärenstein 2267375, 05.12.10, (Wegas Fichtenschlag - Honda Batu) Menge Dana,99091 Erfurt
SG 3 Demi vom Elbe-Saale-Winkel 2270823, 03.04.11, (Geck Casa Nobili - Wendy Elbe-Saale-Winkel) Döring Rita,38820 Halberstadt
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Knaul Franz-Peter
VV 1 Apollo vom Westervenn 2270571, 07.06.11, (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Jürgens Ralf,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
VV 2 Tyson Fixfrutta JR 739114, 14.06.11, (Vegas Haut Mansard - Simba Panoniansee) Ravlic Zlatko,HR-31000 Osijek
VV 3 Nikos vom Niemberger Eck 2273339, 29.07.11, (Gigolo Bärenschlucht - Kara Niemberger Eck) Herbst Peter,06295 Eisleben
VV 4 Iso vom Ritterberg 2269409, 20.07.11, (Zorro Ritterberg - Yulie Ritterberg) Moche Ramona,
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
VV 1 Toska Fixfrutta JR 739116, 14.06.11, (Vegas Haut Mansard - Simba Panoniansee) Ravlic Djukanovic,
VV 2 Heaven von der Lars-Aue 2272712, 19.07.11, (Italo Casa Nobili - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
Veteranenklasse Rüden, Richter: Knaul Franz-Peter
Platz 1 *Huppy von den Leinewiesen 2098589, 02.12.01, SchH3 IPO1 (Neptun Bad-Boll - Foxi Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
Platz 1 *Melly von den Leinewiesen 2168739, 27.07.05, SchH2 (Idefix Leinewiesen - Häsel Leinewiesen) Kuhnt Marleen,06636 Hirschroda
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Alfa von Lord Fandor 2219303, 29.04.08, SchH1 IPO2 (Fandor Fennberg - Hetty Schwedenschanzen) Weber Sylvia,04288 Leipzig
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
VV 1 Vee vom Poppenberg 2271702, 19.08.11, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Moche Ja _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu
Ostatnio zmieniony przez btusik dnia Wto Lip 03, 2012 7:27 am, w całości zmieniany 2 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 8:58 am Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH und Veteranen
am 03.06.2012 in Ingolstadt-Stadt e.V. (LG15)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Sultan von der Jahnhöhe 2212631, 20.12.07, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Irmi Jahnhöhe) Mayer Marc,84056 Rottenburg
V 2 Baru Di Croce Santo Spirito 2275934, 03.03.10, SchH1 (Vegas Haut Mansard - Zeta Murnighello) Quoll Lothar & Francioni Daniele,Türkenfeld
V 3 (*)Avatar von Media 2249713, 03.03.10, SchH1 (Sultan Jahnhöhe - Oska Media) Mayer Johann,84056 Rottenburg
V 4 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO2 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
V 5 *Alf vom Bärenstein 2239487, 19.07.09, SchH3 (Furbo Achei - Honda Batu) Herda Tobias,99885 Wölfis
V 6 *Obi-Wan zum Kolbenguß 2209140, 05.09.07, SchH3 (Jaguar Arkanum - Lil'Kim Kolbenguß) Lang Christian & Euler Albert,68789 St. Leon-Rot
V 7 *Sky vom Eichenplatz 2237997, 07.04.09, SchH3 IPO3 (Bojan Pendler - Toga Heinrichplatz) Schimanski Elisabeth,33442 Herzebrock
V 8 *Falco v. Burg Trsat HR 27867, 01.05.09, SchH1 (Dustin Lehnhof - Barby Burg Trsat) Curak Nico,HR-43000 Bjelovar
V 9 (*)Rocco von der Karl-May Höhle 2251035, 18.02.10, IPO2 (Kanto Karl-May Höhle - Xara Baruther Land) Schüßler Dietmar,85309 Pörnbach
V 10 *Vegas von der Burg Haidstein 2242502, 09.08.09, SchH3 (Buddy Agilolfinger - Zola Schloss Runding) Meier Josef,93486 Runding
V 11 *Jil Vlady-Sal SKJ 59464/09, 09.05.09, IPO1 (Nemo Lengernheide - Vina Vlady-Sal) Adamcik Stefan,SK-905 01 Senica
V 12 Momo degli Achei LOI 10/183124, 08.03.10, (Vegas Haut Mansard - Genny Achei) Colombini Massimo,I-56023 San Prospero
V 13 *Ewok vom Dioptas 2232248, 29.11.08, ÖPO1 (Jupp Haus Malle (A) - Ciwi Dioptas) Graf Franz & Bauböck Birgit,A-2441 Moosbrunn
V 14 *Nilo von der Falkenkanzel 2153548, 18.10.04, SchH3 (Hero Spitalfeld - Delfie Peiner Stahlwerk) Kaim Horst,96332 Pressig
V 15 *Ocki vom Natoplatz 2247601, 12.12.09, SchH2 IPO3 (Asterix Natoplatz - Blume Natoplatz) Hofbauer Lorenz, Siegenburg
V 16 *Vin von der Liebeswarte 2248999, 28.01.10, IPO1 (Ober Bad-Boll - Quena Liebeswarte) Späth Heinz & Baur Markus,Neu-Ulm
V 17 *Xanto von der Jahnhöhe 2241665, 21.07.09, SchH2 (Playboy Jahnhöhe - Irmi Jahnhöhe) Fuchs Franz,93342 Saal Donau
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Juri vom Schollweiher 2217697, 05.04.08, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Fraya Ulmental) Benitz Liliane,85084 Reichertshofen
V 2 (*)Clea d' Ulmental ROI 11/2875, 30.10.09, SchH1(2) (Remo Fichtenschlag - Venus Ulmental) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
V 3 Quenna von Regina Pacis 2260577, 21.05.10, IPO1 (Arex Wilhelmswarte - Fabia Agilolfinger) Jani Uday,46354 Südlohn
V 4 (*)Hexa Mil-Drag SKJ 61625/10, 13.05.10, (IPO1) (Nelson Frankengold - Centa Mil-Drag) Dragan Milan,SK-020 52 Mestecko
V 5 April Fabare Bohemia CMKU/DS 77862/10, 01.04.10, (ZVV1) (Eros Haus Portofino - Lotty Piste Trophe) Cejkova Petra,CZ-533 14 Kladruby
V 6 *Boogie v. Webachtal LOI 10/2291, 27.10.09, IPO1 (Digger Elzmündungsraum - Agatha Webachtal) Galastri Stefano,I-50056 Montelupo Fiorentino (FI)
Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Saabat von Aurelius 2257868, 03.08.10, (IPO1) (Ober Bad-Boll - Juri Schollweiher) Koller Johann,A-9241 Wernberg
SG 2 Versace zum Kolbenguß 2255173, 23.06.10, (Obi-Wan Kolbenguß - Malou Kolbenguß) Heimbrodt Norbert,36151 Burghaun
SG 3 Calif von der Jahnhöhe 2255078, 17.06.10, (Sultan Jahnhöhe - Vanny Haus Zieglmayer) Seidler Dieter,94365 Parkstetten
SG 4 Til Vlady-Sal SKJ 62109/10, 10.08.10, (IPO1) (Vegas Haut Mansard - Vina Vlady-Sal) Salai Vladimir,SK-906 38 Rohoznik
SG 5 Santo Vlady-Sal SKJ 62103/10, 29.07.10, (IPO1) (Yro Vlady-Sal - Fendy Vlady-Sal) Adamcik Stefan,SK-905 01 Senica
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Bella Mia Imatorino CMKU/DS 80263/10, 27.11.10, (Sony Lintichu - Ulkana Irluka) Miketa Ales
SG 2 Juicy vom Kapellenberg 2255514, 20.06.10, (Wegas Fichtenschlag - Zahira Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
Jugendklasse Rüden, Richter: Arth Peter
SG 1 Timoty di Turboland LOI 11/46638, 17.01.11, (Twin Frutteto - Lexina Fossombrone) Citterio Mario Roberto,I-24050 Bottamuco
SG 2 Calippo Ober DKK 07706/2011, 08.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Quera Fichtenschlag) Jensen Sören & Jensen Susanne,DK-4640 Faxe
SG 3 Calippo Odin DKK 07707/2011, 08.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Quera Fichtenschlag) Jensen Sören & Jensen Susanne,DK-4640 Faxe
SG 4 Bredly Fabare Bohemia CMKU/DS, 31.12.10, (Eros Haus Portofino - Vendetta Fabare Bohemia) Skrbek Pavel,CZ-153 00 Praha 5
SG 5 Phoenix z Gilanu CMKU/DS 80311/10, 09.12.10, (Ebafarmens Izaro - Demon Spawn Gilanu) Pupalova Alena,CZ-25301 Hostivice
SG 6 Ares vom Schmeien Hof 2262532, 24.12.10, (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Tomaselli Alfio & Marchese Salvatore
SG 7 Kenzo del Catone ROI 11/101299, 22.05.11, (Condor Catone - Winni Croce Santo Spirito) Citterio Mario Roberto,I-24050 Bottamuco
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Rustol's Xhena Xellent NKK 30347/12, 03.06.11, (Remo Fichtenschlag - Rustol's Tina) Stolen Tom,N-5305 Florvag
SG 2 Ursina vom Bad Wäldle 2264666, 03.04.11, (Sammo Casa Beggiato - Lissa Bad-Boll) Rieker Renate,73101 Aichelberg
SG 3 Letizia von Arminius 2267820, 09.12.10, (Sultan Jahnhöhe - Dolce Arminius 2000) Czech Sandra & Martin Tina,68309 Mannheim
SG 4 Lola vom Hanneß 2261897, 24.12.10, (Nino Tronje - Vienchen Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 5 Yoko-Ono zum Kolbenguß 2263005, 21.01.11, (Remo Fichtenschlag - Pumpkin Kolbenguß) Lang Christian & Euler Albert,68789 St. Leon-Rot
SG 6 Aria vom Schmeien Hof 2262533, 24.12.10, (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Tomaselli Alfio,72510 Frohnstetten
SG 7 Tanija vom Kapellenberg 2270124, 21.05.11, (Wallaby Kapellenberg - Taffi Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
SG 8 Proxyma z Gilanu CMKU/DS 80314/10, 09.12.10, (Ebafarmens Izaro - Demon Spawn Gilanu) Neubauerova Ludmila,CZ-253 01 Hostivice
SG 9 Isis vom Dioptas 2266580, 28.03.11, (Jupp Haus Malle (A) - Ciwi Dioptas) Frömmig Günter,A-1220 Wien
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
VV 1 Annika von der Liebeswarte 2268278, 22.06.11, (Conbhairean Uno - Yule Feldle) Prall Jochen & Urmann Gerhard,88471 Laupheim
VV 2 Wina vom Natoplatz 2270836, 08.08.11, (Fulz Zenevredo - Balie Natoplatz) Hofbauer Lorenz,93354 Siegenburg
VV 3 Qualle von der Piste Trophe 2269935, 07.06.11, (Mentos Osterberger-Land - Godalis Hera) Bösl Erich & Miketa Ales,92421 Schwandorf
VV 4 Toska Fixfrutta JR 739116, 14.06.11, (Vegas Haut Mansard - Simba Panoniansee) Djukanivic Milos & Ravlic Zlatko,RS-11000 Beograd
VV 5 Xera vom Kapellenberg 2271082, 23.08.11, (Wallaby Kapellenberg - Julia Kapellenberg) Glück Josef & Koller Johann,A-4850 Timelkam
Langstockhaar Klasse
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Schicko von der Liebeswarte 2241947, 03.09.09, SchH2 IPO3 (Kanto Karl-May Höhle - Zeskia Liebeswarte) Späth Heinz & Kühne Marlies, 89233 Neu-Ulm
V 2 Diego vom Schloß Schenkenturm 2257418, 29.03.10, (SchH1) (Rhyscher Arlett - Nina Grenzmark) Hadenfeldt Christian,97080 Würzburg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 7:18 am Temat postu: |
|
|
LGZS 01.07. v Raschau, Germanija
LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 01.07.2012 in Raschau-Langenberg e.V. (LG18)
Platz Name des Hundes SZ-Nr., Wurftag, Abkz Eltern Eigentümer
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Etoo aus Wattenscheid 2233964, 28.03.09, SchH3 (Paer Hasenborn - Chelsea Wattenscheid) Jani Uday,46354 Südlohn
V 2 *Luca von der Wilhelmswarte 2244684, 08.10.09, SchH2 IPO3 (Ando Wilhelmswarte - Ina Frankenberger Rathaus) Kravjanska Livia & Sprenger Uwe,35457 Lollar
V 3 *Fulz di Zenevredo 2250707, 21.10.08, SchH3 (Furbo Achei - Jemy Zenevredo) Heigl Franz & Schwingel Eduard,94315 Straubing
V 4 *Baru vom Fürstenbrunn 2232182, 05.07.08, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Wega Almhof) Kilic Hakan & Grimm Sylvio,TR-34750 Istanbul
V 5 Yusuf vom Feuermelder 2255312, 22.04.10, IPO1 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Georgians Willi,34454 Arolsen
V 6 *Shyrhan Lehmburg 2249063, 28.12.07, SchH2 (Markus Status quo - Fest Kiefer Tashiba) Krumina Daiga,LV-2123 Kekava
V 7 Zearo vom Zellwaldrand 2237346, 10.01.09, (IPO1) (Floro Achei - Vivian Zellwaldrand) Kubrakova Nadzeya,BY-220116 Minsk
V 8 *Lacky vom Almhof 2245056, 30.09.09, SchH2 (Arex Wilhelmswarte - Wionna Almhof) Weigel Andreas,08352 Raschau
V 9 *Timo vom Almhof 2193525, 20.10.06, SchH3 FH1 (Nick Moorbeck - Yasmin Almhof) Mende Andre,01778 Lauenstein
V 10 *Frabo vom Fürstenbrunn 2258595, 28.05.10, IPO1 (Harry Real Favorita - Quina alma mater) Bernstein Helga,04277 Leipzig
V 11 (*)Aragon Fabare Bohemia CMKU/DS 77861/10, 01.04.10, (ZVV1) (Eros Haus Portofino - Lotty Piste Trophe) Kejzar Vlastimil,CZ-544 00 Dvur Kralove nad Labem
V 12 *Cames vom Fichtenschlag 2228053, 01.11.08, SchH2 IPO3 (Panjo Kirschental - Wilka Fichtenschlag) Nerlich Herbert,96275 Marktzeuln
V 13 *Super v. Maikhus LOI 09/152808, 16.03.09, SchH1 IPO2 (Nero Maikhus - Pania Blu Oysters) Ferraro Vincenzo,I-80133 Napoli
V 14 *Falkos von den schwarzen Seeperlen 2219485, 05.03.08, SchH2 (Alex schwarzen Seeperlen - Xallie alten Wingertshaus) Merkeliene Rima,LT-45444 Kaunas
V 15 *Legende v. Haus am Lerchenweg 2278684, 02.02.10, SchH1 (Bill Fürstenau - Happy Fichtenschlag-Zwinger) Schoder Anja,96274 Herreth
V 16 *Gauner von Seidenpelz 2203191, 22.06.07, SchH3 (Quenn Löher Weg - Tinka Aspenhaus) Kluge Milan,04924 Bad Liebenwerda
V 17 *Charly vom Stieglerhof 2229286, 10.12.08, SchH3 IPO3 (Clinten Holtkämper See - Gilla Plassenburg) Hecht Harald,04610 Meuselwitz
V 18 *Amigo vom Fürstenbrunn 2211358, 31.08.07, SchH2 (Erik Elzmündungsraum - Zambi Almhof) Herber Jens,01809 Heidenau
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Chira del Frutteto 2263129, 14.05.09, SchH3 (Barros Fürstenau - Demi Napaweinberg) Verpelli Ambrogio,68753 Waghäusel
V 2 *Blianka vom Osterberger-Land 2245191, 22.10.09, SchH2 (Remo Fichtenschlag - Neila Suentelstein) Wenderoth Helmut,34621 Frielendorf
V 3 Nutella dei Precision CKC XL375095, 19.06.10, IPO1 (Pardo Baruther Land - Prima Precision) Martin Tina,68519 Viernheim
V 4 *Biene vom Lamorak 2220861, 22.06.08, SchH3 IPO3 (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot) Bretschneider Silke,39264 Steckby
V 5 *Baffi vom Aspenhaus 2215022, 17.02.08, SchH1 (Cedric Amur - Xella Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim,09661 Striegistal
V 6 (*)Oberlauf Rachel RKF 2421166, 13.12.07, (IPO1) (Fest Kiefer Dominik - Oberlauf Dzhina) Karpova O.,RU- St. Petersburg
V 7 *Danja vom Fichtenschlag 2228502, 19.11.08, SchH2 (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Schweimer Hans-Peter
V 8 *Lena z Krywlan PKR.I 61215, 26.12.07, IPO1 (Sirio Real Favorita - Uli Krywlan) Gesinowscy Ryszard und Jaroslaw
V 9 *Melly vom Steffen Haus 2247725, 22.11.09, SchH1 (Watz Neudenauer Holzsteige - Nelly Premutia) Beck Peter,06648 Eckartsberga
V 10 *Bonita vom Lamorak 2220862, 22.06.08, SchH1 (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot) Korth Wolfgang & Korth Ingrid,04416 Markkleeberg
V 11 *Nala vom kleinen Mohr 2224040, 26.06.08, SchH1 (Ilbo Holtkämper See - Zalla kleinen Mohr) Beckmann Lars,21075 Hamburg
V 12 Xarah vom Holtkämper See 2231295, 21.12.08, (IPO1) (Clinten Holtkämper See - Qenni Holtkämper Hof) Kosikova V.,RU-140006 Moskovskaya
V 13 Vicky vom Espiggut 2238033, 27.06.09, (IPO1) (Arak Ferme Malgre L'eau - Hera Edelgarten) Karing Christoph & Mehlhorn Nadine
SG 1 Kessy vom Muldenschlößchen 2225946, 05.10.08, SchH2 (Eldorado Gräfental - Dina Muldenschlößchen) Poch Andreas,09306 Rochlitz
SG 2 *Jogi von der Lackiererei 2181773, 23.02.06, SchH3 IPO3 (Visum Kupferhälde - Britta Breslauer Strecke) Pufahl Anne,04654 Frohburg OT Greifenhain
Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Zarus d' Ulmental ROI 11/37607, 22.12.10, (Fulz Zenevredo - Lyra Radhaus) Talasz Natalie,86570 Inchenhofen
SG 2 Luger vom Aspenhaus 2259468, 27.10.10, (Wegas Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Rex Joachim & Bolza Sabine,01689 Niederau
SG 3 Sabir No Bartas Krasta LV-25540/11, 11.12.10, (Quenn Löher Weg - Hardena Bartas Krasta) Gryunberg Yu.,RU-752212 St-Petersburg
SG 4 Leo Feetback JR 739281, 23.12.10, (Kostas Timohaus - Oduscha Haus Bifo) Simovic Dejan,RS-34000 Kragujevac
SG 5 Sandokan z Arnultovic CMKU/DS 80420/10, 22.11.10, (Furbo kleinen Ranch - Magic Arnultovic) Janata Roman,CZ-473 01 Novy Bor
SG 6 Cash Alexander the Great 2262616, 07.11.10, (Mentos Osterberger-Land - Bella Alexander the Great) Dittrich Sven & Khan Shahbaz M.,01909 Frankenthal
SG 7 Ulk vom Fichtenschlag 2261438, 15.11.10, (Wegas Fichtenschlag - Xanda Fichtenschlag) Wegner Helmut,07806 Neustadt
SG 8 Cedro z Lesnego Justynowa PKR-I 68288, 19.11.10, (Vegas Haut Mansard - Dona Scania) Lisowski Sylwester,PL-95-020 Andrespol
SG 9 Ux vom Gleisenauer Schloß 2259044, 08.10.10, (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Vey Helmut & Heller Stefan,36129 Gersfeld
SG 10 Cash vom Haus Melmack 2260117, 15.11.10, (Sultan Jahnhöhe - Babsi Haus Melmack) Bauhuber Johann,94569 Stephansposching
SG 11 Zidan von der Königsgarde 2257206, 15.08.10, (Wegas Fichtenschlag - Rala Königsgarde) Straßner Klaus,02991 Lauta
SG 12 Bruno z Krywlan PKR.I 67908, 21.11.10, (Vegas Haut Mansard - Luka Krywlan) Gesinowscy Ryszard und Jaroslaw,PL-15-157 Bialystok
SG 13 Argo vom Porphyrbruch 2259193, 29.10.10, (Mentos Lackiererei - Quinta Porphyrbruch) Köstler Rolf,09306 Rochlitz
SG 14 Prinz vom Almhof 2259038, 09.08.10, (Yack Almhof - Ebba Almhof) Hofmann Hans-Christian,09123 Chemnitz
SG 15 Aslan vom Schanzenblick 2260612, 22.08.10, (Timo Almhof - Enke Almhof) Mende Andre,01778 Lauenstein
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Oberlauf Zhasmin RKF 2884104, 02.11.10, (Zearo Zellwaldrand - Oberlauf Zhozefina) Bystrov V.A.,RU- St. Petersburg
SG 2 Diva di Casa Rosy ROI 10/201464, 01.10.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Fiona Rione Antico) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 3 Russtannenwald Rubi Rais RKF 2869860, 09.09.10, (Dux Glockenheide - Russtannenwald Doroti) Lunina E.V.,RU- St. Petersburg
SG 4 Endrefalva Adelaida 2259410, 06.10.10, (Furbo Achei - Endrefalva Omega) Ljutow Ekaterina,99510 Wormstedt
SG 5 Kis vom Aspenhaus 2256789, 25.08.10, (Sando Baruther Land - Baffi Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim,09661 Striegistal
SG 6 Mousy von Dakota 2259478, 01.10.10, (Sambo Arlett - Emily Bastillie) Luka Christian,53721 Siegburg
SG 7 Yafa Terra Uva JR 736644, 07.09.10, (Yoll Panoniansee - Cimba Haus Neoplantum) Josimovic Borislav,RS-21000 Novi Sad
SG 8 Jade vom Stieglerhof 2256636, 06.08.10, (Remo Fichtenschlag - Vini Stieglerhof) Straßner Klaus,02991 Lauta
SG 9 Xara von der Plassenburg 2259571, 11.11.10, (Remo Fichtenschlag - Wendy Piste Trophe) Rokic Goran & Oßmann Marco,HR-34000 Drskovci
SG 10 Cleopatra vom Haus Melmack 2260119, 15.11.10, (Sultan Jahnhöhe - Babsi Haus Melmack) Stifter Konrad,94527 Aholming
SG 11 Jolli von der Grauen Genesis 2260567, 11.11.10, (Jambo Schollweiher - Nuschka Stieglerhof) Hapke Dieter,04643 Geithain
SG 12 Zora vom Trompetersprung 2257267, 10.09.10, (Quattro Partnachklamm - Oduscha Trompetersprung) Wohlrab Hans-Jürgen,95615 Marktredwitz
G 1 Tina vom Gleisenauer Schloß 2257006, 28.08.10, (Ustinov Römerland - Jakira Gleisenauer Schloß) Graupner Lothar,09306 Rochlitz
G 2 Proxyma z Gilanu CMKU/DS 80314/10, 09.12.10, (Ebafarmens Izaro - Demon Spawn Gilanu) Neubauerova Ludmila,CZ-253 01 Hostivice
G 3 Mo vom Muldenschlößchen 2258616, 25.09.10, (Paul Bierstadter Hof - Jogi Lackiererei) Pufahl Anne,04654 Frohburg OT Greifenhain
Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Nash vom Welsetal 2264576, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus,27777 Ganderkesee
SG 2 Combo del Colle Guasco 2275616, 03.01.11, (Vegas Haut Mansard - Perla Colle Guasco) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 3 Arko della Grande Valle ROI 11/55621, 04.02.11, (Ziko Vignazzola - Blanka Gens Pontina) Piva Marco,I-04011 Aprilia (LT)
SG 4 Sem di Casa Nobili ROI 11/65556, 16.02.11, (Italo Casa Nobili - Alma Ca'San Marco) Eccarius Heiko,99091 Erfurt
SG 5 Xeron vom Fichtenschlag 2263228, 02.02.11, (Remo Fichtenschlag - Viana Fichtenschlag) Oßmann Bernd & Rokic Goran,96369 Weißenbrunn
SG 6 Fulz v. Unitedhof TÜR 102050, 16.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Immola Brunnenstraße) Grimm Sylvio,08312 Lauter
SG 7 Hulk vom Fürstenbrunn 2272233, 29.05.11, (Baru Fürstenbrunn - Kurina Urbecke) Bou Nahed Antoine,LB-00961 Jounieh
SG 8 Team Bulle Hof Kortes RKF 3012229, 18.03.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Team Bulle Hof Alegra) Bliznezstora E.,RU- Moskau
SG 9 King von Sofanga 18055/11, 27.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Helen Sadaghiani) Cilenti Baris Emre & Mehlhorn Nadine
SG 10 Daf z Krywlan PKR-I 69725, 01.07.11, (Willow Heidknapp - Uli Krywlan) Szymborski Mariusz,PL-87500 Rypin
G 1 Nadolf vom Muldenschlößchen 2267036, 20.04.11, (Ober Bad-Boll - Jogi Lackiererei) Pufahl Anne,04654 Frohburg OT Greifenhain
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Hayat Vogerland RKF 3102747, 01.06.11, (Zilber Vasserfal Shvarts - Arlett Vogerland) Kalisz Beata,PL-87-700 Aleksandrow Kujawski
SG 2 Baldersens Cristal RKF 3183168, 31.01.11, (Zearo Zellwaldrand - Zilber Vasserfal Narnia) Semenova Oxana,RU-192242 St. Petersburg
SG 3 Wiva vom Zellwaldrand 2270581, 10.06.11, (Etoo Wattenscheid - Waifa Zellwaldrand) Richert Carsten & Wiesner Ralf,04720 Großsteinbach
SG 4 Shakira od Petkovica 2277097, 07.02.11, (Shicco Freiheit Westerholt - Tina Petkovica) Oßmann Marco,96369 Weißenbrunn
SG 5 Carma z Krywlan PKR-I 69054, 07.02.11, (Wegas Fichtenschlag - Lena Krywlan) Gesinowscy Ryszard und Jaroslaw,PL-15-157 Bialystok
SG 6 Vina vom Höchstadter Wehr 2262224, 11.01.11, (Mentos Osterberger-Land - Tosca Höchstadter Wehr) Gundel Nadine,91325 Adelsdorf
SG 7 Zavist Bogov Setti RKF 2947469, 15.01.11, (Ober Bad-Boll - Zavist Bogov Je' Taime) Ruseeva Y.,RU- St. Petersburg
SG 8 Engie v. Unitedhof TÜR 102049, 18.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Klea Messina) Grimm Sylvio,08312 Lauter
SG 9 Havin vom Fürstenbrunn 2272234, 29.05.11, (Baru Fürstenbrunn - Kurina Urbecke) Grimm Sylvio,08312 Lauter
SG 10 Amely vom Zedtlitzer Dreieck 2265292, 12.04.11, (Harry Real Favorita - Gina Seidenpelz) Mucha Sylke,04249 Leipzig
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
VV 1 Ursus vom Martelsberg 2270245, 30.07.11, (Etoo Wattenscheid - Vari Stieglerhof) Pakhomova Larisa,92685 Floß
VV 2 Vasko vom Thalberger Land 2271991, 15.09.11, (Wallaby Kapellenberg - Fanta Thalberger Land) Keil Hagen,04924 Thalberg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
VV 1 Jarina d' Ulmental ROI 11/168946, 27.09.11, (Vegas Haut Mansard - Erka Stieglerhof) Pakhomova Larisa,92685 Floß
VV 2 De Orse Mak Flai Romashka RKF 3009-11, 30.09.11, (Waric Trompetersprung - Camilla Holtkämper Hof) Kosikova V.,RU-140006 Moskovskaya
Platz Name des Hundes SZ-Nr., Wurftag, Abkz Eltern Eigentümer
VV 3 Chakira vom Fichtenschlag 2270708, 08.08.11, (Ritchi Eichenplatz - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Oßmann Bernd,96369 Weißenbrunn
VV 4 Isa von Montezuma 2272591, 26.09.11, (Zasko Haus Burow - Bonita Lamorak) Korth Wolfgang,04416 Markkleeberg
VV 5 Escada aus Mecklenburg 2272892, 27.07.11, (Dux Glockenheide - Eika Haus Trafalga) Beckmann Lars,21075 Hamburg
VV 6 Olivia vom Markt Wernberg 2269035, 11.07.11, (Tyson Köttersbusch - Paris Frankengold) Eimer Michael,92533 Wernberg-Köblitz
VV 7 Xsarah vom Venusmond 2279266, 29.08.11, (Baru Fürstenbrunn - California Venusmond) Mehlhorn Nadine,08141 Reinsdorf
VE 1 Kleopatra von den Wilden Teufeln 2273649, 07.07.11, (Don Wilden Teufeln - Chadee Wilden Teufeln) Eller Holger,04617 Lödla _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 4:46 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 08.07.2012 OG-Hüsten-Ost (LG6)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Fred vom Rumbachtal 2237270, 01.05.09, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Zaira Rumbachtal) Zielinski Edith & Hong Peng Thie,46348 Raesfeld
V 2 (*)Ramon von der Grafschaft Mark 2255533, 07.07.10, IPO1(2) (Furbo Achei - Xi Grafschaft Mark) Aschke Patrizia,50226 Frechen
V 3 *Polo von der Bärenschlucht 2252876, 09.01.10, IPO2 (Gigolo Bärenschlucht - Olga Türkenkopf) Krumnack Wolfgang & Foresti Luciano,44795 Bochum
V 4 *Dieto vom Friedenspark 2251591, 21.02.10, IPO3 (Ober Bad-Boll - Xana Friedenspark) Millentrup Alfred,59759 Arnsberg
V 5 *Harvey vom Kirschental 2222568, 19.06.08, SchH3 (Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental) Kleuver Lutz,50825 Köln
V 6 *William vom Heidknapp 2204221, 22.07.07, SchH3 (Lennox Heinrichplatz - Tara Heidknapp) Stephan Gustl,48291 Telgte
V 7 Athos aus Alt-Bodelschwingh 2252642, 20.05.10, (IPO1) (Pardo Baruther Land - Priska Schwalmbergtal) Remmecke Jörg,44357 Dortmund
V 8 Nico vom Tor zum Sauerland 2241861, 20.08.09, SchH1 IPO3 (Hatto Hühnegrab - Gusti Jaroleif) Gröhling Klaus,58730 Fröndenberg
V 9 Vigo del Lupo Nero 2247264, 08.01.10, IPO1 (Oscar Lupo Nero - Pearl Lupo Nero) Geilmann Jörg,48249 Dülmen
V 10 *Raven del Lupo Nero 2207131, 06.09.07, SchH3 (Irko Schmiedegarten - Giulia Lupo Nero) Stahlschmidt Jennifer,58840 Plettenberg
V 11 Dolf von Haus Dülfer 2252569, 24.05.10, IPO1 (Champ Schloß Birkenstein - Peppy Schiffslache) Schulte Albert,59823 Arnsberg
SG 1 Bond von den Reeser Rheinwiesen 2223277, 08.08.08, SchH3 IPO3 (Sid Haus Pixner - Gina Schelmenturm) Rehbein Wilhelm,59457 Werl
G 1 Sky-Rider vom Klinkenhagen 2242161, 23.09.09, SchH1 IPO2 FH1 (Bosco Hagenmühle - Luna Klinkenhagen) Hanning Jürgen,48249 Dülmen
G 2 Kimbo vom Haus Lohe 2247937, 02.11.09, SchH1 IPO2 (Phalko Weinbergblick - Ulla Demminer Straße) Firnrohr Friedrich,58730 Fröndenberg
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Lara von Regina Pacis 2236503, 14.02.09, SchH2 (Tyson Köttersbusch - Coco Regina Pacis) Sprenger U. & Tai S. & Schlick M.,Netphen
V 2 *Zala vom Haus Babilon 2236549, 21.05.09, SchH3 IPO3 FH2 (Bojan Pendler - Noia Haus Babilon) Babilon Wolfgang,58644 Iserlohn
V 3 *Nicoll v. Globalhaus 2270154, 12.02.09, SchH1 (Hatto Hühnegrab - Caterina Stuber Haus) Wettlaufer Norbert,34621 Frielendorf-Welcherod
V 4 *Limei vom Haus Salihin 2242068, 19.05.09, SchH1(IPO2) (Noell Suentelstein - Bibi Haus Salihin) Salihin Budiman & Windhövel Brunhilde,58300 Wetter
V 5 *Quweni von der Urbecke 2230225, 31.12.08, SchH3 IPO3 (Kwantum Klostermoor - Ertha Urbecke) Stenner Friedrich & Jürgens Mailin,58675 Hemer
V 6 *Arwin vom Helfer Land 2249619, 07.03.10, SchH1 IPO3 (Ober Bad-Boll - Kurina Urbecke) Werner Bernd,58099 Hagen
V 7 (*)Brendy vom Heidknapp 2250431, 23.03.10, IPO1(2) (Morret Holtkämper Tor - Tara Heidknapp) Stephan Gustl,48291 Telgte
V 8 (*)Alice von der Kristallquelle 2253225, 04.05.10, (IPO1) (Ballack Worringer Rheinaue - Engy Don Fluß) Luce Andreas & Luce Günter,45329 Essen
V 9 *Princess von der Wiehenallee 2256530, 15.06.10, IPO1(2) (Geck Casa Nobili - Faith Wiehenallee) Rose Ruth,33775 Versmold
V 10 *Pia vom Haus Pe-Ja 2202346, 20.06.07, SchH2(IPO3) (Benny Haus Pe-Ja - Diva Liekedeeler) Schmidt Gabriele,59823 Arnsberg
SG 1 Peggy von Avenir 2256465, 02.03.09, IPO1 (Furby Luberg - Zairi Jürgenshof) Wortmann Robert,48249 Dülmen
SG 2 Viper del Lupo Nero 2247268, 08.01.10, (IPO1) (Oscar Lupo Nero - Pearl Lupo Nero) Stöckert Rüdiger,59174 Kamen
SG 3 Alexa von Pevi 2219406, 10.11.07, IPO1 (Pirol Portnersberg - Dixi Rosenbach) Schulte Peter,44379 Dortmund
SG 4 Bo von den Reeser Rheinwiesen 2223279, 08.08.08, SchH3 IPO3 (Sid Haus Pixner - Gina Schelmenturm) Dörholt Elke,59457 Werl
SG 5 Onja vom Klopferle 2185242, 27.06.06, SchH2 IPO1 (Grisu MaKeRa - Naomi Altbacher Wald) Schmidt Laurent,34292 Ahnatal
SG 6 Mylady vom Königsforst 2251790, 25.04.10, (IPO1) (Hutch kalten Hardt - Cati Königsforst) Schepp Achim,58509 Lüdenscheid
Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Iman vom Heerbusch 2258648, 04.08.10, (IPO1,2) (Remo Fichtenschlag - Clea Königsadler) Peters Ralf,46499 Hamminkeln
SG 2 Utzy von der Bärenschlucht 2265479, 24.11.10, (Gigolo Bärenschlucht - Opal Ybajo Hoeve) Krumnack Wolfgang,44795 Bochum
SG 3 Xaro von der Werther-Mühle 2261804, 20.11.10, (Ober Valcuvia - Brixie Finkenschlag) Raab Arthur,46395 Bocholt
SG 4 Anton vom Streithahn 2261161, 14.11.10,(IPO1) (Paer Hasenborn - Xana Streithahn) Fröhlich Elke,51702 Bergneustadt
SG 5 Aco von der Urbecke 2259939, 01.11.10, (Titus Brauneck - Cina Urbecke) Röder Horst,59423 Unna
SG 6 Murphy vom Haus Lohe 2259826, 05.11.10, (IPO1) (Agon Haus Lohe - Ulla Demminer Straße) Meng Peter,58730 Fröndenberg
SG 7 Mex vom Haus Lohe 2259824, 05.11.10, (Agon Haus Lohe - Ulla Demminer Straße) Vormweg Johannes,59846 Sundern
SG 8 Moses vom Cap Arkona 2258404, 14.07.10, (Jako Adelegg - Fenja Wartenberg) Neu Rudi,57568 Lennestadt
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 (*)Chanel von der Elfenbeinschlucht 2261419, 06.12.10, (IPO1) (Shicco Freiheit Westerholt - Zari Elfenbeinschlucht) Braun Berthold & Wettlaufer Norbert,Frielendorf
SG 2 Iwana vom Heerbusch 2258653, 04.08.10, IPO1(2) (Remo Fichtenschlag - Clea Königsadler) Peters Ralf & Neuwöhner Sylvia,46499 Hamminkeln
SG 3 Tara von der Grafschaft Mark 2258868, 02.11.10, IPO1 (Paer Hasenborn - Espanya Grafschaft Mark) Aschke Andreas & Aschke Claudia,50226 Frechen
SG 4 Malibu v. d. Westkuste AKC DN 29018307, 05.10.10, (Zamp Urbecke - Mandy Holtkämper Hof) Dibernardo Barbra,US-CA2585 Sun City,
SG 5 Queen von der Wiehenallee 2259983, 06.10.10, (Degas Hanneß - Ivette Wiehenallee) Rose Ruth,33775 Versmold
SG 6 Sensen Mann Chayenne FIN 130481/11, 11.12.10, (Margman Witraz - Ellmy Kurfürstendamm) Baggström Kim,FI-10300 Karjaa
SG 7 Jovanna vom Heerbusch 2261346, 16.12.10, (Chacco Freiheit Westerholt - Vranka Heerbusch) Luce Andreas & Luce Günter,45329 Essen
SG 8 Jolly vom Jaroleif 2258775, 29.09.10, (Johnny Vogelsberger Südhang - Gusti Jaroleif) Gröhling Petra,58730 Fröndenberg
SG 9 Alexa vom Streithahn 2261163, 14.11.10, (Paer Hasenborn - Xana Streithahn) Katzwinkel Günter,51702 Bergneustadt
SG 10 Moa vom Haus Lohe 2259828, 05.11.10, (Agon Haus Lohe - Ulla Demminer Straße) Laurenz Klaus,58809 Neuenrade
SG 11 Black Pearl vom Hause Hero 2259632, 15.10.10, (Qliff Pendel Bach - Dana Seeheimer Wald) Rose Kirsten,58802 Balve
G 1 Mara vom Macohof 2257844, 30.08.10, (Devil Macohof - Faith Grauen Teufel) Mäschig-Siepe Ilona,47805 Krefeld
Jugendklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Gomez vom Externstein 2268217, 27.05.11, (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Nordsieck Wilhelm & Wolff Bernd,32361 Preußisch
SG 2 Paulo vom Klostermoor 2267644, 18.05.11, (Remo Fichtenschlag - Nika Klostermoor) Norda Bernhard & Elbers Ulrich,26871 Papenburg
SG 3 Woody von der Bärenschlucht 2265636, 31.03.11, (Gigolo Bärenschlucht - Quantana Fichtenschlag) Krumnack Wolfgang,44795 Bochum
SG 4 Fabio von Godalis 2267992, 25.05.11, (Etoo Wattenscheid - Zimba Overledingerland) Jani Uday,46354 Südlohn
SG 5 Remo vom Telgter-Land 2269187, 18.06.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Orka Telgter-Land) Huster Hans Werner,59302 Oelde
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Ghana vom Externstein 2268219, 27.05.11, (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Nordsieck Wilhelm & Wolff Bernd,32361 Preußisch
SG 2 Chiwa vom Haus Iskander 2264113, 10.03.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Romina Suentelstein) Lang Ralf & Schelenz Steffen,37688 Beverungen
SG 3 Yuma von der Werther-Mühle 2267903, 02.06.11, (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
SG 4 Quessa vom Galeid Haus AKC DN 29654502, 11.01.11, (Titus Brauneck - Daggi Roten Acker) Dinces Gale I.,US-NY 10528 Harrison,
SG 5 Banja vom Streithahn 2262380, 10.01.11, (Canyon Lars-Aue - Tana Streithahn) Katzwinkel Günter,51702 Bergneustadt
SG 6 Shila von Fidelius 2267505, 19.05.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Donna Boxborn) Wacker Thorsten,57234 Wilnsdorf
G 1 Jala vom Stadtfeld 2263192, 05.02.11, (Ryo Wannaer Höhen - Fibi Stadtfeld) Mikolajczyk Peter,59192 Bergkamen
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Nox von der Freiheit Westerholt 2269403, 09.07.11, (Lennox Regina Pacis - Gracia Oxsalis) Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 2 Xento von der Bergschlucht 2271104, 11.08.11, (Nolan alten Wingertshaus - Vera Bergschlucht) Arnold Anja,46342 Velen
VV 3 Unox del Campo de la Verdad LOE 2043731, 16.08.11, (Fedon Zenteiche - Jacky Wulfsdiek) Garcia Manrique Pablo,E-47001 Valladolid
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Yanke von der Burg Reichenstein 2270609, 12.08.11, (Sultan Jahnhöhe - Quennja Burg Reichenstein) Gäfgen Lothar,57614 Fluterschen
VV 2 Wendy von der Grafschaft Mark 2271005, 31.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Exe Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 Dexter vom Windmühlenberg 2255751, 18.06.10, (IPO1) (Jimbeam Talka Marda - Gillette Roxeler Bahndamm) Bäumer Friedhelm,59348 Lüdinghausen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 Kora Schloß Löwenherz 2245014, 15.10.09, IPO1 (Xaro Schloß Löwenherz - Fina Schloß Löwenherz) Herterich Antje,32825 Blomberg
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Largo von Gerberra 2269317, 14.07.11, (Quai St.-Michaels-Berg - Lady Lüttersbruch) Hertwig Heike,37635 Oelkassen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 4:49 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau + HGH
am 08.07.2012 OG-Schweinfurt e.V. (LG14)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
V 1 Mailo vom Kuckucksland 2254444, 01.07.10, IPO2 (Franco Kuckucksland - Bella Kuckucksland) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
V 2 *Lennox vom Hofjägerhaus 2236452, 02.02.09, SchH1 IPO3 (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsingerdunn) Leder Nadja & Britsch Alfons
V 3 Koby von der Noriswand 2254644, 29.06.10, IPO2 (Quattro Partnachklamm - Winona Noriswand) Ernst Dagmar,97539 Wonfurt/Dampfach
V 4 *Tonner vom Soistal 2240326, 20.12.08, IPO1 FH1(Ö) (Illo Patscherkofel - Roxane Patscherkofel) Preyer Jennifer,A-3100 St. Pölten
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
V 1 Veneze Gucci EKC AL 4291905, 26.06.10, (IPO1) (Elmo Hühnegrab - Vicki Grafenbrunn) Cullen John,GB-* Waymouth Dorset DT3 4HH
V 2 *Baffie von der Kupferhälde 2233695, 17.03.09, SchH2 (Yukon Bastillie - Jenny Haus Röhner) Bickel Walter & Röhner Kurt,75015 Bretten
V 3 *Kimberly vom Kuckucksland 2249778, 14.03.10, IPO1(2) (Wegas Fichtenschlag - Ripley Kaufungerwald) Dobler Georg,92442 Wackersdorf
V 4 Atea vom Haus an der Schiene 2236942, 01.06.09, IPO1(2) (Floro Achei - Betty Römerau) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 5 *Biona vom Hornpfad 2201857, 31.05.07, SchH1 (Ricco Spitalfeld - Tilly Falltor) Seitz Dirk,97422 Schweinfurt
V 6 *Bruni vom Basalt 2239908, 22.06.09, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Chanie Brendtal) Schrenk Stefan,97656 Ginolfs
SG 1 Ayla von der Friesenklippe 2246947, 14.01.10, (IPO1) (Sam Beit Haboxer Mehagiva - Cheyenne Friesenklippe) Elbel Gerhard,08529 Plauen
SG 2 Viene von der Friesenklippe 2238340, 22.06.09, (IPO1) (Attila Gleisdreieck - Elli Friesenklippe) Elbel Gerhard,08529 Plauen
SG 3 Hera vom Irrbühl 2237872, 04.06.09, SchH2 (Bomber Wolfsheim - Chipsi Irrbühl) Bonnländer Edwin,97725 Elfershausen
Junghundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Sunyi vom Hühnegrab 2261072, 02.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Pyry Hühnegrab) Graham Victoria,33106 Paderborn
SG 2 Larko von der Noriswand 2262366, 26.12.10, (Fulz Zenevredo - Jessica Achei) Rückert Bernd,63808 Haibach
SG 3 *Paolo von Modithor 2256765, 24.07.10, IPO2 (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
SG 4 Gabor aus Agrigento 2258360, 20.08.10, IPO1(2) (Nino Tronje - Rana Lacroz) Klüdtke Jennifer,39264 Niederlepte
G 1 Parak vom Salztalblick 2255362, 15.07.10, (Zico Adelegg - Ondra Salztal-Höhe) Fietz Michael,97523 Schwanfeld
Junghundklasse Hündinnen, Richter:Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Bea vom Bärenstein 2267376, 05.12.10, (Wegas Fichtenschlag - Honda Batu) Körner Roland & Oßmann Marco
SG 2 Recki von der Kahler Heide 2263541, 08.01.11, (Wegas Fichtenschlag - Gala Kahler Heide) Dressler Benita & Reims Gerd
SG 3 Zandra von Lacroz 2264079, 10.10.10, (Nelson Frankengold - Yackina Agrigento) Klüdtke Peter,
SG 4 Cindy vom Storchsberg 2265597, 24.12.10, (Quattro Partnachklamm - Clivira Lentulo) Günther Christiane,98746 Katzhütte
G 1 Gina aus dem Elbtal 2255838, 09.07.10, (Endy Karthago - Nena Beerenweg) Schäfer Hans-Peter,76694 Forst
Jugendklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Andrea,98746 Katzhütte
SG 2 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
SG 3 Max vom Haus Dexel 2267128, 08.04.11, (Remo Fichtenschlag - Nina Haus Dexel) Wenzel Ralf & Dexel Gerd,99610 Sömmerda
SG 4 Merlin von der Bechtaler Burg 2265094, 28.03.11, (Jambo Schollweiher - Kira Bechtaler Burg) Heß Ernst,91790 Burgsalach
SG 5 Goleo vom Hornpfad 2264674, 23.01.11, (Flix Haus Zieglmayer - Biona Hornpfad) Seitz Dirk,97422 Schweinfurt
SG 6 Eibo vom Kirschental 2264623, 05.03.11, (Faras Kirschental - Dessa Kirschental) Füller Karl,97440 Werneck
A 1 Pepe vom Kuckucksland 2262492, 16.01.11, (Fulz Zenevredo - Bella Kuckucksland) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Dr.Lauber Wolfgang
SG 1 Jhola do Mhuramel NCBKC 53237, 20.01.11, (Remo Fichtenschlag - Betyza Mhuramel) Mangini Junior Mario, Sao Paulo
SG 2 Vanessa vom Gleisenauer Schloß 2265972, 07.03.11, (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß)Heller Stefan,97437 Haßfurt
SG 3 Bonny von Walenius 2264145, 07.02.11, (Renzo Holtkämper See - Quadra Holtkämper See) Weißmann Nicole,97720 Nüdlingen
SG 4 Gundi vom Hornpfad 2264677, 23.01.11, (Flix Haus Zieglmayer - Biona Hornpfad) Seitz Dirk,97422 Schweinfurt
SG 5 Judy vom Forstamtsgarten 2266848, 20.03.11, (Zico Adelegg - Bessi diebischen Bergvolk) Müller Willi,91625 Schnelldorf
SG 6 Vendetta vom Wolfsgraben 2263146, 11.01.11, (Puk Wolfsgraben - Na-Nu Wolfsgraben) Kierszkowski Nadja,96160 Geiselwind
A 1 Fresi vom Kirschental 2265436, 04.04.11, (Fulz Zenevredo - Lailana Kirschental) Füller Karl,97440 Werneck
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
VE 1 Corry Black Banditos 2273842, 25.08.11, (Godalis Tino - Dipsy Moorbeck) Hansl Walter,91781 Weißenburg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 Cheeky Black Banditos 2273844, 25.08.11, (Godalis Tino - Dipsy Moorbeck) Hansl Walter,91781 Weißenburg
VV 2 Armani zur Medbacher Mühle 2273529, 24.08.11, (Mika Medbacher Mühle - Honey Medbacher Mühle) Grau Georg,91315 Höchstadt
VV 3 Lara vom Agilolfinger 2272202, 14.09.11, (Arex Wilhelmswarte - Xena kleinen Birke) Haslinger Silvia,A-3130 Ossang
HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter:Dr. Lauber Wolfgang
V 1 *Qenta vom Kirschental 2243875, 07.10.09, HGH IPO1 (Vanos Noort - Tinkie Kirschental) Füller Karl,97440 Werneck
V 2 Dascha Redox CMKU/DS 78554/10, 09.05.10, (Estor Team Gleisenauer Schloß - Udine Redox) Schießl Sylvia & Wallek Jörg
V 3 *Coco vom Naturpark Frankenhöhe 2218530, 27.04.08, HGH (Bazi Urbecke - Lutzie Haus Kirschental) Ringer Lutz,91578 Leutershausen
V 4 *Java vom Kirschental 2225476, 03.09.08, HGH (Panjo Kirschental - Rania Kirschental) Füller Karl,97440 Werneck
HGH-Junghundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Chester vom Kirschental 2259962, 24.10.10, (Joker Eichenplatz - Xally Kirschental) Smietana Andreas,91746 Weidenbach
HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter:Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Cadia vom Kirschental 2259963, 24.10.10, (Joker Eichenplatz - Xally Kirschental) Smietana Andreas,91746 Weidenbach
SG 2 Aska vom Kirschental 2257685, 31.08.10, (Ober Bad-Boll - Laiga Kirschental) Füller Karl,97440 Werneck
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter:Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Vanessa von Modithor 2269357, 17.06.11, (Calle Uckerland - Gloria Modithor) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
V 1 *Imperio vom Bierstadter Hof 2247058, 07.11.09, SchH1 (Furbo Achei - Jeanny Bierstadter Hof) Schießl Sylvia & Wallek Jörg
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter:Dr. Lauber Wolfgang
V 1 *Xanni von Silvalacus 2254247, 20.06.10, IPO1 (Panjo Kirschental - Mary Lou Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg
V 2 X-treme vom Butjenter Land 2221740, 20.06.08, SchH1 (Quenn Löher Weg - Charlott Butjenter Land) Kursawe Sandra,90475 Nürnberg
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Karat's Ivan DKK, 14.01.11, (Rony Fürst-Georg-Brunnen - Alice Batu) Schopp Cornelia,A-3100 St. Pölten
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Dr.Lauber Wolfgang
SG 1 Curly-Sue vom Deutschen Königshof 2270746, 12.06.11, (Ober Bad-Boll - Walessa Schloss Runding) Schießl Sylvia & Wallek Jörg
SG 2 Blue vom Wetterauer Land 2266732, 10.05.11, (Nolan alten Wingertshaus - Winny-Puh Haus Salztalblick)Gey Daniela,63674 Altenstadt
SG 3 Ischu aus dem Burgenland 2271851, 20.05.11, (Marko Langenbungert - Cessy Burgenland) Böhm Carsten,06729 Elsteraue OT Rehmsdorf
G 1 Nicki von der Bechtaler Burg 2266809, 09.05.11, (Enosch Amasis - Otti Semper Wictor) Größel Willy,91564 Neuendettelsau
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Asamoa zur Medbacher Mühle 2273527, 24.08.11, (Mika Medbacher Mühle - Honey Medbacher Mühle) Grau Georg,91315 Höchstadt
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter:Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 Niewa vom Haus Dexel 2270020, 23.07.11, (Remo Fichtenschlag - Gina Aquamarin) Wilmes Brigitte & Dexel Gerd
VV 2 Vee vom Poppenberg 2271702, 19.08.11, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Moche Jana,99752 Wipperdorf
Langstockhaar HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter:Dr. Lauber Wolfgang
A 1 Alexa vom Schaichbachtal 2244353, 06.11.09, (Gido Valentinhof - Kleo Steffenberg) Baur Matthias,72135 Dettenhausen
Langstockhaar HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Yenka vom Haus Salztalblick 2257645, 02.09.10, (Faro Xazziam - Sue Salztalblick) Lochmüller Erich & Wallek Jörg,91054 Erlangen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 4:53 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 08.07.2012 in Bardowick (LG1)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
V 1 *Pacco vom Langenbungert 2252482, 25.05.10, SchH1 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Weber Bernd,23611 Bad Schwartau
V 2 *Paer Blue-Iris 2226798, 08.08.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Elischa Blue-Iris) Verpelli Ambrogio & Mieck Christian
V 3 *Ury vom Zisawinkel 2218415, 23.04.08, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Yola Zisawinkel) Labahn Klaus-Ino,17454 Zinnowitz
V 4 *Rhett von Wilhendorf AKC DN 28627201, 06.05.10, SchH1 (Wegas Fichtenschlag - Sienna Wilhendorf) Henkel John E.,US-CT 06776 New Milford,
V 5 Conbhairean Bazi 2274391, 23.05.10, SchH1 IPO3 (Sultan Jahnhöhe - Conbhairean Leska) Wen Hung Sue,Taiwan
SG 1 Amboss von den drei Gesellen 2221281, 19.06.08, SchH1 (Nick Seevetaler Grund - Nanni Klietzer See) Krohn Jürgen,21129 Hamburg
G 1 *Richi's Conrad 2243992, 03.11.09, IPO1 (Asmus Jacobiner Schloß - Banshee Jacobiner Schloß) Happel Karina,24649 Fuhlendorf
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
V 1 Dschinie vom Osterberger-Land 2255040, 01.02.10, SchH2 (Nelson Frankengold - Dani Dänischen Hof) Wortmann Dirk & Hoffmann Jürgen,49504 Lotte
V 2 *Veneze Ellie EKC AKC 02118205, 22.02.09, SchH2 (Zamp Thermodos - Veneze Ada) Cullen John,GB-* Waymouth Dorset DT3 4HH
V 3 (*)Ella vom Holtkämper Tor 2255069, 01.07.10, IPO2(3) (Morret Holtkämper Tor - Illi Holtkämper Tor) Kilian Anke,
V 4 *Jalka vom Holtkämper Hof 2235309, 16.03.09, SchH1 IPO2 (Goscha Holtkämper See - Zadana Holtkämper See) Niedergassel Jörg & Thiel Werner,33649 Bielefeld
V 5 *Josie von Wilhendorf AKC DN 22525606, 18.02.08, SchH2 (Digger Elzmündungsraum - Olivea Wilhendorf) Henkel John E.,US-CT 06776 New Milford,
V 6 *Biene vom Lamorak 2220861, 22.06.08, SchH3 IPO3 (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot) Bretschneider Silke,39264 Steckby
V 7 *Celine von Pallas Athene 2214189, 08.02.08, SchH2(3) (Quentin Karanberg - Skeidar's J'Adore) Quinn Heather A.,US-MA 01002 Pelham,
V 8 *Dana v. d. Albartshoeve NHSB 2730056, 30.11.08, SchH2 (Nick Holtkämper Hof - Tolli Alexyrvo Hof) Karssies Dirk,NL-7963 CL Ruinen
V 9 Ornella von der Malchower Aue 2253916, 28.04.10, IPO1 (Markus Status quo - Gwenny Malchower Aue) Tamms Volker,17291 Prenzlau
V 10 *Casa Latino's Barcelona 2261969, 19.07.08, SchH1 (Cash Team Radsieksbeeke - Quana Efeu-Eiche) Plöger Maik,32657 Lemgo
V 11 Kimberli von Gullwing UKU 0053595, 08.12.09, IPO1 (Zony Haus Gerstenberg - Ruta ) Mogilewslaya Oxana & Zubtsova Svetlana
V 12 *Kiami's Romina DKK 15950/2007, 28.06.07, SchH1 (Superioue's Zlatan - El Halcons Quina) Granslev Poul & Granslev Rafn Jeann
V 13 *Yudy vom Zisawinkel 2234900, 04.03.09, SchH1 (Quenn Löher Weg - Yola Zisawinkel) Grünwald Petra & Haas Iris,22946 Trittau
V 14 *Canina della Real Favorita LOI 10/33399, 20.04.09, SchH1 (Unzo Noort – Lea Holtkämper Hof) Künzi Andreas, CH-3664 Burgistein-Dorf
V 15 *Farina von Sankt Raphael 2245196, 25.11.09, SchH1 (Bruno Vierhundert Hertz - Xara Aspenhaus) Neise Rüdiger,06792 Sandersdorf OT Ramsin
V 16 *Lara von der Achimer Vahr 2242045, 02.08.09, SchH1 IPO2 (Yerom Haus Salihin - Kimba Achimer Vahr) Seekamp Otto,28832 Achim
V 17 *Chiwa von Weyhe 2237291, 20.05.09, SchH3(IPO3) (Ingodds Agassi - Akira Maaraue) Koldeweyh Reinhard,28844 Weyhe
V 18 *Falkoen's Ariel NKK 10381/08, 24.01.08, SchH3 (Wox Lentulo - Rea Hamburger Land) Olsen Kjell Olaf,N-4812 Kongshavn
V 19 (*)Donna v. d. Albartshoeve NHSB 2730058, 30.11.08, (IPO1) (Nick Holtkämper Hof - Tolli Alexyrvo Hof) Breed Alie & Breed Teun,
V 20 Acillion's Twitter NKK 47539/10, 09.01.10, (IPO1) (Arex Wilhelmswarte - Acillion's Hollywood) Oddbjörn Karlsen,N-7353 Börsa
Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Granitt vom Osterberger-Tal 2263266, 26.12.10, (Fulz Zenevredo - Anka Osterberger-Tal) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
SG 2 Aslan vom Türkenkopf 2259113, 14.09.10, IPO1(2) (Paer Hasenborn - Enya Steinernen Weg) Kallenbach Torsten & Licher jun. Alfons,36433 Möhra
SG 3 Sabir No Bartas Krasta LV-VA 03341, 11.12.10, (Quenn Löher Weg - Hardena Bartas Krasta) Gryunberg Yu.,RU-752212 St-Petersburg
SG 4 Bax vom Moorbeck 2259495, 02.11.10, (Gigolo Bärenschlucht - Enschi Moorbeck) Böselager Alfred,26180 Rastede
SG 5 Brix vom Haus Burow 2256567, 24.08.10, (IPO1) (Costanix Locathelli - Wiwa Haus Burow) Köhncke Holger & Burow Berthold,23826 Bark
SG 6 Laris vom Nordlandzwinger 2262651, 03.08.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Questa Arline) Hubert Rene,21403 Wendisch Evern
SG 7 Aac von Trafalga 2277061, 02.12.10, (Joker Eichenplatz - Eika Haus Trafalga) Krieg Joachim,19370 Parchim
SG 8 Xen vom kleinen Mohr 2264499, 15.12.10, (Franco Kuckucksland - Rena Martelsberg) Korzak Horst,17139 Malchin
G 1 Isildur vom Jacobiner Schloß 2256242, 08.08.10, (Tycoon Arabrab - Urania Arabrab) Hanelt Siegfried,21149 Hamburg
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Pari vom Holtkämper See 2269631, 23.12.10, (IPO1) (Renzo Holtkämper See - Mega Holtkämper See) Buß Helmut & Willemsen Wolfgang,49163 Bohmte
SG 2 Jackie v.d. Zomerdijkslanden NHSB 2820892, 12.12.10, (Gigolo Bärenschlucht - Laura Zomerdijkslanden) Krabbe-Ijzerman Janny & Behrens Leo
SG 3 Russtannenwald Rubi Rais RKF 2869860, 09.09.10, (Dux Glockenheide - Russtannenwald Doroti) Lunina E.V., Russland
SG 4 Xania von den Paderquellen 2261737, 11.12.10, (IPO1) (Peik Holtkämper Hof - Tinka Paderquellen) Leifels Christoph,33165 Lichtenau
SG 5 Nancie vom Suentelstein 2259920, 27.09.10, (Nelson Frankengold - Nora Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
SG 6 Taiga vom Pendler 2260086, 05.11.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Chakira Pendler) Meinen Wolfgang & Kleene Hermann
SG 7 Team Marlboro Jessie DKK 16802/10, 15.09.10, (Renzo Holtkämper See - Cayira's Froyha) Steffensen Gordon,DK-7500 Holstebro
SG 8 Juma von den Warsteiner Quellen 2261003, 04.12.10, (Renzo Holtkämper See - Luna Tönsbrock) Dr. Laraki Karim,MA-20360 Casablanca
SG 9 Rustol's Venezia NKK 36209/11, 19.07.10, (Fasko Ulmental - Chassy Trompetersprung) Vargas Mauricio,N-5030 Landasbergen
SG 10 *Mara Schloß Löwenherz 2257219, 05.09.10, IPO1 (Veron Externstein - Beauty Christinen Brunnen) Quandt Barbara,33689 Bielefeld
SG 11 Frieda von Freyar 2263114, 16.12.10, (Nelson Frankengold - Airin Freyar) Weber Regina,21514 Fitzen
Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Nobis vom Lärchenhain 2270627, 03.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Mega Holtkämper See) Brickwedde Eckhard,49134 Wallenhorst
SG 2 Faro aus der Brunnenstraße 2264020, 03.03.11, (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Foreman George,US-TX 77336 Huffman,
SG 3 Quasim aus dem Aurum Zwinger 2275378, 26.06.11, (Peik Holtkämper Hof - Perle Aurum Zwinger) Jürgens Elke,25335 Altenmoor
SG 4 Franco aus der Brunnenstraße 2264022, 03.03.11, (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Streck Felix,25451 Quickborn
SG 5 Bax von Klobenwalde 2267636, 27.04.11, (Mentos Osterberger-Land - Trimpy Osterberger-Land) Bechmann Jens Erik,DK-6710 Esbjerg
SG 6 Kiami's Giano DKK 02974/2011, 03.02.11, (Hillson Athaba - Kiami's Romina) Granslev Poul & Granslev Refn Jeanne,DK-8320 Märslet
SG 7 Hylteland's Zidane SKK 27926/2011, 18.02.11, (Paer Hasenborn - Tessy Agiru Bohemia) Zielinska Monika,S-274 92 Skurup
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Zavist Bogov Setti RKF 2947469, 15.01.11, (Ober Bad-Boll - Zavist Bogov Je' Taime) Ruseva Rositsa,BG-9000 Varna
SG 2 Yackie vom Holtkämper Hof 2262358, 23.01.11, (Conbhairean Uno - Rieke Holtkämper Hof) Niedergassel J. & Schmidt-Kähler S.,33649 Bielefeld
SG 3 Garodkin Jenny DKK 04832/2011, 16.01.11, (Peik Holtkämper Hof - Garodkin Flaming Star) Garodkin Asa und John,DK-4720 Praestö
SG 4 Xarin vom Pendler 2266866, 19.02.11, (Paer Hasenborn - Nika Pendler) Meinen Wolfgang,26624 Südbrookmerland
SG 5 Veneze Immy EKC AM01815703, 27.02.11, (Elmo Hühnegrab - Veneze Chaos) Cullen John,GB-* Waymouth Dorset DT3 4HH
SG 6 Zina vom Thüringer-Weg 2262603, 24.01.11, (Peik Holtkämper Hof - Erle Leester Feld) Erdmann Carsten,
SG 7 Babsi vom Julianenweg 2262768, 31.01.11, (Renzo Holtkämper See - Lanja Herzog von Widukind) Koch Jürgen & Niedergassel Jörg,Schieder-Schwalenberg
SG 8 Casha vom Haus Burow 2262562, 13.01.11, (Yukon Bastillie - Wolka Bierstadter Hof) Schneider Edeltraut & Burow Berthold,24241 Sören
SG 9 Hanni vom Neuen Deich 2266546, 01.05.11, (Yoyo Worringer Rheinaue - Frida Neuen Deich) Karp Marion,25436 Moorrege
SG 10 Fee vom Steinburgerhof 2275002, 01.02.11, (Ury Zisawinkel - Questa Arline) Hubert Rene & Scharnberg Denise,21403 Wendisch
SG 11 Barcha v. Donauknie 6303518, 26.03.11, (Arex Herbramer-Wald - Aqua Donauknie) Rado Norbert,H-2131 Göd
SG 12 Deetje vom Fuchsbachtal 2264926, 25.03.11, (Boomer Polarstern - Blanka Fuchsbachtal) Pavel Andrea,30890 Barsinghausen
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
VV 1 Team Marlboro Quattro DKK 15096/2011, 23.08.11, (Bix Arlett - Team Marlboro Jira) Bechmann Jens Erik,DK-6710 Esbjerg
VV 2 Hardy aus der Brunnenstraße 2270550, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Hansen Michael,25451 Quickborn
VV 3 Esto aus Mecklenburg 2272889, 27.07.11, (Dux Glockenheide - Eika Haus Trafalga) Krieg Joachim,19370 Parchim
VV 4 Castor von Trafalga 2274768, 11.07.11, (Dux Glockenheide - Hummel Glockenbergsschäferei) Krieg Joachim & Lange Corinna,19370 Parchim
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
VV 1 Marle vom Fredebach 2269611, 18.07.11, (Fulz Zenevredo - Pam Holtkämper Hof) Kuntz Bodo,21717 Fredenbeck
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
V 1 *Rico aus dem Aurum Zwinger 2200280, 14.04.07, SchH3 (Idol Holtkämper Hof - Enschi Aurum Zwinger) Steinich Karl-Heinz,21357 Bardowick
V 2 *Quirino R25000007, 28.03.09, SchH1(IPO2,3) Igel Andreas,59823 Arnsberg
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Freddy aus der Brunnenstraße 2264023, 03.03.11, (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Ziemann Lothar,22880 Wedel
SG 2 Igoro vom Weihertürchen 2269192, 14.06.11, (Ober Bad-Boll - Quinnja Weihertürchen) Lenz Frank,63691 Ranstadt
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Hannah vom Neuen Deich 2266545, 01.05.11, (Yoyo Worringer Rheinaue - Frida Neuen Deich) Karp Marion,25436 Moorrege
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
VV 1 Hoss aus der Brunnenstraße 2270552, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Stamminger Christopher,21755 Hechthausen
VV 2 Ibsen aus der Brunnenstraße 2272596, 04.10.11, (Atos Agrigento - Belice Di Savio) Klammer Sibylle,29575 Secklendorf _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 4:55 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 08.07.2012 in Mainz (LG10)
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Nino von Tronje 2210253, 22.11.07, SchH3 (Irok Karanberg - Nadja Jabora) Goldfarb Morton & Meßler Heinrich,US-Birmingham
V 2 *Luca von der Wilhelmswarte 2244684, 08.10.09, SchH2 IPO3 (Ando Wilhelmswarte - Ina Frankenberger Rathaus) Kravjanska Livia,35457 Lollar
V 3 *Baru Di Croce Santo Spirito 2275934, 03.03.10, SchH1 IPO2 (Vegas Haut Mansard - Zeta Murnighello) Quoll Lothar & Francioni Daniele,Türkenfeld
V 4 *Count-Ustinov v.d. Ybajo Hoeve 2277524, 18.03.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Opal Ybajo Hoeve) Hupperich Horst & Send Peter,50189 Elsdorf
V 5 *Diego von der Zenteiche 2233441, 12.03.09, SchH2 IPO3 (Ustinov Römerland - Pola Zenteiche) Hartmann Werner,66127 Saarbrücken
V 6 *Hevin von Blue-Rose 2226280, 09.10.08, SchH3 (Nick Holtkämper Hof - Ghana Blue-Rose) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
V 7 *Billy vom Rauschenbergblick 2224647, 17.08.08, SchH2 (Magnum Kolbenguß - Oma Hiss) Pfeil-Massey Petra,36041 Fulda
V 8 *Conner vom Polarstern 2243594, 23.10.09, SchH2 IPO3 (Tyson Köttersbusch - Xini Tollensestrand) Kraft Jürgen,55257 Budenheim
V 9 *Vegas vom Hochheimer Stein 2234287, 22.01.09, SchH1 (Quentin Spessartblick - Lale Gut Lethe) Menche Hans Heinrich,35043 Marburg
V 10 *Crok von der Mördersdell 2222489, 15.07.08, SchH3 FH2 (Branko Salztalblick - Efka Haus Salztalblick) Oster Katharina,55270 schwabenheim an der Selz
V 11 Cento vom Externstein 2245825, 30.11.09, (IPO1) (Veron Externstein - Rimini Suentelstein) Hennekeuser Josef,53639 Königswinter
V 12 *Merl von der Eschelbronner Schloßwiese 2218268, 19.03.08, SchH2 IPO3 (Digger Elzmündungsraum - Orne Trienzbachtal) Mildner Emil,56076 Koblenz
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scheerer Heinz
V 1 *Yakimo vom Feuermelder 2255313, 22.04.10, IPO2 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Tacke Horst-Peter & Gumbel Katrin
V 2 *Faya vom Adelschlag 2255300, 08.03.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Gila Hause Kampenhuber) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
V 3 *Arriba von Veterinaria 2206111, 30.08.07, SchH3 FH2 (Balko Gleisenauer Schloß - Holly Bellissimo) Krafzel Margret,97204 Höchberg
V 4 Ziki del Seprio LOI 10-79026, 09.03.10, (IPO1) (Puma Ulmental - Pischa Valcuvia) Yap Seng Teck,SG-417839 Singapore
V 5 *Wisconsin von Beluga 2207010, 28.08.07, SchH3 IPO3 RH1 (Karat's Ulk - Alibi Beluga) Quint Kerstin,65474 Bischofsheim
V 6 *Gretchen Eva Ec vom Stuber Haus 8018442, 25.02.09, SchH3 (Ronaldo Zellergrund - Victoria Fuerstenberg) Wisenbaker Alena,US-VA 22066 Great Falls,
V 7 *Sunny vom Gut Lethe 2229788, 21.11.08, SchH2 (Kwantum Klostermoor - Pia Gut Lethe) Stark Oliver,55246 Mainz-Kostheim
V 8 Doreen vom Rhein-Lahn-Dreieck 2250347, 17.03.10, (IPO1) (Gigolo Bärenschlucht - Filma Bierstadter Hof) Emmerich Werner,56132 Becheln
V 9 Raja vom Haus Clanora 2256574, 03.07.10, (IPO1) (Veron Externstein - Xenti Farbenspiel) Schmidt Tamara,88371 Ebersbach-Musbach
Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Team Marlboro Janko DKK 16801/2010, 15.09.10, (IPO1) (Renzo Holtkämper See - Cayira's Froyha) Bischoff Olaf,49844 Bawinkel
SG 2 Paic von der Buchecke 2263645, 28.08.10, (Sultan Jahnhöhe - Foxi Buchecke) Frees-Göllner Heike,55128 Mainz
SG 3 Jonny von Blue-Rose 2256532, 18.08.10, (IPO1) (Gigolo Bärenschlucht - Ghana Blue-Rose) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
SG 4 Juwel vom Casselswald 2259123, 03.10.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Romy Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
G 1 Luzifer von der Königin 2256069, 31.07.10, (Eliot Prevent - Isidora Königin) Kunz Sandy,67126 Hochdorf-Assenheim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Diva di Casa Rosy ROI 10/201464, 01.10.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Fiona Rione Antico) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 2 Judy v. Santamar LOSH 1086226, 21.10.10, (Hagadahls Figo - Amy Zenteiche) van Hout Marc & van Puyenbroeck Marc
SG 3 Alisha v. Happyapy KHSV 11/00021, 18.12.10, (Toni Rieser Perle - Samie Hühnegrab) Yap Seng Teck,SG-417839 Singapore
SG 4 Scally vom Messebau 2262167, 11.12.10, (Quattro Partnachklamm - Xenia Messebau) Riefling Heike,63526 Erlensee
SG 5 Queety von der Maaraue 2263786, 14.09.10, (Dux Glockenheide - Aysha Maaraue) Mühlbauer Alfred,55246 Mainz-Kostheim
SG 6 Dora vom Mutigen CKC XN373776, 25.07.10, IPO1 (Giacomo Arlett - Gloria Dillenburg) Caputo Frank,CA-Thornhill, ON L4J 1A9
SG 7 Cessy vom Hülsbach 2261835, 01.12.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Fellice Farbenspiel) Kulke Oliver & Arnolds Michael,42897 Remscheid
SG 8 Jette von Rapicar 2257859, 10.07.10, IPO1 (Fedor Burg Bismarck - Yana Rapicar) Menzel Mandy,63526 Erlensee
SG 9 Duchess von Beluga 2261087, 28.11.10, (Hatto Hühnegrab - Troika Beluga) Müller Manuela & Beck Hans Joachim
SG 10 Dubai von Beluga 2261086, 28.11.10, (Hatto Hühnegrab - Troika Beluga) Köppe Cornelia,65191 Wiesbaden
Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Spira Feetback JR 738121, 07.03.11, (Remo Fichtenschlag - Selma Feetback) Pesic Goran,RS-11126 V.M.Lug - Beograd
SG 2 Dracula v. Ghattas CBPA 7452/SP, 15.05.11, (Nino Tronje - Erle Vierhundert Hertz) Meßler Nikolaus,50933 Köln
SG 3 Pepe von der Zenteiche 2270589, 19.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Amy Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc
SG 4 Chicco vom Hammelsbacher Hof 2269099, 18.05.11, (Xano kleinen Birke - Traudl Hammelsbacher Hof) Volk Uwe,64757 Rothenberg
SG 5 Conbhairean Erik EKC 03291204, 04.07.11, (Boomer Polarstern - Conbhairean Linzi) MacDonald Heather,GB-Blairadam Kelty, Scotland
SG 6 Xenox vom Hasenborn 2274413, 16.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Tjara Hasenborn) Maxein Werner,56566 Neuwied
SG 7 Ares vom Haus Weißgerber 2265652, 19.04.11, (Franco Kuckucksland - Quinta Drömlingsrand) Weißgerber Frank,67657 Kaiserslautern
SG 8 Spencer von der Lawallsgass 2266410, 01.05.11, (Sammo Casa Beggiato - Jessie Lawallsgass) Riemann Silke,66578 Schiffweiler
Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Rustol's Xhena Xellent NKK 30347/12, 03.06.11, (Remo Fichtenschlag - Rustol's Tina) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
SG 2 Gicy du Val D'Anzin LOF 644948, 10.01.11, (Paer Hasenborn - Bady Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 3 Lana Feetback JR, 01.06.11, (Kostas Timohaus - Oduscha Haus Bifo) Gumbel Katrin,34590 Wabern
SG 4 Conbhairean Erika EKC 03291210, 04.07.11, (Boomer Polarstern - Conbhairean Linzi) MacDonald Heather & Kramny Sabine,GB-Blairadam
SG 5 Dana von Veterinaria 2266635, 27.04.11, (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
SG 6 Nathalie vom Akrobat 2267262, 04.04.11, (Enosch Amasis - Thora Fichtenschlag) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
SG 7 Marla von der Zenteiche 2264266, 21.01.11, (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Ludwig Christoph & Frey Silke,56357 Gemmerich
SG 8 Lesha von Rapicar 2264139, 04.03.11, (Fulz Zenevredo - Zeta Rapicar) Menzel Mandy,63526 Erlensee
SG 9 Pawnee vom Angelbaum 2266512, 23.03.11, (Yukon Bastillie - Dona Angelbaum) Hinkel Jürgen & Haas Evelyn
SG 11 Donata von Veterinaria 2266639, 27.04.11, (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Krafzel Margret,97204 Höchberg
SG 12 Shakira vom Bierstadter Hof 2268718, 06.07.11, (Fulz Zenevredo - Josey Wingerts-Graben) Stühmeier Jürgen & Stühmeier Wolfgang
SG 13 Keya von Cleo 2270237, 09.06.11, (Enosch Amasis - Karma Hattorfer-Land) Nickels Lena,54413 Gusenburg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Onur v. Haus Bifo PK 127299, 01.08.11, (Ton Feetback - Unka Feetback) Lee J. Jason,KR- Süd-Korea
VV 2 Geck du Mazet des Salins LOF 650762, 05.08.11, (Atos Agrigento - Diva Mazet des Salins) Oliver Miguel,F-34570 Vailhauques
VV 3 Kelvin von Melanchthon 2271692, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
VV 4 Dexos vom Feuerball 2269535, 28.07.11, (Hatto Hühnegrab - Bonni Feuerball) Peters Felix,66386 St. Ingbert
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Nahla von Dakota 2270613, 06.08.11, (Bix Arlett - Emily Bastillie) Meurer Kerstin,56276 Großmaischeid
VV 2 Jianna vom Team Arlett 2275785, 01.08.11, (Lennox Regina Pacis - Quirl Arlett) Laserer Elvira,50374 Erftstadt
VV 3 Dina vom Feuerball 2269537, 28.07.11, (Hatto Hühnegrab - Bonni Feuerball) Peters Felix,66386 St. Ingbert
VV 4 Kenda von Melanchthon 2271695, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
VV 5 Lara von Gerberra 2269322, 14.07.11, (Quai St.-Michaels-Berg - Lady Lüttersbruch) Knoll Christine,66640 Gehweiler
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
Platz 1 *Antje von den Lahnhöhen 2150730, 27.08.04, SchH3 IPO3 (Karat's Ulk - Hedyna Hühnegrab) Schmidt Tamara,88371 Ebersbach-Musbach
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scheerer Heinz
V 1 Ondra von der Orangerie 2250932, 18.04.10, (Ober Bad-Boll - Quille Mönchberg) Möller Martin,36093 Künzel/Keulos
V 2 *Xamira von Beluga 2213146, 15.12.07, SchH1 (Natz Land Mecklenburg - Karibik Beluga) Gerhards Birgit,55595 Roxheim
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Vito vom Baiselsberg 2257471, 15.09.10, (Ober Bad-Boll - Romina Baiselsberg) Mormone Antonio,67659 Kaiserslautern
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Sue von Haus Koradin 2258756, 01.08.10, (Paul Bierstadter Hof - Meike Haus Koradin) Katzenmeier Christina,64668 Rimbach
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
G 1 Alana vom Gonsbach 2267586, 24.04.11, (Nero Hessischen-Bergland - Eika Repphecke) Perner Heinz,55122 Mainz
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Daika von der Vallendarer Höhe 2271135, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hildebrandt Rabea,64409 Messel _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 4:57 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 08.07.2012 OG-Kandern (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
V 1 *Ever vom Roten Feld 2250567, 05.03.10, SchH1 (Arex Wilhelmswarte - Leika Sommerrod) Pape Claudia,69239 Neckarsteinach
V 2 *Lumpi von der Bärenschlucht 2234083, 14.03.09, SchH2 IPO3 (Bojan Pendler - Una Winnloh) Curci Carlo,I-27010 San Genesio ed Uniti (PV)
V 3 (*)Arco v. Bono Vox SHSB 678347, 11.10.09, SchH1 (Ingodds Agassi - Escada Frankengold) Dolci Giorgio,I-20871 Vimercate (MB)
V 4 Kondor del Catone LOI 08/2478, 18.02.07, (Bax Catone - Freda Valmadrera) Bassi Fabrizio,I-26022 Castelverde (CR)
V 5 Orino v.d. Blöie SHSB 687549, 03.06.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Saskia Römerland) Fend Andreas,CH-3792 Saanen (BE)
V 6 Check du Domaine des Anges Gardiens LOF 606779, 23.09.07, IPO1 (Rio Domaine de Sanctae Crucis - Volga Clos de Montmirail) Rey Charles,F-68560 Heimersdorf
V 7 Attila v. Phönixson SHSB 678005, 28.03.09, IPO1 (Floro Achei - Nubja Phönixson) Dänzer Theo,CH-3047 Bremgarten
V 8 Kay v. Uebeschi-See SHSB 678320, 07.10.09, (Panjo Kirschental - Sinta Uebeschi-See) Niederhauser Hansulrich,CH-3110 Münsingen
V 9 *Ritchie vom Akrobat 2215363, 08.03.08, SchH2 (Yappo Tronje - Endrefalva Shalome) Kratt Alfred,79232 March
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mayer Johann
V 1 *Lara vom Messebau 2216213, 12.03.08, SchH3 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Riefling Wolfgang & Kötters Walter,63526 Erlensee
V 2 Olala vom Riedschlurgi 2252743, 03.01.10, SchH1 (Furbo Achei - Cara Agilolfinger) Lumpe Petra,77933 Lahr
V 3 *Britta Team Agrigento 2239971, 09.08.09, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Brendana Batu) Schweikert Kerstin,68753 Waghäusel
V 4 Luana v. Uebeschi-See SHSB 678442, 15.11.09, SchH1 (Eik Sous-Belmont - Fara Uebeschi-See) Rychener Irmgard,CH-3661 Uetendorf
V 5 *Wallie von der Dunieschenke 2222458, 30.06.08, SchH1(IPO2) (Yoe Haus Salihin - Yessie Dunieschenke) Pankratz Roland,79737 Herrischried
V 6 (*)Cheyenne v. Phönixson SHSB 687420, 03.04.10, IPO1 (Tyson Köttersbusch - Nubja Phönixson) Saladin-Feig Sonja,CH-2814 Roggenburg
V 7 *Java von der Feuerbacher Höhe 2226311, 27.09.08, SchH1 IPO2 (Valko Feuerball - Aida Feuerbacher Höhe) Strack Peter,79429 Malsburg-Marzell
V 8 *Henni von der Brossmerhöhe 2202128, 05.02.07, SchH2 (Eiko Brossmerhöhe - Fanny Brossmerhöhe) Schwörer Andreas,79341 Kenzingen-Nordweil
Junghundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Furio v. Hortenbourg LOF 645020, 05.11.10, (Kanto Karl-May Höhle - Tascha Melanchthon) Couty Eric,F-68000 Colmar
SG 2 Rocco vom Messebau 2260697, 13.11.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Nanja Messebau) Riefling Wolfgang & Kötters Walter,63526 Erlensee
SG 3 Buffon v. Bono Vox SHSB 687623, 12.07.10, (Vegas Haut Mansard - Escada Frankengold) Flückiger Rahel,CH-3076 Worb
SG 4 Ninjo v. Uebeschi-See SHSB 697050, 16.12.10, (Uran Haus Hollenstein - Sinta Uebeschi-See) Stampfli Christoph,CH-1713 St. Antoni
SG 5 Aston ROI 10/35228, 22.12.10, (Zerxis Osterberger-Land - Mara Catone) Ricci Roberto,I-20060 Mediglia (MI)
SG 6 Quai von Wehbergen 2256644, 07.08.10, (Erz Sattelberg - Tina Bajohr) Kohne Bernhard,79288 Gottenheim
SG 7 Django vom Haus Cismar 2259858, 13.11.10, (Yarro Haus Cismar - Ziwa Haus Cismar) Rasmussen Jimmy Brandt,DK-8653 Them
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mayer Johann
SG 1 Letizia von Arminius 2267820, 09.12.10, (Sultan Jahnhöhe - Dolce Arminius 2000) Czech Sandra & Martin Tina,68309 Mannheim
SG 2 Ayda vom Roten Feldweg 2259531, 09.09.10, IPO1 (Fritz Kuckucksland - Leika Sommerrod) Pape Claudia,69239 Neckarsteinach
SG 3 Hlola do Monticans LOE 1990955, 12.07.10, (Janos Schollweiher - Fati Portos Saler) Lopez Somoza Marcos Marcelo,E-27002 Lugo
SG 4 Olivia v. Dezurko CBPA 6666/SP, 28.11.10, (Sultan Jahnhöhe - Urmel Arminius 2000) Kowal Maria,BR-12947-250 Atibaia - Sao Paulo
SG 5 Fauve du Pastor des Penitents LOF 649056/0, 20.12.10, (Clyde l'Etang de Freville - Caszinca Vallee du Taravo) Meichtry markus, CH3952 Susten
SG 6 Hexe vom Haus Lena 2261717, 29.11.10, (Xony Riedschlurgi - Unni Eichbaum) Lumpe Petra,77933 Lahr
Jugendklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Playboy v.d. Blöie SHSB 697170, 06.03.11, (Sultan Jahnhöhe - Saskia Römerland) Ansmann Sandra & Fend Andreas,79400 Kandern
SG 2 Merlino di Ca'San Marco LOI 11/115784, 02.06.11, (Sony Colli Storici - Selina Zellwaldrand) Nohe Sari,68519 Viernheim
SG 3 Amore von der Stösserbank 2267088, 14.05.11, (Hagadahls Figo - Jina Haus Munsingerdunn) Ziegler Peter,77709 Wolfach-Halbmeil
SG 4 Maybach Tigback Hof CMKU/DS 738886, 04.03.11, (Ober Valcuvia - Kuba Feetback) Ostojin Darko,RS-23000 Zrenjanin
SG 5 Timoty di Turboland LOI 11/46638, 17.01.11, (Twin Frutteto - Lexina Fossombrone) Niccolini Antonella,I-55011 Spianate (LU)
SG 6 Elvis v. Phönixson SHSB 697223, 03.03.11, (Unkas steilen Ufer - Uraya Phönixson) Hecht Patrick,CH-4242 Laufen
SG 7 Lerry vom Gugelturm 2265002, 09.01.11, (Fidus Hammerwehr - Nelly Hasler Erdmannshöhle) Haug Thilo,79540 Lörrach
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mayer Johann
SG 1 Tonja von Cohinor 2264991, 02.04.11, (Arex Wilhelmswarte - Ronja Cohinor) Czech Sandra,68309 Mannheim
SG 2 Aschi vom Haus Hutfeld AKC DN 30075805, 20.01.11, (Zambo Riedschlurgi - Brisca Roten Acker) O'Shea Erin,US-MA 02138 Cambridge,
SG 3 Helena vom Roten Feld 2263794, 25.02.11, (Xambo Roten Feld - Quelle Arline) Geissner Eugen,64754 Hesseneck
SG 4 Finny di Ca'San Marco LOI 11/67520, 16.03.11, (Vegas Haut Mansard - Desy Isola d´Adda) Nohe Sari,68519 Viernheim
SG 5 Etoile v. Schloss Leuk SHSB 697238, 27.03.11, (Hagadahls Figo - Sissy Schanzlache) Meichtry Markus,CH-3952 Susten-West
SG 6 Angelina von der Stösserbank 2267089, 14.05.11, (Hagadahls Figo - Jina Haus Munsingerdunn) Ziegler Peter,77709 Wolfach-Halbmeil
SG 7 Elfe v. Schloss Leuk SHSB 697237, 27.03.11, (Hagadahls Figo - Sissy Schanzlache) Saladin-Feig Sonja,CH-2814 Roggenburg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
VV 1 Luis aus Agrigento 2271231, 16.08.11, (Atos Agrigento - Patria Ersten Platz) Schweikert Kerstin,68753 Waghäusel
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mayer Johann
VV 1 Atlantis vom Haus Schwerzel 2270507, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Ansmann Sandra,79400 Kandern
Veteranenklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
Platz 1 Lars vom Salzertblick 2099219, 09.02.02, (Miro Simonhof - Mascha Salzertblick) Felber Eva,CH-4304 Giebenach
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Nick v. Sedlarska SHSB, 27.10.10, (Quenn Löher Weg - Joga Panoniansee) Huser Doris,CH-5405 Baden-Dättwil
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Kiami's Iko 2272906, 28.05.11, (Iko Termitenstaat - Fanta Zinkler) Perandones Alberto,79224 Umkirch
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mayer Johann
SG 1 Zara v. Schäferhof SHSB 697271, 30.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Hella Schäferhof) Furler Beatrice,CH-5085 Sulz
SG 2 Kimba von Arminius 2000 2268788, 11.06.11, (Calif Arlett - Rapunzel Sandstein) Martin Tina,68519 Viernheim _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:00 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 15.07.2012 OG-Wismar (LG20)
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
V 1 *Remo vom Fichtenschlag 2208401, 15.05.07, SchH3 (Ray Fichtenschlag - Thora Fichtenschlag) Kao Josephine,TW-* Taipei 111
V 2 (*)Cops vom Schollenäcker 2253647, 03.05.10, (IPO1) (Dux Glockenheide - Nina Media) Golownitsch Viktor,33129 Delbrück
V 3 *Rhett von Wilhendorf AKC DN 28627201, 06.05.10, SchH1 (Wegas Fichtenschlag - Sienna Wilhendorf) Henkel John E.,US-CT 06776 New Milford,
V 4 *Vento vom Türkenkopf 2220409, 22.03.08, SchH1 IPO1(2) (Bruno Vierhundert Hertz - Hexe Türkenkopf) Schild Manfred,17192 Waren
V 5 Djalsam’s Amigo DKK 04580/2010, 20.02.10, (IPO1) (Quenn Löher Weg – Djalsam’s Quinni) Dahl Jorgen, DK-4173 Fjenneslev
V 6 Hanno vom Uckerstrom 2241713, 07.09.09, IPO)1 (Kwantum Klostermoor – Venia Uckerstrom) Keine Angabe
SG 1 Klockow's Vito 2242410, 20.09.09, (IPO1) (Till Ludwigseck - Klockow's Palma) Wenzel Torsten,18276 Lüssow
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
V 1 *Grace vom Frankengold 2239613, 14.06.09, SchH2 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Darling Frankengold) Tsai Jack,US-CA 92886 Yorba Linda,
V 2 (*)Hilti vom Slater Land 2241334, 10.08.09, (IPO1) (Hero Annacarton - Vana Oldtimer) Henke Carin & Geu Andreas,24640 Hasenmoor
V 3 *Josie von Wilhendorf AKC DN 22525606, 18.02.08, SchH2 (Digger Elzmündungsraum - Olivea Wilhendorf) Henkel John E.,US-CT 06776 New Milford,
V 4 *Leonie vom Treuenbrietzener Land 2232872, 06.03.09, SchH2 (Arko Butjenter Land - Puppe Finkensteiner Forst) Keine Angabe
V 5 *Yoanna di Poggio del Sole LOI 09/112108, 26.10.08, IPO1(2) (Mork Profeti - Quena Poggio del Sole) Raniolo Salvatore,I-97100 Ragusa
V 6 *Nala vom kleinen Mohr 2224040, 26.06.08, SchH1 (Ilbo Holtkämper See - Zalla kleinen Mohr) Beckmann Lars,21075 Hamburg
V 7 (*)Uschka vom Messina 2247688, 28.01.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Puppe Messina) Bujoczek Tomasz,PL-41-605 Swietochlowice
V 8 *Kwenia vom Priesteracker 2184709, 02.07.06, SchH3 IPO3 (Andrjuscha Noort - Fina Priesteracker) Buß Sylvia, Berlin
G 1 Vinja von der Burg Nyhus 2248181, 20.01.10, IPO1 (Budges schwarzen Troll - Lilly Burg Nyhus) Beyer Wilhelm,19273 Neuhaus
Junghundklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
SG 1 (*)Team Marlboro Janko DKK 16801/2010, 15.09.10, (IPO1) (Renzo Holtkämper See - Cayira's Froyha) Bischoff Olaf,49844 Bawinkel
SG 2 Brix vom Valtenberg 2262272, 15.10.10, (Quattro Partnachklamm - Nelly Suentelstein) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 3 Raimo di Zenevredo ROI 11/30073, 12.12.10, (Remo Fichtenschlag - Janda Zenevredo) Wen-Hung Su,TW-606 Chiayi County
SG 4 Aac von Trafalga 2277061, 02.12.10, (Joker Eichenplatz - Eika Haus Trafalga) Krieg Joachim,19370 Parchim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
SG 1 Taiga vom Pendler 2260086, 05.11.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Chakira Pendler) Meinen Wolfgang & Kleene Hermann
SG 2 Feebroithe Amira Y Y97715, 16.11.10, (Gio Frankengold - Trixi Fangschleuse) Brophy Seamus & Feehi Marie,IE-* Nenagh
SG 3 Calippo Natalie DKK 17650/2010, 19.09.10, (Nino Tronje - Quera Fichtenschlag) Keine Angabe
SG 4 Frieda von Freyar 2263114, 16.12.10, (Nelson Frankengold - Airin Freyar) Weber Regina,21514 Fitzen
Jugendklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
SG 1 Yoker vom Pendler 2266144, 14.04.11, (Lennox Regina Pacis - Corsika Pendler) Kötters Werner & Kleene Hermann
SG 2 Vigo von der Grafschaft Mark 2263362, 17.02.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Exe Grafschaft Mark) Bischoff Karsten & Schüdde Theo,49838 Langen
SG 3 Quasim aus dem Aurum Zwinger 2275378, 26.06.11, (Peik Holtkämper Hof - Perle Aurum Zwinger) Jürgens Elke,25335 Altenmoor
SG 4 Paer vom Klostermoor 2267642, 18.05.11, (Remo Fichtenschlag - Nika Klostermoor) Wollesen Hans Jürgen,25355 Barmstedt
SG 5 Haus Haargaard Navarro DKK 12082/2011, 16.06.11, (Ober Bad-Boll - Kratmosens Utzi) Wissing Charlotte, DK-2640 Hedehusen
SG 6 Zeus vom Brauneck 2266690, 01.05.11, (Ritchi Eichenplatz - Patty Brauneck) Ebert Wolfgang,39326 Colbitz
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
SG 1 Ulme vom Frankengold 2265758, 05.03.11, (Fulz Zenevredo - Xsilke Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 2 Yuli vom Frankengold 2270186, 09.06.11, (Nelson Frankengold - Dani Dänischen Hof) Henke Carin & Steinhagen Alexander
SG 3 Dolly von der Harburg 2267076, 09.04.11, (Wegas Fichtenschlag - Xenia alten Bäckerei) Fellbrich Andrea,29584 Groß Thondorf
SG 4 Lyager's Olga DKK 15742/2011, 03.07.11, (Remo Fichtenschlag - Lyager's Xinnie) Lyager Morton,DK-7182 Bredsten
SG 5 Hanni von der Fangschleuse 2276087, 26.05.11, (Etoo Wattenscheid - Hadja Groß-Zünder) Prätzel Carola,12623 Berlin
SG 6 Hanni vom Neuen Deich 2266546, 01.05.11, (Yoyo Worringer Rheinaue - Frida Neuen Deich) Karp Marion,25436 Moorrege
SG 7 Dialis vom Kalten Brook 2267295, 27.05.11, (Renzo Holtkämper See - Rajah Messina) Becker Christine,23996 Wendisch-Rambow
SG 8 Nika vom Schaale Tal 2267856, 28.05.11, (Erros Haus Lohre - Farina Schaale Tal) Löhrmann Jan,19258 Klein Bengersdorf
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
VV 1 Lyager's Pilgram DKK 16942/2011, 20.09.11, (Remo Fichtenschlag - Haus Haargaard Basta) Lyager Morton,DK-7182 Bredsten
VV 2 Esto aus Mecklenburg 2272889, 27.07.11, (Dux Glockenheide - Eika Haus Trafalga) Krieg Joachim,19370 Parchim
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
Platz 1 *Puppe vom Finkensteiner Forst 2166533, 21.05.05, SchH1 (Pascha Zellwaldrand - Yasmin Messina) Keine Angabe
Platz 2 *Hexe vom Türkenkopf 2085267, 02.05.01, SchH3 IPO2 (Esko Dänischen Hof - Fanta Türkenkopf) Schild Manfred,17192 Waren
Platz 3 *Rajah vom Messina 2139823, 12.01.04, SchH1 (Esko Dänischen Hof - Fritzi Messina) Becker Christine,23996 Wendisch-Rambow _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:05 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 15.07.2012 in Fulda (LG9)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Setzer Henning
V 1 *Ustinov vom Römerland 2188759, 15.09.06, SchH3 (Quantum Arminius - Kira Lacroz) Send Peter & Hupperich Horst,68519 Viernheim
V 2 *Nino von Tronje 2210253, 22.11.07, SchH3 (Irok Karanberg - Nadja Jabora) Meßler Nikolaus,50933 Köln
V 3 *Hagadahls Figo 2256985, 28.11.08, SchH3 (Furbo Achei - Hagadahls Wanda) Al Hassawi Fawaz Moubarak & Send Peter
V 4 *Luca von der Wilhelmswarte 2244684, 08.10.09, SchH2 IPO3 (Ando Wilhelmswarte - Ina Frankenberger Rathaus) Kravjanska Livia,35457 Lollar
V 5 Mailo vom Kuckucksland 2254444, 01.07.10, IPO2 (Franco Kuckucksland - Bella Kuckucksland) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
V 6 *Arek vom Heidknapp 2239474, 31.07.09, SchH2 (Yerom Haus Salihin - Tara Heidknapp) Harkebusch Karin,48291 Telgte
V 7 *Beathalandet Macho SKK 537912/07, 28.02.07, SchH3 IPO3(Yumbo Bärenschlucht - Beathalandet Xanadou) Edman Peter,S-566 92 Habo
V 8 *Billy vom Rauschenbergblick 2224647, 17.08.08, SchH2 (Magnum Kolbenguß - Oma Hiss) Pfeil-Massey Petra,36041 Fulda
V 9 *Fritz vom Kuckucksland 2218279, 01.05.08, SchH3 (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland) Tchorz Miroslav & Godlewski Zdzislaw
V 10 *Filou vom Baruther Land 2183531, 01.06.06, SchH2 (Ilbo Holtkämper See - Dixi Frankengold) Letelier Patricio,65779 Kelkheim
V 11 Oscar vom Team Radsieksbeeke 2243180, 30.08.09, IPO1 (Dux Intercanina - Cera Team Radsieksbeeke) Plöger Maik & Heimbrodt Norbert
V 12 *Giotto di Fossombrone 2278304, 24.02.10, IPO1(2,3) (Vegas Haut Mansard - Melita Fossombrone) Pratali Dino,I-56125 Pisa
V 13 *Bruno von den Maibuchen 2249319, 04.02.10, SchH1 IPO2 (Rhyscher Arlett - Ulissa Maibuchen) Sommer Winfried,35647 Waldsolms
V 14 *Yack vom Schaumbergerland 2241622, 16.07.09, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Tamara Schaumbergerland) Gerber Heike,66606 St. Wendel
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
V 1 *Chira del Frutteto 2263129, 14.05.09, SchH3 (Barros Fürstenau - Demi Napaweinberg) Verpelli Ambrogio,I-23870 Cernusco Lombardone
V 2 *Zambia degli Achei 2270125, 12.08.09, SchH2 (Ober Bad-Boll - Fenia Gens Pontina) Send Peter & Al Hassawi Fawaz Moubarak
V 3 *Kaleya vom Amur 2239647, 15.06.09, SchH3 (Paer Hasenborn - Winona Amur) Kötters Angelika & Kallas Marita,46354 Oeding
V 4 *Carlotta di Casa Beggiato 2272630, 12.02.08, SchH2 (Ramiro Arlett - Grace Casa Beggiato) Beggiato Stefano,I-20052 Monza
V 5 *Blianka vom Osterberger-Land 2245191, 22.10.09, SchH2 (Remo Fichtenschlag - Neila Suentelstein) Wenderoth Helmut,34621 Frielendorf
V 6 Romana v. Ghattas CBPA 4095/SP, 28.04.09, SchH1 (Quenn Löher Weg - Valentini Ghattas) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
V 7 *Ombra vom Hühnegrab 2253783, 16.04.10, IPO1 (Pasko Hühnegrab - Leevi Hühnegrab) Minafra Vito,56337 Simmern
V 8 *Ricada vom Eichenplatz 2231890, 31.01.09, SchH3 (Furbo Achei - Alisha Eichenplatz) Wischalla Lutz & Holze Andrea
V 9 *Taya vom Haus Cerba 2236240, 09.05.09, SchH1 (Vanos Noort - Petty Haus Cerba) Cerba Ingeborg,34576 Homberg-Berge
V 10 *Limei vom Haus Salihin 2242068, 19.05.09, SchH1 IPO2 (Noell Suentelstein - Bibi Haus Salihin) Salihin Budiman & Windhövel Brunhilde
V 11 Nutella dei Precision CKC XL375095, 19.06.10, IPO1 (Pardo Baruther Land - Prima Precision) Martin Tina,68519 Viernheim
V 12 *Ida von der Zenteiche 2253751, 20.05.10, SchH1 (Nino Tronje - Phanta Zenteiche) Ludwig Christoph & Schipek Hans-Peter
V 13 *Simba vom Schloß Weitmar 2228033, 18.11.08, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker) Kepper Wilhelm & Meichtry Markus
V 14 *Yada vom Osterberger-Land 2240756, 09.06.09, SchH1 (Zerxis Osterberger-Land - Dani Dänischen Hof) Hofmann Jürgen,84570 Polling
V 15 *Celine von Pallas Athene 2214189, 08.02.08, SchH2 (Quentin Karanberg - Skeidar's J'Adore) Quinn Heather A.,US-MA 01002 Pelham,
V 16 Atea vom Haus an der Schiene 2236942, 01.06.09, IPO2 (Floro Achei - Betty Römerau) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 17 Brendy vom Heidknapp 2250431, 23.03.10, IPO1 (Morret Holtkämper Tor - Tara Heidknapp) Stephan Gustl,48291 Telgte
V 18 *Julchen vom Zellwaldrand 2256301, 12.06.10, IPO1 (Bojar Valtenberg - Vivian Feuermelder) Wiesner Ralf & Stein Annett,09661 Striegistal
V 19 *Zala vom Haus Babilon 2236549, 21.05.09, SchH3 IPO3 FH2 (Bojan Pendler - Noia Haus Babilon) Babilon Wolfgang,58644 Iserlohn
V 20 *Idah aus Wattenscheid 2256526, 11.07.10, IPO1 (Paer Hasenborn - Mara Wattenscheid) Köber jr. Waldemar,44866 Bochum
V 21 Haesel v. Haus Tchorz PKR-I 67489, 24.04.10, (IPO1) (Joker Eichenplatz - Hexi Bad Wäldle) Tchorz Miroslav,PL-55-114 Wisznia Mala
V 22 *Maily vom Team Radsieksbeeke 2235026, 13.04.09, SchH1 (Cliff Team Radsieksbeeke - Yudy Radsieksbeeke) Plöger Maik & Plöger Werner,32657 Lemgo
V 23 *Karina vom Bierstadter Hof 2247446, 24.01.10, SchH2 IPO3 FH1(Paul Bierstadter Hof - Atlanta Bierstadter Hof) Stühmeier Jürgen & Stühmeier Wolfgang
V 24 Leri Theresia DKK 23216/2009, 02.12.09, SchH2 (Gigolo Bärenschlucht - Leri Quissa) Pichler Bjerre Lena & Skavn Bo
V 25 *Biyou von Pallas Athene 2214621, 05.02.08, SchH3 (Zamp Thermodos - Liz Pallas Athene) Sommer Winfried,35647 Waldsolms
V 26 *Ussy dell' Alto Pino LOI 09/2132, 12.08.08, IPO2 (Quenn Löher Weg - Pania Alto Pino) Licher Alfons & Noto Luigi,26219 Bösel
V 27 *Kiami's Romina DKK 15950/2007, 28.06.07, SchH1 (Superioue's Zlatan - El Halcons Quina) Granslev Poul & Granslev Rafn Jeanne
V 28 (*)Beathalandet Xenia SKK 19104/2010, 15.01.10, (IPO1) (Goscha Holtkämper See - Beathalandet Hella) Lundberg Michael,S-564 91 Bankeryd
V 29 Betty von den Maibuchen 2249320, 04.02.10, SchH1 (Rhyscher Arlett - Ulissa Maibuchen) Manfrast Christiane,51645 Gummersbach
V 30 Wira vom Wimbach-Schloß 2238791, 07.06.09, IPO1 (Troj Hutberg - Phila Wimbach-Schloß) Langejürgen Peter,32107 Bad Salzuflen
V 31 *Arwin vom Helfer Land 2249619, 07.03.10, SchH1 IPO3 (Ober Bad-Boll - Kurina Urbecke) Werner Bernd,58099 Hagen
V 32 *Gina v. Asics LOI 09/73081, 16.08.08, IPO3 (Ober Bad-Boll - Elen Cerza) ohne Angabe
V 33 *Zenta von der Felsenschlucht 2246950, 13.12.09, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Urmel Felsenschlucht) Vogel Manuela, Schraplau
V 34 *Enka vom Team Baierblick 2226861, 15.09.08, SchH1 (Bruno Vierhundert Hertz - Bella Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
V 35 *Gloria von Modithor 2221202, 24.06.08, SchH2 (Odin Holtkämper Hof - Isabell Modithor) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
V 36 *Leri Quila DKK 09216/2009, 24.04.09, SchH2 (Yoker Leithawald - Leri Quissa) Pichler Bjerre Lena,DK-4242 Boeslunde
Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 (*)Leo von der Zenteiche 2260720, 25.11.10, IPO1 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc
SG 2 (*)Schumann von Tronje 2266033, 13.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Anuschka Jovipe) Dr. Goldfarb Morton & Prof. Dr. Meßler Heinrich
SG 3 Quark di Val Sant' Anna LOI 10/203302, 15.09.10, IPO1 (Furbo Achei - Liebe Val Sant' Anna) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
SG 4 Balu vom Abtei-Eck 2257758, 01.10.10, IPO2 (Hatto Hühnegrab - Anka Abtei-Eck) Willand Gerhard & Sigmund Konrad
SG 5 (*)Sunyi vom Hühnegrab 2261072, 02.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Pyry Hühnegrab) Graham Victoria,33106 Paderborn
SG 6 *Rocco vom Messebau 2260697, 13.11.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Nanja Messebau) Kötters Walter & Riefling Wolfgang
SG 7 Combo del Colle Guasco 2275616, 03.01.11, (Vegas Haut Mansard - Perla Colle Guasco) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 8 Ivan von Oxsalis 2258617, 08.09.10, IPO1 (Quenn Löher Weg - Boa Oxsalis) Hufnagel Dieter,64319 Pfungstadt
SG 9 Nils v. Haus Rutkai SZB 25826, 24.09.10, (Caruso Karlsfelder Hof - Jade Haus Rutkai) Rutkai Gyula,H-3300 Eger
SG 10 Zellos van Noort 2262257, 02.08.10, (Kanto Karl-May Höhle - Queenie Haus Cerba) Weis Erich,34497 Korbach
SG 11 Bombay von Bad-Boll 2260907, 15.11.10, (Ober Bad-Boll - Quena Hiss) Schirm Stefan,89415 Lauingen
G 1 Rosso von der Schiffslache 2260182, 23.10.10, (Bilo Schiffslache - Mara Schiffslache) Correns Andreas,42657 Solingen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
SG 1 *Alpha v. Haus Unid 2278339, 18.07.10, IPO1 (Nino Tronje - Naiss Panoniansee) Meßler Nikolaus,50933 Köln
SG 2 Judy v. Santamar LOSH 1086226, 21.10.10, (IPO1) (Hagadahls Figo - Amy Zenteiche) van Hout Marc & van Puyenbroeck Marc
SG 3 Pischa von der Wilhelmswarte 2258351, 20.07.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Chanel Wilhelmswarte) Nordsieck Wilhelm,32361 Preußisch Oldendorf
SG 4 Nina vom Welsetal 2264579, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus,27777 Ganderkesee
SG 5 Pally vom Zellergrund 2258078, 18.09.10, IPO1 (Dux Glockenheide - Walli Zellergrund) Recknagel Jürgen,97464 Niederwerrn
SG 6 Xana vom Spessartblick 2261157, 07.11.10, (IPO1) (Tyson Köttersbusch - Qualli Spessartblick) Schmidt Alfred,97877 Wertheim
SG 7 Tina vom Ickerner Schlößle 2268997, 15.01.11, (Umax Haus Babilon - Laica Ickerner Schlößle) Heinen Hans-Udo, 56249 Herschbach
SG 8 Patricia von Modithor 2256767, 24.07.10, IPO1 (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
SG 9 *Mandy vom Wingerts-Graben 2256908, 12.08.10, IPO2 (Paul Bierstadter Hof - Josey Wingerts-Graben) Russ Manuela & Stühmeier Jürgen
SG 10 Chessy vom Kieslicher-Hof 2256758, 18.08.10, (Joker Eichenplatz - Ronja Haus Gröschner) Naumburg Marko, 06632 Balgstädt
Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Andrea,98746 Katzhütte
SG 2 Momo von der Zenteiche 2264265, 21.01.11, (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Kötters Werner,67700 Niederkirchen
SG 3 Ricola von der Wilhelmswarte 2271380, 03.03.11, (Henrico Wilhelmswarte - Jovanna Wilhelmswarte) Kornmann Gerhard, Rabenau
SG 4 Vegas v. Team Panonian See HR 808780, 10.02.11, (Turbo Angel Delight - Ria Ropal) Palic Roko & Curak Niko,HR-10040 Zagreb
SG 5 Merlin von der Bechtaler Burg 2265094, 28.03.11, (Jambo Schollweiher - Kira Bechtaler Burg) Kräußling Dieter,97464 Niederwerrn
SG 6 Kiami's Giano DKK 02974/2011, 03.02.11, (Hillson Athaba - Kiami's Romina) Granslev Poul & Granslev Rafn Jeanne
SG 7 Max vom Haus Dexel 2267128, 08.04.11, (Remo Fichtenschlag - Nina Haus Dexel) Wenzel Ralf,99610 Sömmerda
SG 8 Timoty di Turboland LOI 11/46638, 17.01.11, (Twin Frutteto - Lexina Fossombrone) Citterio Mario Roberto,I-24040 Bottanuco
SG 9 Cello vom Team Geixenhof 2263194, 16.01.11, (Guccy Heinrichplatz - Mia Geixenhof) Meyer Stefan,91564 Neuendettelsau
SG 10 Keno vom Wegborn 2268384, 24.03.11, (Eliot Prevent - Doro Wegborn) Daniel Martina,35043 Marburg
Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Noasy di Casa Beggiato ROI 11/67743, 24.03.11, (Ober Bad-Boll - Niki Casa Beggiato) Beggiato Stefano & Ingrassia Francesco
SG 2 Harley von Arminius 2000 2264973, 04.03.11, (Sirio Rauhtal - Viana Zellwaldrand) Martin Tina & Wiesner Ralf,68519 Viernheim
SG 3 Leri Xanadoo DKK 02880/2011, 25.01.11, (Kokko Tamerici Salmastre - Leri Quissa) Pichler Bjerre Lena,DK-4242 Boeslunde
SG 4 Flo della Valle dei Rovi LOI 11/73072, 16.04.11, (Urbo Leithawald - Maddy Valle dei Rovi) Curci Carlo,I-27010 San Genesio ed Uniti (PV)
SG 5 Brenda vom Trompetersprung 2267950, 19.04.11, (Conbhairean Uno - Oduscha Trompetersprung) Göke Hans-Ludger & Wohlrab Hans-Jürgen
SG 6 Zafira vom Fichtenschlag-Zwinger 2267332, 01.05.11, (Wegas Fichtenschlag - Happy Fichtenschlag-Zwinger) Oßmann Marco & Oßmann Bernd
SG 7 Nera von der Zenteiche 2264961, 19.03.11, (Team Marlboro Tiger - Chipsi Zenteiche) Riehle Robert,77880 Sasbach
SG 8 Zoe von der Hohen Warth 2270484, 07.07.11, (Baru Fürstenbrunn - Gustl Hohen Warth) Scheibe Mike,99427 Weimar
SG 9 Vanessa vom Gleisenauer Schloß 2265972, 07.03.11, (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß) Heller Stefan,97437 Haßfurt
SG 10 Goda von Bad-Boll 2268845, 20.06.11, (Enosch Amasis - Quena Hiss) Hepp Sigrid,88521 Ertingen
SG 11 Tonja von Cohinor 2264991, 02.04.11, (Arex Wilhelmswarte - Ronja Cohinor) Czech Sandra,68309 Mannheim
SG 12 Sari von Fidelius 2264134, 03.03.11, (Koby Fidelius - Zarina Ehrenfeste) Hoffmann Werner,85598 Baldham
SG 13 Sanny von Fidelius 2267504, 19.05.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Donna Boxborn) Lang Ralf & Elbers Uli,37688 Beverungen
SG 14 Mimy Tigback Hof CMKU/DS 738888, 29.05.11, (Ton Feetback - Deisi Tiganjice) Ostojin Dunja,RS-23000 Zrenjanin
SG 15 Beathalandet Beauty SKK 48031/2011, 16.05.11, (Gigolo Bärenschlucht - Beathalandet Xanadou) Edman Peter,S-566 92 Habo
SG 16 Barselona von Velenhof UKU, 03.04.11, (Asto Kolumbus - Prima Machiavelli) Dzhelaukhov G.L.,RU-344013 Rostov-Na-Donu
SG 17 Alana vom Wimbach-Schloß 2269231, 27.05.11, (Conbhairean Uno - Nele Wimbach-Schloß) Langejürgen Peter,32107 Bad Salzuflen
SG 18 Emmy vom Kleinen Holzweg 2268229, 10.06.11, (Bix Arlett - Gina Kleinen Holzweg) Kramer Horst,34131 Kassel
SG 19 Pandora von Groß-Zünder 2264228, 02.03.11, (William Suentelstein - Greta Groß-Zünder) Müller Heike,75428 Illingen
SG 20 Olivia vom Markt Wernberg 2269035, 11.07.11, (Tyson Köttersbusch - Paris Frankengold) Eimer Michael,92533 Wernberg-Köblitz
SG 21 Judy von der Sudheimer Linde 2265278, 12.03.11, (Conbhairean Uno - Ginie Sudheimer Linde) Lindemann Hermann,59302 Oelde
SG 22 Ina vom Wiener Weg 2266489, 07.05.11, (Hatto Hühnegrab - Aika Wiener Weg) Merkel Rüdiger,65239 Hochheim
SG 23 Gyni de Quezac LOF 649000, 23.04.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Ulma Quezac) Lhuillier Philippe & Farcy Kyllian,F-Chartainvilliers
SG 24 Bonny von Walenius 2264145, 07.02.11, (Renzo Holtkämper See - Quadra Holtkämper See) Weißmann Nicole,97720 Nüdlingen
SG 25 Leri Ayla DKK 13632/2011, 05.07.11, (Gigolo Bärenschlucht - Leri Opal) Pichler Bjerre Lena,DK-4242 Boeslunde
SG 26 Nathalie v. Haus Tchorz PKR-I 69438, 04.06.11, (Sirio Rauhtal - Franca Haus Tchorz) Tchorz Miroslav,PL-55-114 Wisznia Mala
SG 27 Yuma von der Hohen Warth 2266271, 23.03.11, (Quattro Partnachklamm - Quana Hohen Warth) Scheibe Mike,99427 Weimar
SG 28 Lara von Gerberra 2269322, 14.07.11, (Quai St.-Michaels-Berg - Lady Lüttersbruch) Knoll Christine & Gerber Ulrich,66640 Gehweiler
G 1 Iwy vom Haus Kohlgrund 2267288, 21.05.11, (Endy Karthago - Rabea Ritterland) Feldmann-Ohst Tanja,34630 Gilserberg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
VV 1 Zico vom Zabershof 2270880, 30.08.11, (Wallaby Kapellenberg - Vicki Zabershof) Gebauer Karlheinz,36341 Lauterbach-Wallenrod
VV 2 Iso vom Ritterberg 2269409, 20.07.11, (Zorro Ritterberg - Yulie Ritterberg) Moche Ramona,99752 Wipperdorf
VV 3 Zoltan v. Team Panonian See HR, 03.08.11, (Ziko Vignazzola - Honda Ropal) Palic Roko,HR-10040 Zagreb
VE 1 Xeno von Regina Pacis 2275359, 17.09.11, (Fulz Zenevredo - Valeri Regina Pacis) Stauf Karl-Otto,35321 Laubach
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Niwa aus Wattenscheid 2270785, 23.07.11, (Nino Tronje - Diva Wattenscheid) Köber jr. Waldemar,44866 Bochum
VV 2 Oxa v. Maikhus ROI 12/735, 10.10.11, (Ziko Vignazzola - Nora Casa Nobili) Caruso Maria,I-80046 San Giorgio a Cremano
VV 3 Chakira vom Fichtenschlag 2270708, 08.08.11, (Ritchi Eichenplatz - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Oßmann Bernd
VV 4 Simba dell' Alto Pino ROI, 09.08.11, (Carlos Alto Pino - Lisa Alto Pino) Dr. Noto Luigi,I-88100 Catanzaro
VV 5 Cuba di Casa Rosy ROI 11/142061, 06.09.11, (Vegas Haut Mansard - Fiona Rione Antico) Giannetti Alfredo,I-31100 Treviso
VV 6 Telma dell' Alto Pino ROI, 19.09.11, (Castor Alto Pino - Randi Alto Pino) Dr. Noto Luigi,I-88100 Catanzaro
VV 7 Armani zur Medbacher Mühle 2273529, 24.08.11, (Mika Medbacher Mühle - Honey Medbacher Mühle) Grau Georg,91315 Höchstadt
VV 8 Zara vom Spessartblick 2270137, 20.07.11, (Guccy Heinrichplatz - Thessa Spessartblick) Schmidt Alfred,97877 Wertheim
HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
V 1 Dascha Redox CMKU/DS 78554/10, 14.05.10, (HGH) (Estor Team Gleisenauer Schloß - Udine Redox) Schießl Sylvia & Wallek Jörg,93057 Regensburg
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Lauber Wolfgang
SG 1 Vanessa von Modithor 2269357, 17.06.11, (Calle Uckerland - Gloria Modithor) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
V 1 *Vergil vom Heidknapp 2202855, 13.06.07, SchH3 (Quenn Löher Weg - Sheila Heidknapp) Harkebusch Karin,48291 Telgte
SG 1 Gildo vom Schloß Falkenberg 2209204, 05.09.07, SchH1 (Phil Steinway-Park - Ina Frankenberger Rathaus) Röhner Bernd,34323 Malsfeld
SG 2 Brisko von der grauen Schlucht 2188720, 11.09.06, SchH2 IPO3 (Metin Stadtfeld - Gipsie Lupo Nero) Röhner Sabine,34323 Malsfeld-Mosheim
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
V 1 *Abby vom Beeketal 2199797, 22.04.07, SchH3 (Ursos Preußenblut - Quini Trafalga) Krüger Peter,38486 Klötze
V 2 *Lissy vom Messebau 2216214, 12.03.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Lenz Frank,63691 Ranstadt
V 3 Nikita v. Equus PKR I 66853, 26.10.09, IPO1 (Taboo Nordteich - Micki Almhof) Pikulska Dorota,PL-55-095 Mirkuw
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
SG 2 Fynn , 16.11.10, (Vater RG-LST fehlt - Mutter RG-LST fehlt) Hagemann Emil,63589 Linsengericht
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Jenny v. Santamar LOSH 1086228, 21.10.10, (Hagadahls Figo - Amy Zenteiche) & Delmotte Alain,& B-9190 Slekere
SG 2 Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus & Griese Johannes
SG 3 Tinka vom Wolfsbruch 2262906, 03.01.11, (Fulz Zenevredo - Lotte Wolfsbruch) Maas Jane,90513 Zirndorf
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Igoro vom Weihertürchen 2269192, 14.06.11, (Ober Bad-Boll - Quinnja Weihertürchen) Lenz Frank,63691 Ranstadt
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Kimba von Arminius 2000 2268788, 11.06.11, (Calif Arlett - Rapunzel Sandstein) Frannek Silke & Martin Tina,76872 Winden
SG 2 Beate von der Brucknerallee 2266884, 03.03.11, (Hagadahls Figo - Clea Königsadler) Maas Robert & Ullrich-Kornadt Barbara
SG 3 Bella vom Schaumbergerland 2268449, 14.04.11, (Tyson Köttersbusch - Tamara Schaumbergerland) Rühl Klaus-Dieter,35305 Grünberg
SG 4 Curly-Sue vom Deutschen Königshof 2270746, 12.06.11, (Ober Bad-Boll - Walessa Schloss Runding) Schießl Sylvia & Wallek Jörg
SG 5 Mimi vom Vogelsberger Südhang 2265902, 25.04.11, (Uras schwarzen Nister - Jana Vogelsberger Südhang) Krapf Detlef,63584 Gründau
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 Hoss aus der Brunnenstraße 2270552, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Stamminger Christopher,21755 Hechthausen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 Niewa vom Haus Dexel 2270020, 23.07.11, (Remo Fichtenschlag - Gina Aquamarin) Wilmes Brigitte,33106 Paderborn
VV 2 Vee vom Poppenberg 2271702, 19.08.11, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Moche Jana,99752 Wipperdorf _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:08 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 15.07.2012 in Laupheim e.V. (LG13)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Labo vom Schollweiher 2252448, 07.03.10, SchH1 IPO2 (Arex Wilhelmswarte - Fraya Ulmental) Benitz Winfried & Gutmann Günter
V 2 *Yoker vom Westervenn 2239640, 11.05.09, SchH3 (Unzo Noort - Zaira Ybajo Hoeve) Bausch Johan Emile & Wüst Hans-Dieter
V 3 *Sem del Seprio 2251630, 12.08.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Iava Seprio) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 4 *Conbhairean Uno 2245708, 26.10.08, SchH3 (Carlos Sudheimer Linde - Conbhairean Linzi) Budde Ingrid,33034 Brakel
V 5 *Agassy von der Piste Trophe 2239839, 15.06.09, SchH2 (Panjo Kirschental - Godalis Hera) Bösl Erich,92421 Schwandorf
V 6 *Farin de Carrique LOE 1880468, 17.05.09, SchH3 (Lorenzo Isidora - Cobra Caraby) Perez Garcia Tomas,E-04130 El Alquian (Almeria)
V 7 *Exl zum Turmacker 2252765, 05.05.10, SchH2 IPO3 (Paer Hasenborn - Rike Turmacker) Zintl Josef & Mast Rainer,Dürrlauingen
V 8 *Falco v. Burg Trsat HR 27867, 01.05.09, SchH1 (Dustin Lehnhof - Barby Burg Trsat) Curak Niko,HR-43000 Bjelovar
V 9 (*)Xylo von der Liebeswarte 2251792, 12.05.10, (IPO1) (Peik Holtkämper Hof - Xindy Zirndorfer Gauner) Späth Heinz & Mäusbacher Sigrid
V 10 *Maestro de Quevedo 2263591, 03.04.09, SchH2 (Zerxis Osterberger-Land - Udana Osterberger-Land) Galvez David & Lopez Julio Cesar
V 11 (*)Quark dei Monti della Laga LOI 10/68029, 16.02.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Isa Monti della Laga) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
V 12 *Leon vom Merkur-Stern 2245137, 25.11.09, SchH2 IPO3 (Gigolo Bärenschlucht - Foxi Merkur-Stern) Großkopf Hans,91058 Erlangen
V 13 Ron v. Haus Selia COR A 21686-10, 13.04.10, (IPO1) (Ron Bocca del Vesuvio - Perla Haus Selia) Zelenyak Alexandru,RO-300158 Timisoara
V 14 *Focus von der Piste Trophe 2250502, 31.01.10, SchH1 IPO3 (Ober Bad-Boll - Godalis Hera) Husain Imran,PK-75600 Karachi, Clifton
V 15 (*)Kosta vom Hanneß 2254001, 11.06.10, IPO2 (Wegas Fichtenschlag - Emy Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
V 16 *Legende v. Haus am Lerchenweg 2278684, 02.02.10, SchH1 IPO2(3) (Bill Fürstenau - Happy Fichtenschlag-Zwinger) Schoder Anja,96274 Herreth
V 17 *Acky vom steilen Ufer 2233602, 26.12.08, SchH1 IPO3 (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer) Gebhart Dietmar,88637 Kreenheinstetten
V 18 *Enthony von der Piste Trophe 2245575, 09.10.09, IPO2 (Ober Bad-Boll - Victoria Redox) Eckert Alfred,74223 Flein
V 19 Branko vom Petersfels 2213213, 15.01.08, SchH1 IPO3 (Ghandi Baronenwald - Ronda Mainaublick) Jäckle Corina,78579 Neuhausen ob Eck
V 20 Nazir ze Skalnego Wzgorza PKR I-65132, 08.10.09, IPO1 (Ober Bad-Boll - Deli Skalnego Wzgorza) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
V 21 *Lex vom Stuifen 2251762, 11.04.10, SchH1 IPO2 (Unkas steilen Ufer - Dalla Rotenharertal) Krieg Walter,73550 Waldstetten
V 22 *Ron von Bad-Boll 2239194, 11.07.09, IPO1(2) (Tuareg Bad-Boll - Kara Bertenau) Brändle Arnd,72525 Münsingen
V 23 *Nero von Cohinor 2202489, 20.06.07, SchH3 (Robuk Monti della Laga - Intra Cohinor) Both Hans-Jürgen,70771 Leinfelden-Echterdingen
V 24 *Aron vom Staufer Sturm 2211819, 16.11.07, SchH3 (Sid Haus Pixner - Edda Drohnenhof) Rauner Marco,71101 Schönaich
V 25 (*)Lugher dell' Isola dei Baroni LOI 10/42110, 10.11.09, (IPO1) (Pakros Ulmental - Bessy Arvali) Pacini Giovanni,I-66020 Torino di Sangro (CH)
V 26 (*)Lennox von der Lobdeburg 2211091, 06.12.07, SchH1(IPO2,3 FH2) (Fanto Lobdeburg - Aska Lobdeburg) Catarraso Enzo,74074 Tübingen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Seifert Ernst
V 1 *Afra del Seprio 2235740, 25.10.07, SchH2 (Irok Karanberg - Wanda Seprio) Dalla Via Nevio & Boccalatte Enzo,I-21040 Vedano
V 2 (*)Ziki del Seprio LOI 10-79026, 09.03.10, IPO1 (Puma Ulmental - Pischa Valcuvia) Yap Seng Teck & Grabherr Werner
V 3 Zicke von der Wagnerzunft 2251521, 11.04.10, IPO1(2) (Shicco Freiheit Westerholt - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
V 4 Maya dei Monti della Laga LOI 10/122990, 01.10.09, (IPO1) (Ron Bocca del Vesuvio - Stella Monti della Laga) Di Festa Mauro,I-64024 Notaresco (TE)
V 5 *Vesta von Nummer-Eins AKC DN 28452505, 15.04.10, IPO3 (Bobo Arlett - Xambia Wustenberger-Land) Saccoccio Marco & Schneider Ingrid,CA-Mono
V 6 *Sara vom Wittelsbacher Schloß 2171629, 04.10.05, SchH2 IPO3 (Lacky Wittelsbacher Schloß - Inga Wittelsbacher Schloß) Fleischmann Werner,86529 Schrobenhausen
V 7 *Liss vom Stuifen 2251764, 11.04.10, IPO1 (Unkas steilen Ufer - Dalla Rotenharertal) Krieg Walter,73550 Waldstetten
V 8 (*)Lara von Büren 2250180, 01.04.10, SchH1 (Grisu MaKeRa - Pali Klettgaublick) Eul Karl-Heinz,72488 Sigmaringen
V 9 (*)Zora vom steilen Ufer 2229844, 10.10.08, SchH1 (Ober Bad-Boll - Nicky steilen Ufer) Mohn Anja,88422 Bad Buchau
V 10 *Bo von der Gerenklinge 2237805, 15.06.09, SchH2 IPO3 (Aslan Teufelsbädern - Ginga Champ) Benz Roland,71032 Böblingen
SG 1 (*)Isy von der Allgäu Stadt 2236993, 30.05.09, SchH3 IPO3(FH1) (Herkules Agnesburg - Gila Allgäu Stadt) Großkinsky Peter,73035 Göppingen
Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Team Marlboro Kashmir DKK 00636/2011, 22.11.10, (Guccy Heinrichplatz - Team Marlboro Quess) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
SG 2 Tiger von Aurelius 2260665, 19.10.10, (IPO1) (Furbo Achei - Ulli Aurelius) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 3 (*)Zabak von Bad-Boll 2260546, 15.10.10, IPO1 (Icon Bad-Boll - Victoria Westervenn) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 4 Quintro vom Hühnegrab 2257715, 30.07.10, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Jista Hühnegrab) Beck Sigrid,89568 Hermaringen
SG 5 Sabir No Bartas Krasta LV-VA 03341, 11.12.10, (Quenn Löher Weg - Hardena Bartas Krasta) Gryunberg Y.,RU- St. Petersburg
SG 6 Kimbo vom Mittenhauser Hof 2260527, 27.11.10, (Quattro Partnachklamm - Quini Mittenhauser Hof) Pfänder Gerold,88524 Uttenweiler
SG 7 Klitschko vom Mittenhauser Hof 2260528, 27.11.10, (Quattro Partnachklamm - Quini Mittenhauser Hof) Fuchs Fritz,94034 Passau
SG 8 Louis vom Mittenhauser Hof 2260878, 04.12.10, (Hunk Bad-Boll - Pina Mittenhauser Hof) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Russtannenwald Rubi Rais RKF 2869860, 09.09.10, (Dux Glockenheide - Russtannenwald Doroti) Lunina E. V.,RU- St. Petersburg
SG 2 Gicy du Val D'Anzin LOF 644948, 10.01.11, (Paer Hasenborn - Bady Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 3 Ofra von der Piste Trophe 2261739, 28.11.10, IPO1 (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Bösl Erich & Manser Jürgen,92421 Schwandorf
SG 4 Gracia von der Jahnhöhe 2263243, 15.01.11, (Remo Fichtenschlag - Irmi Jahnhöhe) Mayer Johann,84056 Rottenburg
SG 5 (*)Unna vom Gleisenauer Schloß 2259045, 08.10.10, IPO1 (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Siegwart Erich & Vey Helmut,91315 Höchstadt
SG 6 Lola vom Hanneß 2261897, 24.12.10, IPO1 (Nino Tronje - Vienchen Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 7 Falone du Pays des Cedres LOF 643640, 24.12.10, (Arex Wilhelmswarte - Balka Pays des Cedres) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 8 Qarma v. Bullinger CKC XS 377119, 06.09.10, (Utah Bullinger - Toska Bullinger) Bullinger Tracy,CA-* Aldergrove, BC V4W 2J7
SG 9 Helga re di Denari ROI 11/2673, 16.10.10, (Furbo Achei - Venus Profeti) Chiaia Stefano & Melzi Ivan,I-22031 Albavilla (CO)
SG 10 Extra dei Colli Storici LOI 11/23638, 23.11.10, (Sony Colli Storici - Elsa Schacher) Madeo Sergio,I-26010 Pianengo (CR)
SG 11 Gayla av Quantos NKK 334301/11, 01.01.11, (Boomer Polarstern - Wayza Quantos) Hönig Carsten & Nilsen Änje,56179 Vallendar
SG 12 Finke di Casa Giovannini ROI 11/19010, 07.11.10, (Sony Colli Storici - Palme Casa Giovannini) Camplani Alfonso,I-24060 Telgate (BG)
SG 13 Clea dei Monti della Laga ROI 11/10440, 25.10.10, (Lapo Monti della Laga - Mara Valle del Liri) Cantatore Pasquale,I-70038 Terlizzi
SG 14 Alisha v. Happyapy KHSV 11/00021, 18.12.10, (Toni Rieser Perle - Samie Hühnegrab) Yap Seng Teck,SG-417839 Singapore
SG 15 Cessy vom Hülsbach 2261835, 01.12.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Fellice Farbenspiel) Kulke Oliver,42897 Remscheid
SG 16 Ariel v. Pannonienhof MET.Nj. 25834, 11.10.10, (Sultan Jahnhöhe - Yana Bellissimo) Kovacs Tamas,H-9153 Ötteveny
SG 17 Orga del Murnighello ROI 11/4468, 11.01.11, (Kondor Catone - Pina Murnighello) Boselli Egidio,I-24060 Foresto Sparso (BG)
SG 18 Corena D'Altavilla ROI 10/198009, 11.09.10, (Idol Casa Falbo - Fon Arvali) Pacini Giovanni,I-66020 Torino di Sangro (CH)
SG 19 Cleo D'Altavilla ROI 10/198006, 11.09.10, (Idol Casa Falbo - Fon Arvali) Musolino Rocco,I-80017 Melito di Napoli (NA)
SG 20 Wara vom Hasenborn 2265533, 21.11.10, (Yukon Bastillie - Tjara Hasenborn) Maxein Werner,56566 Neuwied
SG 21 Henna vom Akrobat 2259155, 01.10.10, (Obi-Wan Kolbenguß - Venia Isarstrand) Leutert Tobias,74538 Rosengarten-Westheim
SG 22 Sally von Alcudia 2260428, 23.10.10, (Wegas Fichtenschlag - Nathalie Alcudia) Bernlöhr Lars & Hohmann Harald,74538 Rosengarten
SG 23 Aria vom Schmeien Hof 2262533, 24.12.10, (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Tomaselli Alfio,72510 Frohnstetten
SG 24 Lizzi vom Mittenhauser Hof 2260881, 04.12.10, (Hunk Bad-Boll - Pina Mittenhauser Hof) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Gullit du Val D'Anzin LOF 648325, 22.04.11, (Lennox Regina Pacis - Emma Val D'Anzin) Trentenaere Eric & Benitz Winfried,F-78440 Fontenay
SG 2 Merlino di Ca'San Marco LOI 11/115784, 02.06.11, (Sony Colli Storici - Selina Zellwaldrand) Nohe Sari,68519 Viernheim
SG 3 Jim von der Sudheimer Linde 2265273, 12.03.11, (Conbhairean Uno - Ginie Sudheimer Linde) Budde Ingrid,33034 Brakel
SG 4 Maison vom Winnloh 2265618, 10.04.11, (Ypsilon Lärchenhain - Emely Winnloh) Arnolds M. & Bonkhoff F.,42899 Remscheid
SG 5 Einar von Bad-Boll 2265024, 24.03.11, (Homar Colli di Uzzano - Eviva Bad Wäldle) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 6 Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid & Ademyr Gürkan,56170 Bendorf
SG 7 Yoster vom Dürnachtal 2268525, 06.06.11, (Hippi Crveni Mayestoso - Valerie Dürnachtal) Mast Rainer,89613 Oberstadion-Moosbeuren
SG 8 Conbhairean Erik EKC AM 03291204, 04.07.11, (Boomer Polarstern - Conbhairean Linzi) MacDonald Heather,GB-* Blairadam Kelty, Scotland
SG 9 Lee vom Demenhof 2268864, 07.07.11, (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Tomaselli Alfio & Heigl Franz,72510 Frohnstetten
SG 10 Lerry vom Demenhof 2268866, 07.07.11, (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Metzger Josef,86551 Aichach
SG 11 Lucio von Rapicar 2264137, 04.03.11, (Fulz Zenevredo - Zeta Rapicar) Menzel Mandy,63526 Erlensee
SG 12 Zar di Valmadrera LOI 11/143283, 27.03.11, (Falco Santamar - Gisa Valentinientis) Attilio Romani & Secchi Daniela,I-23032 Bormio
SG 13 Jacco vom Fiemereck 2268878, 05.07.11, (Mentos Osterberger-Land - Fraya Ritterberg) Curak Niko,HR-43000 Bjelovar
SG 14 Hassan v. Haus Selia COR 22471-11/1, 16.04.11, (Primus Colonne D'Ercole - Telma Haus Selia) Zingale Giovanni,RO-300441 Timisoara
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Pawnee vom Angelbaum 2266512, 23.03.11, (Yukon Bastillie - Dona Angelbaum) Hinkel Jürgen & Haß Evelyn,55278 Uelversheim
SG 2 Anuba de Tierras Charras LOE 2015904, 23.02.11, (Quattro Partnachklamm - Daggi Kabinett) Galvez David,E-37188 Carbajosa de la Sagrada
SG 3 Coco vom Grafenwald 2264453, 16.01.11, (Sello Burg Haidstein - Tara Rieser Perle) Bauer Wolfgang,93485 Rimbach
SG 4 Olivia del Seprio LOI 11/129496, 05.07.11, (Pizzaro Bad-Boll - Hasel Seprio) Herzig Oskar & Demuro Andrea,91315 Höchstädt
SG 5 Aschi vom Haus Hutfeld AKC DN 30075805, 20.01.11, (Zambo Riedschlurgi - Brisca Roten Acker) O'Shea Erin,US-Cambridge,MA 02138
SG 6 Marla von der Zenteiche 2264266, 21.01.11, (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Ludwig Christoph & Frey Silke,56357 Gemmerich
SG 7 Ossye vom Haus Zieglmayer 2265518, 20.02.11, (Ober Bad-Boll - Erka Goldenen Zweig) Hassawi Fawaz Moubarak Al,KW-Souk Dakhili
SG 8 Trixi von der Karl-May Höhle 2264635, 21.01.11, (Dux Glockenheide - Tina Schacher) Schüßler Dietmar,85309 Pörnbach
SG 9 Esron vom Petersfels 2264561, 23.03.11, (Ober Valcuvia - Ronda Mainaublick) Jäckle Elke,78579 Neuhausen ob Eck
SG 10 Questa del Murnighello ROI 11/135456, 01.07.11, (Vargo Zenevredo - Lüge Murnighello) Boselli Egidio,I-24060 Foresto Sparso (BG)
SG 11 Warinka von der Rieser Perle 2269174, 16.02.11, (Franco Kuckucksland - Tami Rieser Perle) Schneider Marc,86733 Alerheim
SG 12 Venja vom Ecknachtal 2266236, 22.03.11, (Koby Fidelius - Eyshe Ecknachtal) Seitz Josef,86551 Aichach
SG 13 Abby von Kiasa 2263777, 27.02.11, (Guccy Heinrichplatz - Nora Casa Giovannini) Hoppe Bernd,35410 Hungen
SG 14 Aqua von Kiasa 2263781, 27.02.11, (Guccy Heinrichplatz - Nora Casa Giovannini) Drenske Roswitha,67547 Worms
SG 15 Rosa von der Blautalhalle 2265198, 04.02.11, (Chivas Bad-Boll - Jana Bertenau) Karrer Karl,72108 Rottenburg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Ursus vom Martelsberg 2270245, 30.07.11, (Etoo Wattenscheid - Vari Stieglerhof) Pakhomova Larisa,92685 Floß
VV 2 Urno vom Wolfsbruch 2271562, 11.08.11, (Yoker Westervenn - Mary Poxdorfer-Tannenhof) Bausch Johan Emile & Gehwolf Ernst,Leimen
VV 3 Pato del Seprio ROI 11/142622, 03.08.11, (Etoo Wattenscheid - Iava Seprio) Dalla Via Nevio,I-21040 Vedano Olona (VA)
VV 4 Ulk von der Blautalhalle 2271510, 16.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Paula Blautalhalle) Antonietti Bruno & Moser Anton,73066 Uhingen
VV 5 Reale del Seprio LOI 11163440, 05.09.11, (Arex Wilhelmswarte - Wanda Seprio) Vivian Sergio, I-Nove
VV 6 Kirby von Melanchthon 2271694, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Seifert Ernst
VV 1 Sugar von der Baiertalerstraße 2270924, 22.08.11, (Guccy Heinrichplatz - Yasmin Nieuwlandshof) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
VV 2 Senta del Seprio LOI 11/161340, 08.09.11, (Vin Liebeswarte - Elly Seprio) Dalla Via Nevio & Bortoli Alessandra
VV 3 Imani von Bad-Boll 2270223, 17.07.11, (Pizzaro Bad-Boll - Ninja Seprio) Rieker Hans-Peter & Moser Karl,73101 Aichelberg
VV 4 Inessa von Bad-Boll 2270224, 17.07.11, (Pizzaro Bad-Boll - Ninja Seprio) Hassawi Fawaz Moubarak Al,KW-Souk Dakhili
VV 5 Kenda von Melanchthon 2271695, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
VV 6 Zilla Casa Silvia ROI, 20.07.2011 (Homar Colli di Uzzano - Bruk Casa Rosy) Palaia Franco,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
VV 7 Nadja aus dem Haus Zygadto 2270625, 30.07.11, (Lennox Regina Pacis - Xanthia Haus Zygadto) Lange Romuald,72793 Pfullingen
VV 8 Ascona vom Haus Schwerzel 2270505, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Kitzke Bernd & Schwerz Edgar
VV 9 Una von der Blautalhalle 2271512, 16.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Paula Blautalhalle) Moser Anton,89081 Ulm
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Schicko von der Liebeswarte 2241947, 03.09.09, SchH2 IPO3 (Kanto Karl-May Höhle - Zeskia Liebeswarte) Späth Heinz,89233 Neu-Ulm
V 2 Fido vom Leithawald 2247154, 02.01.10, (IPO1) (Furbo Achei - Ubi Leithawald) Prantl Hannes,A-8020 Graz
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Chiras vom Kocherwald 2255848, 01.08.10, (Dux Glockenheide - Joga Jagstufer) Hekler Susanne,74177 Bad Friedrichshall
SG 2 Lasse vom Wolfsblick 2257672, 05.08.10, (Elvis Wolfsblick - Holly Wolfsblick) Speiser Mike,74081 Heilbronn
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Cayenne vom Kocherwald 2255850, 01.08.10, (Dux Glockenheide - Joga Jagstufer) Hekler Wolfgang,74177 Bad Friedrichshall
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Mick vom Mittenhauser Hof 2263928, 25.02.11, (Ober Bad-Boll - Luci Mönchberg) Schwille Fritz,72531 Hohenstein
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Thilo von der Blautalhalle 2270331, 24.07.11, (Xento Freudental - Xana Feldle) Hirsch Manuela,88427 Bad Schussenried
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Seifert Ernst
VV 1 Tara von der Blautalhalle 2270332, 24.07.11, (Xento Freudental - Xana Feldle) Hübner Reinhold,88422 Oggelshausen
VV 2 Gixx vom Noricum 2272248, 05.10.11, (Furbo kleinen Ranch - Banja Noricum) Lugbauer Theodor,86688 Marxheim
Langstockhaar HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Seifert Ernst
V 1 Alexa vom Schaichbachtal 2244353, 06.11.09, (Gido Valentinhof - Kleo Steffenberg) Baur Matthias,72135 Dettenhausen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:10 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 15.07.2012 OG-Hütschenhausen e.V. (LG10)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
V 1 *Atos aus Agrigento 2237607, 29.05.09, SchH3 (Paer Hasenborn - Danjali Holtkämper See) Yamada Kuniko,JP-481-0033 Kitanagoya-shi
V 2 *Pernod vom Heinrichplatz 2245369, 07.08.09, SchH3 FH1 (Remo Fichtenschlag - Juma Heinrichplatz) Gelleszun Pia,13469 Berlin
V 3 *Einstein des Terres de la Serpenterie LOF 631806, 15.10.09, SchH1(B)(IPO2) (Cirrius Haus Thalie - Djones Terres de la Serpenterie) Clautour-Boulaire F. & Boulaire T.
V 4 (*)Iwan vom Elzmündungsraum 2249420, 13.02.10, IPO2 (Phantom Höchstadter Wehr - Casandra Agrigento) Brauch Richard,74915 Waibstadt
V 5 *Diego von der Zenteiche 2233441, 12.03.09, SchH2 IPO3 (Ustinov Römerland - Pola Zenteiche) Hartmann Werner,66127 Saarbrücken
V 6 *Graf v.d. Falkenau 2250591, 03.02.09, SchH2 IPO3 (Zeckel Mäusespitz - Bessie Falkenau) Geissler Renate,66687 Wadern
V 7 *Unar vom Casselswald 2203414, 07.07.07, SchH3 (Yumbo Bärenschlucht - Gina Casselswald) Ecker Rudolf,66916 Dunzweiler
V 8 *Kai vom Antrefftal 2159407, 21.02.05, SchH3 IPO3 (Hill Germannshof - Eika Bergmannshof) Horn Vera,55424 Münster-Sarmsheim
V 9 *Askan vom Schmiedefeuer 2175526, 24.12.05, SchH1 IPO2 (Aik Severusbrunnen - Luna Kapbusch) Graden Sarah,56299 Ochtendung
V 10 Hill von der Wormser Altstadt 2240527, 02.08.09, IPO1 (Eliot Prevent - Fly Wormser Altstadt) Krost Michael,67549 Worms
V 11 *Iwan von der Traubeneiche 2200257, 13.03.07, SchH3 FH2 (Ellute Mohnwiese - Foxi Traubeneiche) Zimmer Peter,66620 Nonnweiler
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Karl Hans
V 1 *Vanta Feetback 2250959, 14.04.09, SchH1 (Arex Haus Neoplantum - Zana Feetback) Fetten Hans-Peter,41069 Mönchengladbach
V 2 Exi de la P'tite Flore LOF 631903, 04.11.09, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Connie P'tite Flore) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
V 3 *Bonni vom Feuerball 2215228, 29.01.08, SchH3 IPO3 (Bazi Urbecke - Zimba Feuerball) Peters Felix & Peters Gerdi,66386 St. Ingbert
V 4 *Bea von den Pharaonen 2243448, 04.10.09, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Cleo Stüterberg) Finkenauer Anita & Wacker Dieter,55234 Wahlheim
V 5 (*)Alexis von der Eulengasse 2243025, 20.09.09, SchH1 IPO3 (Zico Adelegg - Leyla Bietigheimer Hardt) Ball Markus,76474 Au am Rhein
V 6 Fyna vom Schiffweiler Land 2243347, 10.10.09, (IPO1) (Ray Sickinger Moorwerk - Akira Rehlinger Schloß) Berens Jürgen,54441 Kierf-Beuren
V 7 *Cora vom Langgarten 2251353, 16.04.10, SchH1 IPO3 (Franco Zdenkovo dvora - Hella Casa Nosella) Zimmer Peter,66620 Nonnweiler
V 8 *Crissi vom Menhir 2241838, 10.06.09, IPO1 (Aik Ziegelbornschneise - Quelle Cobusca) Prinz Werner,66440 Blieskastel
Junghundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 (*)Cedric Team Agrigento 2257050, 27.08.10, (IPO1) (Dubai Mazet des Salins - Patria Ersten Platz) Yamada Kuniko,JP-481-0033 Kitanagoya-shi
SG 2 Ardenburg Harvey EKC AM01174801, 30.10.10, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Ardenburg Anka) Stephens Wendy & Kapidzic Ognjen
SG 3 Quallo vom Hühnegrab 2261462, 04.11.10, (Tyson Köttersbusch - Leevi Hühnegrab) Verhesen Gerhard,NL-6051 LB Maasbracht
SG 4 Jerrylee v. Glockenhaus LOSH 1089952, 25.12.10, (Nelson Frankengold - Häsel Glockenhaus) Thomas Jeremy,B-4624 Romsee
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Karl Hans
SG 1 Ardenburg Holly EKC AM01174803, 30.10.10, (Mentos Osterberger-Land - Ardenburg Anka) Stephens Wendy & Hinz Karin,GB-West-Sussex
SG 2 Yola vom Heiligenhäuschen 2260075, 09.11.10, (Tyson Köttersbusch - Rommy Heiligenhäuschen) Lukas Christa,67551 Worms
SG 3 Susett vom Salztalblick 2258567, 10.10.10, (Zeus Weinbergblick - Vista Haus Salztalblick) Becker Herbert,66892 Bruchmühlbach-Miesau
G 1 Ilka vom Irrbühl 2257721, 07.09.10, (Eliot Prevent - Chipsi Irrbühl) Seyler Jörg,66629 Freisen
G 2 Quira vom Kraichgauer Wald 2258972, 16.10.10, IPO1 (Herkules Agnesburg - Kara Krombach) Kraft Michael,68766 Hockenheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Karl Hans
SG 1 Gomez vom Externstein 2268217, 27.05.11, (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Nordsieck Wilhelm & Wolff Bernd,32361 Preußisch
SG 2 Chicco vom Hammelsbacher Hof 2269099, 18.05.11, (Xano kleinen Birke - Traudl Hammelsbacher Hof) Volk Uwe,64757 Rothenberg
SG 3 Tamp vom Hühnegrab 2269139, 22.06.11, (Lennox Regina Pacis - Zaida Hühnegrab) Backes Hans,66851 Hauptstuhl
SG 4 Numis vom Lärchenhain 2270628, 03.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Mega Holtkämper See) Venhoff Wolfgang,47638 Straelen
SG 5 Conbhairean Esko EKC AM AM03291205, 04.07.11, (Boomer Polarstern - Conbhairean Linzi) Kwok Alan,HK-* Yuen Long, N.T.
SG 6 Guns des Terres de la Serpenterie LOF 650443, 30.05.11, (Etoo Wattenscheid - Cannabis Terres de la Serpenterie) Clautour-Boulaire Florence
SG 7 Q von den zwei Loewen 2266125, 27.04.11, (Guccy Heinrichplatz - Ombra zwei Loewen) Wittung-Loew Carmen,66578 Schiffweiler
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Ghana vom Externstein 2268219, 27.05.11, (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Nordsieck Wilhelm & Wolff Bernd,32361 Preußisch
SG 2 Danique vom kleinen Zauberberg 2265613, 13.03.11, (Quattro Partnachklamm - Oxana Germannshof) Martin Hilla,66564 Ottweiler
SG 3 Petunia de Atlantica 6312, 13.04.11, (Hatto Hühnegrab - Xearny Lärchenhain) Merkert Dagmar,69412 Eberbach
SG 4 Halima von Bad-Boll 2269839, 10.07.11, (Enosch Amasis - Veijona Fürstenperle) Schonawa Romann,B-4458 Fexhe-Slins
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Karl Hans
VV 1 Luis aus Agrigento 2271231, 16.08.11, (Atos Agrigento - Patria Ersten Platz) Schweikert Kerstin,68753 Waghäusel
VV 2 Naron vom Finkenschlag 2271601, 14.09.11, (Eskan Finkenschlag - Dolly Finkenschlag) Schäfers Angela,41189 Mönchengladbach
VV 3 Dexos vom Feuerball 2269535, 28.07.11, (Hatto Hühnegrab - Bonni Feuerball) Peters Felix,66386 St. Ingbert
VV 4 Huppi vom Hause Basters 2273202, 28.08.11, (Kyros Drei Birkenzwinger - Ricki Hause Basters) Schmitt Walter,66578 Schiffweiler
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scheerer Heinz
VV 1 Dina vom Feuerball 2269537, 28.07.11, (Hatto Hühnegrab - Bonni Feuerball) Peters Felix,66386 St. Ingbert
VV 2 Nani vom Finkenschlag 2271602, 14.09.11, (Eskan Finkenschlag - Dolly Finkenschlag) Fetten Christoph,41069 Mönchengladbach
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scheerer Heinz
VV 1 Akira von Arkadius 2270867, 22.08.11, (Pitt Premutia - Daggi Königsadler) Müller Roland _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 3:37 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 05.08.2012 in Wimmelburg (LG19)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Chacco von der Freiheit Westerholt 2225244, 19.09.08, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
V 2 *Chicco Dogshof 2271652, 20.12.09, SchH3 (Joker Eichenplatz - Oxana Schindbachtal) Koch Günter,40764 Langenfeld
V 3 *Zorro vom Ritterberg 2233874, 16.03.09, SchH3 (Bojan Pendler - Ambra Team Baierblick) Gothe Felix,99734 Nordhausen
V 4 (*)Quark dei Monti della Laga LOI 10/68029, 16.02.10, IPO1(2) (Vegas Haut Mansard - Isa Monti della Laga) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
V 5 *William vom Suentelstein 2221851, 05.07.08, SchH3 (Sirio Real Favorita - Wicki Hopfenhalle) Müller Heike,75428 Illingen
V 6 *Fritz von Sankt Raphael 2245194, 25.11.09, SchH1 (Bruno Vierhundert Hertz - Xara Aspenhaus) Neise Rüdiger,06792 Sandersdorf OT Ramsin
V 7 *Fritz vom Kuckucksland 2218279, 01.05.08, SchH3 (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland) Tchorz Miroslav,PL-55-114 Wisznia Mala
V 8 *Zeus vom Stieglerhof 2208393, 24.09.07, SchH3 (Naxos Holtkämper See - Melinda Niemberger Eck) Fernandez Pastor Rafael,E-03500 Benidorm
V 9 *Santo vom Eichenplatz 2236439, 03.02.09, SchH3 (Ingodds Agassi - Grit Trafalga) Wischalla Bernhard,06313 Wimmelburg
V 10 *Uli vom Steierwald 2229042, 22.09.08, SchH2 (Pan Steierwald - Freya Salzhügel) Winkler Norbert,06528 Wallhausen
V 11 *Lacky vom Almhof 2245056, 30.09.09, SchH2 (Arex Wilhelmswarte - Wionna Almhof) Weigel Andreas,08352 Raschau
V 12 (*)Baldrsens Flash Fire RKF 2664976, 27.12.09, (IPO1) (Rus Gerts Adell Indigo - Alrianbovald Laguna) Simonova Marina V.,RU-192283 St. Petersburg
V 13 *Sino von Unterhain 2239973, 18.07.09, SchH2 (Zamp Thermodos - Xana Thermodos) Pillmeier Hans & Ottilie Frank,63743 Aschaffenburg
V 14 *Nickor von Groß-Zünder 2252728, 04.05.10, SchH2 IPO3 (Shicco Freiheit Westerholt - Banja Groß-Zünder) Bark Friedhelm,49356 Diepholz
V 15 *Silas Tensor PKR.-I 65497, 29.12.09, IPO1 (Furbo Achei - Efendi Frankengold) Rokitka Radoslaw,PL-34-100 Wadowice
V 16 *Mogli von der alten Hartsteinwerke 2204984, 09.07.07, SchH2 (Zonk Edelgarten - Bessy Edelgarten) Hefner Jürgen,39590 Tangermünde
V 17 *Diego vom Kretzschauer Land 2155074, 01.12.04, SchH3 IPO3 (Asko Lutter - Wendy Waldwinkel) Keller Ina,06385 Kühren
V 18 *Quinn von Haus Rita 2198938, 05.04.07, SchH3 IPO3 (Karly Herbsteiche - Hella Haus Rita) Patzig Klaus,06406 Bernburg
V 19 *Maxim vom Poppenberg 2205427, 20.07.07, SchH3 IPO3 (Branko Salztalblick - Isis Poppenberg) Krause Antje,99765 Urbach
V 20 *Aly von der Neundorfer Flur 2171773, 09.09.05, SchH3 IPO3 FH2 (Ellute Mohnwiese - Wenka Castra Regina) Bode Lutz,39444 Hecklingen
V 21 *Unkas von der Rackwitz-Meute 2211372, 19.10.07, SchH2 FH1(IPO3) (Quasimodo Rosseleck - Quitte Thielenhof) Rackwitz Manuela,06905 Bad Schmiedeberg
V 22 *Tango vom Salztalblick 2167538, 27.07.05, SchH3 IPO3 (Paska Salztalblick - Stalla Salztalblick) Köhler Dietmar,06295 Eisleben
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
V 1 *Elly del Seprio 2250272, 10.04.08, SchH2 IPO3 (Zamp Thermodos - Week Casa Beggiato) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 2 *Grace vom Frankengold 2239613, 14.06.09, SchH2 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Darling Frankengold) Tsai Jack,US-CA 92886 Yorba Linda,
V 3 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Gelleszun Pia,13469 Berlin
V 4 *Havanna vom Lärchenhain 2256410, 04.07.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Mega Holtkämper See) Buß Helmut,49163 Bohmte
V 5 *Blianka vom Osterberger-Land 2245191, 22.10.09, SchH2 (Remo Fichtenschlag - Neila Suentelstein) Wenderoth Helmut,34621 Frielendorf
V 6 (*)Unique vom Eichenplatz 2247451, 25.01.10, SchH1 IPO2 (Remo Fichtenschlag - Alisha Eichenplatz) Patten Jaqueline,41466 Neuss
V 7 *Zoe vom Godecke Michels 2216296, 20.12.07, SchH2 (Markus Status quo - Usa Godecke Michels) Grob Stephan,21077 Hamburg
V 8 *Alpha v. Haus Unid 2278339, 18.07.10, IPO1 (Nino Tronje - Naiss Panoniansee) Meßler Nikolaus,50933 Köln
V 9 *Joanna von der Grafenburg (Ost) 2259548, 26.07.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 10 *Issy vom Suentelstein 2248970, 14.02.10, SchH1 IPO2 (Nino Tronje - Romina Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
V 11 *Sahra von den zwei Steinen 2228192, 12.10.08, SchH2 (Pan Steierwald - Zelly zwei Steinen) Reich Erwin,39116 Magdeburg
V 12 *Bella vom Heerbusch 2234448, 30.03.09, SchH2 (Gismo Haus Anja - Warda Urbecke) Kaleske Jennifer,46240 Bottrop
V 13 *Quweni von der Urbecke 2230225, 31.12.08, SchH3 IPO3 (Kwantum Klostermoor - Ertha Urbecke) Stenner Friedrich,58675 Hemer
V 14 *Rania di Casa Beggiato LOI 10/81296, 09.03.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Carlotta Casa Beggiato) Beggiato Stefano & Unterberg Christina,I-Monza
V 15 (*)Hilti vom Slater Land 2241334, 10.08.09, (IPO1) (Hero Annacarton - Vana Oldtimer) Kopp Torsten & Henke Carin,19386 Vietlübbe
V 16 *Gianina di Fossombrone 2279828, 24.02.10, IPO2 (Vegas Haut Mansard - Melita Fossombrone) Dexel Gerd,33106 Paderborn
V 17 *Quida vom Holtkämper Tor 2223689, 18.08.08, SchH3 (Vento Hopfenhalle - Zadana Holtkämper See) Niedergassel Klaus,33334 Gütersloh
V 18 *Only vom Lüttersbruch 2234996, 29.01.09, SchH1 (Ustinov Römerland - Guly Lüttersbruch) James William R.,US-IN 46311 Dyer,
V 19 *Julchen vom Zellwaldrand 2256301, 12.06.10, IPO1(2) (Bojar Valtenberg - Vivian Feuermelder) Wiesner Ralf & Stein Annett,09661 Striegistal
V 20 *Trewa v. Ghattas CBPA 4720 SP, 30.08.09, SchH1 (Dux Intercanina - Quinta Darumer-Berg) Goebel Heiko,59192 Bergkamen
V 21 *Graciana vom Team Zellwaldrand 2246659, 02.01.10, SchH1 (Joker Eichenplatz - Quenda Team Zellwaldrand) Herms Nancy & Volkhardt Doreen,04720 Döbeln
V 22 *Jessy vom Winnloh 2255487, 31.07.10, IPO1 (Nino Tronje - Steffi Winnloh) Tepling Anton,45663 Recklinghausen
V 23 (*)Fani Splitberg BSV 95869, 25.08.09, (IPO1) (Kanto Splitberg - Qvina Splitberg) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia
V 24 *Xirka vom Niemberger Eck 2231161, 09.11.08, SchH3 (Zamp Thermodos - Melinda Niemberger Eck) Keil Hagen,04924 Thalberg
V 25 *Dana v. d. Albartshoeve NHSB 2730056, 30.11.08, SchH2 (Nick Holtkämper Hof - Tolli Alexyrvo Hof) Karssies Dirk,NL-7963 CL Ruinen
V 26 *Farina von Sankt Raphael 2245196, 25.11.09, SchH1 (Bruno Vierhundert Hertz - Xara Aspenhaus) Neise Rüdiger,06792 Sandersdorf OT Ramsin
V 27 *Lena z Krywlan PKR.I 61215, 26.12.07, IPO1 (Sirio Real Favorita - Uli Krywlan) Gesinowski Jaroslaw,PL-15-157 Bialystok
V 28 (*)Utah vom Streek 2252771, 29.01.10, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Jessica Streek) Behrens Leo & Krabbe-Ijzerman Janny,26203 Wardenburg
V 29 *Leonie vom Treuenbrietzener Land 2232872, 06.03.09, SchH2 (Arko Butjenter Land - Puppe Finkensteiner Forst) Kadach Mirko,14929 Treuenbrietzen
V 30 *Yoanna di Poggio del Sole LOI 09/112108, 26.10.08, IPO1(2) (Mork Profeti - Quena Poggio del Sole) Raniolo Salvatore,I-97100 Ragusa
V 31 *Penny vom Thalberger Land 2247239, 07.01.10, SchH1 (Nelson Frankengold - Fanta Thalberger Land) Keil Hagen,04924 Thalberg
V 32 *Fleurin v.d. Zomerdijkslanden NHSB 2774799, 06.12.09, SchH1 (Dux Intercanina - Häsel Streek) Krabbe-Ijzerman Janny & Behrens Leo
V 33 *Asia de Vallbona LOE 1782868, 18.03.08, IPO1 (Bazi Urbecke - Fenny Querien-Can) Fernandez Martin Ainhoa,E-47465 Villaverde de Medina
V 34 *Zenta von der Felsenschlucht 2246950, 13.12.09, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Urmel Felsenschlucht) Vogel Manuela, Schraplau
V 35 *Lyby vom Zellwaldrand 2262682, 01.08.10, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Wendy Zellwaldrand) Giele Patryk,PL-48-324 Woj O
V 36 *Esmee von Haus Pfalzerheide 2232357, 15.11.08, SchH1 (Uran Wilhelmswarte - Maxi Wattenscheid) van de Kruisweg Francisca,47574 Goch
V 37 *Tes von Haus Rita 2233098, 28.02.09, SchH1 FH1 (Gio Frankengold - Zora Alten Stamm) Heitmann Wolfgang,06449 Aschersleben
V 38 *Brawos Bis Jilly PKR.I 60257, 06.03.07, IPO1 (Sirio Real Favorita - Brawos Buffy) Falkiewicz Justyna,PL-05-825 Grodzisk Mazowiecki
SG 1 *Kicki vom Haus Lewandowsky 2227774, 15.08.08, SchH2 (Gass Mülheimer-Bach - Dora Haus Lewandowsky) Lewandowsky Frank,39524 Kabelitz
SG 2 (*)Betty-Sou vom Hartmannsdamm 2210594, 17.10.07, (IPO1) (Till Eichenplatz - Lady Haus Kerwei) Hefner Jürgen,39590 Tangermünde
SG 3 *Asra vom Heiligental 2228523, 27.10.08, SchH2 IPO3 (Bosco Hagenmühle - Hexe Wildferdeland) Janssens An,B-3540 Herk de Stad
SG 4 *Giny von der Planwarte 2217599, 27.02.08, SchH2 IPO3 (Irk niggen Dorp - Ulli Thielenhof) Stein Kai,38822 Halberstadt OT Emersleben
Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 (*)Figo vom Nordteich 2259562, 03.09.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Aida Nordteich) Schmidt Julia,26897 Bockhorst
SG 2 Danko di Casa Beggiato ROI 11/13346, 13.11.10, IPO1 (Hannibal Stieglerhof - Heidi Casa Beggiato) Beggiato Stefano & Unterberg Christina,I-Monza
SG 3 Luger vom Aspenhaus 2259468, 27.10.10, (Wegas Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Rex Joachim & Bolza Sabine,01689 Niederau
SG 4 Momo von der Zenteiche 2264265, 21.01.11, (IPO1) (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Kötters Werner,67700 Niederkirchen
SG 5 Nicco vom kleinen Hölzchen 2260129, 15.11.10, (Ustinov Römerland - Patty kleinen Hölzchen) Eccarius Heiko & Seewald Peter,99091 Erfurt
SG 6 Pizzaro vom Grabfeldgau 2265415, 21.01.11, (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Hollenstein F. & Schaufelberger R.,CH-8180 Bülach
SG 7 Yndios d' Ulmental ROI 11/43028, 13.12.10, (Tyson Köttersbusch - Prada Ulmental) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 8 *Rocco vom Messebau 2260697, 13.11.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Nanja Messebau) Kötters Walter & Riefling Wolfgang,67659 Kaiserslautern
SG 9 Mac von der Noriswand 2262404, 05.01.11, (Boomer Polarstern - Winona Noriswand) Mross Pia,56112 Lahnstein
SG 10 *Faustoo Dlha Roven SKJ 62537/10, 01.11.10, SVV1 (Remo Fichtenschlag - Axi Dlha Roven) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 11 Omen vom Kuckucksland 2261499, 24.12.10, (IPO1) (Fulz Zenevredo - Feli Kuckucksland) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
SG 12 Larko von der Noriswand 2262366, 26.12.10, IPO1 (Fulz Zenevredo - Jessica Achei) Rückert Bernd,63808 Haibach
SG 13 Cello von Media 2258164, 20.09.10, (Ober Bad-Boll - Mocca Media) Hassawi Fawaz Moubarak Al,KW-* Souk Dakhili
SG 14 Hoss vom Schwedenring 2272403, 26.10.10, (IPO1) (Garos Ulmental - Hussa Noriswand) Curth Marcel & Klingner Thomas,06188 Landsberg
SG 15 Dorian Team Gaudi ROI 10/190494, 18.09.10, IPO1 (Pongo Valle del Lujo - Nikita Casa Falbo) Verpelli Ambrogio,I-23870 Cernusco Lombardone (LC)
SG 16 *Zabak von Bad-Boll 2260546, 15.10.10, IPO1 (Icon Bad-Boll - Victoria Westervenn) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 17 Carlo de Caraby LOE 2030322, 19.01.11, (Zeus Stieglerhof - Kora Caraby) Fernandez Pastor Rafael,E-03500 Benidorm (Alicante)
SG 18 Sandokan z Arnultovic CMKU/DS 80420/10, 22.11.10, (Furbo kleinen Ranch - Magic Arnultovic) Janata Roman,CZ-473 01 Novy Bor
SG 19 Ardenburg Harvey EKC AM01174801, 30.10.10, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Ardenburg Anka) Stephens Wendy & Kapidzic Ognjen,GB-West-Sussex
SG 20 Gerkhan v. Ersten Platz HR 28841, 11.11.10, (Barack Dogshof - Kinky Ersten Platz) Weigel Andreas,08352 Raschau
SG 21 Zak z Ostrowskiej PKR I 67428, 19.09.10, (Nelson Frankengold - Wiki Ostrowskief Sfory) Slawinski Tomasz,PL-98-220 Zdunska WOLA
SG 22 Ibar Splitberg BSV 06432, 12.09.10, (Soni Armandia Lidderdali - Anja Splitberg) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia
SG 23 Cash vom Haus Melmack 2260117, 15.11.10, (Sultan Jahnhöhe - Babsi Haus Melmack) Bauhuber Johann,94569 Stephansposching
SG 24 Egorov vom Haus an der Schiene 2260950, 25.11.10, (Barros Fürstenau - Betty Römerau) Schmitz Georg,68519 Viernheim
SG 25 Yves vom Brauneck 2258726, 03.10.10, (Joker Eichenplatz - Patty Brauneck) Hofsäss Volker,06792 Sandersdorf
SG 26 Tanero von der hohen Erle 2261860, 16.12.10, (Franco Kuckucksland - Xaba hohen Erle) Ritter Georg & Buchmann Michael,71032 Böblingen
SG 27 Cico di Casa Raimondo ROI 11/967, 25.10.10, (Ustinov Römerland - Nora Casa Nobili) Affinita Enrico,I-81028 S. Maria a Vico (CE)
SG 28 Zorro vom Steierwald 2263956, 16.01.11, (Tarzan Steierwald - Freya Salzhügel) Winter Christiane,06526 Sangerhausen OT Riestedt
SG 29 Remo v. Del Dido POA 292027, 23.11.10, (Ustinov Römerland - Ninja Brunnenstraße) Tarantino Tomas,RA-1824 Lanus Oeste
SG 30 Cafu v. Schnitzerteam 6302900, 16.11.10, (Warell Contra - Anchei Schnitzerteam) Marton Janos & Együtt Reka,H-4481 Nyiregyhäza
SG 31 Idol Splitberg BSV 06429, 12.10.10, (Soni Armandia Lidderdali - Anja Splitberg) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia
SG 32 Odin von der Salzteichaue 2261615, 29.09.10, (IPO1) (Shicco Freiheit Westerholt - Lisa Salzteichaue) Lehmann Peter,03205 Laasow
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Lea di Fossombrone ROI 11/29993, 08.11.10, (Xero Terre Matildiche - Wilka Fossombrone) Dexel Gerd,33106 Paderborn
SG 2 Baldrsens Cristal RKF 3183168, 31.01.11, (Zearo Zellwaldrand - Zilber Vasserfal Narnia) Semenova Oxana,RU-192242 St. Petersburg
SG 3 Omma v. Del Dido POA 290109, 18.09.10, (Furbo Achei - Juliette Christinen Brunnen) Tarantino Tomas,RA-1824 Lanus Oeste
SG 4 Oililly von der Piste Trophe 2261740, 28.11.10, IPO1 (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Ellinger Beate & Kötters Werner,69168 Wiesloch
SG 5 Pinie vom Haus Salihin 2259423, 22.09.10, (IPO1) (Dux Intercanina - Vivi Dongmiran) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 6 (*)Hesther v.d. Zomerdijkslanden NHSB 2808684, 03.09.10, IPO1 (Dux Intercanina - Jade Zomerdijkslanden) Krabbe-Ijzerman Janny & Behrens Leo
SG 7 Valentina vom Wolkenstein 2261756, 15.12.10, (Team Marlboro Tiger - Ebba Wolkenstein) Wolkenstein Gernot & Wolkenstein Andrea
SG 8 Molly von der Noriswand 2262407, 05.01.11, (Boomer Polarstern - Winona Noriswand) Mross Pia,56112 Lahnstein
SG 9 Scally vom Messebau 2262167, 11.12.10, (Quattro Partnachklamm - Xenia Messebau) Riefling Heike, Erlensee
SG 10 Yasmin I de Herr Kan LOE 2013791, 18.01.11, (Karat's Fedor - Remix Prachtallee) Prat Falgas Josep,E-17257 Torroella de Montgri
SG 11 Saskia van de Herdersfarm 2262568, 26.12.10, (Ustinov Römerland - Antje Burg Julia) Schmeitz Jessy,52538 Selfkant
SG 12 (*)Xanadu von Arlett 2262991, 12.11.10, IPO1 (Bix Arlett - Brady Val D'Anzin) Mieck Christian, Cloppenburg
SG 13 Nina vom Welsetal 2264579, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus,27777 Ganderkesee
SG 14 Feebroithe Amira IKC Y 97715, 16.11.10, (Gio Frankengold - Trixi Fangschleuse) Brophy Seamus,IE-* Nenagh, Co. Tipperaray
SG 15 Calippo Naja 2265021, 19.09.10, (Nino Tronje - Quera Fichtenschlag) Lange Corinna & Hansen Michael,21714 Hammah
SG 16 Olympia vom Steffen Haus 2263495, 15.01.11, (Boomer Polarstern - Nani Wiedeck) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 17 ZZ-Top Asarko Lordana PKR I-69128, 02.09.10, (Nino Tronje - Mili Asarko Lordana) Okrasa Grzegorz,PL-62-800 Kalisz
SG 18 Cleopatra vom Haus Melmack 2260119, 15.11.10, (Sultan Jahnhöhe - Babsi Haus Melmack) Stifter Konrad,94527 Aholming
SG 19 Frenzi vom Nordteich 2259565, 03.09.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Aida Nordteich) Schmidt Julia & di Palma Anja,26897 Bockhorst
SG 20 Nadja vom Welsetal 2264577, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus,27777 Ganderkesee
SG 21 Ardenburg Holly EKC AM01174803, 30.10.10, (Mentos Osterberger-Land - Ardenburg Anka) Stephens Wendy & Hinz Karin,GB-West-Sussex
SG 22 Daina van Noort 2263256, 20.12.10, (Bix Arlett - Petty Haus Cerba) Buchmann Michael,73207 Plochingen
SG 23 Nadiya Splitberg BSV 116709, 25.01.11, (Igor Splitberg - Omira Cohinor) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia
SG 24 Mika vom Holtkämper See 2265775, 09.11.10, (Renzo Holtkämper See - Disca Holtkämper Tor) Kullmann Rudi,06542 Allstedt OT Bayernaumburg
A 1 Olive v. Petworld TUR 101914, 03.01.11, (Vegas Haut Mansard - Ninga Lengernheide) Paksoy Naim Can & Chlebik Jozsef,TR-Kadikoy
Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Vigo von der Grafschaft Mark 2263362, 17.02.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Exe Grafschaft Mark) Bischoff Karsten & Schüdde Theo,49838 Langen
SG 2 Iron del Seprio ROI 11/45877, 07.02.11, (Ober Bad-Boll - Afra Seprio) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 3 Zoff vom Eichenplatz 2264776, 16.02.11, (Gigolo Bärenschlucht - Ossi Eichenplatz) Polikutina Lyudmila,RU-140100 Posjolok Kratovo
SG 4 Kranichzug Quattro FIN 21730/11, 18.02.11, (Sultan Jahnhöhe - Heleros Orina) Kurki Jari,FI-21540 Preitilä
SG 5 Da Vinci vom Elbe-Saale-Winkel 2270821, 03.04.11, (Geck Casa Nobili - Wendy Elbe-Saale-Winkel) Stein Annett,
SG 6 Irok vom Marienbach 2277979, 16.05.11, (Pacco Stahlshüttenhof - Vivian Zellwaldrand) Bellgarth Walter,38723 Seesen
SG 7 Xandro Splitberg BSV 116781, 10.05.11, (Igor Splitberg - Oda Splitberg) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia
SG 8 Zeus vom Brauneck 2266690, 01.05.11, (Ritchi Eichenplatz - Patty Brauneck) Ebert Wolfgang,39326 Colbitz
SG 9 Iso vom Ritterberg 2269409, 20.07.11, (Zorro Ritterberg - Yulie Ritterberg) Moche Ramona,99752 Wipperdorf
SG 10 Zeno vom Brauneck 2266689, 01.05.11, (Ritchi Eichenplatz - Patty Brauneck) Grund Uwe,38822 Aspenstadt
SG 11 Idefix aus dem Burgenland 2271848, 20.05.11, (Marko Langenbungert - Cessy Burgenland) Böhm Carsten,06729 Elsteraue OT Rehmsdorf
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Hummel vom St.-Michaels-Berg 2268320, 02.06.11, (Shicco Freiheit Westerholt - Hope St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
SG 2 Carma z Krywlan PKR-I 69054, 07.02.11, (Wegas Fichtenschlag - Lena Krywlan) Gesinowski Jaroslaw,PL-15-157 Bialystok
SG 3 Ossye vom Haus Zieglmayer 2265518, 20.02.11, (Ober Bad-Boll - Erka Goldenen Zweig) Hassawi Fawaz Moubarak Al,KW-* Souk Dakhili
SG 4 Rita Splitberg BSV 116720, 07.02.11, (Turbo Angel Delight - Inga Splitberg) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia
SG 5 Hanni von der Fangschleuse 2276087, 26.05.11, (Etoo Wattenscheid - Hadja Groß-Zünder) Krüger Ingeborg & Prätzel Carola,16269 Wriezen
SG 6 Piranha Tensor PKR I 69740, 07.03.11, (Tuborg Tensor - Viana Tensor) Niemyska-Buczek Agata,PL-02-784 Warszawa
SG 7 Tiana v.d. Berkthoeve NHSB 2828463, 17.02.11, (Renzo Holtkämper See - Gandhy Berkthoeve) van Venrooij Frank,NL-5384 HS Heesch
SG 8 Ischia v. Gerianian Hoff ROI 11/66316, 07.03.11, (Ferrari Gerianian Hoff - Elen Cariddi) Morici Francesco,I-80077 Ischia (NA)
SG 9 Latoya von Rapicar 2264138, 04.03.11, (Fulz Zenevredo - Zeta Rapicar) Menzel Mandy & Geise Wolfgang,63526 Erlensee
SG 10 Yanka Kalupus PKR-I 67961, 08.02.11, (Bix Arlett - Armi Dobrego Kojca) Barjak Magda,PL-05-600 Grojec
SG 11 Daiquiri v. Schnitzerteam 6303308, 06.03.11, (Kanto Karl-May Höhle - Grexana Contra) Marton Janos & Együtt Reka,H-4481 Nyiregyh
SG 12 Ziara von der Lackiererei 2267528, 19.03.11, (Arex Wilhelmswarte - Dela Lackiererei) Claus Gerald,09306 Rochlitz
SG 13 Bella vom Wolfstal 2267181, 10.03.11, (Yasko Wolfstal - Indra Wolfstal) Ottilie Frank,06528 Emseloh
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Figo Freiherr vom Schloß Pauli 2274409, 14.08.11, (Geronimo Frankengold - Soraya Steinway-Park) Scheper Erwin & Bellgarth Walter,18292 Charlottenthal
VV 2 Lumpi Rodiaz PKR I 69462, 16.08.11, (Gio Mühlenteich - Visa Rodiaz) Ro'gal Ignacy,PL-60-175 Poznan
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
VV 1 Ully vom Herzbach 2272180, 15.08.11, (Gildo Herzbach - Fenja Herzbach) Reinländer Gerd,99947 Illeben
VV 2 Gana vom Harzer Grubenlicht 2271570, 10.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Susi Michelstädter Rathaus) Brehm Heinz,37412 Herzberg
VV 3 Bessy von den zwei Steinen 2275333, 17.09.11, (Ritchi Eichenplatz - Freya Salzhügel) Reich Erwin,39116 Magdeburg
VV 4 Goldi vom Harzer Grubenlicht 2271568, 10.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Susi Michelstädter Rathaus) Brehm Heinz,37412 Herzberg
Veteranenklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
Platz 1 *Enzio von der Millionenbrücke 2183186, 01.04.06, SchH1 (Faro Alto Pino - Zari Millionenbrücke) Parnitzke Hans,06295 Wolferode
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
Platz 1 *Melli von Batu 2132840, 03.04.03, SchH2 (Fedor Steinway-Park - Ortie Batu) Meißner Dietmar & Bellgarth Walter,Lutherstadt-Eisleben
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Charly von der Törtner Schweiz 2180486, 01.04.06, SchH2 IPO3 (Iwan Elbe-Saale-Winkel - Celly Elbwiesen) Eichapfel Sabrina,06779 Raguhn-Jeßnitz
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
V 1 *Xanni von Silvalacus 2254247, 20.06.10, IPO2 (Panjo Kirschental - Mary Lou Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg
V 2 *Abby vom Beeketal 2199797, 22.04.07, SchH3 (Ursos Preußenblut - Quini Trafalga) Dannenberg Ralf & Krüger Peter,14547 Beelitz
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Xambo Kalupus PKR-I 67840, 24.01.11, (Wegas Fichtenschlag - Ola Kalupus) Barjak Magda,PL-05-600 Grojec
SG 2 Felix vom Nordteich 2259561, 03.09.10, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Aida Nordteich) Stachurski Wojciech,PL-16-070 Choroszcz
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Atze von den zwei Steinen 2267905, 02.06.11, (Tyson Köttersbusch - Palme zwei Steinen) Leggewig Wolfgang,06502 Thale-Westerhausen
SG 2 Largo von Gerberra 2269317, 14.07.11, (Quai St.-Michaels-Berg - Lady Lüttersbruch) Klein Detlef,Bodenwerder
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Niewa vom Haus Dexel 2270020, 23.07.11, (Remo Fichtenschlag - Gina Aquamarin) Dexel Gerd,33106 Paderborn
SG 2 Ischu aus dem Burgenland 2271851, 20.05.11, (Marko Langenbungert - Cessy Burgenland) Böhm Carsten,06729 Elsteraue OT Rehmsdorf
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Setzer Henning
VV 1 Vee vom Poppenberg 2271702, 19.08.11, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Moche Jana,99752 Wipperdorf _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 3:41 pm Temat postu: |
|
|
LG-Jugendliche Hundeführer Zucht- und Nachwuchsschau
am 04.08.2012 in Naturpark Dümmer (LG4)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Erdmann Bernhard
V 1 *Naxos vom Frankengold 2249957, 03.02.10, SchH3 FH1 (Nelson Frankengold - Nala Holtkämper See) Körber-Ahrens Otto & Storjohann Martina
HF: Maibüchen Yannick
V 2 *Faruk von der Freiheit Westerholt 2253828, 13.11.09, SchH2 (Shicco Freiheit Westerholt - Xambi Freiheit Westerholt) Lang Klaus & Wortmann Heiko,45701 Herten
Keine Angabe
V 3 *Giotto di Fossombrone 2278304, 24.02.10, IPO2(3) (Vegas Haut Mansard - Melita Fossombrone) Pratali Dino & Dexel Gerd,Italien & 33106 Paderborn
HF: Richts Celina
V 4 *Xero zur Wolfskammer 2235133, 13.01.09, SchH3 (Poldi Leckebusch - Tami Wolfskammer) Bauer Tamara & Meyer Arnold, 27777 Ganderkesee
HF: Werrelmann Sebastian
V 5 *Vietus von Flori-Tina 2218229, 23.03.08, SchH2 (Wotan Worringer Rheinaue - Polly Flori-Tina) Thul Volker,50374 Erftstadt
HF: Lipp Robert
V 6 *Pilatus van't Groot-Fehn 2244441, 28.10.09, SchH2 (Xaro Sandsteinküste - Ziska Elzmündungsraum) Lim Leo,PH-* Tagbilaran City, Bohol
HF: Loojschelder Vienna
V 7 Murphy von Sebaldsbrück 2242973, 31.05.09, SchH1 (Garanto Fourniermühlenbach - Wanda Sebaldsbrück) Heveker Wolfgang,28879 Grasberg
Keine Angabe
V 8 *Ufo vom Lärchenhain 2222701, 07.07.08, SchH3 FH1 (Tyson Köttersbusch - Ussa Lärchenhain) Buß Vincent,49163 Bohmte
Keine Angabe
SG 1 Leviathan von der Schiffslache 2248217, 26.01.10, IPO1(2) (Uno Stadtfeld - S-Andy Schiffslache) Mair Andrea,31608 Marklohe
Keine Angabe
SG 2 Mailo aus der Eichendorffsiedlung 2240255, 04.07.09, (Bomber Wolfsheim - Inka Schwedenfestung) Bühning Uwe,49163 Bohmte
Keine Angabe
SG 3 Uno vom Haus Vortkamp 2224680, 23.07.08, SchH1 (Asko Wilmsberger Land - Paula Haus Vortkamp) Kleinert Thomas,48683 Ahaus
HF: Rohde Lisa
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Yakimo vom Feuermelder 2255313, 22.04.10, IPO2 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Tacke Horst-Peter & Gumbel Rainer
HF: Caputi Tinoco Carlos Roberto
V 2 *Zoe vom Godecke Michels 2216296, 20.12.07, SchH2 (Markus Status quo - Usa Godecke Michels) Grob Stephan,21077 Hamburg
Keine Angabe
V 3 *Havanna vom Lärchenhain 2256410, 04.07.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Mega Holtkämper See) Buß Helmut & Venhoff Wolfgang,49163 Bohmte
Keine Angabe
V 4 *Marnie vom Lärchenhain 2197907, 30.03.07, SchH3 IPO3 RH1 FH2 (Vegas Haut Mansard - Boogie Ochsentor) Buß Helmut & Gelleszun Pia,49163 Bohmte
Keine Angabe
V 5 Utah vom Streek 2252771, 29.01.10, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Jessica Streek) Behrens Leo & Krabbe-Ijzerman Janny
HF: keine Angabe
V 6 *Kuma von der Bärenschlucht 2229190, 12.10.08, SchH1 (Farus Meilleurs Sangs - Ubara Bärenschlucht) Krumnack Wolfgang,44795 Bochum
Keine Angabe
V 7 *Antje vom Hülsbach 2237246, 15.05.09, IPO1 (Banderas Domaine du Parc - Odessa Magistrale) Kulke Oliver & Arnolds Michael,42897 Remscheid
HF: Arnolds Nathalie
V 8 Mascha vom Klostermoor 2254081, 17.06.10, IPO1 (Noell Suentelstein - Sina Klostermoor) Norda Bernhard,26871 Papenburg
HF: Ebert Vanessa
V 9 *Fleurin v.d. Zomerdijkslanden NHSB 2774799, 06.12.09, SchH1 (Dux Intercanina - Häsel Streek) Krabbe-Ijzerman Janny & Behrens Leo
HF: keine Angabe
V 10 *Wimpy vom Lärchenhain 2227307, 11.09.08, SchH2 (Negus Holtkämper See - Boogie Ochsentor) Buß Helmut & Kunte Nadine,49163 Bohmte
Keine Angabe
V 11 *Dana v. d. Albartshoeve NHSB 2730056, 30.11.08, SchH2 (Nick Holtkämper Hof - Tolli Alexyrvo Hof) Karssies Dirk & Hyatt Elizabeth
HF: Karssies Ciska
V 12 Wolke von der Wasserkuppe 2254766, 10.07.10, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Kimba Klostermoor) Kohnen Hermann,26871 Papenburg
HF: Wildermann Zoe-Marie
V 13 *Dalina vom St.-Michaels-Berg 2257504, 18.07.10, IPO1 (Lento Hirschmorgen - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
HF: van de Kruisweg Michelle
V 14 *Biena vom Osterberger-Land 2245190, 22.10.09, SchH1(IPO2) (Remo Fichtenschlag - Neila Suentelstein) Wortmann Dirk,49504 Lotte
Keine Angabe
V 15 Fidelhof Pennie SKK 23039/2010, 21.02.10, (IPO1) (Team Marlboro Tiger – Ufgardens Issy) Rädhagen Tommy,S-468 34 Vargön
HF: Riesner Mona
V 16 *Cleo vom Osnabrücker Rathaus 2234926, 10.04.09, SchH1 (Zerxis Osterberger-Land - Xena Kronensee) Kaschubat Oskar,49084 Osnabrück
Keine Angabe
V 17 *Samira von der Moritzburg 2196465, 03.03.07, SchH1 (Djenges Kahn Sante's Home - Holly Moritzburg) Albrecht Hans-Peter,58453 Witten
HF: Heinze Patricia
V 18 *Hanni vom Osterberger-Land 2256022, 26.06.10, IPO1 (Shicco Freiheit Westerholt - Micky Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
Keine Angabe
V 19 *Eische vom Schloß Rügland 2205493, 29.08.07, SchH3 (Fello Zomerdijkslanden - Genia Nassauer Berg) Rößler Orietta,26209 Sandhatten
HF: Werrelmann Sebastian
SG 1 *Dayrah vom Speichersee 2206048, 21.08.07, SchH2 (Broncor Speichersee - Brisby Noort) Kaminski Rudolf,48529 Nordhorn
HF: Kaminski Marvin
SG 2 Zoja vom Cap Arkona 2240460, 25.05.09, SchH2 (Vasco Val des Hurles Vent - Winni Lengener-Meer) Möller Severina,18109 Rostock
HF: Scharrer Marc
G 1 Queen vom Nordenstamm 2236954, 17.05.09, SchH1 (Agent Wolfsheim - Kinga Nordenstamm) Kracht Horst,27751 Delmenhorst
HF: Werrelmann Sebastian
G 2 Maeggy von Neandertal 2226326, 17.09.08, (Bomber Wolfsheim - Hedi Eichendorffsiedlung) Wigbels Hubert,48683 Ahaus
HF: Wigbels Jana
Junghundklasse Rüden, Richter: Erdmann Bernhard
SG 1 *Champ von Haus Voerde 2259427, 22.09.10, IPO2 (Renzo Holtkämper See - Yannica Haus Voerde) Niedergassel Hermann,33649 Bielefeld
Keine Angabe
SG 2 Remo v. Del Dido POA 292027, 23.11.10, (Ustinov Römerland - Ninja Brunnenstraße) Tarantino T. & Valente M.,RA-1824 Lanus
Keine Angabe
SG 3 Cico di Casa Raimondo ROI 11/967, 25.10.10, (Ustinov Römerland - Nora Casa Nobili) Affinita Enrico,I-81028 S. Maria a Vico (CE)
Keine Angabe
SG 4 Urmel von der Grafschaft Mark 2260683, 27.11.10, IPO1 (Fedor Burg Bismarck - Serena Farbenspiel) Aschke Claudia,50226 Frechen
HF: Aschke Patrizia
SG 5 Renatus-Danger vom Cap Arkona 2265369, 03.02.11, (Chaman Leryka - Carrie Zeder) Zabel Dieter,47574 Goch
HF: Scharrer Marc
G 1 Kooper vom Haus Kevin 2262752, 13.01.11, (Grisu Haus Kevin - Aengel Pestrup's Hof) Kaminski Ernst,48529 Nordhorn
HF: Slopianka Anna
Junghundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Lea di Fossombrone ROI 11/29993, 08.11.10, (Xero Terre Matildiche - Wilka Fossombrone) Dexel Gerd,33106 Paderborn
HF: Richts Celina
SG 2 Queena vom Hühnegrab 2261469, 04.11.10, IPO1 (Tyson Köttersbusch - Leevi Hühnegrab) Scheerer Heinz,56357 Geisig
HF: Caputi Tinoco Carlos Roberto
SG 3 Hesther v.d. Zomerdijkslanden NHSB 2808684, 03.09.10, IPO1 (Dux Intercanina - Jade Zomerdijkslanden) Krabbe-Ijzerman Janny & Behrens Leo
Keine Angabe
SG 4 Omma v. Del Dido POA 290109, 18.09.10, (Furbo Achei - Juliette Christinen Brunnen) Tarantino Tomas,RA-1824 Lanus Oeste
Keine Angabe
SG 5 Duxi aus der Brunnenstraße 2257762, 04.09.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Nala Holtkämper See) Cadena Mauricio,CO-* Bogota
HF: Maibüchen Yannick
SG 6 Jeane vom Fiemereck 2262633, 28.09.10, (Olaf Steddenerhof - Eylin Friesenblick) Kautz Michael,52134 Herzogenrath
Keine Angabe
SG 7 Virgil vom Schloß Rügland 2262453, 29.12.10, (Poldi Leckebusch - Yola Schloß Rügland) Kornblum Jens & Röschmann Ingolf,26919 Brake
HF: Kornblum Milene
SG 8 Lexi zur Worringer Rheinaue 2259854, 08.08.10, (IPO1) (King Schloßstadt - Mona Lisa Worringer Rheinaue) Itter Bruno & Lipp Willi,50769 Köln & 50181 Bedburg
HF: Lipp Robert
SG 9 Motte vom Suentelstein 2259918, 06.09.10, (William Suentelstein - Pia Gut Lethe) Eggemann Erika,49179 Schwagstorf
HF: Scharrer Marc
G 1 Bella von Alt Griethuysen 2261031, 03.12.10, (Rikkor Geefacker - Zora Reuschenberger Land) Tönnissen Sarah,47652 Weetze
HF: Tönnissen Sarah
G 2 Daggy vom Waterfall 2259146, 08.08.10, (Qliff Pendel Bach - Mara Mahler-Meister) Snippe Andrea,48531 Nordhorn
HF: Slopianka Anna
G 3 Kimba vom Haus Kevin 2262753, 13.01.11, (Grisu Haus Kevin - Aengel Pestrup's Hof) Kaminski Rudolf,48529 Nordhorn
HF: Slopianka Anna
G 4 Zora vom Rockland 2256027, 07.08.10, (Yarro Haus Cismar - Cyra Wolfsheim) Hoyng Ludger,49393 Lohne
HF: Stärk Julian
Jugendklasse Rüden, Richter: Erdmann Bernhard
SG 1 Yello v. Harbaja Hof NHSB 2829991, 12.03.11, (Renzo Holtkämper See - Uschi Harbaja Hof) Niedergassel Matthias,33649 Bielefeld
HF: Schmidtke Laura
SG 2 Gabin des verges de la Combe LOF 652262, 22.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Blue Marne la Vallee) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
Keine Angabe
SG 3 Podolski vom Osterberger-Land 2269802, 21.04.11, (Zerxis Osterberger-Land - Vanta Osterberger-Land) Migowich Andrij,UA-* Swaljawa
Keine Angabe
SG 4 Meylo vom Lärchenhain 2271825, 04.06.11, (Ypsilon Lärchenhain - Woogie Lärchenhain) Buß Helmut & Melzner Heinrich,49163 Bohmte
HF: Buß Vincent
SG 5 Boris von Klobenwalde 2267637, 27.04.11, (Mentos Osterberger-Land - Trimpy Osterberger-Land) Hoffmann Jürgen,38486 Klötze
Keine Angabe
SG 6 Tequilla vom Gilkauertal 2270617, 06.05.11, (Mentos Osterberger-Land - Quanni Gilkauertal) Wortmann Dirk,49504 Lotte
Keine Angabe
SG 7 Buddy-Holly von der Lombardsbrücke 2265058, 03.04.11, (Como Bonauer Wald - Fee Donnerbrücke) Freudiger Dieter,28832 Achim
Keine Angabe
SG 8 Grando vom Rodenblut 2272079, 23.07.11, (Xero Wolfskammer - Ella Schloß Rügland) Bornemann Renate,49406 Barnstorf
HF: Werrelmann Sebastian
SG 9 Tacko vom Cap Arkona 2270432, 08.06.11, (Cid Schiffslache - Chanel Cap Arkona) Feldhaus Ernst,48683 Ahaus
HF: Rohling Heide
Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Life von Pallas Athene 2265226, 03.03.11, (Bix Arlett - Ussi Pallas Athene) Maibüchen Yannick & Köhnke Holger,51515 Kürten
Keine Angabe
SG 2 Gwendy v. Haus Thalie LOF 646688, 11.03.11, (Nino Tronje - Dunja Haus Thalie) Vanoverberghe Freddy,B-7600 Peruwelz
Keine Angabe
SG 3 Sakira vom Hühnegrab 2267522, 29.05.11, (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Behrens Leo,26203 Wardenburg
HF: Caputi Roberto
SG 4 Penny vom Klostermoor 2267646, 18.05.11, (Remo Fichtenschlag - Nika Klostermoor) Norda Bernhard & Kesekamp Gerd Johann
HF: Ebert Vanessa
SG 5 Tami vom Gilkauertal 2270618, 06.05.11, (Mentos Osterberger-Land - Quanni Gilkauertal) Kautz Michael,52134 Herzogenrath
Keine Angabe
SG 6 Ischia v. Gerianian Hoff ROI 11/66316, 07.03.11, (Ferrari Agilolfinger - Elen Cariddi) Morici Francesco,I-80077 Ischia (NA)
Keine Angabe
SG 7 Narnia vom Lärchenhain 2270629, 03.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Mega Holtkämper See) Buß Helmut & Bruns Karin,49163 Bohmte
HF: Buß Vincent
SG 8 Jackline vom Fiemereck 2268879, 05.07.11, (Mentos Osterberger-Land - Fraya Ritterberg) Silger Marc,32278 Kirchlengern
Keine Angabe
SG 9 Tosca vom Schloß Weitmar 2270414, 04.08.11, (Nino Tronje - Uschi Turmacker) Kepper Wilhelm,44797 Bochum
HF: Maibüchen Yannick
SG 10 Cali vom Altenberger Land 2270208, 23.03.11, (Canyon Lars-Aue - Tamara Deutschen Adel) Pütz Peter & Wolf Jürgen,51789 Lindlar & 59757 Arnsberg
HF: Oltmann Claudia
SG 11 Rolympia vom Osterberger-Land 2267406, 10.04.11, (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Henner Daniel,F-68127 Sainte-Croix-En-Plaine
Keine Angabe
SG 12 Zanta v. Del Dido POA 297232, 20.06.11, (Conbhairean Uno - Ninja Brunnenstraße) Tarantino Tomas & Cordoba Guillermo
Keine Angabe
SG 13 Tilly vom Gilkauertal 2270621, 06.05.11, (Mentos Osterberger-Land - Quanni Gilkauertal) Mertes Roger,B-4850 Montzen
Keine Angabe
SG 14 Jolie vom St.-Michaels-Berg 2268833, 03.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Espe St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
HF: van de Kruisweg Michelle
SG 15 Diva von der OG Burscheid 2271833, 20.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Furia Casa Beggiato) Henner Daniel,F-68127 Sainte-Croix-En-Plaine
Keine Angabe
SG 16 Grace von Annaeus Seneca 2264365, 04.03.11, (Lennox Haus Clanora - Samira Moritzburg) Albrecht Hans-Peter,58453 Witten
HF: Heinze Patricia
SG 17 Zoeh vom Deutschen Adel 2269759, 07.07.11, (Canyon Lars-Aue - Nella Prinzenrain) Allenhof Heiko,51491 Overath
HF: Arnolds Natalie
SG 18 Gana des verges de la Combe LOF 652264, 22.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Blue Marne la Vallee) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
Keine Angabe
SG 19 Heaven von der Lars-Aue 2272712, 19.07.11, (Italo Casa Nobili - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
HF: Kriebitzsch Nina
SG 20 Germany de la P'tite Mosellane LOF 649511, 30.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Electrastar P'tite Mosellane) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
Keine Angabe
SG 21 Deetje vom Fuchsbachtal 2264926, 25.03.11, (Boomer Polarstern - Blanka Fuchsbachtal) Pavel Andrea,30890 Barsinghausen
Keine Angabe
SG 22 Rania von Sebaldsbrück 2265730, 13.04.11, (Conbhairean Uno - Hera Sebaldsbrück) Heveker Wolfgang,28879 Grasberg
Keine Angabe
G 1 Gonzesse de la P'tite Mosellane LOF 649510, 30.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Electrastar P'tite Mosellane) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
Keine Angabe
G 2 Enya Macaregra 2270198, 30.06.11, (Cid Schiffslache - Wendy Kapbusch) Zabel Dieter,47574 Goch
HF: Thönisen Sarah
G 3 Linn von Haus-Gold Dollar 2267631, 06.06.11, (Hank Weinbergblick - Assi Tisadest) Roling Heide,48712 Gescher
HF: Roling Heide
G 4 Safra vom Cap Arkona 2270341, 07.06.11, (Cid Schiffslache - Quaste Eicken-Bruche) Möller Severina,18109 Rostock
HF: Scharrer Marc
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Erdmann Bernhard
VV 1 Hardy aus der Brunnenstraße 2270550, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Hansen Michael,25451 Quickborn
Keine Angabe
VV 2 Diego von Seidenbach 2274086, 26.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Taiga Seidenbach) Henner Daniel,F-68127 Sainte-Croix-En-Plaine
Keine Angabe
VV 3 Millow von dem Waldgraben 2274277, 24.09.11, (Fulz Zenevredo - Zavira Osterberger-Land) Toriu Seiya,
HF: Maibüchen Yannick
VV 4 Gino de la Petite Laeticia LOF 653620, 14.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Carla Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
Keine Angabe
VV 5 Kimon vom St.-Michaels-Berg 2272302, 23.09.11, (Wegas Fichtenschlag - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
HF: van de Kruisweg Michelle
VV 6 Drake vom Aldamar AKC DN 33339906, 25.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Leila Drei Birkenzwinger) Aras Ryans,
HF: Clausen Hanna
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Selyn v. Tianyi CSZ 1604432, 18.08.11, (Dux Intercanina - Vana Val D'Anzin) Zhen Ping Zhao, China
HF: Caputi Tinoco Carlos Roberto
VV 2 Gana vom Harzer Grubenlicht 2271570, 10.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Susi Michelstädter Rathaus) Brehm Heinz,37412 Herzberg
Keine Angabe
VV 3 Dania vom Holtkämper Hof 2270953, 10.08.11, (Peik Holtkämper Hof - Bella Nordteich) Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
Keine Angabe
VV 4 Goldi vom Harzer Grubenlicht 2271568, 10.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Susi Michelstädter Rathaus) Brehm Heinz & Dunemann Ute,37412 Herzberg
Keine Angabe
VV 5 Asley vom Haus Schwerzel 2270506, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Helmer Thorsten,32049 Herford
HF: Schmidtke Laura
VV 6 Zacki vom Schloß Rügland 2272400, 25.09.11, (Tyson Moorbeck - Kharma Haus Paris) Kornblum Jens,26919 Brake
HF: Kornblum Milene
VV 7 Demi vom Aldamar AKC DN 33339903, 25.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Leila Drei Birkenzwinger) Aras Ryans,
HF: Clausen Hanna
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Erdmann Bernhard
SG 1 Mink von Lünsholz 2190440, 08.10.06, SchH3 IPO3 (Vulkan Stadtfeld - Cherie Tannenweide) Jung Werner,31608 Marklohe
Keine Angabe
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Zambi vom Eschener-Gehölz 2231659, 13.01.09, SchH3 (Clinten Holtkämper See - Jana Lentulo) Buwalda Pauline,NL-9865 VB Opende
HF: Schmidtke Laura
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
A 1 Uluna vom Schloß Rügland 2257886, 21.08.10, (Quenn Löher Weg - Wicki Schloß Rügland) Sangen Beate,26209 Kirchhatten
HF: Kornblum Milene
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Reka von Sebaldsbrück 2265731, 13.04.11, (Conbhairean Uno - Hera Sebaldsbrück) Heveker Wolfgang,28879 Grasberg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 3:43 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau + HGH
am 05.08.2012 in Waghäusel e.V. (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
V 1 *Sultan von der Jahnhöhe 2212631, 20.12.07, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Irmi Jahnhöhe) Mayer Marc,84056 Rottenburg
V 2 *Labo vom Schollweiher 2252448, 07.03.10, SchH1 IPO3 (Arex Wilhelmswarte - Fraya Ulmental) Benitz Winfried & Gutmann Gerd
V 3 *Yankee vom Feuermelder 2255307, 22.04.10, IPO1 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Ute,34590 Wabern
V 4 *Cobra d' Ulmental 2267319, 31.10.09, SchH1 IPO2 (Remo Fichtenschlag - Venus Ulmental) Prachensky Nathalie,85084 Reichertshofen
V 5 *Yoker vom Westervenn 2239640, 11.05.09, SchH3 (Unzo Noort - Zaira Ybajo Hoeve) Bausch Johan Emile & Wüst Hans-Dieter
V 6 *Nelson vom Frankengold 2209120, 23.09.07, SchH3 (Valdo Hugenotten - Xoxi Frankengold) Goldlust Frank,12623 Berlin
V 7 *Ixus zur Worringer Rheinaue 2244480, 26.10.09, SchH3 (Gigolo Bärenschlucht - Lady Worringer Rheinaue) Krumnack Wolfgang,44795 Bochum
V 8 *Iliano vom Fichtenschlag 2241909, 03.09.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
V 9 Dasty von Melanchthon 2252244, 08.02.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Zad Feetback) König Helmut,66571 Eppelborn
V 10 Saabat von Aurelius 2257868, 03.08.10, (Ober Bad-Boll - Juri Schollweiher) Koller Johann,A-9241 Wernberg
V 11 *Ypsilon vom Lärchenhain 2235344, 01.02.09, SchH3 (Bojan Pendler - Hummel Lärchenhain) Thongnopnua Narit,TH-10400 Bangkok
V 12 *Pares Blue-Iris 2226799, 08.08.08, SchH3 IPO2 (Nando Gollerweiher - Elischa Blue-Iris) Verpelli Ambrogio & Maestroni Vittorio
V 13 *Rhett von Wilhendorf AKC DN 28627201, 06.05.10, SchH1 (Wegas Fichtenschlag - Sienna Wilhendorf) Henkel John E.,US-CT 06776 New Milford,
V 14 Kampari vom Osterberger-Land 2256607, 27.07.10, (Paer Hasenborn - Kenya Osterberger-Land) Wortmann Dirk & Silger Marc,49504 Lotte
V 15 *Boomer vom Polarstern 2228650, 03.11.08, SchH3 FH1 (Floro Achei - Xini Tollensestrand) Geisen Helen & Hönig Carsten
V 16 *Fax vom Elzmündungsraum 2243366, 09.09.09, SchH3 (Hatto Hühnegrab - Jana Bertenau) Brauch Richard,74915 Waibstadt
V 17 *Glen vom Friedländer Land 2246372, 28.11.09, SchH2 (Dux Glockenheide - Merry Trafalga) Oehmke Axel,17098 Friedland
V 18 (*)Arco v. Bono Vox SHSB 678347, 11.10.09, SchH1 (Ingodds Agassi - Escada Frankengold) Dolci Franco & Dolci Giorgio,I-20871 Vimercate
V 19 *Sky vom Eichenplatz 2237997, 07.04.09, SchH3 IPO3 (Bojan Pendler - Toga Heinrichplatz) Schimanski Elisabeth & Paksoy Naim Can
V 20 *Addy vom Finkenschlag 2216385, 31.03.08, SchH3 FH1 (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi) Dick Franz Josef,41372 Niederkrüchten
V 21 *Kanto von der Karl-May Höhle 2192183, 23.11.06, SchH3 (Zamp Thermodos - Gina Karl-May Höhle) Schüßler Dietmar & Späth Heinz,85309 Pörnbach
V 22 *Nanuk von Vierhundert Hertz 2247534, 22.12.09, SchH1 IPO2 (Bruno Vierhundert Hertz - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz & Rath Alexander
V 23 *Lennox vom Hofjägerhaus 2236452, 02.02.09, SchH1 IPO3 (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsingerdunn) Leder Nadja & Britsch Alfons,76297 Stutensee
V 24 Buonanotte de Domus Didacus LOP 435014, 10.06.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Winnie Arminius 2000) Morales Ramirez Jorge,MX-54740 Cuantitlan Izcalli
V 25 *Xylo von der Liebeswarte 2251792, 12.05.10, IPO1 (Peik Holtkämper Hof - Xindy Zirndorfer Gauner) Späth Heinz & Mäusbacher Sigrid
V 26 *Leon vom Merkur-Stern 2245137, 25.11.09, SchH2 IPO3 (Gigolo Bärenschlucht - Foxi Merkur-Stern) Koch Anke & Großkopf Hans,32339 Espelkamp
V 27 *Figo du Schellenthal LOF 635900, 12.04.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Ussi Schellenthal) Lang Fabien & Goedfroy Laurent,F-57230 Bitche
V 28 *Fritz v. Endhus 2279612, 18.03.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Alma Endhus) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
V 29 *Gandi vom Schloß Rosenfels 2198235, 04.03.07, SchH3 (Joker Alcudia - Zassa Schloß Rosenfels) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
V 30 (*)Agassi v. Bono Vox SHSB 678345, 11.10.09, SchH1 IPO2 (Ingodds Agassi - Escada Frankengold) Milosevic Dragan & Bruno Lorenzo
V 31 *Harvey vom Kirschental 2222568, 19.06.08, SchH3 (Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental) Kleuver Lutz,53721 Siegburg
V 32 (*)Orino v.d. Blöie SHSB 687549, 03.06.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Saskia Römerland) Fend Andreas & Ansmann Sandra,CH-3792 Saanen
V 33 *Jever von den Oher Tannen AKC DN 28822901, 19.07.10, IPO1(2) (Paul Bierstadter Hof - Destiny Wilhendorf) Adams Nadia,US-GA 30290 Tyrone,
V 34 Koby von der Noriswand 2254644, 29.06.10, IPO2 (Quattro Partnachklamm - Winona Noriswand) Ernst Dagmar,97539 Wonfurt/Dampfach
V 35 *Ikon von der Zenteiche 2253750, 20.05.10, IPO1 (Nino Tronje - Phanta Zenteiche) Schipek Hans-Peter,56179 Vallendar
V 36 *Enthony von der Piste Trophe 2245575, 09.10.09, IPO2 (Ober Bad-Boll - Victoria Redox) Eckert Alfred,74223 Flein
V 37 *Nico di Casa Farina 2264968, 10.02.10, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Sally Casa Farina) Reininger Heinz,74915 Waibstadt
V 38 *Scott von der Karl-May Höhle 2253605, 29.03.10, IPO1 (Kanto Karl-May Höhle - Wasthi Contra) Schüßler Dietmar,85309 Pörnbach
V 39 *Riff vom Leithawald 2232806, 22.11.08, IPO1 (Yoker Leithawald - Ubi Leithawald) Niedermayer Jasmin,A-3100 St. Pölten
V 40 *Dex vom Stadtfeld 2190721, 24.10.06, SchH3 IPO3 RH2 FH2(Karn Fegelhof - Rabia Stadtfeld) Rahmer Frank,71034 Böblingen
V 41 *Tonner vom Soistal 2240326, 20.12.08, IPO2 FH1(Ö) (Illo Patscherkofel - Roxane Patscherkofel) Preyer Jennifer,A-3100 St. Pölten
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 *Deemoy du Val D'Anzin LOF 621104, 03.12.08, SchH1(IPO2) (Adel Val D'Anzin - Ariane Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 2 *Pia vom Hirschmorgen 2251537, 29.04.10, IPO1 (Dux Glockenheide - Uda Eckkopf) Woldrich Reiner,69181 Leimen
V 3 (*)Flora du Val D'Anzin LOF 636254, 05.05.10, (Remo Fichtenschlag - Dginy Pre Moussey) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 4 *Siria Veracruz 2249596, 06.01.10, IPO1(2) (Furbo Achei - Kessy Veracruz) Destefano Antonio,I-* Siderno
V 5 Evi du Mazet des Salins LOF 633884, 05.12.09, (Dubai du Mazet des Salins – Vicky de la Vallee de Cuxa) Breithel Karine,F-34470 Perols
V 6 *Olina vom Akrobat 2206606, 23.09.07, SchH3 (Yappo Tronje - Ola Akrobat) Greiner Birgit & Fauser Rolf-Harald
V 7 *Bagira vom Hofgut Dörlinger 2227613, 20.10.08, SchH1 IPO2 RH1 (Ober Bad-Boll - Lucretia Uhlbachtal) Görlich Sylvia,78078 Niedereschach
V 8 *Wesna von Media 2234046, 25.03.09, SchH3 (Maddin Media - Panda Media) Baranja Branko,73614 Schorndorf
V 9 (*)Alexis von der Eulengasse 2243025, 20.09.09, SchH1 IPO3 (Zico Adelegg - Leyla Bietigheimer Hardt) Ball Markus,76474 Au am Rhein
V 10 *Henni von der Brossmerhöhe 2202128, 05.02.07, SchH2 (Eiko Brossmerhöhe - Fanny Brossmerhöhe) Schwörer Andreas,79341 Kenzingen-Nordweil
SG 1 Irina vom Trienzbachtal 2237285, 26.04.09, IPO1(2) (Yol Trienzbachtal - Pure Trienzbachtal) Bucher Leopold,74821 Mosbach
SG 2 Ilka von den Wölfen 2255441, 08.04.10, (Mika Wällerhorst - Peggy Fuchsstein) Lapp Thomas,63674 Altenstadt
Junghundklasse Rüden, Richter: Meyer Reinhardt
SG 1 Nero v. Sedlarska JR 737050, 27.10.10, (Quenn Löher Weg - Joga Panoniansee) Saladin-Feig Sonja,CH-2814 Roggenburg
SG 2 Ghost v. Klostergraben LOF 645270, 30.01.11, (Arex Wilhelmswarte - Collen Klostergraben) Beck Jacky,F-67620 Soufflenheim
SG 3 Jonny von Blue-Rose 2256532, 18.08.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Ghana Blue-Rose) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
SG 4 Lasse vom Elzmündungsraum 2260594, 21.09.10, (Guccy Heinrichplatz - Ebafarmens Indi) Brauch Richard,74915 Waibstadt
SG 5 Ted vom Taubergießen 2259524, 27.10.10, (Nolan alten Wingertshaus - Ines Taubergießen) Starosta Klaus,77978 Schuttertal
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Schweikert Leonhard
SG 1 *Ayda vom Roten Feldweg 2259531, 09.09.10, IPO1 (Fritz Kuckucksland - Leika Sommerrod) Pape Claudia,69239 Neckarsteinach
SG 2 Gracia von der Jahnhöhe 2263243, 15.01.11, (Remo Fichtenschlag - Irmi Jahnhöhe) Mayer Johann,84056 Rottenburg
SG 3 Fenjie du Clos de Patmisand LOF 645360, 19.12.10, (Eliot Ness Normont - Enjie Clos de Patmisand) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 4 Borna vom Baruther Land 2262854, 03.01.11, (Vasco - Sara Baruther Land) Sanchez-Martin Juan,69509 Moerlenbach
SG 5 Tayra vom Taubergießen 2259526, 27.10.10, (Nolan alten Wingertshaus - Ines Taubergießen) Starosta Klaus,77978 Schuttertal
Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Tyson Fixfrutta JR 739114, 14.06.11, (Vegas Haut Mansard - Simba Panoniansee) Ravlic Zlatko,HR-31000 Osijek
SG 2 Dastin vom Türkenkopf 2270378, 19.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Ulla Türkenkopf) Meurer Peter & Kallenbach Torsten
SG 3 Ballack von der Brucknerallee 2266879, 03.03.11, (Hagadahls Figo - Clea Königsadler) Gemoets Marc & van Hout Marc
SG 4 Apollo vom Westervenn 2270571, 07.06.11, (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Jürgens Ralf,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
SG 5 Woody von der Bärenschlucht 2265636, 31.03.11, (Gigolo Bärenschlucht - Quantana Fichtenschlag) Krumnack Kathrin & Foresti Michaela
SG 6 Fello aus der Brunnenstraße 2264021, 03.03.11, (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Wozniack Joachim & Herrudito Triyoga
SG 7 Yello v. Harbaja Hof NHSB 2829991, 12.03.11, (Renzo Holtkämper See - Uschi Harbaja Hof) Niedergassel Matthias,33649 Bielefeld
SG 8 Harley von der Martinskapelle 2269348, 26.04.11, (Wallaby Kapellenberg - Eireen Aurelius) Stettner Josef & Benitz Winfried
SG 9 Thor von Cohinor 2264988, 02.04.11, (Arex Wilhelmswarte - Ronja Cohinor) Czech Sandra,68309 Mannheim
SG 10 Reko vom Hühnegrab 2266858, 14.03.11, (Quattro Partnachklamm - Pyry Hühnegrab) Scheerer Alec,56179 Vallendar
SG 11 Xeres vom Lüttersbruch 2266353, 08.04.11, (Titus Brauneck - Dimba Lüttersbruch) Gladbach Karl-Heinz,40764 Langenfeld
SG 12 Iago von Wilhendorf AKC DN 31689301, 25.06.11, (Remo Fichtenschlag - Destiny Wilhendorf) keine Angaben
SG 13 Germo vom Haus Pekrahn 2266922, 14.05.11, (Tex Poxdorfer-Tannenhof - Alexa Haus Pekrahn) Lang Robert,68789 St. Leon-Rot
SG 14 Yavi v. Atlas-Land POA 296051, 17.04.11, (Xavi Giarizzo - Eisy Haus Bettger) Caniello Salvatore,I-81030 Orta di Atella (CE)
SG 15 Chicco vom Hammelsbacher Hof 2269099, 18.05.11, (Xano kleinen Birke - Traudl Hammelsbacher Hof) Volk Uwe,64757 Rothenberg
SG 16 Camillo von der Kupferhälde 2265211, 05.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Emy Hanneß) Wohlwend Daniel,76344 Eggenstein
SG 17 Gomez vom Externstein 2268217, 27.05.11, (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Nordsieck Wilhelm & Wolff Bernd
SG 18 Bork di Casa Max ROI 11/87591, 07.05.11, (Ustinov Römerland - Jessy Casa Max) Send Peter,68519 Viernheim
SG 19 Tramella George EKC AM04032002, 15.05.11, (Fulz Zenevredo - Tramella Jenta) Licher jun. Alfons,26219 Bösel
SG 20 Kongo von der Freiheit Westerholt 2265961, 03.03.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Peggy Lengernheide) Lang Ralf & Buermann Sören,37688 Beverungen
SG 21 Yerom vom Fichtenschlag 2265647, 17.03.11, (Wegas Fichtenschlag - Nadja Altenberger Land) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
SG 22 Ba vom Schaumbergerland 2268446, 14.04.11, (Tyson Köttersbusch - Tamara Schaumbergerland) Mayer Bernhard,76669 Bad Schönborn
SG 23 Ghindero's Blanco ROI 11/78670, 29.03.11, (Homar Colli di Uzzano - Ghindero's Brava) Müller Joachim,74722 Buchen
SG 24 Esto aus Mecklenburg 2272889, 27.07.11, (Dux Glockenheide - Eika Haus Trafalga) Krieg Joachim,19370 Parchim
SG 25 Playboy v.d. Blöie SHSB 697170, 06.03.11, (Sultan Jahnhöhe - Saskia Römerland) Fend Andreas & Ansmann Sandra
SG 26 Teejay von Fidelius 2267573, 25.04.11, (Boomer Polarstern - Maxi Klostergarten) Schümann Holger,57614 Steimel-Weroth
SG 27 Eibo vom Kirschental 2264623, 05.03.11, (Faras Kirschental - Dessa Kirschental) Füller Karl & Biermann Dieter,97440 Werneck
SG 28 Conbhairean Esko EKC AM03291205, 04.07.11, (Boomer Polarstern - Conbhairean Linzi) Kwok Alan,HK-* Yuen Long, N.T.
SG 29 Teck vom Murrtal 2268670, 18.06.11, (Sultan Jahnhöhe - Gara Murrtal) Bauer Karlheinz,68799 Reilingen
SG 30 Maybach Tigback Ho JR 738886, 04.03.11, (Ober Valcuvia - Kuba Feetback) Ostojin Dunja,RS-23000 Zrenjanin
SG 31 Host delle Tamerici Salmastre ROI 11/73317, 13.03.11, (Remo Fichtenschlag - Dina Tamerici Salmastre) Marinelli Luigi,I-65129 Pescara
SG 32 Eros v. Schloss Leuk SHSB 697237, 27.03.11, (Hagadahls Figo - Sissy Schanzlache) Meichtry Markus & Milosevic Dragan
SG 33 Enzo aus Mecklenburg 2272887, 27.07.11, (Dux Glockenheide - Eika Haus Trafalga) Schall Edgar,76877 Offenbach
SG 34 Ibra di Ca'Venier ROI 11/112712, 29.06.11, (Fulz Zenevredo - Perrie Dänischen Hof) Sule Dalibor,HR-10000 Zagreb
SG 35 Amore von der Stösserbank 2267088, 14.05.11, (Hagadahls Figo - Jina Haus Munsingerdunn) Ziegler Peter,
SG 36 Podolski vom Osterberger-Land 2269802, 21.04.11, (Zerxis Osterberger-Land - Vanta Osterberger-Land) Migowich Andrij,UA-* Swaljawa
SG 37 Gibson de la Marbrerie LOF 651323, 22.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Elena Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
SG 38 Boris von Klobenwalde 2267637, 27.04.11, (Mentos Osterberger-Land - Trimpy Osterberger-Land) Hoffmann Jürgen,38486 Klötze
SG 39 Chiello v. Bono Vox SHSB 697241, 26.03.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Escada Frankengold) Bruno Lorenzo,CH-5213 Villnachern
Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Rustol's Xhena Xellent NKK 30347/12, 03.06.11, (Remo Fichtenschlag - Rustol's Tina) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
SG 2 Zenia de Coroninas LOE 2026325, 01.05.11, (Roy Terrae Lupiae - Julia I Coroninas) Aglicheva Elena & Shiran Igor,RU-119313 Moscow
SG 3 Geisha am Seeteich 2269069, 13.06.11, (Ritchi Eichenplatz - Dorin Seeteich) Boontjes Harry,NL-3068 MJ Rotterdam
SG 4 Giulietta du Domaine de Faune LOF 648809, 28.04.11, (Vegas Haut Mansard - China Domaine de Faune) Trentenaere Christophe & Foussier Sonia
SG 5 Uana di Casa Massarelli 2280270, 28.05.11, (Urbo Leithawald - Ulma Aurelius) Benitz Winfried & Bauer Wolfgang
SG 6 Zampy vom Haus Neoplantum JR 808927, 09.03.11, (Kostas Timohaus - Blondi Feetback) König Helmut,66571 Eppelborn
SG 7 Flic Flac von Wilhendorf AKC DN 31240301, 10.03.11, (Boomer Polarstern - Yale Wilhendorf) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 8 Pania degli Achei LOI 11/109660, 30.05.11, (Icon Bad-Boll - Joschy Achei) Esposito Egidio,I-80132 Napoli
SG 9 Mendy aus dem Haus Zygadto 2266468, 08.05.11, (Franco Kuckucksland - Dani Haus Zygadto) Mackey Heike,68519 Viernheim
SG 10 Pawnee vom Angelbaum 2266512, 23.03.11, (Yukon Bastillie - Dona Angelbaum) Haß Evelyn,53757 Sankt Augustin
SG 11 Scarlett vom Hühnegrab 2267521, 29.05.11, (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Emmerich Werner,56132 Becheln
SG 12 Danique vom kleinen Zauberberg 2265613, 13.03.11, (Quattro Partnachklamm - Oxana Germannshof) Martin Hilla,66564 Ottweiler
SG 13 Zafira vom Fichtenschlag-Zwinger 2267332, 01.05.11, (Wegas Fichtenschlag - Happy Fichtenschlag-Zwinger) Oßmann Bernd & Oßmann Marco
SG 14 Xyra vom Drei Birkenzwinger 2268081, 23.03.11, (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Wortmann Dirk & Karl Hans,49504 Lotte
SG 15 Nathalie vom Akrobat 2267262, 04.04.11, (Enosch Amasis - Thora Fichtenschlag) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
SG 16 Rafaye Micha EKC AM04436404, 22.03.11, (Hagadahls Figo - Gayville's Vima) Summerhill Joseph & van Hout Marc
SG 17 Tonja von Cohinor 2264991, 02.04.11, (Arex Wilhelmswarte - Ronja Cohinor) Czech Sandra,68309 Mannheim
SG 18 Eri von Bad-Boll 2265028, 24.03.11, (Homar Colli di Uzzano - Eviva Bad Wäldle) Rieker Hans-Peter & Herzing Oskar,73101 Aichelberg
SG 19 Dana von Veterinaria 2266635, 27.04.11, (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
SG 20 Annika von der Liebeswarte 2268278, 22.06.11, (Conbhairean Uno - Yule Feldle) Prall Jochen & Urmann Gerhard,88471 Laupheim
SG 21 Brenda vom Trompetersprung 2267950, 19.04.11, (Conbhairean Uno - Oduscha Trompetersprung) Göke Hans-Ludger & Wohlrab Hans-Jürgen
SG 22 Pam von Neu-Edingen 2269264, 04.07.11, (Ulk Faustbrunnen - Hanni Elzmündungsraum) Preis Kurt,68535 Edingen-Neckarhausen
SG 23 Jianna vom Team Arlett 2275785, 01.08.11, (Lennox Regina Pacis - Quirl Arlett) Laserer Elvira,50374 Erftstadt
SG 24 Paula von der Zenteiche 2270592, 19.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Amy Zenteiche) Ludwig Christoph,56357 Gemmerich
SG 25 Donata von Veterinaria 2266639, 27.04.11, (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Krafzel Margret,97204 Höchberg
SG 26 Severin vom Hühnegrab 2267523, 29.05.11, (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Caputi Tinoco Carlos Roberto,EC-090150 Guayaquil
SG 27 Ginka v.d. Zornmatt LOF 649230, 01.05.11, (Ober Bad-Boll - Catya Schellenthal) Waeffler Joel,F-67170 Geudertheim
SG 28 Ayla Crveni Mayestoso HR 29222, 14.07.11, (Sony Colli Storici - Crissy Liebeswarte) Mast Rainer,89613 Oberstadion-Moosbeuren
SG 29 Belina von Juventus 2263772, 01.03.11, (Ober Bad-Boll - Naddel Kuramathi) Send Patrick & Jochum Charlotte
SG 30 Kenda von Melanchthon 2271695, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 31 Tara von Alcudia 2264662, 14.03.11, (Furbo kleinen Ranch - Wesni Zenteiche) Stieger Willi & Bernlöhr Lars
SG 32 Veggasa v. Team Panonian See HR 808897, 06.06.11, (Warell Contra - Landrina Contra) Ravlic Zlatko,HR-31000 Osijek
SG 33 Quola aus dem Aurum Zwinger 2275381, 26.06.11, (Peik Holtkämper Hof - Perle Aurum Zwinger) Endter Gabriele,98574 Schmalkalden OT Asbach
SG 34 Gisele von Wilhendorf AKC DN 31559404, 15.03.11, (Boomer Polarstern - Autumn Wilhendorf) Henkel John E.,US-CT 06776 New Milford,
SG 35 Wiwa von der hohen Erle 2275591, 17.06.11, (Unkas steilen Ufer - Danika hohen Erle) Ritter Georg & Buchmann Michael
SG 36 Diana von Veterinaria 2266638, 27.04.11, (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Mora-Garcia Monika,74226 Nordheim
SG 37 Angelina von der Stösserbank 2267089, 14.05.11, (Hagadahls Figo - Jina Haus Munsingerdunn) Ziegler Peter,CH- Reitnau
SG 38 Xera v. Loosbroekerhaus NHSB 2843178, 08.06.11, (Gigolo Bärenschlucht - Quara Loosbroekerhaus) Snijders Romy,NL-6155 LP Puth (Schinnen)
SG 39 Venja vom Ecknachtal 2266236, 22.03.11, (Koby Fidelius - Eyshe Ecknachtal) Seitz Josef,86551 Aichach
SG 40 Gomez de la Marbrerie LOF 651326, 22.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Elena Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Urno vom Wolfsbruch 2271562, 11.08.11, (Yoker Westervenn - Mary Poxdorfer-Tannenhof) Bausch Johan Emile & Gehwolf Ernst,Leimen
VV 2 Gino de la Petite Laeticia LOF 653620, 14.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Carla Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
VV 3 Ulk von der Blautalhalle 2271510, 16.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Paula Blautalhalle) Antonietti Bruno & Moser Anton,73066 Uhingen
VV 4 Amany vom Haus Schwerzel 2270500, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Schwerz Edgar,66636 Tholey
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Gaby du Val D'Anzin LOF 654026, 06.09.11, (Fulz Zenevredo - Bady Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
VV 2 Mona d. Rote Krieger HR 29277, 31.08.11, (Wallaby Kapellenberg - Tamira Rote Krieger) Korotaj Robert & Koller Johann,HR-10000 Zagreb
VV 3 Chakira vom Fichtenschlag 2270708, 08.08.11, (Ritchi Eichenplatz - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Oßmann Bernd
VV 4 Nahla von Dakota 2270613, 06.08.11, (Bix Arlett - Emily Bastillie) Meurer Kerstin,56276 Großmaischeid
VV 5 Debby von Seidenbach 2274089, 26.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Taiga Seidenbach) Hildebrandt Stefan,64409 Messel
VV 6 Uma von der Blautalhalle 2271511, 16.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Paula Blautalhalle) Moser Anton,89081 Ulm
VV 7 Noxa di Casa Schwarz ROI 11/161201, 30.08.11, (Zerxis Osterberger-Land - Rachel Casa Schwarz) Olivo Guido,I-65012 Villanova (PE)
VV 8 Atlantis vom Haus Schwerzel 2270507, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Ansmann Sandra,79400 Kandern
HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scheld Wilfried
V 1 Vega von der Holzheimer Linde 2246533, 31.12.09, (Gido Valentinhof - Gipsy Treiser Wasserburg) Valentin Henning,35428 Langgöns
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scheld Wilfried
SG 1 Vanessa vom Gleisenauer Schloß 2265972, 07.03.11, (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß) Heller Stefan,97437 Haßfurt
SG 2 Ulli vom Lüttjenhan 2269798, 23.06.11, (Hagadahls Figo - Pam Lüttjenhan) Stehr Dieter & Maiworm Thomas
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scheld Wilfried
V 1 *Schicko von der Liebeswarte 2241947, 03.09.09, SchH2 IPO3 (Kanto Karl-May Höhle - Zeskia Liebeswarte) Späth Heinz & Kühne Marlies,89233 Neu-Ulm
V 2 Princton vom Ecknachtal 2241687, 26.08.09, IPO1 (Karat's Ultimo - Eyshe Ecknachtal) Lambert Christopher,86470 Thannhausen
V 3 *Lamborghini di Casa Pileci 2245067, 01.10.09, SchH1 IPO3 (Banderas Domaine du Parc - Sexy Worringer Rheinaue) Stevens Andrea,41179 Mönchengladbach
V 4 (*)Pico vom Langenbungert 2252485, 25.05.10, (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Eufinger Elmar,66798 Wallerfangen
V 5 *Diego vom Schloß Schenkenturm 2257418, 29.03.10, IPO1 (Rhyscher Arlett - Nina Grenzmark) Hadenfeldt Christian,97080 Würzburg
V 6 *Payne vom Haus Clanora 2251417, 24.03.10, IPO2 (Achtung Brenschelbacher Hof - Kyrill Haus Clanora) Dahl Anke,66564 Ottweiler
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Scheld Wilfried
SG 1 Rio von der Rommelsbach 2263277, 05.02.11, (Ibo Rommelsbach - Eycha Steigerhof) Kettern Rüdiger,54498 Piesport
SG 2 Fynn R 25000045, 16.11.10, Hagemann Emil,63589 Linsengericht
SG 3 Karat's Ivan DSL 4, 14.01.11, (Rony Fürst-Georg-Brunnen - Alice Batu) Schopp Cornelia,A-3100 St. Pölten
SG 4 Vito vom Baiselsberg 2257471, 15.09.10, (Ober Bad-Boll - Romina Baiselsberg) Mormone Antonio,67659 Kaiserslautern
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scheld Wilfried
SG 1 Moira vom Elzmündungsraum 2260624, 26.09.10, (Quattro Partnachklamm - Nora Elzmündungsraum) Sadrija Nadine,74736 Bretzingen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Scheld Wilfried
SG 1 Keno von Melanchthon 2271693, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scheld Wilfried
SG 1 Daika von der Vallendarer Höhe 2271135, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hildebrandt Rabea,64409 Messel
SG 2 Bella vom Schaumbergerland 2268449, 14.04.11, (Tyson Köttersbusch - Tamara Schaumbergerland) Rühl Klaus-Dieter,35305 Grünberg
SG 3 Naomi v. Haus Asteria BSV 4333, 10.02.11, (Vegas Haut Mansard - Taly Haus Milesevac) Palmen Dimitriov Panchev, BG-Varna
SG 4 Zara v. Schäferhof SHSB 697271, 30.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Hella Schäferhof) Furler Beatrice,CH-5085 Sulz
SG 5 Eloy v. Phönixson SHSB 697227, 03.03.11, (Unkas steilen Ufer - Uraya Phönixson) Passen Michael,CH-8630 Rüti
SG 6 Pepsi von der Piratenschlucht 2264426, 11.03.11, (Uran Haus Hollenstein - Leika Sommerrod) Lempp Jutta,78333 Stockach
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scheld Wilfried
VV 1 Maja vom Tunibergerland 2278261, 23.10.11, (Ulano Römerland - Gundel Lippesteg) Dages Nicole,79241 Ihringen-Wasenweiler _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|