Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki Wystaw Landowych 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (świat)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 04.08.2012 OG-Schimsheim Sitz Armsheim (LG10)





Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
V 1 *Cobra d' Ulmental 2267319, 31.10.09, SchH1 IPO2 (Remo Fichtenschlag - Venus Ulmental) Prachensky Nathalie,85084 Reichertshofen
V 2 *E'U2 de la Petite Laeticia 2263041, 12.04.09, SchH2 IPO3 (Yukon Bastillie - BB Petite Laeticia) Hönig Carsten,56179 Vallendar
V 3 *Oxford v. Radhaus 2266430, 27.08.09, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) König Helmut,66571 Eppelborn
V 4 *Silas Tensor PKR.-I 65497, 29.12.09, IPO1 (Furbo Achei - Efendi Frankengold) Radoslaw Rokitka,PL-34-100 Wadowice
V 5 *Vegas vom Hochheimer Stein 2234287, 22.01.09, SchH1 IPO2 (Quentin Spessartblick - Lale Gut Lethe) Menche Hans Heinrich,35043 Marburg
V 6 *Kai vom Antrefftal 2159407, 21.02.05, SchH3 IPO3 (Hill Germannshof - Eika Bergmannshof) Horn Vera,55424 Münster-Sarmsheim
V 7 *Nero vom Schlicher Hof 2254137, 23.06.10, IPO1 (Tyson Köttersbusch - Banja Schlicher Hof) Schlicher Werner,67742 Deimberg
V 8 Hutch von der Wormser Altstadt 2240529, 02.08.09, IPO1 (Eliot Prevent - Fly Wormser Altstadt) Krost Carmen,67549 Worms
G 1 Eiko von dem schwarzen Blitz 2227892, 28.10.08, SchH1 (Donny schwarzen Blitz - Weika Fasanerie) Maurer Markus,66450 Bexbach
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Sprenger Uwe
V 1 *Quenna von Regina Pacis 2260577, 21.05.10, IPO2 (Arex Wilhelmswarte - Fabia Agilolfinger) Jani Uday,46354 Südlohn
V 2 *Dana du Val D'Anzin 2236699, 10.04.08, SchH2 SchH3(B) (Tyson Köttersbusch - Tabata Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 3 *Olala vom Riedschlurgi 2252743, 03.01.10, SchH1 (Furbo Achei - Cara Agilolfinger) Lumpe Petra,77933 Lahr
V 4 *Sita vom Schloß Weitmar 2228032, 18.11.08, SchH2 (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker) Wüst Alexander & Wüst Hans-Dieter,64653 Lorsch
V 5 Flora du Val D'Anzin LOF 636254, 05.05.10, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Dginy Pre Moussey) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 6 *Deemoy du Val D'Anzin LOF 621104, 03.12.08, SchH1(IPO2) (Adel Val D'Anzin - Ariane Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 7 *Amanda v. Bestorix JR 808142, 04.07.09, SchH1 (Dancer Nadine - Eireen Aurelius) Plavsic Miroslav & Stumpf Nadine
V 8 *Brawos Bis Jilly PKR.I 60257, 06.03.07, IPO1 (Sirio Real Favorita - Brawos Buffy) Falkiewicz Justyna,PL-05-825 Grodzisk Mazowiecki
SG 1 Batu von der schwarzen Brandung 2240782, 13.07.09, IPO1 (Agent Wolfsheim - Bonnie schwarzen Troll) Klein Eckard,57258 Freudenberg
Junghundklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
SG 1 Doxs d' Ulmental ROI 11/43811, 23.01.11, (Fulz Zenevredo - Venus Ulmental) Prachensky Nathalie,85084 Reichertshofen
SG 2 *Milow von Dakota 2259475, 01.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Emily Bastillie) Meurer Peter,56276 Großmaischeid
SG 3 Odilo vom Assaut 2259800, 28.08.10, (IPO1) (Chivas Bad-Boll - Witch Assaut) Sendzik Ingrid,53804 Much
SG 4 Yndios d' Ulmental ROI 11/43028, 13.12.10, (Tyson Köttersbusch - Prada Ulmental) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 5 (*)Jazz vom Casselswald 2259120, 03.10.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Romy Casselswald) Luka Christian & Regitz Roland,53721 Siegburg
SG 6 Xott vom Haus Salztalblick 2256097, 16.08.10, (Conner Waliboer Land - Uska Haus Salztalblick) Rößling Marianne,68623 Lampertheim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Sprenger Uwe
SG 1 Diva di Casa Rosy ROI 10/201464, 01.10.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Fiona Rione Antico) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 2 Aschi vom Haus Hutfeld AKC DN 30075805, 20.01.11, (Zambo Riedschlurgi - Brisca Roten Acker) Lumpe Petra,77933 Lahr
SG 3 Queety von der Maaraue 2263786, 14.09.10, (Dux Glockenheide - Aysha Maaraue) Mühlbauer Alfred,55246 Mainz-Kostheim
SG 4 Avanti von Arlett 2262184, 06.01.11, (Paer Hasenborn - Santana Arlett) van Dorssen Margit,51105 Köln
SG 5 Tracy vom Taubergießen 2259528, 27.10.10, (Nolan alten Wingertshaus - Ines Taubergießen) Starosta Klaus,77978 Schuttertal
SG 6 Ukara von der Grafschaft Wolfram 2264217, 17.01.11, (Paul Bierstadter Hof - Mamba Herrnweide) Wolfram Monika,55597 Wöllstein
Jugendklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
SG 1 Ricola von der Wilhelmswarte 2271380, 03.03.11, (Henrico Wilhelmswarte - Jovanna Wilhelmswarte) Schwedes Günter,35716 Dietzhölztal
SG 2 Maybach Tigback Hof JR 738886, 04.03.11, (Ober Valcuvia - Kuba Feetback) Ostojin Dunja,RS-23000 Zrenjanin
SG 3 Cimbo von der Vallendarer Höhe 2271008, 28.07.11, (Boomer Polarstern - Whoopy Seidenbach) Hönig Carsten & Schikora Melanie,56179 Vallendar
SG 4 Gabin des verges de la Combe LOF 652262, 22.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Blue Marne la Vallee) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
SG 5 Duke von der Vallendarer Höhe 2271132, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hönig Carsten & Berens Klaus,56179 Vallendar
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Sprenger Uwe
SG 1 Pawnee vom Angelbaum 2266512, 23.03.11, (Yukon Bastillie - Dona Angelbaum) Hinkel Jürgen & Haß Evelyn,55278 Uelversheim
SG 2 Zampy vom Haus Neoplantum JR 808927, 09.03.11, (Kostas Timohaus - Blondi Feetback) König Helmut,66571 Eppelborn
SG 3 Jianna vom Team Arlett 2275785, 01.08.11, (Lennox Regina Pacis - Quirl Arlett) Laserer Elvira,50374 Erftstadt
SG 4 Ultra v. d. Mauritshoek NHSB 2844602, 14.06.11, (Lennox Regina Pacis - Zilli Seeteich) Koers Franky,NL-8394 VN de Hoeve
SG 5 Otty vom Winnloh 2270733, 24.06.11, (Lennox Regina Pacis - Oscha Winnloh) Tepling Anton,45663 Recklinghausen
SG 6 Dagmar von Hao Yun CSZ 154893, 08.04.11, (Furbo Achei - Coco Regina Pacis) Xiao Fan,CN-100020 Peking, Chaoyang
SG 7 Ulli vom Lüttjenhan 2269798, 23.06.11, (Hagadahls Figo - Pam Lüttjenhan) Maiworm Thomas,57489 Drolshagen
SG 8 Tic-Tac von Fidelius 2267576, 25.04.11, (Boomer Polarstern - Maxi Klostergarten) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 9 Daisy von der Vallendarer Höhe 2271136, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hildebrandt Stefan,64409 Messel
SG 10 Cocco von der Fürstenau 2267334, 29.05.11, (Lennox Regina Pacis - Viola Haus Seltenreich) Rakowski Uwe,64653 Lorsch
SG 11 Yanka Kalupus PKR-I 67961, 08.02.11, (Bix Arlett - Armi Dobrego Kojca) Barjak Magda,PL-05-600 Grojec
SG 12 Gallagaer de la Marbrerie LOF 651327, 22.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Elena Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
SG 13 Cola von Haus Shergill 2266141, 03.03.11, (Canyon Lars-Aue - Briska Team Holzkämper) Gill Amandip Singh,68647 Biblis/ Wattenheim
SG 14 Tahiti von Fidelius 2267574, 25.04.11, (Boomer Polarstern - Maxi Klostergarten) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 15 Henny vom Weihertürchen 2268882, 03.06.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Cimba Weihertürchen) Stork Werner,63225 Langen
SG 16 Chakira v. Haus Wisenbaker 8018579, 05.05.11, (Boomer Polarstern - Greta Stuber Haus) Hinkel Jürgen,55278 Uelversheim
SG 17 Gonzesse de la P'tite Mosellane LOF 649510, 30.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Electrastar P'tite Mosellane) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
SG 18 Andra von den drei Runen 2268405, 04.06.11, (Mic Kine - Ondaria Mohnwiese) Abraham Mario,67366 Weingarten
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
VV 1 Urno vom Wolfsbruch 2271562, 11.08.11, (Yoker Westervenn - Mary Poxdorfer-Tannenhof) Bausch Johan Emile & Gehwolf Ernst,Leimen
VV 2 Kimbo von Wilhendorf AKC DN 33385605, 30.08.11, (Boomer Polarstern - BB Petite Laeticia) Kellner Hans-Jürgen,56179 Niederwerth
VV 3 Gino de la Petite Laeticia LOF 653620, 14.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Carla Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
VV 4 Quinzy vom Angelbaum 2272543, 31.08.11, (Boomer Polarstern - Hazzel Angelbaum) Haß Evelyn,53757 Sankt Augustin
VV 5 Otto von der Bastillie 2271591, 06.08.11, (Ober Bad-Boll - Era Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Sprenger Uwe
VV 1 Debby von Seidenbach 2274089, 26.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Taiga Seidenbach) Hildebrandt Stefan,64409 Messel
VV 2 Ulivia von der Kahler Heide 2280148, 15.10.11, (Ypsilon Lärchenhain - Latini Quartier Latin) Reims Gerd & Stumpf Nadine,63505 Langenselbold
VV 3 Taiga vom Assaut 2274955, 14.09.11, (Atos Agrigento - Hely Assaut) Sendzik Ingrid,53804 Much
VV 4 Jessy vom Weihertürchen 2274231, 01.11.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Bera Weihertürchen) Stork Werner,63225 Langen
VV 5 Kira von Wilhendorf AKC DN 33385606, 30.08.11, (Boomer Polarstern - BB Petite Laeticia) Hönig Carsten,56179 Vallendar
VV 6 Gina von der Rammheide 2270972, 30.08.11, (Boomer Polarstern - Rina Casselswald) Müller Carmen,66578 Schiffweiler
VV 7 Gwen von der Rammheide 2270975, 30.08.11, (Boomer Polarstern - Rina Casselswald) Keip Stefanie,66646 Alsweiler
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Sprenger Uwe
Platz 1 *Jette vom Raumberg 2186357, 19.07.06, SchH1 (Quenn Löher Weg - Isi Raumberg) Hörold Sandra & Hill Achim,55592 Raumbach
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
SG 1 Xambo Kalupus PKR-I 67840, 24.01.11, (Wegas Fichtenschlag - Ola Kalupus) Barjak Magda,PL-05-600 Grojec
SG 2 Orcan vom Schlicher Hof 2258827, 23.09.10, (Quenn Löher Weg - Sara Schlicher Hof) Cattarius Karl,66887 Ulmet
SG 3 Vito vom Baiselsberg 2257471, 15.09.10, (Ober Bad-Boll - Romina Baiselsberg) Mormone Antonio,67659 Kaiserslautern
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
VV 1 Gentleman von der Rammheide 2270969, 30.08.11, (Boomer Polarstern - Rina Casselswald) Siffrin Gabriele,66578 Schiffweiler
VV 2 Napoleon von Dakota 2270612, 06.08.11, (Bix Arlett - Emily Bastillie) Treiber Sabine,69429 Waldbrunn
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.08.2012 in Rostock (LG20)





Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Mai Rüdiger
V 1 *Remo vom Fichtenschlag 2208401, 15.05.07, SchH3 (Ray Fichtenschlag - Thora Fichtenschlag) Kao Josephine,TW-* Taipei 111
V 2 *Nelson vom Frankengold 2209120, 23.09.07, SchH3 (Valdo Hugenotten - Xoxi Frankengold) Goldlust Frank & Reimann Susanne
V 3 *Glen vom Friedländer Land 2246372, 28.11.09, SchH2(IPO3) (Dux Glockenheide - Merry Trafalga) Oehmke Axel,17098 Friedland
V 4 *Ury vom Zisawinkel 2218415, 23.04.08, SchH3 (Vegas Haut Mansard - Yola Zisawinkel) Labahn Klaus-Ino,17454 Zinnowitz
V 5 *Arek von Haus Gerstenberg 2209771, 04.10.07, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Daulökke's Yaffa) Gerstenberg Friedrich,31228 Peine
V 6 *Geronimo vom Frankengold 2239610, 14.06.09, SchH1 (Bruno Vierhundert Hertz - Darling Frankengold) Geu Andreas,19370 Parchim
V 7 (*)Eric vom Haus Dierich 2256503, 12.07.10, (IPO1) (Renzo Holtkämper See - Zita Haus Gerstenberg) Gerstenberg Friedrich,31228 Peine
V 8 *Adelnor's Jello 2267825, 05.11.07, SchH3 (Pacco Nadelhaus - Nora Steierwald) Frederiksen Linda Cecilie,N-3180 Nykirke
V 9 *Shyrhan Lehmburg 2249063, 28.12.07, SchH2 (Markus Status quo - Fest Kiefer Tashiba) Krumina Daiga,LV-2123 Kekava
V 10 *Fritz von Sankt Raphael 2245194, 25.11.09, SchH1 IPO (Bruno Vierhundert Hertz - Xara Aspenhaus) Neise Rüdiger,06792 Sandersdor
V 11 *Yago de Tuhoco-Can LOE 1911337, 07.10.09, SchH1 IPO2 (Ghandi Baiertalerstraße - Engie Labach-Tal) Delgado Padilla Manuel
V 12 *Vento vom Türkenkopf 2220409, 22.03.08, SchH1 IPO1 (Bruno Vierhundert Hertz - Hexe Türkenkopf) Schild Manfred,17192 Waren
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 *Grace vom Frankengold 2239613, 14.06.09, SchH2 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Darling Frankengold) Tsai Jack,US-Yorba Linda CA 92886
V 2 *Ricada vom Eichenplatz 2231890, 31.01.09, SchH3 (Furbo Achei - Alisha Eichenplatz) Wischalla Lutz,06313 Wimmelburg
V 3 *Doreen vom Holtkämper See 2244714, 16.10.09, SchH2 (Peik Holtkämper Hof - Ranja Holtkämper See) Niedergassel Jörg & Böckenhüser Hanna
V 4 (*)Hilti vom Slater Land 2241334, 10.08.09, IPO1 (Hero Annacarton - Vana Oldtimer) Kopp Torsten & Henke Carin,19386 Vietlübbe
V 5 *Pischa von der Wilhelmswarte 2258351, 20.07.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Chanel Wilhelmswarte) Nordsieck Wilhelm,32361 Preußisch Oldendorf
V 6 Ornella von der Malchower Aue 2253916, 28.04.10, IPO1 (Markus Status quo - Gwenny Malchower Aue) Tamms Volker,17291 Prenzlau
V 7 *Kiami's Romina DKK 15950/2007, 28.06.07, SchH1 (Superioue's Zlatan - El Halcons Quina) Granslev Poul & Rafn Jeanne Granslev
V 8 *Farina von Sankt Raphael 2245196, 25.11.09, SchH1 (Bruno Vierhundert Hertz - Xara Aspenhaus) Neise Rüdiger,06792 Sandersdorf OT Ramsin
V 9 *Dany von Alanya 2230240, 21.10.08, SchH1 (Godalis Tino - Cessy Alanya) Henkel Christel,19386 Lübz
Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 (*)Schumann von Tronje 2266033, 13.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Anuschka Jovipe) Goldfarb Morton & Dr. Meßler Heinrich,US-Birmingham
SG 2 Granitt vom Osterberger-Tal 2263266, 26.12.10,(SchH1) (Fulz Zenevredo - Anka Osterberger-Tal) Müller Hinrich & Golownitsch Viktor
SG 3 (*)Team Marlboro Janko DKK 16801/2010, 15.09.10, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Cayira's Froyha) Bischoff Olaf,49844 Bawinkel
SG 4 *Sunyi vom Hühnegrab 2261072, 02.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Pyry Hühnegrab) Graham Victoria,33106 Paderborn
SG 5 Xaro von der Plassenburg 2259567, 11.11.10, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Wendy Piste Trophe) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 6 Zarus d' Ulmental ROI 11/37607, 22.12.10, IPO1 (Fulz Zenevredo - Lyra Radhaus) Talasz Natalie,86570 Inchenhofen
SG 7 Utzy von der Bärenschlucht 2265479, 24.11.10,(SchH1) (Gigolo Bärenschlucht - Opal Ybajo Hoeve) Krumnack Wolfgang & Tai Sherman,44795 Bochum
SG 8 (*)Othello de Pola del Montenegro 12/12363, 09.01.11, (IPO1) (Kostas Timohaus - Loga Feetback) Rosano Anna Rosa,I-20865 Usmate Velate (MB)
SG 9 Pepe vom Kuckucksland 2262492, 16.01.11, (Fulz Zenevredo - Bella Kuckucksland) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
SG 10 Nash vom Welsetal 2264576, 09.01.11, (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Oelmeyer Klaus,27777 Ganderkesee
SG 11 Brix vom Valtenberg 2262272, 15.10.10, (Quattro Partnachklamm - Nelly Suentelstein) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 12 Simon No Bartas Krasta LV-VA 25539/11, 11.12.10, (Quenn Löher Weg - Hardena Bartas Krasta) Goricka Sanita,LV-3411 Liepaja
SG 13 Hoss vom Schwedenring 2272403, 26.10.10, IPO1 (Garos Ulmental - Hussa Noriswand) Curth Marcel & Klingner Thomas,06188 Landsberg
SG 14 Yakari vom Holtkämper Hof 2262356, 23.01.11, (Conbhairean Uno - Rieke Holtkämper Hof) Niedergassel J. & Schmidt-Kähler S.
SG 15 (*)Spencer von Tronje 2266036, 13.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Anuschka Jovipe) Meßler Nikolaus,50933 Köln
SG 16 Djago aus Mecklenburg 2260081, 18.11.10, (Pardo Baruther Land - Kelly alten Herrenhaus) Beckmann Lars,21075 Hamburg
SG 17 Fokus vom St.-Michaels-Berg 2259140, 10.10.10, (Remo Fichtenschlag - Hirka St.-Michaels-Berg) Woda Andrzej,PL-33-311 Wieloglowy
SG 18 Schad v. Rivergreen CKC XS 408569, 18.09.10, (Tyson Köttersbusch - Duda Armandia Lidderdali) MacLeod Sheila & Boonstra Alida,CA-* Markdale
SG 19 Yves vom Brauneck 2258726, 03.10.10, (Joker Eichenplatz - Patty Brauneck) Hofsäss Volker,06792 Sandersdorf
SG 20 Kiami's Giano DKK 02974/2011, 03.02.11, (Hillson Athaba - Kiami's Romina) Granslev Poul & Rafn Jeanne Granslev
Junghundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 (*)Taiga vom Pendler 2260086, 05.11.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Chakira Pendler) Meinen Wolfgang & Kleene Hermann
SG 2 Kim von der Kiefernschlucht 2263926, 20.08.10, (Shyrhan Lehmburg - Gala Kiefernschlucht) Christner Silvio,99518 Auerstedt
SG 3 Juma von den Warsteiner Quellen 2261003, 04.12.10, (Renzo Holtkämper See - Luna Tönsbrock) Dr. Laraki Karim,MA-20360 Casablanca
SG 4 Fee vom Steinburgerhof 2275002, 01.02.11, (Ury Zisawinkel - Questa Arline) Hubert Rene & Scharnberg Denise
Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Vigo von der Grafschaft Mark 2263362, 17.02.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Exe Grafschaft Mark) Bischoff Karsten & Schüdde Theo,49838 Langen
SG 2 Gajus vom Haus Pekrahn 2266920, 14.05.11, (Tex Poxdorfer-Tannenhof - Alexa Haus Pekrahn) Schult Klaus,17509 Kemnitz
SG 3 Reko vom Hühnegrab 2266858, 14.03.11, (Quattro Partnachklamm - Pyry Hühnegrab) Scheerer Alec,56179 Vallendar
SG 4 Arno vom Westervenn 2270572, 07.06.11, (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Heuer Rainer & Jürgens Ralf,23845 Wakendorf
SG 5 Paer vom Klostermoor 2267642, 18.05.11, (Remo Fichtenschlag - Nika Klostermoor) Wollesen Hans Jürgen,25355 Barmstedt
SG 6 Calippo Ober DKK 07706/2011, 08.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Quera Fichtenschlag) Jensen Sören,DK-4640 Faxe
SG 7 Mexx vom Fredebach 2269610, 18.07.11, (Fulz Zenevredo - Pam Holtkämper Hof) Kuntz Bodo,21717 Fredenbeck
SG 8 Alon vom Holtkämper Hof 2269778, 22.04.11, (Renzo Holtkämper See - Daisy Kiama) Niedergassel Jörg,33649 Bielefeld
Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Venja vom Ochsentor 2269381, 12.07.11, (Remo Fichtenschlag - Panda Ochsentor) Kwast Hartmut,17166 Teterow
SG 2 Harley von Arminius 2000 2264973, 04.03.11, (Sirio Rauhtal - Viana Zellwaldrand) Martin Tina & Wiesner Ralf,68519 Viernheim
SG 3 Sakira vom Hühnegrab 2267522, 29.05.11, (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Behrens Leo,26203 Wardenburg
SG 4 Georgina aus der Brunnenstraße 2266822, 01.04.11, (Fulz Zenevredo - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 5 Zara vom Pendler 2267146, 22.05.11, (Paer Hasenborn - Chakira Pendler) Meinen Wolfgang,26624 Südbrookmerland
SG 6 Odana vom Osterberger-Land 2265126, 05.04.11, (Fulz Zenevredo - Egga Osterberger-Land) Wortmann Dirk & Bechmann Bent,49504 Lotte
SG 7 Pania degli Achei LOI 11/109660, 30.05.11, (Icon Bad-Boll - Joschy Achei) Esposito Egidio,I-80132 Napoli
SG 8 Oduscha vom Osterberger-Land 2265127, 05.04.11, (Fulz Zenevredo - Egga Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
SG 9 Flic Flac von Wilhendorf AKC DN 31240301, 10.03.11, (Boomer Polarstern - Yale Wilhendorf) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 10 Ulme vom Frankengold 2265758, 05.03.11, (Fulz Zenevredo - Xsilke Brunnenstraße) Goldlust Frank,12623 Berlin
SG 11 Endrefalva Baiba 2269133, 10.05.11, (Ritchi Eichenplatz - Endrefalva Shayen) Wischalla Lutz & Christner Silvio
SG 12 Ronly vom Osterberger-Land 2267407, 10.04.11, (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Petersen Rolf & Wortmann Dirk,24787 Fockbeck
SG 13 Severin vom Hühnegrab 2267523, 29.05.11, (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Caputi Tinoco Carlos Roberto,EC-Guayaquil
SG 14 Sabrina vom Bierstadter Hof 2268716, 06.07.11, (Fulz Zenevredo - Josey Wingerts-Graben) Vogt Michael,65326 Aarbergen
SG 15 Hummel vom Lamorak 2264690, 29.03.11, (Joker Eichenplatz - Biene Lamorak) Bretschneider Silke,39264 Steckby
SG 16 Tina av Thorarinn NKK 4598/11, 07.03.11, (Rothco's Ashan Khan - Goshia Zidena) Gundersen Rune,N-1615 Fredrikstad
SG 17 Daisy von der Vallendarer Höhe 2271136, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hildebrandt Stefan,64409 Messel
SG 18 Engie v. Unitedhof TUR 102049, 18.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Klea Messina) Grimm Sylvio,08312 Lauter
SG 19 Lyager's Olga DKK 15742/2011, 03.07.11, (Remo Fichtenschlag - Lyager's Xinnie) Lyager Morton,DK-7182 Bredsten
SG 20 Mimmi vom Hauswalder Bach 2273061, 13.07.11, (Nelson Frankengold - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
SG 21 Yuli vom Frankengold 2270186, 09.06.11, (Nelson Frankengold - Dani Dänischen Hof) Steinhagen Alexander & Henke Carin
SG 22 Unessa vom Frankengold 2265760, 05.03.11, (Fulz Zenevredo - Xsilke Brunnenstraße) Goldlust Frank & Dittrich Sven,12623 Berlin
SG 23 Hanni von der Fangschleuse 2276087, 26.05.11, (Etoo Wattenscheid - Hadja Groß-Zünder) Krüger Ingeborg & Prätzel Carola,16269 Wriezen
SG 24 Verona vom Frankengold 2264866, 13.03.11, (Nelson Frankengold - Witch Frankengold) Hamdi Alp Dog,TR-06618 Ankara
SG 25 Sowieso vom Drömlingsrand 2273147, 21.06.11, (Degas Hanneß - Quanda Drömlingsrand) Tempel Peter,38448 Wolfsburg
SG 26 Haus Mailand Furba EKC AM 03618102, 04.07.11, (Haus Mailand Quattro - Paula Grevener Villa) Guy Lianne,GB-* Orrell Wigan Lancashire
SG 27 Xanti vom Wolkenstein 2263883, 02.03.11, (Nelson Frankengold - Duffy Wolkenstein) Wolkenstein Gernot & Lang Peggy,12683 Berlin
SG 28 Hanni vom Neuen Deich 2266546, 01.05.11, (Yoyo Worringer Rheinaue - Frida Neuen Deich) Karp Marion,25436 Moorrege
SG 29 Jalka vom Schenken Ländchen 2266722, 23.04.11, (Sirio Rauhtal - Aranxa Di Savio) Mager Eva,15746 Klein Köris
SG 30 Piranha Tensor PKR I 69740, 07.03.11, (Tuborg Tensor - Viana Tensor) Niemyska-Buczek Agata,PL-02-784 Warszawa
SG 31 Latoya von Rapicar 2264138, 04.03.11, (Fulz Zenevredo - Zeta Rapicar) Menzel Mandy & Geise Wolfgang,63526 Erlensee
SG 32 Marle vom Fredebach 2269611, 18.07.11, (Fulz Zenevredo - Pam Holtkämper Hof) Kuntz Bodo,21717 Fredenbeck
SG 33 Zirka vom Frankengold 2270348, 22.06.11, (Remo Fichtenschlag - Wanda Frankengold) Goldlust Frank & Rymarski Danilo,12623 Berlin
SG 34 Zenni vom kleinen Mohr 2268573, 16.06.11, (Gigolo Bärenschlucht - Nala kleinen Mohr) Fränk Helga,18055 Rostock
SG 35 Xenia vom Ganzkower Schloß 2266769, 21.04.11, (Renzo Holtkämper See - Jule Ganzkower Schloß) Niemann Anja,23701 Eutin
SG 36 Chakira v. Haus Wisenbaker 8018579, 05.05.11, (Boomer Polarstern - Greta Stuber Haus) Wisenbaker Alena,US-Great Falls VA 22066
SG 37 Escada aus Mecklenburg 2272892, 27.07.11, (Dux Glockenheide - Eika Haus Trafalga) Beckmann Lars,21075 Hamburg
SG 38 Yuma von der Hohen Warth 2266271, 23.03.11, (Quattro Partnachklamm - Quana Hohen Warth) Scheibe Mike,99427 Weimar
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
VV 1 Balou vom Wormlager Hof 2273651, 07.10.11, (Remo Fichtenschlag - Witch Frankengold) Daunheimer Marc & Goldlust Frank
VV 2 Team Marlboro Quattro DKK 15096/2011, 23.08.11, (Bix Arlett - Team Marlboro Jira) Bechmann Jens Erik,DK-6710 Esbjerg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Lory d' Ulmental ROI 12/17959, 12.11.11, (Omen Radhaus - Venus Ulmental) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme
VV 2 Selyn v. Tianyi CSZ 160432, 18.08.11, (Dux Intercanina - Vana Val D'Anzin) Zhao Zhen Ping,CN-100020 Beijing
VV 3 Tosca v. Haus Tchorz PKR-I 4284, 29.08.11, (Ritchi Eichenplatz - Frida Haus Tchorz) Tchorz Miroslav,PL-55-114 Wisznia Mala
VV 4 Heaven aus der Brunnenstraße 2270553, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Storjohann Martina,25451 Quickborn
VV 5 Ully vom Herzbach 2272180, 15.08.11, (Gildo Herzbach - Fenja Herzbach) Reinländer Gerd,99947 Illeben
VV 6 Felli Freiherr vom Schloß Pauli 2274411, 14.08.11, (Geronimo Frankengold - Soraya Steinway-Park) Scheper Erwin,18292 Charlottenthal
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Freddy aus der Brunnenstraße 2264023, 03.03.11, (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Ziemann Lothar,22880 Wedel
SG 2 Vulkan vom Land Mecklenburg 2265439, 30.03.11, (Shicco Freiheit Westerholt - Queeny Malchower Aue) Spahr Silke,21502 Geesthacht
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Daika von der Vallendarer Höhe 2271135, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hildebrandt Rabea,64409 Messel
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.08.2012 OG-Richrath (LG5)





Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 *Count-Ustinov v.d. Ybajo Hoeve 2277524, 18.03.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Opal Ybajo Hoeve) Hupperich Horst & Send Peter,50189 Elsdorf
V 2 *Dieto vom Friedenspark 2251591, 21.02.10, IPO3 (Ober Bad-Boll - Xana Friedenspark) Millentrup Alfred,59759 Arnsberg
V 3 *Vigu von der Urbecke 2190355, 12.10.06, SchH3 IPO3 (Bazi Urbecke - Henny Urbecke) Roters Ludger,58706 Menden
V 4 Jagger de Herr Kan LOE 1933626, 06.01.10, SchH1 (Furbo Achei - Zora I Herr Kan) Prat Falgas Josep,E-17257 Torroella de Montgri
V 5 Dingo-Gigolo v.d. Ybajo Hoeve NHSB 2803734, 20.07.10, (IPO1,2) (Gigolo Bärenschlucht - Evita Ybajo Hoeve) Verschoor Bastian,NL-3225 VG Hellevoetsluis
V 6 *Kerry vom Usinger Schloß 2251181, 15.03.10, IPO2 (Yukon Bastillie - Holly Usinger Schloß) Busch Heidemarie,61250 Usingen
V 7 *Vietus von Flori-Tina 2218229, 23.03.08, SchH2 (Wotan Worringer Rheinaue - Polly Flori-Tina) Thul Volker,50374 Erftstadt
V 8 *Harvey vom Kirschental 2222568, 19.06.08, SchH3 (Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental) Kleuver Lutz,53721 Siegburg
V 9 *Cimbo vom Prinzenrain-Team 2240421, 03.08.09, IPO3 (Quantum Fiemereck - Nella Prinzenrain) Schneider Helga,53127 Bonn
SG 1 Alwin von Diroux 2230288, 11.11.08, (IPO1) (Falk Wölfen - Brenda Krombach) Thomas Andreas,53783 Eitorf
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 *Sita vom Schloß Weitmar 2228032, 18.11.08, SchH2 (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker) Wüst Alexander,64653 Lorsch
V 2 Unique vom Eichenplatz 2247451, 25.01.10, SchH1 IPO2 (Remo Fichtenschlag - Alisha Eichenplatz) Patten Jaqueline,41466 Neuss
V 3 (*)Donna-Evita v.d. Ybajo Hoeve NHSB 2803738, 20.07.10, (IPO1,2) (Gigolo Bärenschlucht - Evita Ybajo Hoeve) Verschoor Bastian,NL-3225 VG Hellevoetsluis
V 4 *Only vom Lüttersbruch 2234996, 29.01.09, SchH1 (Ustinov Römerland - Guly Lüttersbruch) James William R.,US-IN 46311 Dyer,
V 5 *Bella vom Heerbusch 2234448, 30.03.09, SchH2 (Gismo Haus Anja - Warda Urbecke) Kaleske Jennifer,46240 Bottrop
V 6 *Ziwa von der Urbecke 2255222, 18.07.10, IPO3 (Gigolo Bärenschlucht - Lia Holtkämper See) Stenner Friedrich & Papenberg Dietmar,58675 Hemert
V 7 *Wira vom Wimbach-Schloß 2238791, 07.06.09, IPO1 (Troj Hutberg - Phila Wimbach-Schloß) Langejürgen Peter,32107 Bad Salzuflen
V 8 *Wyona vom Praester-Land 2249408, 20.02.10, SchH1 (Kwantum Klostermoor - Kelly Praester-Land) Leuker Heinz,46446 Emmerich
V 9 Chakira-Opal v.d. Ybajo Hoeve NHSB 2786832, 18.03.10, (IPO1) (Ustinov Römerland - Opal Ybajo Hoeve) Goris Stefaan,B-2200 Noorderwijk (Herentals)
V 10 *Kimba vom Hünxer Wald 2202795, 26.05.07, SchH1 IPO2 (Uno Stadtfeld - Akira Haus Brechtken) Wellmann Kirsten,47495 Rheinberg
SG 1 Leika zur Krombach 2218853, 15.04.08, IPO1 (Yoschy Ketscher Wald - Bessi diebischen Bergvolk) Baldus Anke,56457 Westerburg-Gershasen
SG 2 Susi vom Schloß Gymnich 2240519, 18.08.09, IPO1 (Wayward-Son Jacobiner Schloß - Daisy Schloß Gymnich) Korten Alexander,50374 Erftstadt
Junghundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 *Milow von Dakota 2259475, 01.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Emily Bastillie) Meurer Peter,56276 Großmaischeid
SG 2 *Hayo aus Agrigento 2259256, 30.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Gwendy Agrigento) Wulf Roland & Schweikert Leonhard,
SG 3 Remo v. Del Dido POA 292027, 23.11.10, (Ustinov Römerland - Ninja Brunnenstraße) Tarantino Tomas,RA-1824 Lanus Oeste
SG 4 Quallo vom Hühnegrab 2261462, 04.11.10, IPO1 (Tyson Köttersbusch - Leevi Hühnegrab) Verhesen Gerhard,NL-6051 LB Maasbracht
SG 5 Bac vom Haus Salztalblick 2263464, 04.02.11, (Zeus Weinbergblick - Pinja Salztalblick) Messerschmidt Werner,42799 Leichlingen
G 1 Buck vom Mühlenort 2262795, 27.01.11, (Uno Stadtfeld - Akira Mühlenort) Seidel Lothar,50259 Pulheim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 *Fran Fine des Terrils du Ch'ti LOF 641333, 19.09.10, IPO1 (Cirrius Haus Thalie - Dubai Terrils du Ch'ti) Zaglio Emmanuelle,F-62232 Annezin
SG 2 Omma v. Del Dido POA 290109, 18.09.10, (Furbo Achei - Juliette Christinen Brunnen) Tarantino Tomas,RA-1824 Lanus Oeste
SG 3 Ovett vom Assaut 2259805, 28.08.10, IPO1 (Chivas Bad-Boll - Witch Assaut) Sendzik Ingrid,53804 Much
SG 4 Yasmin I de Herr Kan LOE 2013791, 18.01.11, (Karat's Fedor - Remix Prachtallee) keine Angaben
SG 5 Quessa vom Galeid Haus AKC DN 29654502, 11.01.11, (Titus Brauneck - Daggi Roten Acker) Dinces Gale I.,US-NY 10528 Harrison,
SG 6 Ulaika von der Bärenschlucht 2265481, 24.11.10, (Gigolo Bärenschlucht - Opal Ybajo Hoeve) Verschoor Bastian & Seyen Jef,NL
SG 7 Askana vom Praester-Land 2264253, 30.01.11, (Quino Praester-Land - Geena Praester-Land) Leuker Heinz,46446 Emmerich
SG 8 Duffy von Godalis 2260070, 23.11.10, (Paer Hasenborn - Ornella Satyr) Zwettler Herbert,51067 Köln
SG 9 Utali vom Lüttersbruch 2263420, 20.12.10, (Titus Brauneck - Phila Wimbach-Schloß) Langejürgen Peter,32107 Bad Salzuflen
SG 10 Genta vom Ritterberg 2262512, 12.12.10, (Sultan Jahnhöhe - Porta Ritterberg) keine Angaben
SG 11 Carla vom Ellingerland 2262147, 04.01.11, (Lex Augrund - Dana Golzheimerland) Heib Bernhard Werner,40822 Mettmann
Jugendklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Apollo vom Westervenn 2270571, 07.06.11, (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Jürgens Ralf,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
SG 2 Libero vom Lärchenhain 2270290, 10.05.11, (Yoyo Worringer Rheinaue - Jaconita Lärchenhain) Buß Helmut & Otte-Krone Siegbert,49163 Bohmte
SG 3 Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
SG 4 Ubax von der Prachtallee 2265230, 13.04.11, (Ober Valcuvia - Xabina St.-Michaels-Berg) Lange Petra,33689 Bielefeld
SG 5 Kai von Adelfürst LOSH 1101897, 01.06.11, (Boomer Polarstern - Gea Adelfürst) Geets L.,B-2235 Hulshout
SG 6 Alonso vom Westervenn 2270570, 07.06.11, (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Jürgens Ralf,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
SG 7 Coernel von der Vallendarer Höhe 2271009, 28.07.11, (Boomer Polarstern - Whoopy Seidenbach) Hildebrandt Stefan,64409 Messel
SG 8 Fido von der Hagenmühle 2264292, 17.03.11, (Zar Schiffslache - Bara Hagenmühle) Veth Joeri,NL-3071 JK Rotterdam
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Cali vom Altenberger Land 2270208, 23.03.11, (Canyon Lars-Aue - Tamara Deutschen Adel) Pütz Peter & Wolf Jürgen,51789 Lindlar
SG 2 Hummel vom St.-Michaels-Berg 2268320, 02.06.11, (Shicco Freiheit Westerholt - Hope St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
SG 3 Dina von der OG Burscheid 2271832, 20.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Furia Casa Beggiato) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
SG 4 Eila vom Hof-Niederzier 2271022, 18.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Jella Ritterberg) Flücken sen. Hans,57539 Bitzen
SG 5 Rolympia vom Osterberger-Land 2267406, 10.04.11, (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Henner Daniel,F-68127 Sainte-Croix-En-Plaine
SG 6 Yasmin vom Wolf's Canyon 2270476, 21.07.11, (Titus Brauneck - Pira Wolf's Canyon) Reese Marion,40627 Düsseldorf
SG 7 Gerald de la Marbrerie LOF 651328, 22.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Elena Petite Laeticia) Breinlein Philippe, Frankreich
SG 8 Charlotte von Büttgen 2267203, 30.03.11, (Oetzi Staatsmacht - Emmy Schiffweiler Land) Acher Karin,51377 Leverkusen
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Luis aus Agrigento 2271231, 16.08.11, (Atos Agrigento - Patria Ersten Platz) Schweikert Kerstin,68753 Waghäusel
VV 2 Kimbo von Wilhendorf AKC DN 33385605, 30.08.11, (Boomer Polarstern - BB Petite Laeticia) Kellner Hans-Jürgen,56179 Niederwerth
VV 3 Diego von Seidenbach 2274086, 26.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Taiga Seidenbach) Henner Daniel,F-68127 Sainte-Croix-En-Plaine
VV 4 Keanu von Wilhendorf AKC DN 33385601, 30.08.11, (Boomer Polarstern - BB Petite Laeticia) Henkel John E.,US-CT 06776 New Milford,
VV 5 Wegas von Arjakjo 2273940, 22.09.11, (Wegas Fichtenschlag - Astrid Stapelmoor) Eitens Andinus,26892 Heede
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gladbach Karl-Heinz
VV 1 Marit aus Agrigento 2275258, 01.10.11, (Atos Agrigento - Gwendy Agrigento) Schweikert Leonhard,68753 Waghäusel
VV 2 Taiga vom Assaut 2274955, 14.09.11, (Atos Agrigento - Hely Assaut) Sendzik Ingrid,53804 Much
VV 3 Naomi v.d. Maasbongerd NHSB 2854138, 15.09.11, (Enosch Amasis - Quintina Hasenborn) Scheffer Mark J.M.,NL-6082 AK Buggenum
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
V 1 *Zambi vom Eschener-Gehölz 2231659, 13.01.09, SchH3 (Clinten Holtkämper See - Jana Lentulo) Dr. Ullrich-Kornadt Barbara,44809 Bochum
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Bellamie vom Praester-Land 2266088, 26.04.11, (Addy Finkenschlag - Gambana Haus Licher) Kartman Ilona,46446 Emmerich
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Emma vom Hof-Niederzier 2271024, 18.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Jella Ritterberg) Flücken sen. Hans,57539 Bitzen
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 12.08.2012 OG-Bamberg e.V. (LG14)




Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
V 1 *Ulk vom Faustbrunnen 2215739, 09.03.08, SchH3 (Dux Cuatro Flores - Selly Faustbrunnen) Dworschak Klaus,91793 Alesheim
V 2 Raimo vom Hühnegrab 2257709, 12.08.10, IPO1(2) (Quattro Partnachklamm - Hedi Hühnegrab) Dieterich Julia,97616 Bad Neustadt
V 3 *X-Man zur Medbacher Mühle 2254228, 16.05.10, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Finchen Fiemereck) Grau Georg,91315 Höchstadt
V 4 *Tonner vom Soistal 2240326, 20.12.08, IPO2 FH1(Ö) (Illo Patscherkofel - Roxane Patscherkofel) Preyer Jennifer,A-3100 St. Pölten
V 5 *Nick vom Reichberg 2205075, 18.08.07, SchH3 (Vito Waldwinkel - Illa Reichberg) Kreitmaier Johann,84107 Weihmichl
V 6 *Uri vom Finkenbuck 2207704, 03.10.07, SchH2 (Amigo Holzinger Au - Odine Finkenbuck) Hornung Martina,96215 Lichtenfels
SG 1 *Addy vom grauen Rebell 2220300, 29.04.08, SchH2 IPO3 (Bandit Zuchtgut - Shakira Bildsäule) Großmann Jochen,91315 Höchstadt
G 1 Jesko vom Schloß Tillysburg 2238379, 17.06.09, SchH2 (Quincy Waldwinkel - Zaza Haus Pixner) Schneider Otmar,90518 Altdorf
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
V 1 Veneze Gucci EKC AK4291905, 26.06.10, (IPO1) (Elmo Hühnegrab - Vicki Grafenbrunn) Cullen John,GB-* Waymouth Dorset DT3 4HH
V 2 *Melly vom Steffen Haus 2247725, 22.11.09, SchH1 (Watz Neudenauer Holzsteige - Nelly Premutia) Beck Peter,06648 Eckartsberga
V 3 Isha vom kleinen Hölzchen 2253026, 07.05.10, SchH1 (Quattro Partnachklamm - Patty kleinen Hölzchen) Wolf Reinhold,97261 Güntersleben
V 4 Wanja von der Wasserkuppe 2254765, 10.07.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Kimba Klostermoor) Vey Helmut,36129 Gersfeld
V 5 *Issi von WeCo 2246507, 14.12.09, SchH1 IPO3 (Joker Eichenplatz - Daffy WeCo) Fuchs-Blüml Cornelia,91077 Neunkirchen
V 6 Paris von Pritoria 2248006, 24.12.09, SchH1 (Kanto Karl-May Höhle - Walessa Schloss Runding) Schießl Sylvia,93057 Regensburg
V 7 (*)Zicke von der Wagnerzunft 2251521, 11.04.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
G 1 Biene vom Kaiserhaus 2234605, 30.03.09, SchH2 IPO3 (Endy Karthago - Resi Spülsee) Schmitt Richard,97353 Wiesentheid
A 1 Indra von der schwarzen Natter 2189491, 03.10.06, IPO1 (Hutch dunklen Zwinger - Imke Abfuhr) Kettler Günther,96106 Ebern/Brünn
Junghundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Jhay do Mhuramel SBCPA 191441, 20.01.11, (Remo Fichtenschlag - Betyza Mhuramel) Mangini Junior Mario,Brasilien
SG 2 Peik vom Grabfeldgau 2265414, 21.01.11, (IPO1) (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Peter,98746 Katzhütte
SG 3 Eiko vom Roten Main 2261792, 22.12.10, (Arex Wilhelmswarte - Fanny Itzgrund) Feulner Reiner,95512 Neudrossenfeld
SG 4 Bamboo von der Friesenklippe 2260320, 28.11.10, (Attila Gleisdreieck - Boa Friesenklippe) Welsch Karl-Heinz,91356 Kirchehrensbach
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 *Unna vom Gleisenauer Schloß 2259045, 08.10.10, IPO1 (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Siegwart Erich & Vey Helmut,91315 Höchstadt
SG 2 Jhanna do Mhuramel SBCPA 191442, 20.01.11, (Remo Fichtenschlag - Betyza Mhuramel) Brüger Karl-Heinz,97528 Sulzdorf
SG 3 Käthe von WeCo 2261962, 12.12.10, (IPO1) (Furbo kleinen Ranch - Flocke WeCo) Fuchs-Blüml Cornelia,91077 Neunkirchen
Jugendklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Bravos von der Wagnerzunft 2265553, 04.04.11, (Ritchi Eichenplatz - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
A 1 Eiko vom Mäusbuck 2267224, 07.05.11, (Eric Haus Kullmann - Bille Wannaer Höhen) Schneider Gerhard,97342 Marktsteft
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Danique vom kleinen Zauberberg 2265613, 13.03.11, (Quattro Partnachklamm - Oxana Germannshof) Martin Hilla & Hollenstein Felix,66564 Ottweiler
SG 2 Cira vom Franz-Josef 2271666, 23.06.11, (Sultan Jahnhöhe - Toska Poxdorfer-Tannenhof) Störzer Adam,91315 Höchstadt
SG 3 Olivia vom Markt Wernberg 2269035, 11.07.11, (Tyson Köttersbusch - Paris Frankengold) Eimer Michael,92533 Wernberg-Köblitz
SG 4 Ruba vom kleinen Hölzchen 2269521, 28.07.11, (Quattro Partnachklamm - Qualy Merak) Wolf Reinhold,97261 Güntersleben
SG 5 Q-Hatschepsut vom Haus Pürkner 2264197, 19.03.11, (Tutmosis Haus Pürkner - Cleopatra Schloß Veitenstein) Pürkner Wilhelm,92729 Weiherhammer
SG 6 Mia von der Borngasse 2267963, 17.04.11, (Faro Karthago - Ronda Wölfen) Finder Engelbert,63546 Hammersbach
G 1 Quira vom Schmausenbuck 2265726, 16.04.11, (Lasko Günzbächle - Joana Schmausenbuck) Vay Johannes-Günther,96163 Gundelsheim
G 2 Rani vom Gleisdreieck 2266396, 10.03.11, (Attila Gleisdreieck - Quelli Gleisdreieck) Weisheit Alfred,95213 Münchberg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Faruk vom Höchstadter Wappen 2271765, 06.09.11, (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Siegwart Erich & Vey Helmut,91315 Höchstadt
VV 2 Gigolo vom Kirschental 2271484, 01.09.11, (Ober Bad-Boll - Dessa Kirschental) Weißenberger Franz,97450 Arnstein
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Tilly von der Piste Trophe 2272103, 22.08.11, (Agassy Piste Trophe - Xenia Haus Christa) Breu Renate,93444 Kötzting
VV 2 Soocy von Pritoria 2275614, 14.09.11, (Sultan Jahnhöhe - Tammy Schloss Runding) Schießl Sylvia,93057 Regensburg
HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
V 1 Dascha Redox CMKU/DS 78554/10, 14.05.10, (HGH) (Estor Team Gleisenauer Schloß - Udine Redox) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Pepsi vom Markt Wernberg 2270407, 19.07.11, (Sultan Jahnhöhe - Joelle Markt Wernberg) Eimer Willibald,92533 Wernberg-Köblitz
SG 2 Vanessa vom Gleisenauer Schloß 2265972, 07.03.11, (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß) Heller Stefan,97437 Haßfurt
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
V 1 O'Hara R, 01.07.08, SchH2 IPO3 Kopp Marion,97355 Abtswind
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Manni vom Stieglerhof 2264269, 17.02.11, (Zasko Haus Burow - Vini Stieglerhof) Waltenberger Peter,90475 Nürnberg
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Curly-Sue vom Deutschen Königshof 2270746, 12.06.11, (Ober Bad-Boll - Walessa Schloss Runding) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
SG 2 Page vom Markt Wernberg 2270406, 19.07.11, (Sultan Jahnhöhe - Joelle Markt Wernberg) Waltenberger Daniela,90475 Nürnberg
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Zorro von der Osterwiese 2273054, 01.10.11, (Markant Peroh - Hulgaard's Jenka) Speckner Doris,95152 Selbitz
Langstockhaar HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
A 1 Xulla Piste Trophe 2002 2271204, 03.08.11, (Orlando Piste Trophe - Catinka Piste Trophe) Seiffert Detlef,92366 Hohenfels
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Martin-Güttinger- Gedächtnis Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.08.2012 OG-Isny (LG13)






Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
V 1 *Agassy von der Piste Trophe 2239839, 15.06.09, SchH2 (Panjo Kirschental - Godalis Hera) Bösl Erich,92421 Schwandorf
V 2 *Obi-Wan zum Kolbenguß 2209140, 05.09.07, SchH3 (Jaguar Arkanum - Lil'Kim Kolbenguß) Lang Christian & Euler Albert,68789 St. Leon-Rot
V 3 *Exl zum Turmacker 2252765, 05.05.10, SchH2 IPO3 (Paer Hasenborn - Rike Turmacker) Zintl Josef & Mast Rainer,Dürrlauingen
V 4 *Vin von der Liebeswarte 2248999, 28.01.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Quena Liebeswarte) Späth Heinz & Baur Markus,Neu-Ulm
V 5 *Ron von Bad-Boll 2239194, 11.07.09, IPO2 (Tuareg Bad-Boll - Kara Bertenau) Brändle Arnd,72525 Münsingen
V 6 *Fritz v. Endhus 2279612, 18.03.10, IPO2(3) (Shicco Freiheit Westerholt - Alma Endhus) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
V 7 (*)Cicolo vom Akrobat 2260141, 09.04.10, IPO1 (Ober Bad-Boll - Ronja Fichtenschlag) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
V 8 *Nero von Cohinor 2202489, 20.06.07, SchH3 (Robuk Monti della Laga - Intra Cohinor) Both Hans-Jürgen,70771 Leinfelden-Echterdingen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
V 1 *Wendy von der Piste Trophe 2225022, 05.09.08, SchH2 IPO3 (Furbo Achei - Grace Cuatro Flores) Bösl Erich & Hajek Ivan,92421 Schwandorf
V 2 *Romana v. Ghattas CBPA 4095/SP, 28.04.09, SchH1 (Quenn Löher Weg - Valentini Ghattas) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
V 3 *Carlotta di Casa Beggiato 2272630, 12.02.08, SchH2 (Ramiro Arlett - Grace Casa Beggiato) Beggiato Stefano,I-20052 Monza (MB)
V 4 *Ziki del Seprio LOI 10-79026, 09.03.10, IPO1(2) (Puma Ulmental - Pischa Valcuvia) Yap Seng Teck,SG-417839 Singapore
V 5 *Inga von den Amperauen 2239968, 19.08.09, SchH1 IPO2 (Kanto Karl-May Höhle - Sina Amperauen) Schüßler Dietmar & Wagner Georg,85309 Pörnbach
V 6 *Emi del Seprio LOI 09/23809, 10.04.08, SchH2 (Zamp Thermodos - Week Casa Beggiato) Dalla Via Nevio & Pigato Tiziana,I-21040 Vedano
V 7 *Olina vom Akrobat 2206606, 23.09.07, SchH3 (Yappo Tronje - Ola Akrobat) Fauser Rolf-Harald & Greiner Birgit,
V 8 *Bessi vom Erbe 2213458, 06.12.07, SchH3 (Dusty Zinkler - Afra Sieben Eichen) Jäger Josef,79114 Freiburg
V 9 (*)Haifa von Arkadien 2194366, 18.01.07, (IPO1) (Aiko Goldenen Zweig - Farina Arkadien) Birkle Monika, Ebersbach-Musbach
SG 1 Zilla vom Bahnhofsrevier 2245220, 25.11.09, (IPO1) (Javir Talka Marda - Vroni Bahnhofsrevier) Zitzler Gerhard,86842 Türkheim
SG 2 (*)Zohe von der Adelegg 2194595, 08.01.07, IPO2(3) (Vito Waldwinkel - Desch Adelegg) Yüksel Yener,88069 Tettneng
Junghundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 (*)Danko di Casa Beggiato ROI 11/13346, 13.11.10, IPO1 (Hannibal Stieglerhof - Heidi Casa Beggiato) Beggiato Stefano & Unterberg Christina,I-Monza
SG 2 Klitschko vom Mittenhauser Hof 2260528, 27.11.10, (Quattro Partnachklamm - Quini Mittenhauser Hof) Fuchs Friedrich,89607 Emerkingen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Bella Mia Imatorino CMKU/DS 80263/10, 27.11.10, ZVV1 (Sony Lintichu - Ulkana Irluka) Miketa Ales & Bösl Erich,CZ-789 85 Mohelnicef
SG 2 Frilli del Seprio LOI 10/212429, 21.09.10, (Sammo Casa Beggiato - Wanda Seprio) Dalla Via Nevio & Pellanda Cinzia,I-21040 Vedano
SG 3 Cris ROI 11/13701, 02.11.10, (Bax Casa Beggiato - Ola Samengio) De Capitani Italo,I-23801 Calolziocorte (LC)
SG 4 Chipsi vom Team Geixenhof 2263198, 16.01.11, (Guccy Heinrichplatz - Mia Geixenhof) Meyer Stefan,91564 Neuendettelsau
Jugendklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Germo vom Haus Pekrahn 2266922, 14.05.11, (Tex Poxdorfer-Tannenhof - Alexa Haus Pekrahn) Lang Robert,68789 St. Leon-Rot
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Noasy di Casa Beggiato ROI 11/67743, 24.03.11, (Ober Bad-Boll - Niki Casa Beggiato) Beggiato Stefano,I-20052 Monza (MB)
SG 2 Nathalie vom Akrobat 2267262, 04.04.11, (Enosch Amasis - Thora Fichtenschlag) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
SG 3 Olivia del Seprio LOI 11/129496, 05.07.11, (Pizzaro Bad-Boll - Hasel Seprio) Demuro Andrea & Herzing Oskar,I-36027 Rosa
SG 4 Asia ROI 11/127911, 02.07.11, (Sony Colli Storici - Nora Catacium) Cincotta Fortunato,I-13891 Camburzano (BI)
SG 5 Ascona vom Haus Schwerzel 2270505, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
SG 6 Bluebelle v. Firecatcher SHSB 697353, 10.06.11, (Iko kleinen Birke - Diva Schloß Birkenstein) Hasler Rosmarie,CH-9306 Freidorf
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
VV 1 Reale del Seprio LOI 11/163440, 05.09.11, (Arex Wilhelmswarte - Wanda Seprio) Sergio Vivian,I- Nove (Vincenza)
VV 2 Weko vom Bad Wäldle 2273535, 30.09.11, (Ober Bad-Boll - Kessy Bad Wäldle) Grabherr Werner,88316 Isny
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
VV 1 Cara von der Kanisfluh 2273742, 23.09.11, (Nicos Kanisfluh - Aline Agrigento) Fritsche Thomas,A-6881 Mellau
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 11.08.2012 OG-Reilingen e.V. (LG12)




Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 *Dimi von der Römerau 2252343, 27.04.10, IPO2(3) (Guccy Heinrichplatz - Palme Rieser Perle) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
V 2 *Diego von der Zenteiche 2233441, 12.03.09, SchH2 IPO3 (Ustinov Römerland - Pola Zenteiche) Hartmann Werner,66127 Saarbrücken
V 3 *Fritz v. Endhus 2279612, 18.03.10, IPO2(3) (Shicco Freiheit Westerholt - Alma Endhus) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
V 4 *Ungano vom Schloß Rügland 2233646, 29.08.08, SchH2 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Nikita Athaba) Biewer Marita & Helmer Thorsten
V 5 *Iwan vom Elzmündungsraum 2249420, 13.02.10, IPO2 (Phantom Höchstadter Wehr - Casandra Agrigento) Brauch Richard,74915 Waibstadt
V 6 (*)Cicolo vom Akrobat 2260141, 09.04.10, IPO1 (Ober Bad-Boll - Ronja Fichtenschlag) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
V 7 (*)Ivo vom Schloß Umkirch 2239433, 07.08.09, (IPO1) (Baxter Monticans - Chara II Fleischerheim) Veid Sandra,79232 March
V 8 Floyd de la Citee des Orchidees LOF 636392, 27.04.10, (IPO1) (Nino Tronje - Danni Friesenblick) Kost Dominique & Schönenberger Jürg,77933 Lahr
V 9 *Canto vom Kaiserstuhl 2241218, 05.06.09, SchH2 (Bill Fürstenau - Wicki Hopfenhalle) Krambs Jürgen,69126 Heidelberg
SG 1 Eloah von der Baumreihe 2220733, 29.05.08, (IPO1) (Ellute Mohnwiese - Caro Baumreihe) Schmitt Melanie,64625 Bensheim
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
V 1 *Lara vom Messebau 2216213, 12.03.08, SchH3 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Riefling Wolfgang & Kötters Walter,63526 Erlensee
V 2 *Sita vom Schloß Weitmar 2228032, 18.11.08, SchH2 (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker) Wüst Alexander & Wüst Hans-Dieter,64653 Lorsch
V 3 *Daisy von Melanchthon 2252245, 08.02.10, SchH1 IPO2 (Remo Fichtenschlag - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
V 4 *Siria Veracruz 2249596, 06.01.10, IPO1(2) (Furbo Achei - Kessy Veracruz) Destefano Antonio,I-* Siderno
V 5 *Olina vom Akrobat 2206606, 23.09.07, SchH3 (Yappo Tronje - Ola Akrobat) Fauser Rolf-Harald & Greiner Birgit,Leinfelden
V 6 *Aschera von Athaba 2243621, 19.10.09, SchH2 (Ando Wilhelmswarte - Chipsina Holtkämper See) Helmer Thorsten,32049 Herford
V 7 Fady du Domaine de Sanctae Crucis LOF 639415, 30.06.10, (IPO1) (Adel Val D'Anzin - Crystal Domaine de Sanctae Crucis) Stengele Silke,79111 Freiburg
V 8 *Xena vom Faustbrunnen 2257397, 08.08.10, IPO1 (Barros Fürstenau - Selly Faustbrunnen) Knodel Günther & Wolk Robert,75438 Knittlingen
V 9 (*)Zaffira vom Haus Biewer 2251251, 16.04.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Yassri Haus Biewer) Biewer Marita,66578 Schiffweiler
V 10 Cara vom Haus an der Schiene 2251836, 01.05.10, IPO1 (Fanto Bromberg - Betty Römerau) Hügel Alina,68519 Viernheim
V 11 *Henni von der Brossmerhöhe 2202128, 05.02.07, SchH2 (Eiko Brossmerhöhe - Fanny Brossmerhöhe) Schwörer Andreas,79341 Kenzingen-Nordweil
V 12 *Bessi vom Erbe 2213458, 06.12.07, SchH3 (Dusty Zinkler - Afra Sieben Eichen) Jäger Josef,79114 Freiburg
Junghundklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
SG 1 Team Marlboro Kashmir DKK 00636/2011, 22.11.10, (IPO1) (Guccy Heinrichplatz - Team Marlboro Quess) Manser Jürgen & Frost Per,69168 Wiesloch
SG 2 Remo v. Del Dido POA 292027, 23.11.10, (Ustinov Römerland - Ninja Brunnenstraße) Tarantino Tomas,RA-1824 Lanus Oeste
SG 3 Idol vom Badsee 2262210, 04.01.11, (Nino Tronje - Visa Bad-Boll) Becker Volker,67363 Lustadt
SG 4 Whisper v. Steinhauerberg SHSB 687711, 06.09.10, (Guccy Heinrichplatz - Nina Baiertalerstraße) Thanhoffer Gerard,CH-4629 Fulenbach
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 *Filippina von Athaba 2258503, 22.09.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Chipsina Holtkämper See) Helmer Thorsten,32049 Herford
SG 2 Faya von Melanchthon 2259897, 09.10.10, (Remo Fichtenschlag - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 3 Giny du Val D'Anzin LOF 644947, 10.01.11, (Paer Hasenborn - Bady Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 4 Golda du Naphil LOF 645486, 07.01.11, (Quattro Partnachklamm - Dubai Naphil) Guedj Jean Jacques,F-77230 Damartin en Goele
SG 5 Farina von Athaba 2258502, 22.09.10, (Gigolo Bärenschlucht - Chipsina Holtkämper See) Helmer Thorsten,32049 Herford
SG 6 Engie vom Noricum 2260932, 18.09.10, (Yesko Noricum - Banja Noricum) Lugbauer Theodor,86688 Marxheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
SG 1 Sandro vom Hühnegrab 2267520, 29.05.11, (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Schneider Andrea,86733 Alerheim
SG 2 Gomez vom Externstein 2268217, 27.05.11, (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Nordsieck Wilhelm & Wolff Bernd
SG 3 Camillo von der Kupferhälde 2265211, 05.04.11, (Sultan Jahnhöhe - Emy Hanneß) Wohlwend Daniel,76344 Eggenstein
SG 4 Euripides de Los Madriles LOE 2044209, 25.05.11, (Chulo Los Madriles - Sevilla Los Madriles) Castillo Garcia Jose,E-03350 Cox Allicante
SG 5 Thor von Cohinor 2264988, 02.04.11, (Arex Wilhelmswarte - Ronja Cohinor) Czech Sandra,68309 Mannheim
SG 6 Thor von Vierhundert Hertz 2270313, 03.08.11, (Etoo Wattenscheid - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
SG 7 Playboy v.d. Blöie SHSB 697170, 06.03.11, (Sultan Jahnhöhe - Saskia Römerland) Ansmann Sandra & Fend Andreas,79400 Kandern
SG 8 Furbo von der Rheinhalle 2269051, 04.05.11, (Urbo Leithawald - Yackina Agrigento) Faißt Alois jun.,A-6951 Lingenau
SG 9 Unkas von Alcudia 2269078, 25.07.11, (Enosch Amasis - Jana Alcudia) Heinz Claudia,74538 Rosengarten
SG 10 Teck vom Murrtal 2268670, 18.06.11, (Sultan Jahnhöhe - Gara Murrtal) Bauer Karlheinz,68799 Reilingen
SG 11 G'Etoo von Athaba 2269004, 10.07.11, (Etoo Wattenscheid - Nikita Athaba) Helmer Thorsten,32049 Herford
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Geisha am Seeteich 2269069, 13.06.11, (Ritchi Eichenplatz - Dorin Seeteich) Boontjes Harry,NL-3068 MJ Rotterdam
SG 2 Ghana vom Externstein 2268219, 27.05.11, (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Nordsieck Wilhelm & Wolff Bernd,32361 Preußisch
SG 3 Severin vom Hühnegrab 2267523, 29.05.11, (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Caputi Tinoco Carlos Roberto,EC-090150 Guayaquil
SG 4 Tonja von Cohinor 2264991, 02.04.11, (Arex Wilhelmswarte - Ronja Cohinor) Czech Sandra,68309 Mannheim
SG 5 Mendy aus dem Haus Zygadto 2266468, 08.05.11, (Franco Kuckucksland - Dani Haus Zygadto) Mackey Heike,68519 Viernheim
SG 6 Giulietta du Domaine de Faune LOF 648809, 28.04.11, (Vegas Haut Mansard - China Domaine de Faune) Foussier Sonia,F-83510 Lorgues
SG 7 Pam von Neu-Edingen 2269264, 04.07.11, (Ulk Faustbrunnen - Hanni Elzmündungsraum) Preis Kurt,68535 Edingen-Neckarhausen
SG 8 Zanta v. Del Dido POA 297232, 20.06.11, (Conbhairean Uno - Ninja Brunnenstraße) Tarantino Thomas,RA-1824 Lanus Oeste
SG 9 Wanni von der Rieser Perle 2269175, 16.02.11, (Franco Kuckucksland - Tami Rieser Perle) Schneider Andrea & Schneider Herrmann
SG 10 Biggi vom Schaumbergerland 2268450, 14.04.11, (Tyson Köttersbusch - Tamara Schaumbergerland) Gerber Heike,66606 St. Wendel
SG 11 Kimberly von Cleo 2270238, 09.06.11, (Enosch Amasis - Karma Hattorfer-Land) Wasemann Stefanie,66450 Bexbach
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
VV 1 Vegas von Vierhundert Hertz 2271798, 16.09.11, (Tiger Sonnenhaus - Quincy Zenteiche) Armbruster Wolfgang, 77830 Bühlertal
VV 2 Spike von der Baiertalerstraße 2270921, 22.08.11, (Guccy Heinrichplatz - Yasmin Nieuwlandshof) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
VV 3 Vicor von Vierhundert Hertz 2271799, 16.09.11, (Tiger Sonnenhaus - Quincy Zenteiche) Armbruster Wolfgang,77830 Bühlertal
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
VV 1 Sugar von der Baiertalerstraße 2270924, 22.08.11, (Guccy Heinrichplatz - Yasmin Nieuwlandshof) Manser Jürgen,69168 Wiesloch
VV 2 Cara von der Kanisfluh 2273742, 23.09.11, (Nicos Kanisfluh - Aline Agrigento) Fritsche Thomas,A-6881 Mellau
VV 3 Gela vom Noricum 2272247, 05.10.11, (Furbo kleinen Ranch - Banja Noricum) Brecht Sabine,76571 Gaggenau
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
SG 1 Keno von Melanchthon 2271693, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Wettlaufer Norbert
SG 1 Frieda vom Kleinwald 2269254, 30.06.11, (Ickx Haus-Klönne - Gretel Haus Cefalu) Schumann Bettina,76865 Rohrbach
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.08.2012 OG-Großmaischeid e.V. (LG10)





Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
V 1 Dasty von Melanchthon 2252244, 08.02.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Zad Feetback) König Helmut,66571 Eppelborn
V 2 *Onex aus der Mövenstraße 2230871, 22.01.09, SchH3 (Boss Oxsalis - Nanni Mövenstraße) Hügel Alina,68519 Viernheim
V 3 *Luka von der Achimer Vahr 2242044, 02.08.09, SchH2 IPO3 (Yerom Haus Salihin - Kimba Achimer Vahr) Friedrichs Karl-Heinz,45731 Waltrop
V 4 (*)Windsor von der Wasserkuppe 2254763, 10.07.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Kimba Klostermoor) Hioe Sofian,ID-11440 Tomang-Jakarta Barat
V 5 *Iron v. Santamar 2272909, 10.01.09, SchH1 IPO2 (Iceman Arlett - Ghazie Aurelius) Esser Sabine,56593 Pleckhausen
SG 1 Wolfski's Buddy 2242743, 22.09.09, IPO1 (Worry Salztalblick - Afra Fiersbachtal) Schräder Bernd,56424 Ebernhahn
SG 2 Jerry-Lee von der Tannenweide 2225198, 10.09.08, SchH3 IPO3 (Bego Brigar - Elli Tannenweide) Kuck Erika,52249 Eschweiler
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
V 1 *Nani vom Wiedeck 2204341, 15.07.07, SchH3 (Zamp Thermodos - Dunja Wiedeck) Hönig Carsten,56179 Vallendar
V 2 *Helen vom Fiemereck 2251416, 03.05.10, IPO1 (Nino Tronje - Fraya Ritterberg) Hartomulyono Paulus Slamet,ID-57414 Klaten
V 3 (*)Atea vom Haus an der Schiene 2236942, 01.06.09, IPO2 (Floro Achei - Betty Römerau) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 4 *Trewa v. Ghattas CBPA 4720 SP, 30.08.09, SchH1 (Dux Intercanina - Quinta Darumer-Berg) Goebel Heiko,59192 Bergkamen
V 5 *Gretchen Eva Ec vom Stuber Haus 8018442, 25.02.09, SchH3 (Ronaldo Zellergrund - Victoria Fuerstenberg) Wisenbaker Alena,US-VA 22066 Great Falls,
Junghundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Momo von der Zenteiche 2264265, 21.01.11, (IPO1) (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Kötters Werner,67700 Niederkirchen
SG 2 (*)Jazz vom Casselswald 2259120, 03.10.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Romy Casselswald) Luka Christian & Regitz Roland,53721 Siegburg
SG 3 Dagos vom Haus an der Schiene 2258996, 15.09.10, (Guccy Heinrichplatz - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg,68519 Viernheim
SG 4 Nike vom wilden Gehege 2262283, 20.10.10, (Sambo Arlett - Venja Türkenkopf) Heinen Hans-Udo,56249 Herschbach
SG 5 Waron vom Hasenborn 2265532, 21.11.10, (Yukon Bastillie - Tjara Hasenborn) Seiffert Jürgen,56564 Neuwied
SG 6 Gliff vom Rhein-Mosel-Ufer 2258020, 02.09.10, (Ando Römerhalde - Zanti Rhein-Mosel-Ufer) Schäfer Helmut,56072 Koblenz
SG 7 Arec vom Wolfstalblick 2262760, 04.01.11, (Isko Schiffslache - Issy Königsforst) Stefanakoudis Athanasios,53545 Linz
SG 8 Prancko von der Maaraue 2261848, 01.09.10, IPO1 (Lennon Maaraue - Naila Maaraue) Korb Josef,56337 Simmern
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Giny du Val D'Anzin LOF 644947, 10.01.11, (Paer Hasenborn - Bady Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 2 Tina vom Ickerner Schlößle 2268997, 15.01.11, (Umax Haus Babilon - Laica Ickerner Schlößle) Heinen H.-U. & Stefanakoudis A.,56249 Herschbach
SG 3 Daisy vom Haus an der Schiene 2259004, 15.09.10, (Guccy Heinrichplatz - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg,68519 Viernheim
SG 4 (*)Mousy von Dakota 2259478, 01.10.10, (IPO1) (Sambo Arlett - Emily Bastillie) Luka Christian & Meurer Peter,53721 Siegburg
SG 5 Heilwig vom Stendebach 2263289, 19.10.10, (Ustinov Römerland - Desiena Roten Acker) Wörsdörfer Hans Peter,56271 Roßbach
SG 6 Anina vom Heddesdorfer Land 2261461, 14.12.10, (Cid Sandkautschneise - Bonja Raptoren) Roland Michael,56584 Rüscheid
Jugendklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Spira Feetback JR 738121, 07.03.11, (Remo Fichtenschlag - Selma Feetback) Pesic Goran,RS-11126 V.M.Lug - Beograd
SG 2 Ba vom Schaumbergerland 2268446, 14.04.11, (Tyson Köttersbusch - Tamara Schaumbergerland) Mayer Bernhard,76669 Bad Schönborn
SG 3 Vinn vom Ickerner Schlößle 2270189, 25.05.11, (Robyn Hasenborn - Olga Ickerner Schlößle) Stefanakoudis Jutta,53545 Linz
SG 4 Spencer von der Lawallsgass 2266410, 01.05.11, (Sammo Casa Beggiato - Jessie Lawallsgass) Riemann Iris,66265 Heusweiler
SG 5 Yelov von der Eschelbronner Schloßwiese2266741, 08.05.11, (Merl Eschelbronner Schloßwiese - Janette Wiedeck) Sillus Volker,53577 Neustadt/Wied
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Georgia du Val D'Anzin LOF 650145, 05.07.11, (Remo Fichtenschlag - Elsa Val D'Anzin) Trentenaere Eric & Destercq Luco,F-78440 Fontenay
SG 2 Zampy vom Haus Neoplantum JR 808927, 09.03.11, (Kostas Timohaus - Blondi Feetback) König Helmut,66571 Eppelborn
SG 3 Kreislauf Palmas FIN 36018/11, 18.03.11, (Remo Fichtenschlag - Zada Zenteiche) Dr. Roerkohl Alfons,44575 Castrop-Rauxel
SG 4 Giulietta du Domaine de Faune LOF 648809, 28.04.11, (Vegas Haut Mansard - China Domaine de Faune) Foussier Sonia F.-8. & Trentenaere E.
SG 5 Ulli vom Lüttjenhan 2269798, 23.06.11, (Hagadahls Figo - Pam Lüttjenhan) Maiworm Thomas,57489 Drolshagen
SG 6 Tilly vom Gilkauertal 2270621, 06.05.11, (Mentos Osterberger-Land - Quanni Gilkauertal) Mertes Roger,B-4850 Montzen
SG 7 Pirka vom Angelbaum 2266514, 23.03.11, (Yukon Bastillie - Dona Angelbaum) Haß Evelyn,53757 Sankt Augustin
SG 8 Shirley von der Lawallsgass 2266416, 01.05.11, (Sammo Casa Beggiato - Jessie Lawallsgass) Riemann Iris,66265 Heusweiler
G 1 Giulietta von Sharazan 2264435, 18.03.11, (Arrek Luisenturm - Bente Sharazan) Schumann Christiane,57520 Dickendorf
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
VV 1 Quinzy vom Angelbaum 2272543, 31.08.11, (Boomer Polarstern - Hazzel Angelbaum) Haß Evelyn,53757 Sankt Augustin
VV 2 Hill von Athaba 2272213, 16.08.11, (Hillson Athaba - Nena Kirchheck) Schmidt Jean-Pierre,F-57445 Reding
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
VV 1 Hannah vom Lerchenwald 2276036, 27.10.11, (Lasso Rieser Perle - Queen-Mary Grafenbrunn) Müller Bernd,56584 Thalhausen
VV 2 Debby von Seidenbach 2274089, 26.08.11, (E'U2 Petite Laeticia - Taiga Seidenbach) Hildebrandt Stefan,64409 Messel
VV 3 Olivia vom wilden Gehege 2277509, 19.10.11, (Esko Haus Zygadto - Venja Türkenkopf) Heinen Hans-Udo,56249 Herschbach
Veteranenklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
Platz 1 *Lasso von der Rieser Perle 2161172, 04.04.05, SchH3 (Orbit Hühnegrab - Enschy Leinder Land) Müller Bernd,56584 Thalhausen
Platz 2 *Janko von der Zenteiche 2131956, 26.09.03, SchH3 IPO3 (Erasmus Noort - Nanni Zenteiche) Györe Bela,56459 Gemünden
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
Platz 1 *Nene vom Hasenborn 2174465, 27.05.05, SchH2 (Stano Hasenborn - Cessna Hasenborn) Maxein Werner,56566 Neuwied
Platz 2 *Jette vom Raumberg 2186357, 19.07.06, SchH1 (Quenn Löher Weg - Isi Raumberg) Hörold Sandra & Hill Achim,55592 Raumbach
Platz 3 *Cobra von der Zenteiche 2092909, 08.10.01, SchH2 (Salo Maifeld - Winny Desiderio) Gasteier Irmgard,65604 Elz
Platz 4 *Bonnie vom wilden Gehege 2076222, 09.10.00, SchH3 IPO1 (Jaguar Mönchberg - Arabella Kambrium) Heinen Hans-Udo & Heinen Sandy
Platz 5 *Fee vom wilden Gehege 2129320, 01.08.03, SchH2 (Quiro Deutschherrenhof - Bonnie wilden Gehege) Wenzlow Jutta,56249 Herschbach
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
V 1 *Franz vom Stendebach 2186618, 17.07.06, SchH3 IPO3 FH1 (Manto Regina Pacis - Biggi Stendebach) Wörsdörfer Heike,56271 Roßbach
V 2 Falco du Schellenthal LOF 635901, 12.04.10, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Ussi Schellenthal) Schneeberger Lyliane,F-57620 Goetzenbruck
V 3 *Henry vom Königsforst 2195865, 20.02.07, SchH3 FH2 (Yago Belferlein - Cati Königsforst) Hermann Detlef,57537 Wissen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Channa von Zorra 2263382, 08.02.11, (Chico Haus Pixner - Plenka Salztalblick) Effenberg Markus,51597 Morsbach
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 26.08.2012 OG-Mannheim-Neckarau e.V. (LG12)






Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Knaul Franz-Peter
V 1 *Paer vom Hasenborn 2194208, 19.09.06, SchH3 FH1 (Quenn Löher Weg - Yada Mittelwest) Verpelli Ambrogio,I-23870 Cernusco Lombardone
V 2 *Obi-Wan zum Kolbenguß 2209140, 05.09.07, SchH3 (Jaguar Arkanum - Lil'Kim Kolbenguß) Lang Christian,68789 St. Leon-Rot
V 3 (*)Dasty von Melanchthon 2252244, 08.02.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Zad Feetback) König Helmut,66571 Eppelborn
V 4 *Pernod vom Heinrichplatz 2245369, 07.08.09, SchH3 FH1 (Remo Fichtenschlag - Juma Heinrichplatz) Müller Joachim,74722 Buchen
V 5 *Ypsilon vom Lärchenhain 2235344, 01.02.09, SchH3 (Bojan Pendler - Hummel Lärchenhain) Thongnopnua Narit,TH-10400 Bangkok
V 6 *Eiko vom Holtkämper Tor 2255065, 01.07.10, IPO3 (Morret Holtkämper Tor - Illi Holtkämper Tor) Lingier Sam,B-8600 Leke
V 7 (*)Jonny von Blue-Rose 2256532, 18.08.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Ghana Blue-Rose) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
V 8 *Dylan vom glaser Hexensturm 2260401, 11.04.10, IPO1(2) (Furbo Achei - Dina stillen Rain) Luongo Giovanni,CH-4416 Bubendorf
V 9 *Fritz v. Endhus 2279612, 18.03.10, IPO3 (Shicco Freiheit Westerholt - Alma Endhus) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
V 10 *Canto vom Kaiserstuhl 2241218, 05.06.09, SchH2 (Bill Fürstenau - Wicki Hopfenhalle) Krambs Jürgen,69126 Heidelberg
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
V 1 Flora du Val D'Anzin LOF 636254, 05.05.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Dginy Pre Moussey) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 2 *Olina vom Akrobat 2206606, 23.09.07, SchH3 (Yappo Tronje - Ola Akrobat) Greiner Birgit & Fauser Rolf-Harald
V 3 *Marnie vom Lärchenhain 2197907, 30.03.07, SchH3 IPO3 RH1 FH2 (Vegas Haut Mansard - Boogie Ochsentor) Buß Helmut & Gelleszun Pia,49163 Bohmte
V 4 *Lara von Arlett 2240292, 30.06.09, SchH2 (Yako Noort - Xtra Tronje) van Dorssen Margit,51105 Köln
V 5 Celie vom Moorbach 2255348, 03.07.10, (IPO1) (Obi-Wan Kolbenguß - Nele Wimbach-Schloß) Krause Werner & Heimbrodt Norbert,36151 Burghaun
V 6 (*)Ultra vom Heinrichplatz 2247104, 04.01.10, (IPO1,2) (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salmi Anu,FI-01900 Nurmijärvi
V 7 *Wallie von der Dunieschenke 2222458, 30.06.08, SchH1 IPO2 (Yoe Haus Salihin - Yessie Dunieschenke) Pankratz Roland,79737 Herrischried
V 8 (*)Elena von der Zenteiche 2233446, 15.03.09, IPO1 (Paer Hasenborn - Phanta Zenteiche) Mutter Alexander,79263 Simonswald
V 9 *Tessa vom Gronachtal 2242871, 10.09.09, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Ronja Gronachtal) Kern Dieter,74589 Satteldorf
V 10 *Hananas du Parc à Mitrailles LOSH 1054709, 07.04.08, SchH1 (Cedric Amur - Fallone Meilleurs Sangs) Lefevre Jannick,B-5570 Felenne
V 11 *Britt vom Haus an der Schiene 2248657, 09.11.09, SchH1 (Remo Fichtenschlag - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 12 (*)Fady du Domaine de Sanctae Crucis LOF 639415, 30.06.10, IPO1 (Adel Val D'Anzin - Crystal Domaine de Sanctae Crucis) Stengele Silke,79111 Freiburg
Junghundklasse Rüden, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 *Eros von der Römerau 2261147, 24.11.10, IPO2(3) (Furbo Achei - Palme Rieser Perle) Fietz Rolf,74182 Obersulm
SG 2 Ted vom Taubergießen 2259524, 27.10.10, (Nolan alten Wingertshaus - Ines Taubergießen) Starosta Klaus,77978 Schuttertal
SG 3 Dagos vom Haus an der Schiene 2258996, 15.09.10, IPO1 (Guccy Heinrichplatz - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg,68519 Viernheim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Ludwig Christoph
SG 1 Fenjie du Clos de Patmisand LOF 645360, 19.12.10, (Eliot Ness Normont - Enjie Clos de Patmisand) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 2 Oberlauf Zhasmin RKF 2884104, 02.11.10, (Zearo Zellwaldrand - Oberlauf Zhozefina) Borisov Vladimir,RU- St. Petersburg
SG 3 Letizia von Arminius 2267820, 09.12.10, (Sultan Jahnhöhe - Dolce Arminius 2000) Martin Waltraud & Czech Sandra,68519 Viernheim
SG 4 Avanti von Arlett 2262184, 06.01.11, (Paer Hasenborn - Santana Arlett) van Dorssen Margit,51105 Köln
SG 5 *Queena vom Hühnegrab 2261469, 04.11.10, IPO1 (Tyson Köttersbusch - Leevi Hühnegrab) Scheerer Heinz,56357 Geisig
SG 6 Borna vom Baruther Land 2262854, 03.01.11, IPO1 (Vasco - Sara Baruther Land) Sanchez-Martin Juan,69509 Moerlenbach
SG 7 Yocko vom Arkanum 2260283, 03.09.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Holly Arkanum) Lang Robert,68789 St. Leon-Rot
SG 8 Quieky vom Lastal 2261540, 20.11.10, (Franco Kuckucksland - Ulka Lastal) Prem Bernhard & Kronberger Alfred,A-6393 St. Ulrich
SG 9 Honda vom Hutberg 2263415, 14.02.11, (Hatto Hühnegrab - Ulli Hutberg) Schneider Gerhard,74673 Mulfingen
SG 10 Cora-Lee von der Elfenbeinschlucht 2261421, 06.12.10, (Shicco Freiheit Westerholt - Zari Elfenbeinschlucht) Tuffentsammer Hartmut,95182 Döhlau
SG 11 Tayra vom Taubergießen 2259526, 27.10.10, (Nolan alten Wingertshaus - Ines Taubergießen) Starosta Klaus,77978 Schuttertal
Jugendklasse Rüden, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Germo vom Haus Pekrahn 2266922, 14.05.11, (Tex Poxdorfer-Tannenhof - Alexa Haus Pekrahn) Lang Robert,68789 St. Leon-Rot
SG 2 Nemo vom Murrtal Zwinger 2267042, 05.03.11, (Ustinov Römerland - Xandra Westervenn) Send Peter,68519 Viernheim
SG 3 Ghindero's Blanco ROI 11/78670, 29.03.11, (Homar Colli di Uzzano - Ghindero's Brava) Müller Joachim,74722 Buchen
SG 4 Ba vom Schaumbergerland 2268446, 14.04.11, (Tyson Köttersbusch - Tamara Schaumbergerland) Mayer Bernhard,76669 Bad Schönborn
SG 5 Gabin des verges de la Combe LOF 652262, 22.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Blue Marne la Vallee) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
SG 6 Flick vom Zicken-Haus 2270598, 30.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Ashanti Zicken-Haus) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 7 Duncan vom Polarstern 2269494, 30.06.11, (Boomer Polarstern - Dunja Regina Pacis) Geisen Helen,56218 Mülheim-Kärlich
SG 8 Pitt v.d. Blöie SHSB 697169, 06.03.11, (Sultan Jahnhöhe - Saskia Römerland) Zimmermann Josef,79232 March
SG 9 Teck vom Murrtal 2268670, 18.06.11, (Sultan Jahnhöhe - Gara Murrtal) Bauer Karlheinz,68799 Reilingen
SG 10 Janek von Melanchthon 2267841, 04.06.11, (Enosch Amasis - Wannie Emkendorfer Park) Kulik Klaus,74420 Oberrot-Hohenhardtsweiler
SG 11 Baccio von Sendling 2268597, 31.05.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Olly Sendling) Kapidzic Ognjen,82538 Geretsried/Gelting
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Zampy vom Haus Neoplantum JR 808927, 09.03.11, (Kostas Timohaus - Blondi Feetback) König Helmut,66571 Eppelborn
SG 2 Georgia du Val D'Anzin LOF 650145, 05.07.11, (Remo Fichtenschlag - Elsa Val D'Anzin) Trentenaere Eric & Destercq Luco,F-78440 Fontenay
SG 3 Dana von Veterinaria 2266635, 27.04.11, (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
SG 4 Dagmar von Hao Yun CSZ 154893, 08.04.11, (Furbo Achei - Coco Regina Pacis) Xiao Fan,CN-100020 Peking, Chaoyang
SG 5 Gilia du Clos de Patmisand LOF 648108, 05.05.11, (Iliano Fichtenschlag - Biotine Clos de Patmisand) Trentenaere Eric & Kistler David,F-78440 Fontenay
SG 6 Ginka v.d. Zornmatt LOF 649230, 01.05.11, (Ober Bad-Boll - Catya Schellenthal) Waeffler Joel,F-67170 Geudertheim
SG 7 Halo vom Haus Juris AKC DN 31253304, 18.05.11, (Orus Ulmental - Eliza Kuckucksland) Wijas Mary,US-Wonder Lake IL 60097
SG 8 Shakira von der Baiertalerstraße 2270923, 22.08.11, (Guccy Heinrichplatz - Yasmin Nieuwlandshof) Ellinger Beate,69168 Wiesloch
SG 9 Daisy v. Leaa FCMM 4619, 14.04.11, (Lux Valentinientis - Quenda Elzmündungsraum) Alonso Aceves Luis Eduardo
SG 10 Jil von Arminius 2000 2267954, 28.05.11, (Wallaby Kapellenberg - Olivia Arminius 2000) Martin Tina,68519 Viernheim
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Ludwig Christoph
VV 1 Obama vom Akrobat 2271395, 04.09.11, (Enosch Amasis - Kristin Tronje) Kautz Heinz-Günter,77731 Willstätt
VV 2 Mutz aus Agrigento 2275256, 01.10.11, (Atos Agrigento - Gwendy Agrigento) Schweikert Kerstin,68753 Waghäusel
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
VV 1 Bailey zum Kolbenguß 2274866, 11.11.11, (Enosch Amasis - Pumpkin Kolbenguß) Lang Christian & Fay Stefanie,68789 St. Leon-Rot
VV 2 Ulivia von der Kahler Heide 2280148, 15.10.11, (Ypsilon Lärchenhain - Latini Quartier Latin) Reims Gerd,63505 Langenselbold
VV 3 Una vom Murrtal 2271625, 09.09.11, (Etoo Wattenscheid - Jessi Murrtal) Maier Kurt,71570 Oppenweiler
VV 4 Gwen von der Rammheide 2270975, 30.08.11, (Boomer Polarstern - Rina Casselswald) Keip Stefanie,66646 Alsweiler
VV 5 Gina von der Rammheide 2270972, 30.08.11, (Boomer Polarstern - Rina Casselswald) Müller Carmen,66578 Schiffweiler
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Ludwig Christoph
V 1 *Worenus von der Kahler Heide 2203736, 29.05.07, SchH2 IPO3 (Vegas Haut Mansard - Igris Kahler Heide) Reims Gerd,63505 Langenselbold
SG 1 Tabaluga vom Steckenborn 2088354, 22.06.01, SchH3 (Bax Luisenstraße - Pamela Steckenborn) Anderson Dagmar,68649 Groß-Rohrheim
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Naomi v. Haus Asteria BSV 4333, 10.02.11, (Vegas Haut Mansard - Taly Haus Milesevac) Panchev Dimitrov,BG- Varna
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Knaul Franz-Peter
SG 1 Kimba von Arminius 2000 2268788, 11.06.11, (Calif Arlett - Rapunzel Sandstein) Frannek Silke & Martin Tina,76872 Winden
SG 2 Daika von der Vallendarer Höhe 2271135, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hildebrandt Rabea,64409 Messel
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Ludwig Christoph
VV 1 Gentleman von der Rammheide 2270969, 30.08.11, (Boomer Polarstern - Rina Casselswald) Siffrin Gabriele,66578 Schiffweiler
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
btusik



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1304
Skąd: Aleksandrów Kujawski

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 26.08.2012 OG-Leubnitz und Umgebung e.V. (LG18)




Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
V 1 *Quattro von der Partnachklamm 2216142, 11.03.08, SchH3 (Zamp Thermodos - Ora Müdesheimerland) Dieterich Reinhard & Gill Kuljit Singh,97616 Bad
V 2 *Pacco vom Stahlshüttenhof 2235933, 15.03.09, SchH2 (Bojan Pendler - Melli Batu) Thee Ning Kong,JP-* Hong Kong
V 3 *Arry vom Ludwigseck 2220460, 10.12.07, SchH3 (Esko Gräfental - Quecke Ludwigseck) Günther Bernd,07570 Steinsdorf
V 4 *Kosta vom Haus Iris 2243701, 19.10.09, SchH1 IPO2 (Lord Grauen von Monstab - Yule Haus Iris) Thiemig Kathrin,01477 Arnsdorf OT Fischbach
V 5 Hanno vom Fleischerheim AKC DN 27817101, 10.02.10, (IPO1) (Voltan Gletschertopf - Yasmin Fleischerheim II) Fleischer William B.,US-CA 95746 Granite Bay
V 6 *Xamp von Hildchensruh 2200333, 28.03.07, SchH1 (Zigeuner Hauswalder Bach - Ronja Hildchensruh) Langner Roland,01983 Großräschen
V 7 Wickinger von der Friesenklippe 2243080, 30.09.09, IPO1(2) (Diego Waisagrund - Gipsie Friesenklippe) Welsch Karin,35756 Mittenaar
V 8 *Hyerom Spiellust COR A 17715-08, 04.05.08, IPO1 (Yerom Haus Salihin - Drago-Tim Carla) Muntean Oana,RO-305007 Timisoara
SG 1 Willy vom Rosseleck 2236270, 26.02.09, IPO3 (Quincy Rosseleck - Celly Ecke) Schmidt Uwe,04420 Markranstädt/Leipzig
G 1 Arex vom Haus Ritterland 2226246, 06.10.08, IPO1 (Agent Wolfsheim - Ira Ritterland) Lehmann Gerald,01917 Kamenz
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
V 1 Napoli vom Frankengold 2249962, 03.02.10, SchH1 (Nelson Frankengold - Nala Holtkämper See) Goldlust Frank & Dittrich Sven,12623 Berlin
V 2 *Dany von Alanya 2230240, 21.10.08, SchH1 (Godalis Tino - Cessy Alanya) Henkel Christel,19386 Lübz
V 3 April Fabare Bohemia CMKU/DS 77862/10, 01.04.10, ZVV1 (Eros Haus Portofino - Lotty Piste Trophe) Cejkova Petra,CZ-533 14 Kladruby
V 4 Jenny vom Aspenhaus 2254671, 04.07.10, IPO1 (Joker Eichenplatz - Cleo Aspenhaus) Götze Rene,09228 Wittgensdorf
V 5 *Gloria vom Schwedengrund 2244280, 04.11.09, IPO1 (Rio Arminius 2000 - Cindy Schwedengrund) Dörschel Andreas,04886 Dautzschen
V 6 Vicki vom Sachsenwappen 2239035, 18.06.09, SchH1 (Scooby-Doo Team Zellwaldrand - Anja Sachsenwappen) Saal Karl-Hermann,04720 Jeßnitz
V 7 Enna vom Fleischerheim AKC DN 26931001, 29.01.10, (IPO1) (Astor Bad Wäldle - Hanna Stefanopeler Tal) Fleischer William B.,US-CA 95746 Granite Bay
V 8 (*)Gilda I de Tres Piranas CPR 1875, 17.12.09, IPO1 (Nelson Frankengold - Kadina Fiemereck) Lopez Paco,E-43205 Reus (Tarragona)
V 9 Athena v. Bullinger CKC WW331997, 09.11.09, (IPO1) (Utah Bullinger - Gucci Bullinger) Bullinger Tracy,CA-* Aldergrove, BC V4W 2J7
SG 1 Birra von der Stadt Mosbach 2248672, 26.10.09, IPO1 (Hannibal Stieglerhof - Lucy Finkenwerder) Lopez Raul,E-08050 Gava, Barcelona
SG 2 Angie vom Fleischerheim AKC DN 20738102, 15.11.07, IPO1 (Vico Farbenspiel - Camille Roten Wald) Fleischer William B.,US-CA 95746 Granite Bay
Junghundklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Jhay do Mhuramel SBCPA 191441, 20.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Betyza Mhuramel) Mangini Junior Mario,BR-02348-060 Bairro Palmas
SG 2 Leo Feetback JR 739281, 23.12.10, (Kostas Timohaus - Oduscha Haus Bifo) Simovic Dejan,RS-34000 Kragujevac
SG 3 Odin vom Ührlingsgraben 2258695, 20.09.10, IPO2 (Manto Regina Pacis - Fame Ührlingsgraben) Knechtges Hans-Joachim,56642 Kruft
SG 4 Otello vom Zellwaldrand 2262129, 15.10.10, (Remo Fichtenschlag - Quinni Zellwaldrand) Genenncher Andreas,01983 Großräschen
G 1 Sparky vom Ascherloch 2264978, 19.12.10, (Harro Wünschbachtal - Olea Klopferle) Ernstberger Petra,
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Bella del Vento Margio BEK 101646, 13.11.10, (Kay Gamsetal - Intra Brunnenstraße) Dittrich Sven & Walter Benny,01909 Frankenthal
SG 2 Juma von den Warsteiner Quellen 2261003, 04.12.10, (Renzo Holtkämper See - Luna Tönsbrock) Laraki Karim,MA-20360 Casablanca
SG 3 Minou vom Holtkämper See 2265778, 09.11.10, (Renzo Holtkämper See - Disca Holtkämper Tor) Porstmann Mathias & Neumann Mario,04617 Rositz
SG 4 Gana von der Lars-Aue 2264051, 31.12.10, IPO1 (Fanto Alto Ofanto - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
SG 5 Xenia von den zwei Steinen 2258455, 03.09.10, (Nelson Frankengold - Zelly zwei Steinen) Reich Erwin,39116 Magdeburg
SG 6 Blackberry von der Friesenklippe 2260323, 28.11.10, (Attila Gleisdreieck - Boa Friesenklippe) Elbel Gerhard,08529 Plauen
SG 7 Akka v. Haus Hagendoorn NHSB 2815674, 01.11.10, (Godalis Tino - Frone Haus Wendl) Fleskens J.L.J.L.,NL-5504 HH Veldhoven
SG 8 Ondra vom Ührlingsgraben 2258700, 20.09.10, IPO1 (Manto Regina Pacis - Fame Ührlingsgraben) Knechtges Hans-Joachim,56642 Kruft
SG 9 Yuky vom Leubnitztal 2262890, 17.11.10, (Harry Real Favorita - Ulja Leubnitztal) Reichert Volkmar,08412 Werdau OT Leubnitz
SG 10 Queen Little von Hildchensruh 2267933, 23.01.11, (Cyrus Haus Fasold - Ussi Hildchensruh) Langner Roland,01983 Großräschen
SG 11 Yanka v. Haus Paris NHSB 2809841, 15.09.10, (Hillson Athaba - Rima Haus Paris) de Kok J.H.A.F.,NL-5674 RA Nuenen
SG 12 Ilana vom Gräfental 2263521, 09.01.11, (Ayko Ludwigseck - Dori Gräfental) Günther Bernd,07570 Steinsdorf
Jugendklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Iago von Wilhendorf AKC DN 31689301, 25.06.11, (Remo Fichtenschlag - Destiny Wilhendorf) Keine Angabe
SG 2 Forlan von Godalis 2267994, 25.05.11, (Etoo Wattenscheid - Zimba Overledingerland) Bonic Ivo,HR-10363 Zagreb, Belovar
SG 3 Hobby vom Fürstenbrunn 2272229, 29.05.11, (Baru Fürstenbrunn - Kurina Urbecke) Grimm Sylvio,08312 Lauter
SG 4 Yoschi vom Espiggut 2269850, 30.07.11, (Arex Wilhelmswarte - Hera Edelgarten) Karing Christoph,08539 Mehltheuer
SG 5 Iso vom Ritterberg 2269409, 20.07.11, (Zorro Ritterberg – Yulie Ritterberg) Moche Ramona, 99752 Wipperdorf
SG 6 Vinvento vom Kapellenberg 2269813, 13.07.11, (Wallaby Kapellenberg - Utica Ersten Platz) Koller Johann,A-9241 Wernberg
SG 7 Andy vom Zschaitzer Land 2267560, 14.03.11, (Harry Real Favorita - Lillifee Venusmond) Freese Axel,04720 Zschaitz
SG 8 Ragos vom Holtkämper See 2267837, 12.06.11, (Renzo Holtkämper See - Disca Holtkämper Tor) Niedergassel Klaus,33334 Gütersloh
SG 9 Orlando vom Aspenhaus 2267320, 21.05.11, (Ritchi Eichenplatz - Xella Aspenhaus) Kopp Falk,01458 Medingen
SG 10 Diego von der Friesenklippe 2264383, 06.03.11, (Attila Gleisdreieck - Gipsie Friesenklippe) Elbel Gerhard,08529 Plauen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Georgina aus der Brunnenstraße 2266822, 01.04.11, (Fulz Zenevredo - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 2 Lana Feetback JR 739284, 01.06.11, (Kostas Timohaus - Oduscha Haus Bifo) Gumbel Katrin,34590 Wabern
SG 3 Fraya v. Unitedhof TUR 102052, 16.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Immola Brunnenstraße) Ciniouglu Sinan, TR
SG 4 Oxana vom Elzmündungsraum 2268633, 30.05.11, (Hatto Hühnegrab - Ebafarmens Indi) Nohe Sari,68519 Viernheim
SG 5 Ocilla vom Aspenhaus 2267321, 21.05.11, (Ritchi Eichenplatz - Xella Aspenhaus) Wiesner Richard & Resch Joachim,09661 Striegistal
SG 6 Alina vom Zschaitzer Land 2267564, 14.03.11, (Harry Real Favorita - Lillifee Venusmond) Freese Axel,04720 Zschaitz
SG 7 Blondi vom kleinen Mohr 2269948, 27.07.11, (Baru Fürstenbrunn - Rena Martelsberg) Kovacs Andre,08349 Johanngeorgenstadt
SG 8 Holly vom Fürstenbrunn 2272237, 29.05.11, (Baru Fürstenbrunn - Kurina Urbecke) Grimm Sylvio,08312 Lauter
SG 9 Fee von Wilhendorf AKC DN 31240302, 10.03.11, (Boomer Polarstern - Yale Wilhendorf) Schümann Holger,57614 Steimel-Weroth
SG 10 Gina v. Unitedhof TUR 102056, 25.03.11, (Baru Fürstenbrunn - Azra Unitedhof) Cinioglu Sinan,TR-34738 Erenkoy, Istanbul
SG 11 Cesie Fabare Bohemia CMKU/DS 82155/11, 25.03.11, (Sancho Spitalfeld - Zartha Fabare Bohemia) Praskova Eva,CZ-250 65 *
SG 12 Tabea vom Kapellenberg 2270123, 21.05.11, (Wallaby Kapellenberg - Taffi Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
SG 13 Selma von Hildchensruh 2274427, 17.07.11, (Laruh Gräfental - Biene Gräfental) Langner Roland,01983 Großräschen
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
VV 1 Neptun vom Hauswalder Bach 2272456, 08.09.11, (Xanadu Brunnenstraße - Delia Goldperle) Stary Maria,01983 Großräschen
VV 2 Irok vom Fürstenbrunn 2273297, 19.10.11, (Baru Fürstenbrunn - Cayla Lindenblatt) Eismann Klaus,09221 Neukirchen
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
V 1 Aron von Fortuna 2248033, 01.08.09, (Grischa Holtkämper See - Felicitas Westsachsen) Wanka Michael,08373 Weidensdorf
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
V 1 *Bonny vom Schwarzmarkt 2216672, 03.04.08, SchH3 IPO3 FH2 (Jambo Schmiedegarten - Daggi Kraftsdorfer Flur) Anders Viola,07586 Bad Köstritz
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
G 1 Coralie von der Friesenklippe 2264382, 20.02.11, (Gonso Wieratal - Cheyenne Friesenklippe) Elbel Gerhard,08529 Plauen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Hilda vom Fürstenbrunn 2272236, 29.05.11, (Baru Fürstenbrunn - Kurina Urbecke) Cinioglu Sinan,TR-34738 Erenkoy, Istanbul
SG 2 Vee vom Poppenberg 2271702, 19.08.11, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Moche Jana & Dr. Gothe Susanne,99752 Wipperdorf
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
VV 1 Enzo vom Haus Angel 2273260, 21.10.11, (Dux Casa Massarelli - Bess Haus Angel) Drescher Angela,09221 Neukirchen
Langstockhaar Veteranenklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
Platz 1 *Cing vom Zille-Eck 2146465, 08.06.04, SchH3 IPO3 (Glenn Holzheimer Linde - Yasmin Zille-Eck) Brückner Thomas,08468 Reichenbach
_________________
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (świat) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group