|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 8:04 pm Temat postu: |
|
|
Niedawno wróciliśmy z wystawy (a właściwie z 2 dni wystaw )- nie wiem jak inni wystawcy to odebrali - wedlug mnie było bardzo sympatycznie - dobrzy sędziowie, sprawna organizacja, sympatyczna atmosfera wśród wystawców i widzów - a do tego puchary i poczęstunek
Podsumowując - bardzo udana impreza
Wyniki podam jeszcze dzisiaj Ale proszę o cierpliwość - pierwszeństwo dla mnie mają zgłoszenia do Świerklańca _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
Ontopus
Dołączył: 03 Lut 2008 Posty: 224 Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska
|
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 8:53 pm Temat postu: |
|
|
Moje pierwsze wrażenia z Krakowa: (nic swojego nie wystawiałem)
Lepsza wystawa niż w ub. roku. Pochwała dla organizatorów.
Jak zwykle brak nagłośnienia. Po co ktoś ma usłyszeć opisy owczarków.
Sprzęt nagłaśniąjący jest w końcu taki drogi.
Ostre, ale znakomite sędziowanie Pana Albina Majsniara. Tak powinno być !!! - więcej ocen dobrych dla owczarków niespecjalnie eksterierowych, i nieładnie chodzących. Najwyżej niech zmienią regulamin jak w Niemczech, tak by ocena db. wystarczała.
W mojej opinii nieprzesadnie dobre sędziowanie Pana Dobrzańskiego, ale to moja prywatna opinia. Dziwne trochę jego opisy.
Dobre, ale nierówne co do kryteriów zwłaszcza wielkości owczarka sędziowanie Pana Oesra. (to nie tylko moja opinia)
Świetna klasa młodzieży suk, wszyscy mieli na czym wczoraj zawiesić oko.
Poziom rewelacyjny!!! To również opinia niemieckiego sędziego i większości uczestników.
Dziś świetny pies w otwartej Tango Gard Bohemia - robił wrażenie ogólną budową i ruchem.
Ciekawe czy zrobi IPO.
Xavair również wyglądał nieźle.
Kilka fotek z wystawy wkrótce. _________________ www.ontopus.com |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 2:11 am Temat postu: |
|
|
Poniżej podaję wyniki Krajowej Wystawy Owczarków Niemieckich:
Sędziowie:
Bogusław Chmiel: Klasy BABY i WETERANÓW (psy i suki)
Krzysztof Dobrzański: Klasy SZCZENIĄT MŁODZIKÓW i MŁODZIEŻY (psy i suki)
Albin Majsniar: Klasy JUNIORÓW OTWARTA UŻYTKOWA i CHAMPIONÓW (psy)
Dieter Josef Oeser : Klasy JUNIORÓW OTWARTA UŻYTKOWA i CHAMPIONÓW (suki)
Psy
Klasa: baby / baby
1 WO RIO Mavic Poland (FLICK von Haus Galli x IKA vom Farbenspiel) wł: J.Mielnikiewicz
2 WO TWIST Anarex (KAJ von der Luisenstrase x LESKA Anarex) wł: Magdalena Witecka
3 WO ULK Anarex (KAJ von der Luisenstrase x YETTE von der Zwei Steinen) wł: MARIUSZ WITEK
4 O YVO Guapass(YANGO Tensor x ENOLA Temperton) wł: Zbigniew Seta
5 O TINO Anarex(TESKA Anarex x KAI von der Luisenstrasse) wł: MartaTrela
Klasa: szczeniąt / puppy
1 WO VISUM Tensor (SONY des Jardins du Peyrou x WILMA Tensor) wł: Renata Horzela
2 WO BRAWOS od Valdeza (CANDO vom Steffen-Haus x BRENDA Buchwald-Schwedler) wł: Tadeusz Gałka
Klasa: młodzików / puppy
1 bdb MAX Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x LEDA Sądeckie Lachy) wł: Andrzej Woda
2 bdb MEPHISTO von Lubzer Eldetal (YIMMY v. Contra x JANNI vom Lubzer Eldetal) wł: Hanna Klatt Opozda Jarosław
3 bdb KERY Jarkowski Dwór (XAVAIR vom Christinen Brunnen x Paloma z Niewiadomskiej Doliny) wł: Jarosław Opozda
4 bdb VLADIMIR Zabrska Wataha (Lesko Pla-Ren x Dasza Z Psiej Szkoły) wł: Tadeusz Góralewicz
Klasa: młodzieży / youth
1 dosk AMOR vom haus Allrath (VEGAS du haut Mansard x KIKA Mavic) wł: Kazimierz Brewczak
2 dosk SALIN Anarex (KAI VON DER LUISENSTRASSE x QUESTIN MANEPO IDEAL) wł: MAłGORZATA ZMARLAK
3 dosk GRAND Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x BAKAI - BATOR QUINNIE) wł: Andrzej Woda
4 bdb PARYS od Szalonej Wandy (CANDO vom Steffen Haus x WARI von der Holzheimer Linde) wł: Anna Jankowska
5 bdb DERO Jarkowski Dwór (XAVIER vom Christnen Brunnen x OISKY vom Christnen Brunnen) wł: Paweł Borówka
6 bdb VITUS z Jurajskiego Źródła(Cando von Steffen Haus x Sidi z Jurajskiego Źródła) wł: Patrycja Piesiur
7 db ŁOBUZ Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Hans x ZETA Sądeckie Lachy) wł: Henryk Jan Dominiak
Klasa: juniorow / junior
1 dosk NDPwR ARMIN in Regnum Marianum(QUAX vom Danischen Hof x Viernheimi PRIXI) wł: Wiesław Małek
2 bdb ATOS z Domu Nauczyciela (VA-3 Erasmus van Noort x CHPL Emi z Domu Nauczyciela) wł: Karolina Frączek
3 bdb DUX Wawelno (Horko vom Huhnegrab x Ronja von der Holzheimer Linde) wł: Bernard Famuła
Klasa: otwarta / open
1 dosk Erik vom Heerbusz (Pakros d Ulmental x Neeni aus Argigento) wł: Jarosław Opozda
2 dosk COYOTE Asarko Lordana (HILL vom Farbenspiel x WINONA Asarko Lordana) wł: GRZEGORZ KRUKOWSKI
3 dosk AMIR Adi (XANDO Saurus x XANA Adi) wł: Józef Stępień
4 dosk LEO z Iglastego Laku (REAL Asarko Lordana x SARA z Igkastego Lasku) wł: Jerzy Boba
5 bdb DORIAN z Kojca Ebikane (JAMES von Turkenkopf x CARINA Robinson Park) wł: Joanna Gaj-Hamulewicz
Klasa: użytkowa / working
1 dosk XAVAIR vom Christinen Brunnen (NICOS vom Leithawald x ALESSANDRA vom Christinen Brunnen) wł: Jarosław Opozda
2 dosk HORKO vom Hunhegrab (PAKROS d.Ulmental x FENA vom Huhnegrab) wł: Bernard Famuła
3 dosk Ticco z Folinku (FREX v.d. Wannsee x DOLLY z Podradbuzi) wł: Elżbieta Toś
4 dosk FLICK v. Haus Galli (GHANDI von Arlett x DYXY v. Haus Galli) wł: J. Mielnikiewicz
5 dosk TENNO vom Farbenspiel (QUANTUN v. Arminius x BOGIE v. Tronie) wł: Artur Cichy
Klasa: championów / champion
1 dosk DYLAN Asarko Lordana (XANDOR v. Fortunahof x GABI Asarko Lordana) wł: Marek Mordec
Klasa: weteranów / veteran
1 dosk IGOR Tarnok Ore (VITO Freuszenblut x ESCIA Dellabibi) wł: Andrzej Wilk
2 dosk ISO von der Magistrale (YASKO vom Farbenspiel x ANSCHY von der Magistrale) wł: Marek Bebenek
Suki
Klasa: baby / baby
1 WO UZI Anarex (KAJ von der Luisenstrase x YETTE von der Zwei Steinen) wł: Robert Banasik
2 WO RITA Mavic Poland (FLICK von Haus Galli x IKA vom Farbenspiel) wł: Adrian Dobrzański
3 O ELKA Jamos (ISO von den Magistrale x HERTA MAvic) wł: Paweł Borówka
4 MO TIGRA Anaraex (KAJ von der Luisenstrase x ŁESKA Anarex) wł: Piotr Kowalski
Klasa: szczeniąt / puppy
1 WO OFFY Pajęcze Sieci (NEWIL van Contra x RITA Pajęcze Sieci) wł: Krzysztof Mirek
2 WO SANDRA Stary Samotar (CANDO vom Steffen Haus x Ronja von der Holhzheimer Linde) wł: Bernard Famuła
3 WO AKSIE spod Gichty (INDO Stary Samotar x DEBI Wierny Druh) wł: Agnieszka GŁOWACKA
4 WO LAGUNA WOJ-BAS (QUEEKS KARANBERG x MERY WOJ-BAS) wł: IRENEUSZ WOJCIECH
5 WO ERA Woj-Bas (QEEKS Karanberk x JUNKA Woj-Bas) wł: Tomasz Łagoński
6 WO VIANA Tensor (SONY des Jardins du Peyrou x WILMA Tensor) wł: Agata Niemyska-Buczek
7 WO AZJA Spod Gichty (INDO Stary Samotar x DEBI Wierny Druh) wł: Diana Diczew
8 O SHINA von Haus Thorz (YANKINA Holtkamper See x VA XARO D'Ulmental) wł: Marta Trela
9 O DASHA Zabrska Wataha (LESKO Pla Ren x Kkl1 SchH1 VIMA v Monchberg) wł: Ilona Sieklucka
Klasa: młodzików / puppy
1 bdb TIANA von Farbenspiel (QUANTUM von Fiemereck x BooGIE von TRONJE) wł: Marek Rzepka
2 bdb MERCEDES Woj-Bas (BANDIT zu den Sieben Burgen x BONI Woj-Bas) wł: Karolina Kubiak
3 bdb EMI THUNDER-POLAND (Bodo Vincentus x Axa Dlha Roven) wł: MARIUSZ WITEK
4 bdb FIMA THUNDER
5 bdb Jurga AKSARIS (TRISTAN Asarko Lordana x TARA ze Skalnego Wzgórza) wł: Grzegorz Koziara
6 db AZURA Wilki Goszcza (LESKO Pla-Ren x RONA Jarkowski Dwór)wł: Marcin Zgód
Klasa: młodzieży / youth
1 dosk SIANA Dlha Roven (WISKY Dlha Roven x JERIKA Dlha Roven) wł: Wojciech Skoneczny
2 dosk BAXI ARTROX (ARKO v.Butjenter Land x JANA V-Max) wł: Artur Dabrowski
3 dosk GINA Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x BAKAI - BATOR QUINNIE) wł: Andrzej Woda
4 dosk BRENDA vom Gebenbacher Land (DUK De Cuatro Flores x FINA von Zottbachhaus) wł: Józef Żyrek
5 dosk HELGA SPES HENKOR (CHPL XAVAIR VOM CHRISTINEN BRUNNEN x KETTI LINABERO) wł: JULITA,HENRYK KOROLEWICZ
6 dosk HOSSA Woj-Bas (QUEEKS Karanberg x IntCh ChPL ZwEUR IPO-II RITA Woj-Bas) wł: Karolina Kubiak
7 dosk SONIA Skilos AR (XAVIAR vom Christinen Brunnen x Fagmar Skilos) wł: Artur Cichy
8 dosk DIANA Jarkowski Dwór (XAVIAR vom Christinen Brunnen x RENNI Manego Ideal) wł: Anna Nowicka Opozda Jarosław
9 dosk PERI ANAREX (KAI VON DER LUISENSTRASSE x TINA DEGLI ACHEI) wł: MARIUSZ WITEK
10 dosk SANTA Skiloas AR (XAVIAR vom Christinnen Brunnen x FAG MAR Skilos) wł: Paulina Góralewicz
11 dosk ADA Jahal (YUKON vom KLOSTERMOOR x CORA Adi) wł: Janusz Głuch
12 bdb BIENE Artrox (ARKO vom Butjenter Land x JANA V-Max) wł: Piotr Sawicki
13 bdb INA Vincentus (ChPL ANSCHI ze Skalnego Wzgórza x ChPL ERIC Żivaco) wł: Marta Trela
14 bdb NELI z Iglastego Lasku (SANTOR aus der Brunnenstrasse x MEDI z Iglastego Lasku) wł: Jerzy Boba
15 bdb FIBI z Holubiho dvora (NEWIL Van Contra x DIANA z Holubiho dvora) wł: Marek Mordec
16 bdb NANA z Iglastego Lasku (SANTOR aus der Brunnenstrasse x MEDI z Iglastego Lasku) wł: Jerzy Boba
17 bdb HARDA Sądeckie Lachy (CANDO vom Steffen Haus x TINA v. Haus Galli) wł: Andrzej Woda
18 bdb POLLY od Szalonej Wandy (CANDO vom Steffen Haus x WARI von der Holzheimer Linde) wł: Anna Jankowska
19 bdb BLIFFI Artrox (ARKO vom Butienter Land x JANA v.Max) wł: Janusz Zaton
20 bdb KESSI (CHPL XAVAIR VOM CHRISTINEN BRUNNEN x NILI Kabi)
21 db Molly Thunder (Kastor vom Holtkamper Hof x Noka Thunder)wł: Krajowy-Serwis- Przemysł-Oświata
Klasa: juniorow / junior
1 dosk KESSI Pajęcze Sieci (LESKO Pla-Ren x OTTI Union) wł: Marek Przybylski
2 dosk PATI Skilos (TENNO vom Farbenspiel x GREYS Skilos) wł: Marian Kawula
3 bdb Donna vom Bauhofer Land (Arak vom Frankengold x Trixi vom Bauhofer- Land) wł: Jarosław Opozda
4 bdb ELVI Such-Bud (YANGO Tensor IPO II x ZISSI Tensor IPO II ChPL) wł: Czesław Suchan
5 bdb DINA Wawelno (Horko vom Huhnegrab x Ronja von der Holzheimer Linde) wł: Bernard Nowotny
Klasa: otwarta / open
1 dosk NDSwR ETNA z Jurajskiego Źródła (YUKON von Klostermoor x SIDI z Jurajskiego Źródła) wł: Józef Żyrek
2 dosk NEGRA od Szalonej Wandy (JUKON vom Klostermoor x WARI von der Holzheimer Linde) wł: Wanda Zaremba
3 dosk FANTA Woj-Bas (MARKO della Valcuvia x IPO-I MILKA Woj-Bas) wł: Karolina Kubiak
4 dosk C-BLUE a Posse ad Esse (TIL vom Frosten x OLINDA Inwitro) wł: Jolanta Stolarska
5 dosk DONA z Głuskiej (OSKAR z Nasutowa x JALA Dlha Roven) wł: JERZY LURANIEC
6 bdb YOSHI Robinson Park (VASCO z Lintichu x TINNA Dlha Roven) wł: Mieczysław Łabędź
7 bdb Rona Jarkowski Dwór (AMIGO von Suderhof x IRIS Kozlikov Dvor) wł: Marcin Zębala
8 bdb DORA Z GłUSKIEJ (OSKAR Z NASUTOWA x JALA DLHA ROVEN) wł: JERZY LURANIEC
Klasa: użytkowa / working
1 dosk BONI Such-Bud (CHEWBACCA Temperton x FRANIA z Ostrowskiej Sfory) wł: Czesław Suchan
2 dosk IKA v. Farbenspiel (Dux de Cuatro Flores x Amy v.d. Klosterhutte) wł: J. Mielnikiewicz
3 dosk DEBI Wierny Druh (GAMBO Texa x ISKRA z Kenetowca) wł: Adam GłOWACKI
4 dosk ESKA Temperton (BRONKO Stary Samotar x KAJA z Dziedzic) wł: Joanna Borowiecka-Kluza
Klasa: weteranów / veteran
1 dosk HONDA Z WINOWSKIEJ DOLINY (ANTON ABAKUS x FLORYDA WINOWSKA DOLINA) wł: STANISŁAW BONCZYŃSKI _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 2:24 am Temat postu: |
|
|
Poniżej podaję wyniki Wystawy Międzynarodowej:
Psy / Dogs
Sędzia Dieter Josef Oeser
Klasa: szczeniąt / puppy
1 WO NSwR VISUM Tensor, ur: 2007-12-08, wł: Renata Horzela
2 WO BRAWOS od Valdeza, ur: 2007-10-21, wł: Tadeusz Gałka
Klasa: młodzieży / youth
1 dosk NJwR SALIN Anarex, ur: 2007-02-27, wł: MAłGORZATA ZMARLAK
2 bdb MAX Sądeckie Lachy, ur: 2007-08-01, wł: Andrzej Woda
3 bdb GRAND Sądeckie Lachy , ur: 2007-01-15, wł: Andrzej Woda
4 bdb KERY Jarkowski Dwór FCI, ur: 2007-07-02, wł: Jarosław Opozda
5 bdb DERO , ur: 2007-02-14, wł: Paweł Borówka
Klasa: pośrednia / intermediate
1 dosk Szlachetna Krew Esto , ur: 2006-11-17, wł: Paweł Cholewa
2 dosk ARMIN in Regnum Marianum, ur: 2006-11-29, wł: Wiesław Małek
3 dosk MENTOS Anarex, ur: 2006-08-14, wł: Wojciech Kurowski
4 dosk ATOS z Domu Nauczyciela, ur: 2006-08-20, wł: Karolina Frączek
5 bdb YAGO Advil, ur: 2007-03-27, wł: Jarosław Szybka
Klasa: otwarta / open
1 dosk CACIB Zw. RASY Tango Gard Bohemia, ur: 2005-04-08, wł: Joanna Domańska - Wójcik
2 dosk HULK von der Zwei Steinen, ur: 2005-07-20, wł: Marta Trela
3 dosk ERIC vom Heerbusch, ur: 2004-08-17, wł: Jarosław Opozda
4 dosk Invitro Kamus , ur: 2005-10-20, wł: Rafał Pawłowski
5 dosk LORD Szenberg, ur: 2005-10-14, wł: Tomasz Gronowski
6 dosk LEO z Iglastego Laku, ur: 2006-12-26, wł: Jerzy Boba
7 dosk KALLI Robinson-Park, ur: 2006-07-19, wł: Tomasz Fryźlewicz
Klasa: użytkowa / working
1 dosk ResCACIB XAVAIR vom Christinen Brunnen, ur: 2005-06-02, wł: Jarosław Opozda
2 dosk Zizu z Tomickich Lasów, ur: 2006-01-16, wł: Natalia Rokitka
3 dosk TENNO vom Farbenspiel, ur: 2003-12-14, wł: Artur Cichy
Suki - Bitches
Sędzia Albin Majsniar
Klasa: szczeniąt / puppy
1 WO SUNDRA Stary Samotar, ur: 2007-11-13, wł: Bernard Famuła
2 WO AZJA Spod Gichty, ur: 2007-10-15, wł: Diana Diczew
3 WO OFFY Pajęcze Sieci, ur: 2007-10-16, wł: Krzysztof Mirek
4 WO VIANA Tensor, ur: 2007-12-08, wł: Agata Niemyska-Buczek
Klasa: młodzieży / youth
1 dosk PERI ANAREX, ur: 2007-01-31, wł: MARIUSZ WITEK
2 dosk DIANA Jarkowski Dwór, ur: 2007-06-25, wł: Anna Nowicka Jarosław Opozda
3 dosk GINA Sądeckie Lachy, ur: 2007-01-15, wł: Andrzej Woda
4 dosk Aksaris Ira , ur: 2007-05-01, wł: Jacek Kulik
5 dosk BAXI ARTROX , ur: 2007-02-24, wł: Artur Dabrowski
6 bdb INA Vincentus, ur: 2007-03-10, wł: Marta Trela
7 bdb HELGA SPES HENKOR, ur: 2007-02-19, wł: JULITA,HENRYK KOROLEWICZ
8 bdb NELI z Iglastego Lasku, ur: 2007-02-19, wł: Jerzy Boba
9 bdb HARDA Sądeckie Lachy, ur: 2007-02-03, wł: Andrzej Woda
10 bdb CONNI Mavic, ur: 2007-01-02, wł: Wojciech Pyda
11 bdb NANA. z Iglastego Lasku, ur: 2007-02-19, wł: Jerzy Boba
12 db VALERIE Zabrska Watacha, ur: 2007-09-12, wł: Jarosław Szybka
13 db VENEZIA Zabrska Watacha, ur: 2007-09-12, wł: ANDRZEJ MECHELA
14 db Molly Thunder, ur: 2006-12-31, wł: Oświata Filia KRK
15 db AZURA Wilki Goszcza, ur: 2007-09-28, wł: Marcin Zębala
16 db SEREA van Pavora, ur: 2007-09-05, wł: Stanisław Krawczyk
Klasa: pośrednia / intermediate
1 dosk CACIB LANA vom Farbenspiel, ur: 2006-07-20, wł: Manfred Merzenich
2 dosk ELVI Such-Bud, ur: 2006-11-04, wł: Czesław Suchan
3 dosk KESSI Pajęcze Sieci, ur: 2006-12-07, wł: Marek Przybylski
4 dosk Donna vom Bauhofer Land, ur: 2006-09-19, wł: Jarosław Opozda
5 dosk ADA Jahal, ur: 2006-12-28, wł: Janusz Głuch
6 bdb TARANTULA Weź Go Czart, ur: 2006-11-06, wł: Roman Majchrzak
7 bdb SANTA Skilos AR, ur: 2007-03-08, wł: Paulina Góralewicz
8 bdb SONIA Skilos AR, ur: 2007-03-08, wł: Artur Cichy
9 bdb BIENE Artrox, ur: 2007-02-24, wł: Piotr Sawicki
10 bdb PATI Skilos, ur: 2006-10-20, wł: Marian Kawula
11 bdb BLIFFI Artrox, ur: 2007-02-24, wł: Janusz Zaton
Klasa: otwarta / open
1 dosk a- NEGRA od Szalonej Wandy, ur: 2006-03-20, wł: Wanda Zaremba
2 dosk OMI Alhambra, ur: 2005-04-26, wł: Andrzej Stanek
3 dosk DONA z Głuskiej, ur: 2005-09-17, wł: JERZY LURANIEC
4 dosk BETA SADECKIE LACHY, ur: 2006-07-31, wł: JACEK CHRONOWSKI
5 dosk YOSHI Robinson Park, ur: 2006-03-22, wł: Mieczysław Łabędź
6 bdb Cora z Kudłatej Wsi, ur: 2005-05-07, wł: Tomasz Basiak
7 bdb Rona Jarkowski Dwór
8 bdb DORA Z GłUSKIEJ, ur: 2005-09-17, wł: JERZY LURANIEC
9 bdb NANA z Iglastego Lasku, ur: 2004-04-26, wł: Maciej Thal
Klasa: użytkowa / working
1 dosk ResCACIB CORA Adi, ur: 2004-02-02, wł: Janusz Głuch
2 dosk GWEN od Basiora, ur: 2005-07-16, wł: Grzegorz Piotrowiak
3 dosk BONI Such-Bud, ur: 2005-04-13, wł: Czesław Suchan
4 dosk KARMA Von Weisenberg Auf Dem Dnestr, ur: 2005-05-29, wł: Mariusz Kowalski
5 bdb ESKA Temperton (FCI), ur: 2003-06-19, wł: Joanna Borowiecka-Kluza
Klasa: championów / champion
1 dosk HETTY Hartis Bohemia, ur: 2003-09-13, wł: Lenka Hanzlova
2 dosk Elidon Boska Greta, ur: 2003-12-30, wł: Jacek Kulik
Klasa: weteranów / veteran
1 dosk HONDA Z WINOWSKIEJ DOLINY, ur: 1999-03-01, wł: STANISŁAW BONCZYŃSKI _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 11:05 am Temat postu: |
|
|
Ontopus napisał: | Jak zwykle brak nagłośnienia. Po co ktoś ma usłyszeć opisy owczarków.
Sprzęt nagłaśniąjący jest w końcu taki drogi.
|
Wbrew pozorom dobry sprzęt nagłaśniający wcale nie jest taki tani
Fakt, że by się przydało nagłośnienie, ale trzeba docenić poświęcenie Bogusia Chmiela (który tłumaczył zarówno Niemca jak i Słowaka) - starał się mówić bardzo głośno i pod koniec wystawy juz praktycznie stracił głos _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
Ontopus
Dołączył: 03 Lut 2008 Posty: 224 Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska
|
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 8:49 pm Temat postu: |
|
|
Pani Asiu właśnie także dlatego że Pan Bogdan się napracował, i fachowo pomagał mającej kłopoty tłumaczce w tłumaczeniu z niemieckiego tym bardziej nagłośnienie by się przydało.
Ale poza tym ogólnie było b. fajnie i panowała miła atmosfera. _________________ www.ontopus.com |
|
Powrót do góry |
|
|
opozda
Dołączył: 24 Sty 2008 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 12:20 am Temat postu: |
|
|
Macie racje że nagłośnienie by się zdało lecz tam gdzie organizujemy wystawe (a miejsce jest dobre bo np.można stać samochodem przy sam ym ringu ,oraz terenu dużo )niema prądu,musielibyśmy kupić bezprzewodowe a nato niemieliśmy pieniędzy.Jak widzieliście niemało pieniędzy musieliśmy zapłacić za puchary a to dlanas było ważniejsze a i skromny poczęstunek ciut ciut nas kosztował.Kto chciał to słyszał opisy fakt musiał stać blisko ringu.Może zakupimy na przyszłość lecz nieodrazu Polske zbudowali.Trzeba tu podziękować p.Prezes bo to ona się dotego przczyniła, myśmy postarali się o dobrą organizacje,miedzy innymi zrobiliśmy jeden ring coby niebyło nerwówki,biegania czy zdąże wystawic psa lub suke,może to troszke dłużej trwało lecz przezto było spokojniej dla wystawców.Każde krytyczne uwagi przyjmujemy coby na przyszłość je wyeliminować,jeżeli coś zrobiliśmy nietak to nieświadomie zaco przepraszamy .Na zakończenie Halince i Stankom za smaczne ciasto dziękujemy. Pozdrawiamy i dziękujemy za przybycie na wystawe |
|
Powrót do góry |
|
|
Renata Horzela
Dołączył: 31 Sty 2008 Posty: 147 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 7:27 pm Temat postu: |
|
|
Moje wrażenia z wystawy są również bardzo dobre. Pomimo bałaganu przedwystawowego organizatorzy w dniu imprezy stanęli na wysokości zadania. Z całym szacunkiem zasługują na uznanie. Dobry pomysł z 1 ringiem, smaczny poczęstunek, darmowa woda dla spragnionych (co przy takim upale, jaki panował podczas wystawy miało niemałe znaczenie) i przede wszystkim obiektywni sędziowie. Mam nadzieję, że wystawa klubowa będzie również na takim wysokim poziomie. _________________ Renata Horzela |
|
Powrót do góry |
|
|
SOTFINE
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 2 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 7:39 pm Temat postu: Wystawa [ON] w Krakowie |
|
|
Dlaczego jak Pan Paweł Tiahnybok był kierownikiem sekcji Owczarków Niemieckich w Krakowie nie potrafił zorganizować ani jednej dobrej wystawy [ON]. Jedną która zorganizował skończyła się wielkim niewypałem. Dlaczego będąc kierownikiem doprowadził do rozpadu sekcji a teraz jak sie pięknie odbudowała próbuje od nowa zniszczyć swoimi krytycznymi komentarzami !!! Dlaczego będąc w dalszym ciągu członkiem naszego odziału i sekcji Owczarków Niemieckich nie pomógł nic w organizacji wystawy. Dlaczego uważa, ze na 125 zgłoszonych Owczarków 4 sędziów było za dużo, skoro i tak wystawa się skończyła o godzinie 17.00 Dlaczego w chwili gdy został kierownikiem sekcji Owczarka kilku członków odeszło do innych odziałów i dlaczego do dziś nie jest wyjaśniona sprawa jego rezygnacji lub pozbawienia go tej funkcji? A wszyscy członkowie chcieli by to wiedzieć!!! Jeżeli się krytykuje organizacje wystaw, obecnego kierownika oraz naszą sekcje to trzeba mieć odwagę napisać to na forum. Dlaczego "PEWNY SIEBIE I SZANOWANY KIEROWNIK STRACIŁ AUTORYTET I MUSIAŁ ODEJSC" Organizując wystawy [ON] w Krakowie chcemy zbliżyć hodowców naszej ukochanej rasy w całej Polsce by juz skończyły sie bajeczne opowieści, ze hodowla TEMPERTON jest najlepsza w Polsce, gdyż zdajemy sobie sprawę, ze każdy hodowca pracuje nad tym abyśmy mieli jak najlepsze zwierzęta. PS. Prosimy o odpowiedz na te pytania na forum, żeby nasi członkowie sekcji [ON] oraz hodowcy w Polsce poznali prawdę
Góralewicz Tadeusz i Halina Samel |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 9:00 pm Temat postu: |
|
|
Osoby, które nie wiedziały jak wygląda owczarek niemiecki w 1998 roku, nie wiedzą również, że w tymże i następnym roku, jako kierownik sekcji O/Kraków organizowałem Wystawy Owczarków Niemieckich na stadionie "Juvenii".
W 1998 roku zgłoszonych było 141 ON (bez sztucznych klas: baby i"martwych dusz"), w 1999 roku było 145 ON.
Na obydwu wystawach sędziowało po dwóch sędziów, w 1998 - śp. Piotr Śliwka i Mieczysław Gątkowski, a w 1999 - Theodor Lugbauer i Marek Czerniakowski.
W następnych latach wystawy ON, nie odbywały się , pomimo próśb, z powodu braku zgody p. Prezes O/ Kraków.
Informuję jednocześnie, że zdecydowana większość członków sekcji nie raczyła pomagać przy tych wystawach, jak również przy organizacji ringu na wystawach międzynarodowych w latach 1997-2006. _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 9:08 pm Temat postu: |
|
|
Osoby piszące na forum, powinny również umieć czytać.
Do tej pory w ogóle nie wypowiadałem się na temat jakichkolwiek wystaw O/Kraków ( robiła to wyłącznie moja "wredna" żona Agnieszka , zawsze wyraźnie się podpisując).
Pozostałe kwestie zawarte w poście Sotfine, są tak jakby nie na temat - sugeruję założyć nowy wątek
Podpisuję wyraźnie
Paweł Tiahnybok _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
opozda
Dołączył: 24 Sty 2008 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 9:43 pm Temat postu: |
|
|
Paweł skończ pie..... nie wredna żona bo Agnieszka jest sympatyczną twoją żoną ale wszyscy wiemy że jak Agnieszka pisze to robi to w uzgodnieniu z Tobą ,tylko że tobie niepasuje boś sędzia to zwalasz to na żone.Ja osobiście sugeruje lepiej skończie te głupie docinki może to zle dlaciebie się skończyc,żebyś nie mial sam do siebie pretensi. a co do tego że nikt niepomagał Ci przy wystawie to oczymś świadczy, bo Bogdanowi jakos wszyscy pomagają.Jaki z tego morał ?.Tadek ma racje zastanów się sam ile osób odeszło za twojej kadenci a odkąd jest Bogdan nikt jakoś nieodchodzi.Jest Ci żal czy chcesz się zemścić niewiadomo dlaczego.Przecież sam doprowadziłeś dotego że niemiałeś wyjścia i musiałes zrezygnować ! to i tak wiesz że dla Ciebie to wyglądało tak jakbyś pana Boga za nogi złapał.Ciesz się że tak się skończyło Pozdrawiam i życze dużo zdrowia oczywiście i Agnieszce |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 10:01 pm Temat postu: |
|
|
Tak jak już Paweł napisał-dyskusja totalnie nie na temat (mam nadzieję, że Admin zareaguje). Jarku-żeby pisać cokolwiek i na jakikolwiek temat nie potrzebuję konsultacji z Pawłem, ani też jego przyzwolenia. Naprawdę nie wiem czemu po tak długim czasie rezygnacja Pawła z bycia kierownikiem wzbudza w Was takie emocje (dosyć niezdrowe). To takie typowo polskie szukanie sensacji.
Zamiast drążyć zamierzchłe sprawy cieszcie się z panującej złotej wolności, bo chyba nie tęsknicie za restrykcyjnym przestrzeganiem regulaminów egzekwowanym kiedyś przez Pawła, którego największą wadą jako kierownika było to, że nie był swojskim imprezowym kompanem
Agnieszka (wredna żona Pawła - dla tych co aluzje rozumieją ) _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
opozda
Dołączył: 24 Sty 2008 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 11:38 pm Temat postu: |
|
|
Bogdan niejest imprezowiczem i robi wszystko zgodnie z regulaminami, masz racje napisz co sądzisz o wystawie w Krakowie |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 7:52 am Temat postu: |
|
|
Po co mam pisać cokolwiek na temat krakowskiej wystawy ? Przecież cała ta niesmaczna dyskusja zaczęła się od tego, że ośmieliłam się napisać co mi się nie podoba w kwestii organizacji wystawy w Krakowie. Poza tym nie było mnie na wystawie, więc kieruj to pytanie do innych (którzy byli i widzieli).
Lepiej przejdźmy do tematu klubówki i jako osoba zaangażowana w jej organizację napisz czy są wreszcie jakiekolwiek ustalenia co do miejsca w którym ma się odbyć czy obsady sędziowskiej, bo dotychczas wszystko jest jedna wielką tajemnicą, a do wystawy zostało 2,5 miesiąca.
Agnieszka (wredna żona Pawła ) _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|